Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό θα το ορίσει ο καθένας σας προσωπικά.

Πιστεύω ανοίγεις dispute γιατί για χ,ψ λόγους δεν υπάρχει άλλη λύση στο πρόβλημά σου. Οχι για να σπάσεις πλάκα.

Απο την στιγμή που έχεις ακολουθήσει αυτόν τον δρόμο λοιπόν, ουσιαστικά ακυρώνεις την αγορά που είχες κάνει και διεκδικείς τα χρήματά σου πίσω.

Για ποιον λόγο θα παραλάβεις κάτι που δεν σου ανήκει πλέον και δεν πλήρωσες;

Και στο κάτω κάτω με τέτοιες μ***κίες που πάτε και ρωτάτε τι θέλεις να σου απαντήσουν;

Δεν παραλαμβάνεις απλά, και το δέμα θα επιστραφεί στον αποστολέα.

Βασικά φίλε μου δεν έκανα εγώ ακόμη dispute

Δεύτερον δεν εχω καμια πρόθεση να ανοίξω και κανένας απο εμάς νομίζω ετσι άπλα την διαδικασία για την επιστροφή των χρημάτων του

Τρίτων συμφωνούμε απολυτά με αυτό που γράφεις αφού κάνεις dispute ακυρώνεις την αγορά σου και επιστρέφεις το προϊόν που παράγγειλες .στην περίπτωση μας η Σελινα του ανέφερε του παιδιού οτι δεν θα του ζητήσουν τίποτα μετα απο το dispute για επιστροφή ,δεν είπε οτι θα το παραλάβει το παιδί η οτι θα κανει αμέσως dispute,δεν εχει κακό δόλο.

Τέταρτον εδω διαφωνούμε ριζικά δεν νομιζω να είναι καθολου μαλ.... να ρωταει κάποιος το κατάστημα για ποια φάση ειναι το στάδιο στο οποιο εχει καθυστέρηση και να ενημερωθεί για την παραγγελία του,που πρέπει να απευθυνθεί δηλαδή,οταν δεν γνωρίζει τι απόγινε τόσες ήμερες η παραγγελία και πολυ εύλογα θα ανησυχεί.

Μην μας αποκαλείς ομως και κλέφτες εμείς δεν κάναμε ακόμη τίποτα και δεν έχουμε πιστεύω τέτοιο σκοπό κανένας μας,δεν μπορείς να κατηγορείς κανέναν ετσι χωρίς να έχουμε κανει καποια συγκεκριμένη ενέργεια.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Προσωπικά, αν δικαιωθώ με το dispute και μετά από αρκετό καιρό έρθει το δεματάκι μου, θα συνεννοηθώ με το κατάστημα για το πως θέλει να επιστρέψει το πακέτο σε αυτούς.

Συνεννόηση με το PayPal αρχικά ώστε να είσαι καλυμμένος.

 

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by impreza_sti
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έκανα παραγγελία από 29.03.2016 κινητο με. singapoore post. RB051072151SG μίλησα με ελτα αεροδρόμιο δεν ξέρουν τίποτα δεν έχει ανοιχτεί ο σακόσ λενε..
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έκανα παραγγελία από 29.03.2016 κινητο με. singapoore post. RB051072151SG μίλησα με ελτα αεροδρόμιο δεν ξέρουν τίποτα δεν έχει ανοιχτεί ο σακόσ λενε..

 

Το δέμα σου δείχνει ότι έφτασε Ελλάδα 11/4. Είσαι ακόμα στα περιθώρια μην αγχώνεσαι (ακόμα)...

Ελπίζω να μην είσαι κι εσύ σαν μερικούς "τυχερούς" από εμάς που το δέμα μας κοντεύει μήνα στο αεροδρόμιο...

Link to comment
Share on other sites

Συνεννόηση με το PayPal αρχικά ώστε να είσαι καλυμμένος.

 

Ελπίζω να κάνεις χιούμορ. Γιατί σε διαφορετική περίπτωση με τέτοια συμπεριφορά κανένα κατάστημα δεν θα στέλνει Ελλάδα και όταν πραγματικά θα χρειαζόμαστε PayPal, μετά θα απορούμε γιατί θα είναι υπέρ των πωλητών σε κάθε dispute που θα ανοίγουμε.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

Όχι ρε συ zananiro. Σοβαρά μιλάω.:p

Ναι σου λέω αφού τους το είπε η selina. Ούτε γάτα ούτε ζημιά.

