Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ενημερώσω πως μου έκαναν αντικατάσταση τελικά το GALAXY S3 με το καμμένο pixel. Αλλά και πάλι η συσκευή έχει ένα σημαδάκι πάνω στην οθόνη. Δεν είμαι σίγουρος αν αυτό είναι καμμένο pixel αλλα σίγουρα έχει ένα σημάδι το οποίο είναι εσωτερικό.

 

Να υποθέσω οτι το πήρες απο birdphone ?

 

Ναι, είναι λογικό ή κάτι συμβαίνει τελικά?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι, είναι λογικό ή κάτι συμβαίνει τελικά?

 

 

Εγώ τώρα με αυτά που ακούω, γιατί έχω την εντυπωση ότι παιζει αρκετά να ειναι και β διαλογής κινητά που τα αγοράζουν φτηνότερα...?

Όσο για το σημαδάκι μου μυρίζει αλλαγη οθόνης που δεν τους έκατσε καλά.

Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα με αυτά που ακούω, γιατί έχω την εντυπωση ότι παιζει αρκετά να ειναι και β διαλογής κινητά που τα αγοράζουν φτηνότερα...?

 

Άσε την εντύπωση και σίγουρουρεψου

 

 

Swyped from Mm SII using tapatalk, κλέβοντας wifi

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε παιδιά για ευρωπαϊκό κινητό (εκτος αγγλιας) αφού απ ότι βλέπω όσοι αγοράσαμε από εκεί πήραμε Γαλλικόμε γνησιο φορτιστη 1A, πάρτε από Kaiser... αφού είπαμε το πουλοφωνο έχει αγγλικά με άνοιγμα συσκευασίας για αλλαγή φορτιστή κτλ που έχουν περιγράψει παραπάνω
Link to comment
Share on other sites

Άσε την εντύπωση και σίγουρουρεψου

 

 

Swyped from Mm SII using tapatalk, κλέβοντας wifi

 

 

Μα τι να πω...

τόσα έχουν ακουστή και συνεχίζουν να τα αγοράζουν από εκεί,γλυτώνοντας το 20 αρικο,και πληρώνοντας το πολύ πιο ακριβά...

cuculos φίλε μου,αν το κινητό δεν σου ήρθε κλειστό με τις ταινίες τις Samsung,έκανες μεγάλο λάθος που το κρατησες/άνοιξες... Ελπίζω να ξεμπερδέψεις. Ανοιγμένο κινητό ΔΕΝ το δεχόμαστε με τπτ...

 

Τους παίρνεις τηλέφωνο τους λες ότι εχει και αυτό πρόβλημα,και ζητάς η κλειστό ολοκαίνουργιο η τα χρήματα σου.

Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Το έστειλα πάλι πίσω και περιμένω. Ενδέχεται σε περίπτωση που μου το αλλάξουν να ζητήσω να μου στείλουν ελληνικής αντιπροσωπείας και να πληρώσω τη διαφορά. Εσείς τί προτείνετε? Τα ελληνικής αντιπροσωπείας που πουλάνε είναι όντως ελληνικής? Αν είναι να δώσω ρε παιδιά εκεί που φτάσαμε κάτι παραπάνω και να ησυχάσει το κεφάλι μου. Φοβάμαι μόνο μη δώσω επιπλέον χρήματα και βρεθώ να καταληξω και δαρμένος και χρεωμένος άδικα!!

 

Υ.Γ.: μου λένε από το κατάστημα ότι μπορεί να είναι σκονίτσα. Υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει κάτι τέτοιο?? Αν είναι δυνατόν. Το τέσταρα με εφαρμογή για καμμένα pixel σε μονόχρωμα φόντο και φαίνεται πάρα πολύ!!! τι να πω... θα περιμένω πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Το έστειλα πάλι πίσω και περιμένω. Ενδέχεται σε περίπτωση που μου το αλλάξουν να ζητήσω να μου στείλουν ελληνικής αντιπροσωπείας και να πληρώσω τη διαφορά. Εσείς τί προτείνετε? Τα ελληνικής αντιπροσωπείας που πουλάνε είναι όντως ελληνικής? Αν είναι να δώσω ρε παιδιά εκεί που φτάσαμε κάτι παραπάνω και να ησυχάσει το κεφάλι μου. Φοβάμαι μόνο μη δώσω επιπλέον χρήματα και βρεθώ να καταληξω και δαρμένος και χρεωμένος άδικα!!

