Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτό το θέμα θα συγκεντρώσουμε πληροφορίες για την διάθεση της συσκευής στα ελληνικά καταστήματα άλλα και συμβουλές/εμπειρίες για αγορά αυτής μέσω on-line καταστημάτων.

 

Παρακαλώ να περιοριστούν μόνο εδώ αυτές οι συζητήσεις, ώστε να μπορέσουμε να κρατήσουμε το επίσημο θέμα για απορίες και συζητήσεις των κατόχων της συσκευής.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πήγα μια βόλτα από media markt κ ρώτησα ρον υπάλληλο πότε θα τπ φέρουν κ μοα απάντησε οτι σήμερα θα το είχαν...δεν τον έκοψα κ τόσο σχετικό με το άθλημα...

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Πήγα μια βόλτα από media markt κ ρώτησα ρον υπάλληλο πότε θα τπ φέρουν κ μοα απάντησε οτι σήμερα θα το είχαν...δεν τον έκοψα κ τόσο σχετικό με το άθλημα...

 

εγω το αγορασα εχθες απο media markt ειχε 10 κομματια ολα λευκα και εχουν βγαλει και ενα ανοιχτο για να το ψαχουλευει ο κοσμος.στα media του περιστεριου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά δοκιμάστε στο birdphone.gr

Εγώ απο εκεί πήρα το δικό μου σε μπλέ (γερμανικό άλλα όλα στα ελλήνικά τα σετάρεις απο την αρχή) στα 635 ετοιμοπαράδοτο, χθες το πρωί πλήρωσα στις 10 στις 11 το είχα παραλάβει.

Για κάποιο λόγο δεν είναι το κατάστημα πια στο Skroutz εγώ το έψαξα απο εκεί γιατί έχω ξαναπάρει πράγματα σε σούπερ τιμές και άλλες φορές και το ξέρω το μαγαζί.

Edited by Skia11
Link to comment
Share on other sites

εγω το αγορασα εχθες απο media markt ειχε 10 κομματια ολα λευκα και εχουν βγαλει και ενα ανοιχτο για να το ψαχουλευει ο κοσμος.στα media του περιστεριου.

 

Άρα καλά μου τα έλεγε ο υπάλληλος!Εγώ ρώτησα στο Μαρούσι προς τους ενδιαφερόμενους

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια ενημέρωση από γερμανό?

Στο κατάστημα λένε θα είναι διαθέσιμο απο τις 1 το μεσημέρι και μετά, και στο τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών λένε απο εβδομάδα και αν!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όσοι είστε Αθήνα χ**** Γερμανούς και πλαίσια και ρίξτε μια ματιά στο site που ανέφερα... Edited by Superuser
Link to comment
Share on other sites

εχτές το απόγευμα που πέρασα από Γερμανό (Χαλκίδα) είχανε βάλει στον τοίχο banner για το S3 αλλά στην θέση του κινητού υπήρχε ένα Xperia :lol:

σήμερα μου είπανε πως θα το βάλουν βιτρίνα .... :X

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είμαι Αθήνα όμως **** την επαρχία μου!

 

Αν δεις έχει τόσα site στο skroutz που κάνουν και αντικαταβολή.. Επίσης δες mobile extreme και μιλά με τον Νικόλα που είναι άψογος, έχει καλή τιμή και διαθεσιμοτητα.. Επίσης κάνει και αντικαταβολη

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, και το smarties.gr σε απόθεμα λέει για το μπλε για όσους ενδιαφέρονται. http://www.smarties.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&product_id=168&category_id=14&vmcchk=1&Itemid=117
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια ενημέρωση από γερμανό?

Στο κατάστημα λένε θα είναι διαθέσιμο απο τις 1 το μεσημέρι και μετά, και στο τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών λένε απο εβδομάδα και αν!