Μπορούν να πάρουν και full refund και να κρατήσουν το δέμα.

Τι μας νοιάζει για αύριο, σήμερα ότι φάμε και ότι πιούμε...:)

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος λόγος για τον οποίο θα πρέπει να υπάρχει ένταση στις συζητήσεις; Να υπενθυμίσω ότι ειρωνείες προσωπικές αντιπαραθέσεις κ.τ.λ.π. δεν επιτρέπονται. Βρισκόμαστε εδώ για να συζητάμε ήρεμα και πολιτισμένα. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 19-04-2016 14:58 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 26-04-2016 10:03 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 26-04-2016 13:03 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 26-04-2016 15:03 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Μια χαρά η SG

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 19-04-2016 14:58 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 26-04-2016 10:03 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 26-04-2016 13:03 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 26-04-2016 15:03 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Μια χαρά η SG

 

Αν μπορείς δώσε μας λίγο και το quote απο το sing post για να δούμε ποτε το έδωσε άφιξη στην Ελλάδα.

Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς δώσε μας λίγο και το quote απο το sing post για να δούμε ποτε το έδωσε άφιξη στην Ελλάδα.

Σε ευχαριστώ.

 

RP341012315SG

DESPATCH NO : 4005

26/04/2016

Arrival at Processing Center (Country code: GR)

22/04/2016

Arrival at Destination Post (Country: GR)

22/04/2016

Despatched to overseas (Country code: GR)

19/04/2016

Received from Customer

Link to comment
Share on other sites

RP341012315SG

DESPATCH NO : 4005

26/04/2016

Arrival at Processing Center (Country code: GR)

22/04/2016

Arrival at Destination Post (Country: GR)

22/04/2016

Despatched to overseas (Country code: GR)

19/04/2016

Received from Customer

 

Από πιο κατάστημα; Εμένα δείχνει ότι έφτασε 20/04. Και ότι έφυγε 17/04. Άρα ότι να ναι γίνεται είτε κατά τη μεταφορά είτε στο αεροδρόμιο!

Link to comment
Share on other sites

Για να διευκρινήσω λιγάκι, αυτό μου το είπε η Σελινα σαν τακτική του καταστήματος και για να μου αποδείξει ότι και εκείνοι αποζημιωνονται σε περίπτωση που υπάρχει θέμα με κάποια παραγγελία.

 

Δεν προτρεπω κανένα να το κάνει, απλα μετέφερα την απάντηση του καταστήματος, η οποία από μόνη της έχει το "παραθυράκι" της χωρίς αποζημίωση παραλαβής της καθυστερημένης παραγγελίας.

 

Επισης να σημειώσω ότι η απάντηση αυτή μου δώθηκε χωρίς να ρωτήσω κάτι τέτοιο εγώ, ενώ μάλιστα μου τονιζε ότι ακόμα προσπαθούν να βγάλουν και εκείνοι άκρη.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δέμα σου δείχνει ότι έφτασε Ελλάδα 11/4. Είσαι ακόμα στα περιθώρια μην αγχώνεσαι (ακόμα)...

Ελπίζω να μην είσαι κι εσύ σαν μερικούς "τυχερούς" από εμάς που το δέμα μας κοντεύει μήνα στο αεροδρόμιο...

 

 

Απο τα ελτα αεροδρόμιού μου είπαν η. Singapore post συνεργάζεται με μια εταιρία του αεροδρόμιού ιδιωτική και εκείνη παραλαμβάνει τουσ σακουσ από το αεροπλάνο και τα παραδίδει στα ελτα αεροδρόμιού . Έχει κάποια βαση αυτο η μασ λένε ότι θέλουν άραγε:'(

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ξενέρωσα εντελώς με την ολη ιστορία ,ήρθε το Πάσχα και δεν εχω νέο κινητό,το περίμενα ενα μήνα και παραπάνω να μειωθεί η τιμη του λίγο και λεω θα το αγοράσω τώρα,ελα μου όμως. που έχασε τον δρομο του, η κάτι το εμπόδισε να έρθει ακόμη,κάνεις δεν γνωρίζει,ας περιμένουμε ακόμη λίγες ημέρες μπορεί να φανεί και ξαφνικά βρει το δρόμο του και έρθει,:O:O

Συνηθίσαμε αλώστε οι τέσσερις τυχερές ημερομηνίες να περιμένουμε,ας περιμένουμε ακόμη λίγο,αλώστε,όσο ζεις ελπίζεις.:D:D

Edited by impreza_sti
Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα που αυξάνει την αγωνία, όλοι κάποιο δωράκι θα περιμέναμε, είτε για εμάς είτε για άλλο πρόσωπο.

