Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν έκανε αναβάθμιση στην 4.1.1.

Η πρώτη παρατήρηση που έχω (σε σχέση πάντα με το HTC Desire) είναι ότι συνδέεται ταχύτατα στο WiFi!

Η δεύτερη το σοκ που έπαθα μόλις έπιασα τα Desire μετά από 1 ώρα με το γαλαξία. Η οθόνη. Απίστευτη. Ποιότητα κ μέγεθος.

Όσο το έχω τεστάρει δουλεύει άψογα. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι.

 

Από το πλαίσιο το πήρα στο weekend offer που είχε 549€ το 32αρι.

 

Περιμένω την microSD και τη θήκη και γίνεται το κυρίως τηλ μου.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Από το πλαίσιο το πήρα στο weekend offer που είχε 549€ το 32αρι.

 

Περιμένω την microSD και τη θήκη και γίνεται το κυρίως τηλ μου.

 

Τελικά είναι Ελληνικό αυτό του Πλαισίου και καθαρο απο voda cosmote

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις που μπορούμε να βρούμε το ι9305 LTE γιατι μου δίνει μονο το bird phone και αυτοι το εχουν σε ασημί ενώ το θελω σε μαύρο
Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα την βοήθεια σας στα παρακατω 3 διλληματα.

 

έχω μια γενναία επιδοτηση απo Vodafone και προτίθεμαι να χτυπήσω το S3

 

δυστηχώς το S3 στο site της Vodafone κοστίζει 669€. 30 € λιγότερα από το Νοτε ΙΙ το όποίο λόγο μεγέθους δεν μου κάνει παρόλο που το θεωρώ ανώτερο (μνήμη , μπαταρία). Στο site του Πλαισιου το έχει 549€ 120 £ χαμηλότερα.

 

μπορει κάποιος να μου πεί για τι υπάρχει αυτή η διαφορά ?

θα / έχει έρθει LTS S3? αν όχι πότε?

Μπορώ να χρησιμοποιήσω τις επιδοτήσεις που έχω από τον συνεργάτη της Vodafone , και πως για να το πάρω απο το πλαίσιο?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδια μηπως καποιος moderator να ναοιξει καοποιο θεμα με το i9305? καποιος θα το εχει να μας πει εντυπωσεις με τα 2gb ram, για να συζητησουμε κει. και γω το ψαχνω φιλε αλλα καπου φθηνοτερα.
Link to comment
Share on other sites

και εγω σκεφτομαι να το αγορασω.

 

Το εχουν δυο φιλοι μου αφου εδωσαν το S3 το κανονικο τους.

Αγορασμενα απο Γερμανια περιπου 500Ε

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα την βοήθεια σας στα παρακατω 3 διλληματα.

 

έχω μια γενναία επιδοτηση απo Vodafone και προτίθεμαι να χτυπήσω το S3

 

δυστηχώς το S3 στο site της Vodafone κοστίζει 669€. 30 € λιγότερα από το Νοτε ΙΙ το όποίο λόγο μεγέθους δεν μου κάνει παρόλο που το θεωρώ ανώτερο (μνήμη , μπαταρία). Στο site του Πλαισιου το έχει 549€ 120 £ χαμηλότερα.

 

μπορει κάποιος να μου πεί για τι υπάρχει αυτή η διαφορά ?

θα / έχει έρθει LTS S3? αν όχι πότε?

Μπορώ να χρησιμοποιήσω τις επιδοτήσεις που έχω από τον συνεργάτη της Vodafone , και πως για να το πάρω απο το πλαίσιο?

 

Ευχαριστώ

 

και εγω γιαυτο το πηρα απο vodafone. Με επιδοτηση το πηρα δινοντας καπου 177 ευρω αντι για 500 (το λιγοτερο) που θα εδινα σε καποιο Online καταστημα.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Νέος κάτοχος S3 και εγώ ήθελα να ρωτήσω έχει αλλάξει κανείς ποτέ το gorilla glass? Το αγόρασα μεταχερισμένο με σπασμένο το glass και έχω βρει τα ανταλακτικά και όσους ροτάω σφυράνε κλέφτικα. Έχω δει βίντεο στο youtube αλλά άμα έχει κάποιος εμπειρία από Θεσσαλονίκη θα με βοηθούσε πολύ! Ευχαριστώ!

 

Εφοσον εχεις τα ανταλλακτικα,αν το πας σε εναν Γερμανο θα σου το φτιαξουν πιστευω,πληρωνοντας κατι ψιλα για τα εργατικα

 

θα ήθελα την βοήθεια σας στα παρακατω 3 διλληματα.

 

έχω μια γενναία επιδοτηση απo Vodafone και προτίθεμαι να χτυπήσω το S3

 

δυστηχώς το S3 στο site της Vodafone κοστίζει 669€. 30 € λιγότερα από το Νοτε ΙΙ το όποίο λόγο μεγέθους δεν μου κάνει παρόλο που το θεωρώ ανώτερο (μνήμη , μπαταρία). Στο site του Πλαισιου το έχει 549€ 120 £ χαμηλότερα.

 

μπορει κάποιος να μου πεί για τι υπάρχει αυτή η διαφορά ?

θα / έχει έρθει LTS S3? αν όχι πότε?

Μπορώ να χρησιμοποιήσω τις επιδοτήσεις που έχω από τον συνεργάτη της Vodafone , και πως για να το πάρω απο το πλαίσιο?

 

Ευχαριστώ

 

Το LTE ηδη κυκλοφορει σε διαφορα σκρουτζοκαταστηματα,και εχει ιδια τιμη με το απλο :(

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Το LTE ηδη κυκλοφορει σε διαφορα σκρουτζοκαταστηματα,και εχει ιδια τιμη με το απλο :(

 

Σε ποια μαγαζιά το έχουν (lte) στην ίδια τιμη με το απλό ??

