Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development-d802/kdz-vodefonespain-v30d-official-t3069557

 

αυτή φλάσαρα. κατευθείαν ελληνικά μου έβγαλε μόλις άνοιξε το τηλ

 

 

Υπάρχει καμιά βελτίωση στη κάμερα ??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Υπάρχει καμιά βελτίωση στη κάμερα ??

 

Προσωπικά δεν είμαι φαν της κάμερας στα κινητά. Και πριν μου φαινόταν οκ, οπότε δε μπορώ να σε βοηθήσω. Γενικά η rom μοιάζει με την cloudy g2.2 έχοντας το ui του g3. Πιστεύω είναι ένα κλικ πιο γρήγορη, μάλλον λόγω art. Από θέμα μπαταρίας δεν έχω σχηματίσει άποψη ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή....έρχεται σίγα σίγα....;) εγώ την έχω εδώ και 2 εβδομάδες σχεδόν....και δεν έχω κανένα θέμα....

 

http://s4.postimg.org/tavsbd40t/Picture0001.png

free photo hosting

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

2 εβδομάδες σχεδόν....και δεν έχω κανένα θέμα....

 

να ναι καλα τα παιδια οι beta testers που φροντιζουν για την κοινοτητα :p

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή....έρχεται σίγα σίγα....;) εγώ την έχω εδώ και 2 εβδομάδες σχεδόν....και δεν έχω κανένα θέμα....

 

http://s4.postimg.org/tavsbd40t/Picture0001.png

free photo hosting

της κροατιας ειναι και αυτη vodafone;

μπορουμε να την φλασαρουμε με το flash tool;

Link to comment
Share on other sites

της κροατιας ειναι και αυτη vodafone;

μπορουμε να την φλασαρουμε με το flash tool;

 

Βάλε όποια θες, το ίδιο κάνει...! όταν έρθει η δικιά σου, αν θες την περνάς για λόγους ΤΑΞΗΣ, δεν θα αλλάξει κάτι. Οτι έχει στο τέλος kdz την περνάμε με Flash Tool ότι είναι σε Rar το φλασαρουμε με twrp η philz ;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Βάλε όποια θες, το ίδιο κάνει...! όταν έρθει η δικιά σου, αν θες την περνάς για λόγους ΤΑΞΗΣ, δεν θα αλλάξει κάτι. Οτι έχει στο τέλος kdz την περνάμε με Flash Tool ότι είναι σε Rar το φλασαρουμε με twrp η philz ;)

 

Marios τι θα κανουμε? θα βαλουμε καμια με twrp για να ειμαστε root? γιατι βλεπω root στην lolli5 αργει πολυ ακομη

Link to comment
Share on other sites

root λένε γινεται με αυτο τον τρόπο http://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/guide-root-lg-firmwares-kitkat-lollipop-t3056951
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

 

βγηκε root ? μπραβο, δε το ηξερα

Link to comment
Share on other sites

Marios τι θα κανουμε? θα βαλουμε καμια με twrp για να ειμαστε root? γιατι βλεπω root στην lolli5 αργει πολυ ακομη

 

Εγώ θα μείνω εδώ...μιας που είναι στρωμένο το τηλέφωνο....εσένα σε βλέπω, σε τρώει το χέρι......!!!!!:ninja:

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα μείνω εδώ...μιας που είναι στρωμένο το τηλέφωνο....εσένα σε βλέπω, σε τρώει το χέρι......!!!!!:ninja:

 

καλα βλεπεις φιλε :lol: , αφου βγηκε root δε το σκεφτομαι καν , spain open ειναι το εργαλειο, βλεπω να την παίρνω απο τους πρωτους :)

Link to comment
Share on other sites

1)Παιδια είναι φυσιολογικό να θερμαινεται το πίσω μέρος στο σημείο των πλήκτρων μετά από κάνα τέταρτο χρήσης browsing; μερικές μέρες και αρκετά

2)εκει που είχα σταθερά από 500-600 ελεύθερη μνήμη ράμ ξαφνικά έπεσε στα 200 χωρίς να κατεβάσω κάποια εφαρμογη είτε να αλλάξω τον τρόπο χρήσης. Βοηθάει κάποια εφαρμογή τύπου clean Master? Είναι αξιόπιστες;;

Σορρυ αν είναι χαζές οι ερωτήσεις μου

Edited by Leo08
Link to comment
Share on other sites

Παιδια είναι φυσιολογικό να θερμαινεται το πίσω μέρος στο σημείο των πλήκτρων μετά από κάνα τέταρτο χρήσης browsing;;;

 

αν εισαι με 3g ναι, υπαρχει περιπτωση

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι με 3g ναι, υπαρχει περιπτωση

 

 

WiFi χρησιμοποιώ μόνο.. Αλλες φορές θερμαινεται αρκετά και άλλες καθόλου όσο και να το χρησιμοποιώ.. Αυτό μου κάνει εντύπωση

Link to comment
Share on other sites

WiFi χρησιμοποιώ μόνο.. Αλλες φορές θερμαινεται αρκετά και άλλες καθόλου όσο και να το χρησιμοποιώ.. Αυτό μου κάνει εντύπωση

 

παιζει ρολο και ποσο δυνατο ειναι το σημα που λαμβανεις , ειτε αυτο ειναι 3g ειτε wifi, αν ειναι αδυναμο λογικη και η θερμανση

Link to comment
Share on other sites

περασα με flash tool την λολιποπ κροατιας πριν 10 λεπτα μεχρι στιγμης ολα καλα Edited by averel11
Link to comment
Share on other sites

Μέτα από Nexus 5 και lumia 930 ήρθα στο lg g2. μου φαίνεται απίστευτα όμορφο γρήγορο γενικά μ αρέσει πάρα πολύ. θέλω πληροφορίες σχετικά με το τι έκδοση είναι το κινητό και πιανής χώρας. S/N 412KPGS83751 6DE white white. καλός σας βρήκα!
Link to comment
Share on other sites

Για να φλασαρουμε την lollipop χρειαζεται να ειμαστε ρουτ?

 

αν εννοεις αυτες που βγηκαν τωρα οχι, με flash tool γινετε

Link to comment
Share on other sites

Μέτα από Nexus 5 και lumia 930 ήρθα στο lg g2. μου φαίνεται απίστευτα όμορφο γρήγορο γενικά μ αρέσει πάρα πολύ. θέλω πληροφορίες σχετικά με το τι έκδοση είναι το κινητό και πιανής χώρας. S/N 412KPGS83751 6DE white white. καλός σας βρήκα!

 

12/2014 χωρα δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...