 

Αλλιώς dispute μόνο μετά τις 150 μέρες καθυστέρησης ακόμα και αν το κατάστημα από τις 30 μέρες με προτρέπει να το κάνω.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα που αυξάνει την αγωνία, όλοι κάποιο δωράκι θα περιμέναμε, είτε για εμάς είτε για άλλο πρόσωπο.

 

Αλλιώς dispute μόνο μετά τις 150 μέρες καθυστέρησης ακόμα και αν το κατάστημα από τις 30 μέρες με προτρέπει να το κάνω.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Γιατί μετά 150 μέρες ; Τρελαθηκες;;;;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το συμπέρασμα που θα έβγαζε κάποιος αν διάβαζε τα παραπάνω σχόλια σχετικά με τις παραγγελίες, ότι δηλαδή πρέπει να περιμένουμε 2-3 μήνες πριν κινηθούμε και ότι μεγάλες καθυστερήσεις είναι δικαιολογημενες.

 

Προσωπικά θα ακολουθήσω ότι μου λέει το κατάστημα και θα ανοίξω dispute, εφόσον αυτό είναι μάλιστα και προς το δικό μου συμφέρον.

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Edited by PeterPanious
Link to comment
Share on other sites

Από πιο κατάστημα; Εμένα δείχνει ότι έφτασε 20/04. Και ότι έφυγε 17/04. Άρα ότι να ναι γίνεται είτε κατά τη μεταφορά είτε στο αεροδρόμιο!

 

Fasttech αλλά δεν παίζει κανένα ρόλο..

Link to comment
Share on other sites

1η παραγγελία Vickmall 20/03 φτάνει Ελλάδα 27/03 ακόμη δεν έχω παραλάβει περιμένω, διαβάζω το forum και θα αποφασίσω μετά το Πάσχα τι θα κάνω

 

2η παραγγελία Vickmall 11/04 φτάνει Ελλάδα 20/04 σήμερα 26-04-2016 ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 17:56 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ, περιμένω να παραλάβω και θα σας ενημερώσω.

 

θα ήθελα να πέσουν λίγο οι τόνοι της συζήτησης και να επικεντρωθούμε στο θέμα είναι ευχάριστο που ανταλλάσσομαι απόψεις έτσι βοηθάει ο ένας τον άλλον. Δεν σας κρύβω ότι στεναχωρήθηκα αρχικά με την καθυστέρηση του δέματος αλλά διαβάζοντας όλο το νήμα με βοήθησε να το δω πιο αντικειμενικά ( θα περιμένω και θα δω τι θα κάνω) δεν θα ήθελα να χαλάσει αυτή η ωραία ανταλλαγή απόψεων που έχουμε. Ο καθένας είναι ελεύθερος να κινηθεί όπως θέλει αλλά θα πρέπει να σεβαστούμε και διαφορετικές απόψεις τώρα όσο για το ζήτημα κάνω dispute και αν έρθει το τηλέφωνο το κρατάω, εμένα δεν με εκφράζει και είναι προσωπική μου άποψη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αριθμοί σάκκων αυτοί, οπότε μην ανοίγετε και άλλη πληγή στο νήμα ψάχνοντας ...

Αριθμός αποστολής παρτίδας της SG είναι, βάσει των οποίων φορτώνονται στα αεροσκάφη και πηγαίνουν στα Ευρωπαικά κέντρα διαλογής. ο αριθμός αυτός μπορεί να περιέχει δέματα γιά πολλές χώρες ....

 

Λογικό φαίνεται το σενάριο εφοδιαστικής που περιγράφεις. Δε μας απασχολεί ομως ο ακριβής τρόπος διαμοιρασμού, κοντέηνερ, σάκων, ή τσαντών λίντλ. Το συμπέρασμα, ακόμα κι με αυτά τα μικρά νούμερα, είναι πως το πρόβλημα επικεντρώνεται σε 4 ημερομηνίες/μαζικές αποστολές, και θεωρώ πως χρειάζεται λίγη υπομονή γιατί δεν χάνονται δέματα μαζικά.

