Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χωρα εκτος Ελλάδας ειναι και αυτο εννοούσα.

 

http://www.birdphone.gr/gr/prdid/fb1776f14e53432fab3ae343a7f5f1c9/productinfo.aspx

 

Αυτο καλύπτεται ?

 

Πιθανότατα, αλλά γιατί δεν τους παίρνεις ένα τηλέφωνο να δεις;

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια...αυριo λεω να παρω και εγω τo galaxy 3 τo λευκo απo μαγαζι στo skroutz εχετε να μoυ πρoτηνετε καπoιo φθηνo και αξιoπιστo?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...αυριo λεω να παρω και εγω τo galaxy 3 τo λευκo απo μαγαζι στo skroutz εχετε να μoυ πρoτηνετε καπoιo φθηνo και αξιoπιστo?

 

 

 

http://www.expansys.com.gr/samsung-galaxy-s-iii-16gb-white-232323/

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...αυριo λεω να παρω και εγω τo galaxy 3 τo λευκo απo μαγαζι στo skroutz εχετε να μoυ πρoτηνετε καπoιo φθηνo και αξιoπιστo?

 

http://www.kaizershop.gr/samsung_galaxy_s3_white

Πολύ καλή τιμή και φυσικό κατάστημα αν θέλεις να το παρεις από εκεί... εγώ έτσι έκανα και ήταν άψογος στη συναλλαγή... Γαλλικό S3 πήρα και από ότι βλέπω και από άλλους τέτοια έχει, οπότε όλα ΟΚ με εγγύηση ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να αγορασω το συγκεκριμενο τηλεφωνο μεσα στο μηνα.Ηθελα να σας ρωτησω το εχει δει κανεις σε κοκκινο?Σε ενα μαγαζι στο skroutz το εχει σε κοκκινο γι αυτο σας ρωταω.
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ok θα κοιταξω και στου περιστεριου πρωτα που το εχω πιο κοντα και αν δε το εχουν εκει παω Καλλιθεα.ευχαριστω.
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να θεωρηθεί διαφήμιση και με πρόθεση να μοιραστώ την προσωπική μου εμπειρία αγοράς του s3 θέλω να δηλώσω πανευτυχής πελάτης του birdphone, ειλικρινά θα ξανά ψωνίσω απο το συγκεκριμένο κατάστημα!
-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

παιδια με την sim τι γινεται? μπoρω να την κoψω μoνoς μ?

Αν και είσαι off topic....

Μπορείς να την κόψεις μόνος σου με ψαλιδάκι εάν πιάνουν τα χέρια σου αλλά θα σου πρότεινα να πας σε ένα κατάστημα κινητής να στην κόψουν δωρεάν με κοπτάκι. Να έχεις υπόψιν σου οτι μετά το κόψιμο της κάρτας υπάρχει περίπτωση να μην δουλεύει και να χρειαστεί με κόστος 5 ευρώ να αγοράσεις άλλη.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να θεωρηθεί διαφήμιση και με πρόθεση να μοιραστώ την προσωπική μου εμπειρία αγοράς του s3 θέλω να δηλώσω πανευτυχής πελάτης του birdphone, ειλικρινά θα ξανά ψωνίσω απο το συγκεκριμένο κατάστημα!

 

Δημήτρη καλησπέρα

Αν δεν σου κάνει κόπο κοίτα με *#1234# τι σου βγάζει και πες μου αν θες

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη καλησπέρα

Αν δεν σου κάνει κόπο κοίτα με *#1234# τι σου βγάζει και πες μου αν θες

 

AP:I9300XXDLJ4

CP:I9300XXDLID

CSC:I9300OXADLJ4

 

Αυτά φίλε μου, αλλά γιατί ρωτάς; :confused:

-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

AP:I9300XXDLJ4

CP:I9300XXDLID

CSC:I9300OXADLJ4

 

Αυτά φίλε μου, αλλά γιατί ρωτάς; :confused:

 

Για να ξέρει τι εισαγωγής είναι το κινητό :)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να θεωρηθεί διαφήμιση και με πρόθεση να μοιραστώ την προσωπική μου εμπειρία αγοράς του s3 θέλω να δηλώσω πανευτυχής πελάτης του birdphone, ειλικρινά θα ξανά ψωνίσω απο το συγκεκριμένο κατάστημα!