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

 

δυστηχώς το S3 στο site της Vodafone κοστίζει 669€. 30 € λιγότερα από το Νοτε ΙΙ το όποίο λόγο μεγέθους δεν μου κάνει παρόλο που το θεωρώ ανώτερο (μνήμη , μπαταρία). Στο site του Πλαισιου το έχει 549€ 120 £ χαμηλότερα.

 

Ευχαριστώ

 

Μήπως μπορείς να το πάρεις με την επιδότηση της Vodafone από το πλαίσιο ?

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορείς να το πάρεις με την επιδότηση της Vodafone από το πλαίσιο ?

 

Αυτό είναι το τρίτο που ρώτησα , υπάρχει κανενας που να ξέρει πως γινεται μεταβιβαση της επιδότησης από συνεργάτη της Vodafone στο ΠΛΑΙΣΙΟ?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το τρίτο που ρώτησα , υπάρχει κανενας που να ξέρει πως γινεται μεταβιβαση της επιδότησης από συνεργάτη της Vodafone στο ΠΛΑΙΣΙΟ?

 

Δεν χρειαζεται τιποτα.Πας στο πλαισιο και τα κανονιζουν ολα απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανένας πόσο είχε το galaxy LTE στο σκρουτζ??εχθες μου το έδινε 617 η 627 και τωρα εχει παει 637 δεν ειναι το δεκαρικο το θέμα αλλα η κοροϊδία.γιατι εγω έβαλα το πρωί μια παραγγελία και δεν μου ηρθε ποτε email επιβεβαίωσης και ετσι δεν μπορώ να το συγκρινω άμεσα.
Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανένας πόσο είχε το galaxy LTE στο σκρουτζ??εχθες μου το έδινε 617 η 627 και τωρα εχει παει 637 δεν ειναι το δεκαρικο το θέμα αλλα η κοροϊδία.γιατι εγω έβαλα το πρωί μια παραγγελία και δεν μου ηρθε ποτε email επιβεβαίωσης και ετσι δεν μπορώ να το συγκρινω άμεσα.

 

Το skroutz έχει μια επιλογή ιστορικό τιμών πάνω δεξιά.

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα!ηταν στα junk mail. Αύξηση 14 ευρω σε 5 ώρες μιλάμε.αυριο που θα παω να παραλάβω δεν πιστεύω να μου πουν με την νέα τιμη.
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα το Galaxy s3 32gb απο πλαισιο , 550€

 

το φορτισα, το ανοιξα....οκ.....προερχομενος απο samsung omnia sgh I-900 Επαθα πλακα μεγαλη

 

:)

 

κινηταραααααα

 

και επισης η συσκευασια , οπως ειπε και ο συμφορουμιτης Lurker , 3 ταινιες ασφαλειας μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα το Galaxy s3 32gb απο πλαισιο , 550€

 

το φορτισα, το ανοιξα....οκ.....προερχομενος απο samsung omnia sgh I-900 Επαθα πλακα μεγαλη

 

:)

 

κινηταραααααα

 

και επισης η συσκευασια , οπως ειπε και ο συμφορουμιτης Lurker , 3 ταινιες ασφαλειας μια χαρα

 

ΕΙναι branded στην vodafone?

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε σημερα το Galaxy s3 32gb απο πλαισιο , 550€

 

το φορτισα, το ανοιξα....οκ.....προερχομενος απο samsung omnia sgh I-900 Επαθα πλακα μεγαλη

 

:)

 

κινηταραααααα

 

και επισης η συσκευασια , οπως ειπε και ο συμφορουμιτης Lurker , 3 ταινιες ασφαλειας μια χαρα

 

Μεγιες παλικαρε και καλα μηνυματοτηλεφωνιματοπαιχνιδα!! :lol:

 

Καλως ηρθες στο παρεαακι μας!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση /επιβεβαιωση το κινητο δεχεται micro sim σωστα?

 

Εχω παραγγειλει κοφτη απο ebay και περιμενω να ερθει για να προβω και στην αγορα του κινητου......

 

Ρωταω γιατι κολλησα λιγο....

 

Ασχετο αν πηγαινα wind ποσο κοστιζει η αλλαγη σε micro sim αυτη την εποχη....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση /επιβεβαιωση το κινητο δεχεται micro sim σωστα?

 

Εχω παραγγειλει κοφτη απο ebay και περιμενω να ερθει για να προβω και στην αγορα του κινητου......

 

Ρωταω γιατι κολλησα λιγο....

 

Ασχετο αν πηγαινα wind ποσο κοστιζει η αλλαγη σε micro sim αυτη την εποχη....

 

Ναι ! θέλει micro sim .

Κοστίζει 5€ .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι Ελληνικό αυτό του Πλαισίου και καθαρο απο voda cosmote

 

Ελληνικο ειναι. Καθαρο απο voda δεν ειναι ομως.

Link to comment
Share on other sites

Το LTE ηδη κυκλοφορει σε διαφορα σκρουτζοκαταστηματα,και εχει ιδια τιμη με το απλο :(

 

Που το ειδες αυτο εσυ?

Το lte ειναι σχεδον 200€ ακριβοτερο.

Εγω δεν δινω 200€ παραπανω για τα 2gb ram παντως. Να ειχε rgb οθονη οπως το note 2 και μερικες βελτιωσεις ακομα (μπαταρια πχ) θα το σκεφτομουν.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν είδα ίχνη voda μέσα εκτός των bookmarks.

 

Καλορίζικο σε όσους το πήραν :-)

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...