 

Η Σελίνα ή Σέλινος ή Ζιανζίουζίτσου, το παιζει λάρτζ γιατί προσπαθεί να σας/μας κρατήσει λίγο απο την ξενέρα που λίγο πολύ όλοι έχουμε σε αφθονία (για πολλούς και διάφορους λόγους). Έχουμε μαυρίσει μαγαζιά και μαγαζιά δικαιολογημένα, και λογικό ειναι να έχουν ψιλοχεστεί με το ολο θέμα... μονοπωλιακό μαγαζάκι είναι, που το ζούμε με τη λαιμαργία μας. Γι αυτό κάλμ ντάουν, γιατί δε μιλάμε για κάνα amazon... υπομονή με τα disputes

 

Για να μη ξεχνιόμαστε, ανακηρύσσω την 4078 πρωταθλήτρια και σταματώ εδώ τις προσθέσεις. Το συμπέρασμα βγήκε: κινητά τον Μάιο

4082 - 6 (vtag, fotiou21, nikos200, psof, zoze22, dendenden)

4078 - 10 (dith, gtop85, Eimarmeni, deni77, petran64, ArisL, liakosele. kostask89, kyrgeo1978, eiriniork)

4074 - 2 (dimitris6997, reddevils.gr)

4069 - 3 (agmg, loupis, kyrgeo1978)

Link to comment
Share on other sites

Λογικό φαίνεται το σενάριο εφοδιαστικής που περιγράφεις. Δε μας απασχολεί ομως ο ακριβής τρόπος διαμοιρασμού, κοντέηνερ, σάκων, ή τσαντών λίντλ. Το συμπέρασμα, ακόμα κι με αυτά τα μικρά νούμερα, είναι πως το πρόβλημα επικεντρώνεται σε 4 ημερομηνίες/μαζικές αποστολές, και θεωρώ πως χρειάζεται λίγη υπομονή γιατί δεν χάνονται δέματα μαζικά.

 

Η Σελίνα ή Σέλινος ή Ζιανζίουζίτσου, το παιζει λάρτζ γιατί προσπαθεί να σας/μας κρατήσει λίγο απο την ξενέρα που λίγο πολύ όλοι έχουμε σε αφθονία (για πολλούς και διάφορους λόγους). Έχουμε μαυρίσει μαγαζιά και μαγαζιά δικαιολογημένα, και λογικό ειναι να έχουν ψιλοχεστεί με το ολο θέμα... μονοπωλιακό μαγαζάκι είναι, που το ζούμε με τη λαιμαργία μας. Γι αυτό κάλμ ντάουν, γιατί δε μιλάμε για κάνα amazon... υπομονή με τα disputes

 

Για να μη ξεχνιόμαστε, ανακηρύσσω την 4078 πρωταθλήτρια και σταματώ εδώ τις προσθέσεις. Το συμπέρασμα βγήκε: κινητά τον Μάιο

4082 - 6 (vtag, fotiou21, nikos200, psof, zoze22, dendenden)

4078 - 10 (dith, gtop85, Eimarmeni, deni77, petran64, ArisL, liakosele. kostask89, kyrgeo1978, eiriniork)

4074 - 2 (dimitris6997, reddevils.gr)

4069 - 3 (agmg, loupis, kyrgeo1978)

Ωραία αφού η ομάδα πακέτα 4078 ανακηρύχτηκε και με διαφορά πρωταθλήτρια θα πάω να κοιμηθώ με ηρεμία απόψε το βράδυ.ΟΛΕ ΟΛΕ :p:p

http://i833.photobucket.com/albums/zz255/chiospress/SPORTS/untitled-4.png

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Λογικό φαίνεται το σενάριο εφοδιαστικής που περιγράφεις. Δε μας απασχολεί ομως ο ακριβής τρόπος διαμοιρασμού, κοντέηνερ, σάκων, ή τσαντών λίντλ. Το συμπέρασμα, ακόμα κι με αυτά τα μικρά νούμερα, είναι πως το πρόβλημα επικεντρώνεται σε 4 ημερομηνίες/μαζικές αποστολές, και θεωρώ πως χρειάζεται λίγη υπομονή γιατί δεν χάνονται δέματα μαζικά.

