Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

αυτο ναι απλα εμενα ειναι λιγο πιο αριστερα και εχει και το εικονιδιο της σιμ μοθ χαλαει τιν λοκ σκρην

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτο ναι απλα εμενα ειναι λιγο πιο αριστερα και εχει και το εικονιδιο της σιμ μοθ χαλαει τιν λοκ σκρην

 

αυτο που λεει ο marios ειναι του παροχου της sim,αν εχεις cosmote θα γραφει cosmote και οχι voda, εσυ ποιον παροχο εχεις και ποια rom?? για δωσε ενα screenshot

Link to comment
Share on other sites

Χτύπα το IMEI ΕΔΩ και θα δεις...!!!;)

 

General information

Made in: Korea

 

Year: 2004

 

Month: October

 

Age: 10 years and 6 months

 

εμένα μου βγάζει αυτό, τι διάολο??? που είναι το λάθος???

Link to comment
Share on other sites

αυτο που λεει ο marios ειναι του παροχου της sim,αν εχεις cosmote θα γραφει cosmote και οχι voda, εσυ ποιον παροχο εχεις και ποια rom?? για δωσε ενα screenshot

 

vodafone εχω και vodafone λεει, απλα δε μαρεσει που ειναι εκει.

Link to comment
Share on other sites

αυτο ναι απλα εμενα ειναι λιγο πιο αριστερα και εχει και το εικονιδιο της σιμ μοθ χαλαει τιν λοκ σκρην

Ανάλογα τον τύπο κλειδώματος της οθόνης το έχει κ σε διαφορετικό σημείο κάθε φορά!! Σε μένα που έχω κλείδωμα με κωδικό προσβασης το έχει στο κέντρο τέρμα της οθόνης αριστερά κ έχει κ ένα σηματακι Σαν καρτα σιμ. Δεν βγαίνει όμως αυτο.

Όπως και να το κάνουμε.... κάπου πρέπει να σου δείχνει η συσκευή και τον πάροχο!!!!! Δεν γίνεται αλλιώς...

Τον πάροχο σου τον δείχνει σε 2 σημεία! Εκεί στην λοκ σκριν Και κάτω κάτω όταν κατεβάζεις την επάνω μπάρα στις αρχικές οθονες. Ακόμα και εντελώς να βγάλεις την.σιμ Από το κινητό αυτό θα συνεχίσει να υπάρχει λέγοντάς αντί για cosmote ""Δεν υπάρχει καρτα σιμ"" Η "μη διαθέσιμο Δίκτυο "

Επαναλαμβάνω πως δεν ξέρω αν σε ROOT συσκευή μπορεί να βγει εντέλος αυτο!!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ακυρο η διαδικασια δεν ειχε ξεκινησει καν γιατι το κινητο δεν ειχε μπει σε download mode.Παταω volume Up και συνδεω το USB συνεχιζω να το παταω αλλα μονο φορτιζει δεν κανει κατι αλλο..
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σε αυτούς που έχουν λολιποπ! Υπάρχει δυνατοτητα σε αυτή την έκδοση που android να φτιάξεις δικά σου ηχητικά Προφίλ (εκτός του θορύβου, δόνηση και κανονικό.που έχει τωρα) όπως σε κάτι παλιά nokia?

Γιατί ας πούμε εγώ θέλω να είναι αθόρυβο και χωρίς δόνηση σε εισερχόμενες κλήσεις και sms, Αλλά να Μου χτυπαει ήχος σε εισερχόμενα μυνήματα viber Η στην εφαρμογη γουατσαππ μονο! Αυτό με την κιτκατ Δεν γίνεται. Η αθόρυβο θα είναι η ήχος σε όλα η δόνηση σε όλα! και για μένα είναι αρκετά μεγάλο μειων....

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σε αυτούς που έχουν λολιποπ! Υπάρχει δυνατοτητα σε αυτή την έκδοση που android να φτιάξεις δικά σου ηχητικά Προφίλ (εκτός του θορύβου, δόνηση και κανονικό.που έχει τωρα) όπως σε κάτι παλιά nokia?

Γιατί ας πούμε εγώ θέλω να είναι αθόρυβο και χωρίς δόνηση σε εισερχόμενες κλήσεις και sms, Αλλά να Μου χτυπαει ήχος σε εισερχόμενα μυνήματα viber Η στην εφαρμογη γουατσαππ μονο! Αυτό με την κιτκατ Δεν γίνεται. Η αθόρυβο θα είναι η ήχος σε όλα η δόνηση σε όλα! και για μένα είναι αρκετά μεγάλο μειων....

Αν κατάλαβα καλά αυτό που λες δε γίνεται στην 5.0.2. Έχει default profiles. Νομίζω το είχα δει σε custom rom. Σίγουρα σε cm 11

Link to comment
Share on other sites

βγηκανε και οι open , αντε παμε για φλασαρισμα, 30Α η εκδοση τους
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σε αυτούς που έχουν λολιποπ! Υπάρχει δυνατοτητα σε αυτή την έκδοση που android να φτιάξεις δικά σου ηχητικά Προφίλ (εκτός του θορύβου, δόνηση και κανονικό.που έχει τωρα) όπως σε κάτι παλιά nokia?

Γιατί ας πούμε εγώ θέλω να είναι αθόρυβο και χωρίς δόνηση σε εισερχόμενες κλήσεις και sms, Αλλά να Μου χτυπαει ήχος σε εισερχόμενα μυνήματα viber Η στην εφαρμογη γουατσαππ μονο! Αυτό με την κιτκατ Δεν γίνεται. Η αθόρυβο θα είναι η ήχος σε όλα η δόνηση σε όλα! και για μένα είναι αρκετά μεγάλο μειων....

Αυτο που θελεις νομιζω γινεται στην 5.1 που αγνωστο το αν θα την παρουμε. Ειχαν γινει πολλα παραπονα στην γκουγκλ για το ζητημα...

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε λινκ για τις open??

 

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

 

Και flashable zip

Edited by minotavros
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ιταλικο και σημερα ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ηρθε ΕΠΙΣΗΜΑ απο LG SUITE!!!! Απλα ειναι ΚΟΡΥΦΑΙΑ!!!

 

Πες μας εντυπώσεις άπο μπαταρία. Επίσης την πέρασες απευθείας η έκανες clean install με hard reset;

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Για το δικό μου βγήκε η αναβάθμιση, 6ES SPAIN :)

32 ή 16gb έχεις;;;

Για το δικό μου βγήκε η αναβάθμιση, 6ES SPAIN :)
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά. πέρασα την stock lollipop της vodafone της ισπανίας, αλλά από ό,τι βλέπω δεν γράφει 16G, οπότε είναι για 32άρι. εγώ έχω 16άρι. παίζει κανονικά, αλλά γενικά θα έχω κανένα πρόβλημα; αν είναι να την αφήσω γιατί βαριέμαι να ξαναστήνω το κινητό.

 

κάνω ένα bump γιατί χάθηκε το μήνυμα :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδία αυτή την θήκη την έχει κανείς, λέει τίποτα?

 

Lg G2 D802 Θήκη Smart Cover book by nillkin

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

16αρι έχω φίλε

Κ εγώ 16αρι ισπανικό αλλά τίποτα ακόμα... Έκανες update ΟΤΑ;;;

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...