Jump to content

iNew V3


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα συμβούλευα για ό,τι απορίες έχετε σχετικά με αποστολές συσκευών από Κίνα να απευθύνεστε στο θέμα Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κορυφαίο το κινητό σαν πρώτη εντύπωση για τα λεφτά του. Πέρασα και το avast για προσρασία. Ξέρει κανείς player που να παίζει mkv αρχεία και υποτίτλους srt ταυτόχρονα? Πολλές οι ώρες αναμονής βλέπετε!
letv le 1 pro us
Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο το κινητό σαν πρώτη εντύπωση για τα λεφτά του. Πέρασα και το avast για προσρασία. Ξέρει κανείς player που να παίζει mkv αρχεία και υποτίτλους srt ταυτόχρονα? Πολλές οι ώρες αναμονής βλέπετε!

Το avast αν το εβαλες για αντικλεπτικο εχει καλος, αν το εβαλες για ιους εχει κακος

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Το avast αν το εβαλες για αντικλεπτικο εχει καλος, αν το εβαλες για ιους εχει κακος

 

και για αντικλεπτικο παλι κακως. μια χαρα εφαρμογη-ες εχει και η μαμα google που και ευχρηστες ειναι και δεν κολλανε το συμπαν :)

 

@wabs μπαταρια αν κοιταξεις λιγο πισω θα βγαλεις συμπερασματα. ειναι μετριοτατη για βαρια χρηση στα συγκεκριμενα specs.

Ο ήχος απο handsfree,ακουστικο,ηχειο, δεν ειναι το wow ειναι μετρια σε ενταση αλλα καθαρα και σίγουρα δεν θα εχεις προβληματα αν δεν ζητας κατι εξεζητημενο όπως να παιζεις δυνατα μουσικη ;)

, δουλευει κανονικα (στη απίθανη περιπτωση που εχεις παλια rom ίσως χρειαστεις μια μικρη διαδικασια αναβαθμισης για να δουλέψει)
και αυτό δουλεύει αλλα (ναι υπάρχει και εδώ "αλλα") αν δεν σου δουλέψει πρέπει να ανοιξεις το πισω καπάκι και να σηκώσεις με μια καρφιτσα 2 σιδερακια να κανουν καλυτερη επαφη με την κεραια που βρισκεται στο καπακι

Η κάμερα του και το βιντεο παρα πολυ ικανοποιητικα, απο τα καλύτερα σε mediatek

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πως βγαίνουν σε εσάς οι βραδυνές φωτογραφίες?

Σε μένα πολύ θολές. Κάτι παίζει με το focus όταν έχει σκοτάδι...:mad:

 

Υπάρχει καμία λύση για αυτό το θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Ένα ευχάριστο νέο για όσους έχουν παραγγείλει από pandawill. Ανοίξανε σήμερα και άρχισαν τις αποστολές, έχω πάρει tracking number, το παρήγγειλα 27/01. Άρα λογικά δεν ισχύει η ημερομηνία που αναφέρανε για αποστολές μετά τις 20 Φεβρουαρίου.
Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα!!! :happy: μου εστειλε και κουπονι - 5$ και το πηρα 174,99$ και μου εχει δεσμευση 129,79 EUR στην καρτα!!!

 

Τελεια!!

 

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο το κινητό σαν πρώτη εντύπωση για τα λεφτά του. Πέρασα και το avast για προσρασία. Ξέρει κανείς player που να παίζει mkv αρχεία και υποτίτλους srt ταυτόχρονα? Πολλές οι ώρες αναμονής βλέπετε!

 

MX Player

πάιζει MKV και ελληνικους υπότιτλους srt χωρις πρόβλημα και είναι πολύ γρήγορο και "ελαφρύ"

Link to comment
Share on other sites

Το παραγγειλα!!! :happy: μου εστειλε και κουπονι - 5$ και το πηρα 174,99$ και μου εχει δεσμευση 129,79 EUR στην καρτα!!!

 

Απο που το αγόρασες και κουπόνι που βρήκες?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

το αγορασα απο το pandawill και οταν εκανα εγραφη μου εστειλε στο e-mail ενα κουπονι για 5$

 

Μην ξεχασεις να διαλεξεις την δευτερη μπαταρια που δινει δωρο!!!

Edited by braveone13
Link to comment
Share on other sites

το αγορασα απο το pandawill και οταν εκανα εγραφη μου εστειλε στο e-mail ενα κουπονι για 5$

 

Μην ξεχασεις να διαλεξεις την δευτερη μπαταρια που δινει δωρο!!!

Στελνουνε κ τη δερματινη τη θηκη απο pandawill ξερεις??