 

Η Σελίνα ή Σέλινος ή Ζιανζίουζίτσου, το παιζει λάρτζ γιατί προσπαθεί να σας/μας κρατήσει λίγο απο την ξενέρα που λίγο πολύ όλοι έχουμε σε αφθονία (για πολλούς και διάφορους λόγους). Έχουμε μαυρίσει μαγαζιά και μαγαζιά δικαιολογημένα, και λογικό ειναι να έχουν ψιλοχεστεί με το ολο θέμα... μονοπωλιακό μαγαζάκι είναι, που το ζούμε με τη λαιμαργία μας. Γι αυτό κάλμ ντάουν, γιατί δε μιλάμε για κάνα amazon... υπομονή με τα disputes

 

Για να μη ξεχνιόμαστε, ανακηρύσσω την 4078 πρωταθλήτρια και σταματώ εδώ τις προσθέσεις. Το συμπέρασμα βγήκε: κινητά τον Μάιο

4082 - 6 (vtag, fotiou21, nikos200, psof, zoze22, dendenden)

4078 - 10 (dith, gtop85, Eimarmeni, deni77, petran64, ArisL, liakosele. kostask89, kyrgeo1978, eiriniork)

4074 - 2 (dimitris6997, reddevils.gr)

4069 - 3 (agmg, loupis, kyrgeo1978)

 

 

27/03 Despatch No 4069

Link to comment
Share on other sites

27/03 Despatch No 4069

 

δεν παρακολούθησα το θέμα πολύ (γιατί παρέλαβα)

εγώ με παραγγελία που έφτασε στις 11 (παραγγελία στις 28/03), ξεκόλλησε το τρακ 18 και παρέλαβα 19

 

despatch δεν βρήκα γιατί στο σίτε της singpost δεν εμφανίζει την εγγραφή πλέον (RF385244741SG)

Link to comment
Share on other sites

Λογικό φαίνεται το σενάριο εφοδιαστικής που περιγράφεις. Δε μας απασχολεί ομως ο ακριβής τρόπος διαμοιρασμού, κοντέηνερ, σάκων, ή τσαντών λίντλ. Το συμπέρασμα, ακόμα κι με αυτά τα μικρά νούμερα, είναι πως το πρόβλημα επικεντρώνεται σε 4 ημερομηνίες/μαζικές αποστολές, και θεωρώ πως χρειάζεται λίγη υπομονή γιατί δεν χάνονται δέματα μαζικά.

 

Η Σελίνα ή Σέλινος ή Ζιανζίουζίτσου, το παιζει λάρτζ γιατί προσπαθεί να σας/μας κρατήσει λίγο απο την ξενέρα που λίγο πολύ όλοι έχουμε σε αφθονία (για πολλούς και διάφορους λόγους). Έχουμε μαυρίσει μαγαζιά και μαγαζιά δικαιολογημένα, και λογικό ειναι να έχουν ψιλοχεστεί με το ολο θέμα... μονοπωλιακό μαγαζάκι είναι, που το ζούμε με τη λαιμαργία μας. Γι αυτό κάλμ ντάουν, γιατί δε μιλάμε για κάνα amazon... υπομονή με τα disputes

 

Για να μη ξεχνιόμαστε, ανακηρύσσω την 4078 πρωταθλήτρια και σταματώ εδώ τις προσθέσεις. Το συμπέρασμα βγήκε: κινητά τον Μάιο

4082 - 6 (vtag, fotiou21, nikos200, psof, zoze22, dendenden)

4078 - 10 (dith, gtop85, Eimarmeni, deni77, petran64, ArisL, liakosele. kostask89, kyrgeo1978, eiriniork)

4074 - 2 (dimitris6997, reddevils.gr)

4069 - 3 (agmg, loupis, kyrgeo1978)

 

Είμαστε πιαααααααα πρωταθλητέεεεεεεεες ... φάτε τη σκόνη μας οι υπόλοιποι :lol:

 

Εν τω μεταξύ, γυρνάω σήμερα σπίτι και βρίσκω ειδοποίηση για συστημένο. Αρχίζω να χοροπηδάω στη μέση της πιλοτής, μέχρι που πήρα χαμπάρι ότι το tracking number ήταν άσχετο και, εκτός απροόπτου, είναι ****** από την Εθνική με την οποία έχουμε ανοίξει ******* αλληλογραφία. :lol::lol::lol:

Edited by impreza_sti
Οφείλουμε να εκφραζόμαστε κόσμια
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με DESPATCH NO 4096 να περάσω απο Σεπτέμβρη με τα σχολεία ?

 

18/04/2016 Arrival at Destination Post (Country: GR)

15/04/2016 Despatched to overseas (Country code: GR)

13/04/2016 Received from Customer

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι επείγον!!

Παρηγγειλα κινητό από geekbuying και επελεξα register mail για αποστολή..έστειλα mail και είπα να μου τον στείλουν με singapore post..μου εδωσαν ομως tracking number:RX496983689DE

Τι ταχυδρομείο είναι αυτό;!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...