 

O γερμανος στη χαλκιδα το εχει φερει,πολυ λιγα κομματια ομως,το ειδα πριν λιγο.Να πω οτι δεν μου προξενησε το ενδιαφερον,ουτε κρυο ουτε ζεστη.Το ασπρο ειχε και για μπλε που ρωτησα δεν ξερουν τιποτα,της γυναικας μου της ψιλοαρεσε το λευκο(δεν τρελαθηκε κιολας),εγω με το γιο μου ψιλοστραβωσαμε τα μουτρα,ενα s με μεγαλυτερο μεγεθος μου εφερνε στο μυαλο και με πλαστικα που μου θυμιζαν playmobile(ειδαμε προηγουμενος και το hox που ειχε εκει και ..καταλαβαινετε!!) γουστα ειναι αυτα βεβαια.

 

ερωτηση για καποιους που το πηραν και ειχαν πριν το s2. αξιζει η μεταβαση να παω στο s3?
Καλυτερα να το δεις μονος σου,να το δουλεψεις λιγο και να αποφασισεις.Ενταξει,εχει καποια πραγματα καλυτερα αλλα οταν εχεις s2 δεν κοβεις και φλεβες.Προσωπικα,αν δεν ειχα πολυ μεγαλη επιδοτηση δεν προκειται να εδινα λεφτα για αλλαξω το s2 με αυτο.Αποψη μου και γουστα ειναι αυτα παντα. Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Από επίσκεψη σημερινή στο mall, ο Γερμανός είπε από Δευτέρα, λογικά μόνο άσπρο.

 

Στο site του Public έχει το λευκό διαθέσιμο από 8/6 και το μπλε 15/6.

 

Άρα λογικά από τη Παρασκευή αρχίζει να το διαθέτει η Ελληνική αντιπροσωπεία.

Link to comment
Share on other sites

O γερμανος στη χαλκιδα το εχει φερει,πολυ λιγα κομματια ομως,το ειδα πριν λιγο.Να πω οτι δεν μου προξενησε το ενδιαφερον,ουτε κρυο ουτε ζεστη.Το ασπρο ειχε και για μπλε που ρωτησα δεν ξερουν τιποτα,της γυναικας μου της ψιλοαρεσε το λευκο(δεν τρελαθηκε κιολας),εγω με το γιο μου ψιλοστραβωσαμε τα μουτρα,ενα s με μεγαλυτερο μεγεθος μου εφερνε στο μυαλο και με πλαστικα που μου θυμιζαν playmobile(ειδαμε προηγουμενος και το hox που ειχε εκει και ..καταλαβαινετε!!) γουστα ειναι αυτα βεβαια.

 

δεν βγήκα σήμερα αγορά Πάρη για να περάσω να το δώ ...

σίγουρα θα περάσω να του ρίξω μια ματιά αλλά ίσως ασυνείδητα να το αποφεύγω κι όλας λόγο μη οικονομικής δυνατότητας αγοράς του αυτή την περίοδο :happy: :lol:

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

καποιο νεο για τη διαθεση του μπλε χρωματος???

καλημερα,

Απο samsung μου εχουν πει προς το τελος του μηνα..

Απο πλαισιο κατι πηρε το αυτι μου απο την αλλη εβδομαδα..

Γερμανος απο την αλλη εβδομαδα..

Ξερω οτι απο σημερα στα περισσοτερα δυκτια καταστηματων εντος Αττικης εχουν διαθεσιμο το ασπρο, προσωπικα και εγω περιμενω το μπλε!!

Edited by spinaci
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως μεχρι τη παρασκευη θα υπαρχει το μπλε στην ελληνικη αγορα! ηδη καποια ηλεκτρονικα καταστηματα εχουν διαθεσιμο το μπλε γερμανινκης εισαγωγης! εφοσον εγινε εισαγωγη .... ειναι θεμα χρονου να το παρουμε κ εμεις εδω... Ετσι πιστευωωωωωω!!!
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως μεχρι τη παρασκευη θα υπαρχει το μπλε στην ελληνικη αγορα! ηδη καποια ηλεκτρονικα καταστηματα εχουν διαθεσιμο το μπλε γερμανινκης εισαγωγης! εφοσον εγινε εισαγωγη .... ειναι θεμα χρονου να το παρουμε κ εμεις εδω... Ετσι πιστευωωωωωω!!!