Link to comment
Share on other sites

στον φιλο εδω του στειλανε σημερα tracking αρα αρχισανε και στελνουν!!! εκτος αμα προλαβανε και το στειλανε την ιδια μερα που το παραγγειλε και απλος του δωσανε το tracking σημερα.
Link to comment
Share on other sites

Στο νοτε2 φτάνει και 4350.

Από την στιγμή που μπορεί η μπαταρία να πάρει παραπάνω τάση με εξωτερικό φορτιστή, από την τάση που φορτίζει στο τηλέφωνο, είναι πρόβλημα της συσκευής.

 

Aυτό είναι τελείως λάθος. Οι μπαταρίες αυτης της τεχνολογίας είναι λίγο πολύ ίδιες με ίδια χαρακτηριστικά για τα συγκεκριμένα χημικά.

Αν η μπαταρία δεν έχει κύκλωμα προστασίας (που δεν έχει, μιας και αυτό υπάρχει στο τηλέφωνο) μπορεί να φορτίζεται μέχρι να πάρει φωτιά.

Η καθε μπαταρία μπορεί να πάρει παραπανω ρεύμα αρκεί να της το δώσεις. Δωσε της 12v και παρακολούθα τη μετά από λίγο να παίρνει φωτιά.

Όλα αυτα τα cell επιτυχάνουν μάξιμουμ κύκλους φόρτισης-εκφόρτησης, μόνο αν φορτίζονται μέχρι τα 4,2v, εχοντας ως όριο τα 4,35v και οτιδήποτε πάνω από εκεί μπορεί να καταστρέψει την μπαταρία.

Τώρα αν το note που έχεις φορτίζει παραπάνω από τα 4,2 σημαίνει ότι ίσως κάποιες εταιρίες θυσιάζουν λίγο την διάρκεια ζωής της μπαταρίας για να κερδίσουν σε αυτονομία.

Αν είναι σωστο η όχι είναι υποκειμενικό. Άλλοι μπορεί να προτιμούν να αλλάξουν μπαταρία μετά από λίγο καιρό, παρά να έχουν λιγότερη αυτονομία με περισσότερη ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ενω εχουμε το ημερολογιο (build 19.) δεν αναβαθμιζεται στην build 20 που υπαρχει στο playstore? Αν κατεβασεις την καινουρια τοτε καταληγεις με 2 ημερολογια. Ουτε να σβησεις το παλιο μπορεις.

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

στον φιλο εδω του στειλανε σημερα tracking αρα αρχισανε και στελνουν!!! εκτος αμα προλαβανε και το στειλανε την ιδια μερα που το παραγγειλε και απλος του δωσανε το tracking σημερα.

 

Το status της παραγγελίας απο τις 27/01 μέχρι σήμερα το πρωί ήταν processed, κάποια στιγμή μου έβγαλε shipped και μου ήρθε και το track number αναλυτικά το μήνυμα που μου στείλανε..

 

Good day! We have posted your order (Order ID:1007.....) by registered airmail TNT s post on 2014-02-07 17:34:30. the tracking number is RS10........NL It will takes around 12-28 working days +/- . You could track it on http://www.postnl.post/ or http://www.17track.net/index_en.shtml as post office always update the shipping after 2 days dispatched, so plz wait for more days and check it by then.

Link to comment
Share on other sites

Aυτό είναι τελείως λάθος.

 

Το ότι δε φορτίζεται πλήρως η μπαταρία από το τηλέφωνο, δεν είναι πρόβλημα της συσκευής;

Γιατί αυτό είπα.

Link to comment
Share on other sites

Το status της παραγγελίας απο τις 27/01 μέχρι σήμερα το πρωί ήταν processed, κάποια στιγμή μου έβγαλε shipped και μου ήρθε και το track number αναλυτικά το μήνυμα που μου στείλανε..

 

αρα σημερα το στειλανε. Ωραια!!!

Link to comment
Share on other sites

Aυτό είναι τελείως λάθος. Οι μπαταρίες αυτης της τεχνολογίας είναι λίγο πολύ ίδιες με ίδια χαρακτηριστικά για τα συγκεκριμένα χημικά.

Αν η μπαταρία δεν έχει κύκλωμα προστασίας (που δεν έχει, μιας και αυτό υπάρχει στο τηλέφωνο) μπορεί να φορτίζεται μέχρι να πάρει φωτιά.

...

Είσαι σίγουρος γι αυτό φίλε μου;

Πολύ καιρό τώρα και εγώ αλλά και άλλοι φίλοι που γνωρίζω φορτίζουμε τις δεύτερες μπαταρίες σε εξωτερικό φορτιστή και η φόρτιση σταματάει όταν φορτιστούν.

Μέχρι τώρα τουλάχιστον δεν έχει πάρει φωτιά καμία μπαταρία. Που σημαίνει ότι μάλλον οι μπαταρίες έχουν κύκλωμα προστασίας:)

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...