 

Υ.Γ.: μου λένε από το κατάστημα ότι μπορεί να είναι σκονίτσα. Υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει κάτι τέτοιο?? Αν είναι δυνατόν. Το τέσταρα με εφαρμογή για καμμένα pixel σε μονόχρωμα φόντο και φαίνεται πάρα πολύ!!! τι να πω... θα περιμένω πάλι.

 

Σκονίτσα σημαίνει ανοιγμένο τηλέφωνο για αλλαγή οθόνης;

Περίεργο μου ακούγεται. Είναι πολλά τα λεφτά, να δεχθείς μόνο άψογη συσκευή, τίποτα λιγότερο.

Κρίμα για την ταλαιπωρία, γιατί είναι τρομερή συσκευή!

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Το έστειλα πάλι πίσω και περιμένω. Ενδέχεται σε περίπτωση που μου το αλλάξουν να ζητήσω να μου στείλουν ελληνικής αντιπροσωπείας και να πληρώσω τη διαφορά. Εσείς τί προτείνετε? Τα ελληνικής αντιπροσωπείας που πουλάνε είναι όντως ελληνικής? Αν είναι να δώσω ρε παιδιά εκεί που φτάσαμε κάτι παραπάνω και να ησυχάσει το κεφάλι μου. Φοβάμαι μόνο μη δώσω επιπλέον χρήματα και βρεθώ να καταληξω και δαρμένος και χρεωμένος άδικα!!

 

Υ.Γ.: μου λένε από το κατάστημα ότι μπορεί να είναι σκονίτσα. Υπάρχει περίπτωση να συμβαίνει κάτι τέτοιο?? Αν είναι δυνατόν. Το τέσταρα με εφαρμογή για καμμένα pixel σε μονόχρωμα φόντο και φαίνεται πάρα πολύ!!! τι να πω... θα περιμένω πάλι.

 

Αν εχει αλλαχτεί η οθόνη στου κυρ τακι το μαγαζάκι ναι υπάρχει...Αν πάρεις ελληνικό θα ειναι κλειστο και θα έχεις να κανείς με την Samsung και οχι με τον κάθε "εισαγωγέα" .Πολυ φοβαμαι ειναι το μονο που μπορείς να κάνεις αυτην την στιγμή,μια και μονο απο αυτούς μπορείς να το πάρεις.Εκτος και αν πάρεις το ρίσκο για ακόμα μια φορά να δεις τι θα σου στείλουν...επισεις να επιμένεις για τον σωστό φορτιστή.Ζήτα συσκευή κλειστή όπως και να εχει.

Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν αρχίσουν να μου λένε για σκονίτσα και θα πάει στη samsung για να ελεγχτει και τέτοια?? Τί να τους πω?? Υπάρχει περίπτωση να κάνουνε ''μαγκιές'' και στα ελληνικά που πουλάνε??

 

Σκονίτσα σημαίνει ανοιγμένο τηλέφωνο για αλλαγή οθόνης;

Περίεργο μου ακούγεται. Είναι πολλά τα λεφτά, να δεχθείς μόνο άψογη συσκευή, τίποτα λιγότερο.

Κρίμα για την ταλαιπωρία, γιατί είναι τρομερή συσκευή!