 

Σε άλλες ευρωπαίκες χώρες σήμερα παραδίδεται η δευτερη παρτίδα μπλέ και ικανοποιούνται σχεδόν όλες οι προπαραγγελλίες. Στην ινδία, στο ντουμπάι, στο πακιστάν και σε άλλες χωρες εκτός ευρώπης υπάρχουν μπλέ πλήν της Ελλάδας! Μήπως η Samsung μας θεωρεί χώρα του τρίτου κόσμου πλέον; :mad: Δεν πίστευα ότι θα το έλεγα αυτό αλλά η μηλοεταιρία :X που θέλει η Samsung να ανταγωνιστεί δε θα τα έκανε τόσο σκ@@@ με την παράδοση του πιο δημοφιλούς προιόντος της!

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλες ευρωπαίκες χώρες σήμερα παραδίδεται η δευτερη παρτίδα μπλέ και ικανοποιούνται σχεδόν όλες οι προπαραγγελλίες. Στην ινδία, στο ντουμπάι, στο πακιστάν και σε άλλες χωρες εκτός ευρώπης υπάρχουν μπλέ πλήν της Ελλάδας! Μήπως η Samsung μας θεωρεί χώρα του τρίτου κόσμου πλέον; :mad: Δεν πίστευα ότι θα το έλεγα αυτό αλλά η μηλοεταιρία :X που θέλει η Samsung να ανταγωνιστεί δε θα τα έκανε τόσο σκ@@@ με την παράδοση του πιο δημοφιλούς προιόντος της!

 

Και τριτου κοσμου ... μπορει κ τεταρτου! ελπιζω μες τη βδομαδα να ερθουν και εδω τα ομορφα μπλεδακια SGS3!

Link to comment
Share on other sites

Σε άλλες ευρωπαίκες χώρες σήμερα παραδίδεται η δευτερη παρτίδα μπλέ και ικανοποιούνται σχεδόν όλες οι προπαραγγελλίες. Στην ινδία, στο ντουμπάι, στο πακιστάν και σε άλλες χωρες εκτός ευρώπης υπάρχουν μπλέ πλήν της Ελλάδας! Μήπως η Samsung μας θεωρεί χώρα του τρίτου κόσμου πλέον; :mad: Δεν πίστευα ότι θα το έλεγα αυτό αλλά η μηλοεταιρία :X που θέλει η Samsung να ανταγωνιστεί δε θα τα έκανε τόσο σκ@@@ με την παράδοση του πιο δημοφιλούς προιόντος της!

 

Που να δεις κατι χαρες που θα κανεις με τα updates!!!Οταν οι αλλες χωρες θα εχουν παρει 2 και 3 νεες ρομ,εδω στο Ελλαντα θα υπαρχει το περιμενε για την πρωτη

Link to comment
Share on other sites

Που να δεις κατι χαρες που θα κανεις με τα updates!!!Οταν οι αλλες χωρες θα εχουν παρει 2 και 3 νεες ρομ,εδω στο Ελλαντα θα υπαρχει το περιμενε για την πρωτη

 

Με τα updates δεν έχω θέμα γιατί ποτέ δε μένω με τη στοκ! Αν έρθει ποτέ το κινητό!

Link to comment
Share on other sites

Μολις πριν λιγο υπαλληλος στο πλαισιο μου ειπε οτι το μπλε θα κανει μπορει και κανα μηνα! μετα χαλαρωσε λιγο κ αρχισε να λεει για 15 μερες! τους εστειλαν e-mail κ τετοια... Δε ξερουν τι τους γινεται μαλλον!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...