Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πείτε μας εντυπώσεις από μπαταρία όποιος μπορεί.

 

Σε μενα τουλαχιστον ειναι στα επιπεδα της Κιτκατ. Για να ειμαι πιο συγκεκριμενος,

4 ωρες εβγαζα πριν, βεβαια με τα παντα ανοιχτα, 4 ωρες περιπου και τωρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πείτε μας εντυπώσεις από μπαταρία όποιος μπορεί.

Εγω βλεπω μεγαλη καταναλωση μπαταριας σαν νερο φευγει....βεβαια ουτε μια μερα δεν την εχω

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μας εντυπώσεις από μπαταρία όποιος μπορεί.

 

Ακόμη είναι νωρίς. Επειδή έκανα καθαρή εγκατάσταση και το ξαναστησα το τηλέφωνο, είναι λογικό να είναι αυξημένη η κατανάλωση τη πρώτη μέρα. Θέλω να περάσουν δυό-τρεις μέρες και μετά θα δω, πως πάει από κατανάλωση

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μου βγήκε από την φόρτιση το πρωιβστις 7.μπήκα λίγο ίντερνετ και μετά στην τσέπη.τώρα που το χρησιμοποιώ στην δουλειά είμαι στο 97%...νομίζω πάει λίγο καλύτερα
Link to comment
Share on other sites

Ίδια ακριβώς κατανάλωση με την κιτκατ , πάντα με καθαρή εγκατάσταση

 

 

Θα το ξαναπώ άλλη μια φορά βασικά μεταφέρω λόγια των γκουρού , σε κάθε μεγάλη αλλαγή λογισμικού κάνουνε πάντα φορματ πριν και μετά την εγκατάσταση

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

γμτ ακομα δεν το στρωσαμε καινουργιο κιν, ξανα φορματ; θα αργησω πολυ να την περασω

 

και εγώ μόλις εχθές το έστησα και έβαλα την κάρτα Sim, πάντος δέν είναι κακό το περιβάλλον 4,4,2 του G2.

Ασέ να δοκιμαστεί και λίγο καιρο. :D

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες! Με περιπου μια μερα χρησης της λολλιποπ τα πρωτα συμπερασματα ειναι θετικα! ομορφο περιβάλλον η μπαταρια κραταει λιγο περισσοτερο θα ελεγα σε σχεση με την κιτ κατ και η καμερα στις βραδυνες ληψεις επισης καλυτερη! :)
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα χθες την ιταλική lollipop (βαριόμουν να περιμένω) και το ρούταρα.

 

Η μπαταρία νομίζω είναι λίγο καλύτερη. Πολύ smooth τρέχει το κινητό.

Με εκνευρίζει το εικονίδιο κάτω στην οθόνη που πας πίσω(το τρίγωνο).

 

Το weather animation σε cloudy/clear/sunny δεν δείχνει τίποτα σε μένα. Για Rain δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Για Ιταλια εχει βγει, κατεβασε την μεσω pc suite! ;)

Εγώ με pc suite όσες φορές και να έχω κάνει έλεγχος ενημέρωσης δεν μου έχει βγάλει τίποτα. Αντίθετα μου λέει ότι έχω την τελευταία έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με pc suite όσες φορές και να έχω κάνει έλεγχος ενημέρωσης δεν μου έχει βγάλει τίποτα. Αντίθετα μου λέει ότι έχω την τελευταία έκδοση.

 

εγω Ιταλικο τωρα την κατεβαζω. 6ΤΑ γραφει το κουτι 16 Gb ειναι το G2 μου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με pc suite όσες φορές και να έχω κάνει έλεγχος ενημέρωσης δεν μου έχει βγάλει τίποτα. Αντίθετα μου λέει ότι έχω την τελευταία έκδοση.

 

εμενα μου το βγαλε κατευθειαν χθες σε ιταλικη συσκευη!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα να κανουμε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων πριν την περασουμε,η δεν υπαρχει προβλημα;Με τις εφαρμογες που εχουμε κατεβασει τι γινεται;Με την επαναφορα μετα επανερχονται;
Link to comment
Share on other sites

Τελικα να κανουμε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων πριν την περασουμε,η δεν υπαρχει προβλημα;Με τις εφαρμογες που εχουμε κατεβασει τι γινεται;Με την επαναφορα μετα επανερχονται;

 

ελα ντε, πολυ καλες ερωτησεις "κλειδια" θα τις χαρακτηριζα κ τις δυο, η αποψη μου ειναι υπομονη κ ολα θα τα βρουμε,

δεν υπαρχει κανενας λογος να το βαλει καποιος πρωτος, εκτος αν ειναι 15 χρ κ θελει να πουλησει μουρη στους φιλους του; :lol:

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε, πολυ καλες ερωτησεις "κλειδια" θα τις χαρακτηριζα κ τις δυο, η αποψη μου ειναι υπομονη κ ολα θα τα βρουμε,

δεν υπαρχει κανενας λογος να το βαλει καποιος πρωτος, εκτος αν ειναι 15 χρ κ θελει να πουλησει μουρη στους φιλους του; :lol:

 

να σας πω την αληθεια ποτε δεν εκανα επαναφορα τις περναγα απο πανω μεσω οτα και ολα ηταν καλα. ακομα και με το nexus 5 που ειχα kit kat και περασα την lolipop παλι απο πανω την περασα και ετρεχε νερο. αλλα στο g2 λεω να κανω μια εξαιρεση μιας και το εχω 2 μερες θα κανω φορματ και πριν αλλα και μετα, (ελπιζω η γερμανικη open να ερθει συντομα)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι ιταλικο 6TA και μολις ανοιγω το wifi μου πεταει, χωρις να κανω τπτ, "η ενημερωση λογισμικου σταματησε να λειτουργει". Οταν παω να κανω αναζητηση μονος μου γραφει "επικοινωνια σε εξεληξη". Λογικα τα πραγματα ειναι φορτωμενα. Παντως αυτες οι δυο ιταλικες που βγηκαν, ειναι branded?? Γιατι εκει που εχει τις open δεν εχει βγει κατι ακομη.
Link to comment
Share on other sites

μεσω pc suite . OTA κολλαγε

Είναι άλλο το pc suite κ άλλο το lg flash tool ;;;μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση...

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

λοιπον μετα το Upadateδιαδικασια home.phone.android σταματησε να λειτουργει.... το βγαζει συνεχεια.

 

Και μενα αυτο εκανε, λοιπον κλεισε το κινητο κανε factory reset απο τα βελακια πισω, κανει το κινητο την επαναφορα και ολα μια χαρα μετα! :)

Edited by john_vl
Link to comment
Share on other sites

λοιπον μετα το Upadateδιαδικασια home.phone.android σταματησε να λειτουργει.... το βγαζει συνεχεια.

Κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...