 

 

Φίλε μου πραγματικά δε μπορεί να φανταστείς πόσο ψυχοφθόρο είναι όλο αυτό που μου συμβαίνει. Και μιλάμε για πολλά λέφτα τώρα. Δε ξέερω πώς ν'αντιδράσω αν αρχίσουν να μου λένε για σκονίτσες και κουραφέξαλα. Και δεν είναι σκόνη, είμαι σίγουρος. Είναι σημάδι, ενδεχομένως και 2-3 καμμένα pixel δίπλα δίπλα.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν αρχίσουν να μου λένε για σκονίτσα και θα πάει στη samsung για να ελεγχτει και τέτοια?? Τί να τους πω?? Υπάρχει περίπτωση να κάνουνε ''μαγκιές'' και στα ελληνικά που πουλάνε??

 

 

Όταν ειναι κλειστό δεν χωράνε μαγκιές.Καλο θα ειναι να το παραλάβεις απο το κατάστημα για να το ελέγξεις Αν ΔΕΝ ειναι κλειστό ζητάς τα χρήματα σου πίσω...Αν θυμαμαι καλά σου είχα πει να το κανείς αμέσως πριν περάσει το DOA, γιατί είχα καταλάβει απο τα λεγόμενα τους για το τι θα επακολουθήσει.. αλλά δεν με άκουσες...

Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν αρχίσουν να μου λένε για σκονίτσα και θα πάει στη samsung για να ελεγχτει και τέτοια?? Τί να τους πω?? Υπάρχει περίπτωση να κάνουνε ''μαγκιές'' και στα ελληνικά που πουλάνε??

 

Αυτό που έχω καταλάβει από το "πουλοφωνο" :p είναι ότι πήραν μια παρτίδα sIII που είχε προορισμό Αγγλία.

Πιθανότατα να μην έχουν ανοίξει οι ίδιοι εδώ το κουτί για την αλλαγή φορτιστή, αλλά αυτό να έγινε από τον χοντρέμπορο που τους τα έστειλε. Οχι ότι έχει διαφορά βέβαια ποιός το άνοιξε, σημασία έχει ότι ανοίχθηκε και δεν ξέρεις τι άλλο μπορεί να έχει συμβεί (πχ να είναι από επιστροφή κλπ). Και επαναλαμβάνω μπορεί όλο αυτό να είναι ανεξάρτητο από το μαγαζί εδώ.

Η απαίτηση για σφραγισμένο από Samsung κουτί είναι το μόνο που κάπως σε διασφαλίζει.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας ειναι υπεύθυνος για το τι πουλάει,δεν εχει κανένα ελαφρυντικό κανένα πουλοφωνο...Και το οτι τον τρέχουν τώρα σαν την άδικη κατάρα και αντί να του κάνουν αντικατάσταση επιδίδονται σε μαιμουδιες, αυτό λέει πολλά και για την υποστηρίξει που παρέχουν.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Τελικά για όσους είμαστε από επαρχία και δεν έχουμε τη δυνατότητα να ελέγχουμε συσκευασίες υπάρχει κάποιο μαγαζί "σχετικά αξιόπιστο"; Αν το παραγγείλω από το amazon.de υπάρχει περίπτωση να μου έρθει branded;
Link to comment
Share on other sites

Τελικά για όσους είμαστε από επαρχία και δεν έχουμε τη δυνατότητα να ελέγχουμε συσκευασίες υπάρχει κάποιο μαγαζί "σχετικά αξιόπιστο"; Αν το παραγγείλω από το amazon.de υπάρχει περίπτωση να μου έρθει branded;

 

Από amazon.de και expansys.com.gr δεν είχα ποτέ θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ειναι κλειστό δεν χωράνε μαγκιές.Καλο θα ειναι να το παραλάβεις απο το κατάστημα για να το ελέγξεις Αν ΔΕΝ ειναι κλειστό ζητάς τα χρήματα σου πίσω...Αν θυμαμαι καλά σου είχα πει να το κανείς αμέσως πριν περάσει το DOA, γιατί είχα καταλάβει απο τα λεγόμενα τους για το τι θα επακολουθήσει.. αλλά δεν με άκουσες...