 

Συμμορφώθηκαν δηλαδή? Γιατί οι προηγούμενες εμπειρίες σε αρκετά παιδιά από εδώ,μονό καλές δεν ήταν...Αν βγήκε κάτι καλό απο ολο τον ντόρο ειναι θετικό.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Συμμορφώθηκαν δηλαδή? Γιατί οι προηγούμενες εμπειρίες σε αρκετά παιδιά από εδώ,μονό καλές δεν ήταν...Αν βγήκε κάτι καλό απο ολο τον ντόρο ειναι θετικό.

 

Ακριβώς όπως τα λες φίλε μου!!!! :whistle::whistle::whistle::whistle:

-Δημήτρης-
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια...αυριo λεω να παρω και εγω τo galaxy 3 τo λευκo απo μαγαζι στo skroutz εχετε να μoυ πρoτηνετε καπoιo φθηνo και αξιoπιστo?

 

Tις προσφορές για μέλη του φόρουμ υποθέτω τις έχετε δει ε;

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=177

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Tις προσφορές για μέλη του φόρουμ υποθέτω τις έχετε δει ε;

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=177

Απο που φερνει το echoice s3?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την galaxoπαρέα. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το SIII και θα ήθελα να μάθω αν καλύπτομαι από εγγύηση αν το πάρω από κάποιο από τα καταστήματα που το πουλάνε 450-480 €. Υπάρχει μια λίστα στο FAQ για τα country code.

 

1. Το κινητό αρκεί να έχει code χώρας EU προκειμένου να είναι εντός εγγύησης στην Ελλάδα;

 

2. Μπορώ να δω τον κωδικό χώρας προέλευσης από την συσκευασία προτού το ανοίξω/αγοράσω;

 

3. Υπάρχει κάποιο κατάστημα το οποίο να πουλάει SGSIII με κωδικούς χώρας COS, EUR, VGR (Ελλάδα δηλαδή) στις προαναφερθείσες τιμές (450-480€); Ή οι χαμηλές τιμές υφίστανται λόγω εισαγωγής από τρίτες χώρες;

Edited by Lusifer_gr

Be Inspired...

 

LuSifer_gr

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την galaxoπαρέα. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το SIII και θα ήθελα να μάθω αν καλύπτομαι από εγγύηση αν το πάρω από κάποιο από τα καταστήματα που το πουλάνε 450-480 €. Υπάρχει μια λίστα στο FAQ για τα country code.

 

1. Το κινητό αρκεί να έχει code χώρας EU προκειμένου να είναι εντός εγγύησης στην Ελλάδα;

 

2. Μπορώ να δω τον κωδικό χώρας προέλευσης από την συσκευασία προτού το ανοίξω/αγοράσω;

 

3. Υπάρχει κάποιο κατάστημα το οποίο να πουλάει SGSIII με κωδικούς χώρας COS, EUR, VGR (Ελλάδα δηλαδή) στις προαναφερθείσες τιμές (450-480€); Ή οι χαμηλές τιμές υφίστανται λόγω εισαγωγής από τρίτες χώρες;

 

1. ναι

2.ναι απο το ιμει. η το ψαχνεις μονος η ρωτας τη σαμσουνγκ.

3. οι τιμες αυτες ειναι για ευρωπαικα κινητα .

Link to comment
Share on other sites

1. ναι

2.ναι απο το ιμει. η το ψαχνεις μονος η ρωτας τη σαμσουνγκ.

3. οι τιμες αυτες ειναι για ευρωπαικα κινητα .

 

Ευχαριστώ, το ΙΜΕΙ το αναγράφει πάνω στην συσκευασία;

Be Inspired...

 

LuSifer_gr

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, το ΙΜΕΙ το αναγράφει πάνω στην συσκευασία;

 

Έχει αυτοκόλλητο έξω από το κουτί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...