 

Είμαι απο βόρεια ελλάδα, όποτε καταλαβαίνεις πόσο δύσκολο είναι για μένα να κατέβω Αθήνα για να το ελέγχξω επι τόπου. Παρ' όλα αυτά το πρώτο μου το αλλάξανε. Με αυτό να δούμε τί θα γίνει τώρα...

 

Υ.Γ.: όσον αφορά για το DOA που είπες, έφοσον κόπηκε καινούργια απόδειξη με καινούργια ημερομηνία απ' ότι γνωρίζω το

doa ισχύει και πάλι κανονικά γι'αυτή τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι απο βόρεια ελλάδα, όποτε καταλαβαίνεις πόσο δύσκολο είναι για μένα να κατέβω Αθήνα για να το ελέγχξω επι τόπου. Παρ' όλα αυτά το πρώτο μου το αλλάξανε. Με αυτό να δούμε τί θα γίνει τώρα...

 

Υ.Γ.: όσον αφορά για το DOA που είπες, έφοσον κόπηκε καινούργια απόδειξη με καινούργια ημερομηνία απ' ότι γνωρίζω το

doa ισχύει και πάλι κανονικά γι'αυτή τη συσκευή.

 

Έχεις μπλέξει φίλε μου... Πάντως πρέπει να απαιτήσεις και οχι να το πας με το καλό γιατί δουν ότι είσαι "βολικος"..δεν θα καθαρίσεις εύκολα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Είμαι απο βόρεια ελλάδα, όποτε καταλαβαίνεις πόσο δύσκολο είναι για μένα να κατέβω Αθήνα για να το ελέγχξω επι τόπου. Παρ' όλα αυτά το πρώτο μου το αλλάξανε. Με αυτό να δούμε τί θα γίνει τώρα...

 

Υ.Γ.: όσον αφορά για το DOA που είπες, έφοσον κόπηκε καινούργια απόδειξη με καινούργια ημερομηνία απ' ότι γνωρίζω το

doa ισχύει και πάλι κανονικά γι'αυτή τη συσκευή.

 

Αφού κόπηκε καινούργια απόδειξη θα γράφει και το "νέο" ΙΜΕΙ πάνω. Προφανώς δεν θα πρέπει να είναι το ίδιο με το προηγούμενο (αν το έχεις σημειώσει κάπου). Οπότε έτσι τουλάχιστον θα αποκλείσεις την περίπτωση να έχουν επιστρέψει το πρώτο κινητό επισκευασμένο. Στην περίπτωση αυτή ίσως είναι καλύτερα καθώς δείχνει ότι δεν έχουν τελικά πρόβλημα με τον προμηθευτή τους να επιστρέψουν κινητό με καμμένο πίξελ οπότε δεν θα έχουν πρόβλημα να σου αλλάξουν και το δεύτερο (από τη στιγμή που είναι όντως καμμένα πίξελς αυτά που βλέπεις).

Link to comment
Share on other sites

Αφού κόπηκε καινούργια απόδειξη θα γράφει και το "νέο" ΙΜΕΙ πάνω. Προφανώς δεν θα πρέπει να είναι το ίδιο με το προηγούμενο (αν το έχεις σημειώσει κάπου). Οπότε έτσι τουλάχιστον θα αποκλείσεις την περίπτωση να έχουν επιστρέψει το πρώτο κινητό επισκευασμένο. Στην περίπτωση αυτή ίσως είναι καλύτερα καθώς δείχνει ότι δεν έχουν τελικά πρόβλημα με τον προμηθευτή τους να επιστρέψουν κινητό με καμμένο πίξελ οπότε δεν θα έχουν πρόβλημα να σου αλλάξουν και το δεύτερο (από τη στιγμή που είναι όντως καμμένα πίξελς αυτά που βλέπεις).

 

και καμμένα πίξελ να μην είναι. σίγουρα είναι σημάδι στην οθόνη. ελπίζω να πάνε όλα καλά.

 

Έχει πάρει κανένας SAMSUNG GALAXY S 3 ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ από birdphone? Αν ναι, να μπορέσει να μας ενημερώσει για το περιεχόμενο της συσκευασίας... Είχε ελληνικό βιβλιαράκι μέσα? φορτιστής 1Α? Όλα κανονικά??

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανένας SAMSUNG GALAXY S 3 ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ από birdphone? Αν ναι, να μπορέσει να μας ενημερώσει για το περιεχόμενο της συσκευασίας... Είχε ελληνικό βιβλιαράκι μέσα? φορτιστής 1Α? Όλα κανονικά??

 

Στη θέση σου αν δεν μου είχε καθίσει 2 φορές μία αγορά δεν θα επέμενα και τρίτη από το ίδιο μαγαζί. Δεν είμαι προληπτικός και δεν είναι αυτός λόγος για να μην προσπαθήσει κάποιος και τρίτη φορά μήπως και του κάτσει η αγορά, αλλά φαντάσου να σου τύχει στραβή και τρίτη φορά. Θα αρχίσουν να σε βλέπουν με μισό μάτι, μπορεί κιόλας να σκέφτονται ότι τα κινητά κάτι παθαίνουν εξαιτίας κάποιου δικού σου λάθους. Επίσης και εσύ, ιδίως αν έχεις μια φυσική συστολή σαν χαρακτήρας μπορεί να μην σου πάει σαν ιδιοσυγκρασία (ή απλώς να έχεις κουραστεί) και να μην κάνεις και τρίτη φορά φασαρία, ενώ αν αγόραζες πρώτη φορά από άλλο μαγαζί θα ήσουν πιο αυστηρός.

Αν μπορείς ζήτησε τα χρήματά σου πίσω και δοκίμασε αλλού την τύχη σου.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μας δώσει μία φωτό με το πως είναι το κουτί με ταινία μαγαζιού κι όχι από Samsung? Εγώ το πήρα από Birdphone και το περιεχόμενο ήταν άψογο (φορτιστής ξεχωριστός 0.7V και επιπλέον καλώδιο δεδομένων, η συσκευή σε άψογη κατάσταση κλπ.) Πάνω στο κουτί από τη μία πλευρά είχε μία λευκή ταινία-σφραγίδα από Samsung που έλεγε να μη δεχτώ το προϊόν αν αυτή η σφραγίδα έχει παραβιαστεί. Επίσης πως καταλαβαίνουμε για ποια χώρα προοριζόταν;
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο YouTube και ψάξε κάποιο unboxing και θα δεις ότι το αυτοκόλλητο δεν είναι το ίδιο με αυτό του βίντεο.

 

Εσυ λογικά έχεις ένα που το σήμα της samsung είναι μπλε έτσι;

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μας δώσει μία φωτό με το πως είναι το κουτί με ταινία μαγαζιού κι όχι από Samsung? Εγώ το πήρα από Birdphone και το περιεχόμενο ήταν άψογο (φορτιστής ξεχωριστός 0.7V και επιπλέον καλώδιο δεδομένων, η συσκευή σε άψογη κατάσταση κλπ.) Πάνω στο κουτί από τη μία πλευρά είχε μία λευκή ταινία-σφραγίδα από Samsung που έλεγε να μη δεχτώ το προϊόν αν αυτή η σφραγίδα έχει παραβιαστεί. Επίσης πως καταλαβαίνουμε για ποια χώρα προοριζόταν;

 

 

Μην το ψάχνεις,το κινητό σου ειναι ανοιγμενο,και η σφραγίδα τις Samsung τρώει μπανάνες ντολε :lol: Το συγκεκριμένο μαγαζί τα δινει ανοιγμένα,με μικρότερο φορτιστή σε Α από τον κανονικό,και ειναι Αγγλικα.Προς το παρών τουλάχιστον...

Edited by arfi-gorgona
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Στη θέση σου αν δεν μου είχε καθίσει 2 φορές μία αγορά δεν θα επέμενα και τρίτη από το ίδιο μαγαζί. Δεν είμαι προληπτικός και δεν είναι αυτός λόγος για να μην προσπαθήσει κάποιος και τρίτη φορά μήπως και του κάτσει η αγορά, αλλά φαντάσου να σου τύχει στραβή και τρίτη φορά. Θα αρχίσουν να σε βλέπουν με μισό μάτι, μπορεί κιόλας να σκέφτονται ότι τα κινητά κάτι παθαίνουν εξαιτίας κάποιου δικού σου λάθους. Επίσης και εσύ, ιδίως αν έχεις μια φυσική συστολή σαν χαρακτήρας μπορεί να μην σου πάει σαν ιδιοσυγκρασία (ή απλώς να έχεις κουραστεί) και να μην κάνεις και τρίτη φορά φασαρία, ενώ αν αγόραζες πρώτη φορά από άλλο μαγαζί θα ήσουν πιο αυστηρός.

Αν μπορείς ζήτησε τα χρήματά σου πίσω και δοκίμασε αλλού την τύχη σου.

 

Φίλε μου μακάρι να μπορούσα να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω. Αλλά έχω την εντύπωση ότι δε θα γίνει δεκτό. Το πολύ πολύ να μου το αντικαταστήσουν με άλλο. Περιμένω νέα αύριο και θα ενημερώσω. Απλά έλεγα ότι ίσως αν μου έδειναν ελληνικής αντιπροσωπείας και κάλυπτα τη διαφορά με τα χρήματα να ησύχαζε το κεφάλι μου. Γι' αυτό ρωτάω αν έχει πάρει κανείς από εκεί ελληνικής αντιπροσωπείας. Ξέρεις τώρα φοβάμαι μη δώσω και παραπάνω χρήματα και συμβαίνουν τα ίδια και σε αυτά(ελληνικής αντιπροσωπείας)

 

Μπες στο YouTube και ψάξε κάποιο unboxing και θα δεις ότι το αυτοκόλλητο δεν είναι το ίδιο με αυτό του βίντεο.

 

Εσυ λογικά έχεις ένα που το σήμα της samsung είναι μπλε έτσι;

 

Μπράβο, αυτό ακριβώς το αυτοκόλλητο πειράζουν. Αυτό που λέει να μην το ανοίξεις και λοιπά. Αν το κοιτάξεις καλά δε φαίνεται για γνήσιο από τη μαμά samsung. Όσα unboxing και να δω από διάφροες χώρες κανένα δεν έχει σχέση με αυτό το αυτοκόλλητο.

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή την Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, επειδη και εγω ψηνομαι να το παρω, και επειδη δεν σκοπευω να δωσω 2 κατοσταρικα παραπανω για να ειναι ελληνικής αντιπροσωπειας, μπορειτε να μου προτεινεται καποιο μαγαζι με τιμη το πολυ στα 480 οπου θα εχω το κεφαλι μου ησυχο? εχω το ebw διπλα μου, οπου εχω παρει αρκετα πραγματακια, αλλα διαβασα κατι μπηχτες πιο πανω...
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, επειδη και εγω ψηνομαι να το παρω, και επειδη δεν σκοπευω να δωσω 2 κατοσταρικα παραπανω για να ειναι ελληνικής αντιπροσωπειας, μπορειτε να μου προτεινεται καποιο μαγαζι με τιμη το πολυ στα 480 οπου θα εχω το κεφαλι μου ησυχο? εχω το ebw διπλα μου, οπου εχω παρει αρκετα πραγματακια, αλλα διαβασα κατι μπηχτες πιο πανω...

 

Αν είναι δίπλα σου μην το σκέφτεσαι . Πήγαινε εκει να το ελέγξεις πριν το αγοράσεις .

 

Εγώ βεβαία τους έστειλα απο χθες το πρωί mail και τους ρωτούσα κάποια πραγματα για το μαύρο που έχουν και απάντηση δεν έχω πάρει ακόμα .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...