Jump to content

Motorola DEFY


tsoump
 Κοινοποίηση

Motorola Defy  

202 members have voted

  1. 1. Motorola Defy

    • Θετική ψήφος
      185
    • Αρνητική ψήφος
      17


Recommended Posts

Γεια σας και απο μένα

 

Εχει καταφέρει κανείς στον καιρό να κάνει προσθήκη πόλης ,οτι και να του βάζω δε βρίσκει τπτ! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σας και απο μένα

 

Εχει καταφέρει κανείς στον καιρό να κάνει προσθήκη πόλης ,οτι και να του βάζω δε βρίσκει τπτ! :wacko:

 

Παλιοτερα ειχα δοκιμασει και έβρισκα πολλες πολεις

Δεν το χρησιμοποιουσα ομως και το ειχα βγαλει.

Ξαναδοκιμασα τωρα που διαβασα το ποστ σου και σε μενα τωρα δεν βρίσκει καμια πολη!Εχεις βαλει καποιον launcher?

Link to comment
Share on other sites

Εχεις βαλει καποιον launcher?

 

Σήμερα το πήρα,τι να σου πω,δεν έχω πειράξει τπτ....ακόμα! :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω το φόρουμ.Κάτοχος εδώ και 15 ημέρες του defy έχω ένα μικρό πρόβλημα που ειναι και το μοναδικό που έχω συναντήσει.Στους λογαριασμούς πάω να προσθέσω λογαριασμό facebook και δε γίνεται.Πατάω προσθήκη λογαριασμού και όταν πατάω το εικονίδιο του facebook για να το επιλέξω δε γίνεται τίποτα....οπότε δεν μπορώ να προσθέσω λογαριασμό facebook.Μόνο το widget του facebook λειτουργει σωστά..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μένα

 

Εχει καταφέρει κανείς στον καιρό να κάνει προσθήκη πόλης ,οτι και να του βάζω δε βρίσκει τπτ! :wacko:

 

Το μαμίσιο widget δεν αξίζει.

Βάλε κάποιο από το Market, όπως Fancy Widget, Weather Forecast & Clock, Sense Analog Clock, Animated Weather Widget

 

Καλησπερίζω το φόρουμ.Κάτοχος εδώ και 15 ημέρες του defy έχω ένα μικρό πρόβλημα που ειναι και το μοναδικό που έχω συναντήσει.Στους λογαριασμούς πάω να προσθέσω λογαριασμό facebook και δε γίνεται.Πατάω προσθήκη λογαριασμού και όταν πατάω το εικονίδιο του facebook για να το επιλέξω δε γίνεται τίποτα....οπότε δεν μπορώ να προσθέσω λογαριασμό facebook.Μόνο το widget του facebook λειτουργει σωστά..

 

Το ελληνικό ή το ευρωπαϊκό Defy έχεις?

Στην αρχή όταν το πρωτοάνοιξες, δεν έφτιαξες motoblur λογαριασμό? Αν όχι, αυτό φταίει. Κάνε με κάποιο τρόπο backup ό,τι δεν θέλεις να χάσεις στο κινητό (επαφές, apps κλπ.) και κάνε factory reset. Την είχα πατήσει και εγώ την 1η φορά έτσι.

Edited by Erebos
Lenovo K3 Note Lollipop 5.0 VIBEUI_V2.5_1520_5.827.1_ST_K50-T5
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα,τι να σου πω,δεν έχω πειράξει τπτ....ακόμα! :O

 

Λοιπον το δοκιμασα και ειδα οτι με τον golauncher που εχω στο κινητο μου δεν μπορω να κανω προσθηκη πολης με τον μαμισιο ομως μπορω κανονικα.

Οπως λεει και ο erebos ομως πιο πανω μπορεις να βρεις πολυ καλυτερα widgetακια απο το μαμισιο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι καινουργιο μελος και εχω ψηθει να παρω το defy και ηθελα να ρωτησω.

Επειδη χρησημοπειω πολυ ραδιο απο το κινητο τα ακουστικα της μοτορολα ειναι καλα?

Αν ακους μουσικη η ραδιο σταματαει αυτοματα οταν εχεις εισερχομενη κληση?

Ακουστικα αλλης εταιρειας μπορουν να χρησιμοποιηθουν?

Ευχαριστω πολυ θα επανελθω και με αλλες αποριες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι καινουργιο μελος και εχω ψηθει να παρω το defy και ηθελα να ρωτησω.

Επειδη χρησημοπειω πολυ ραδιο απο το κινητο τα ακουστικα της μοτορολα ειναι καλα?

Αν ακους μουσικη η ραδιο σταματαει αυτοματα οταν εχεις εισερχομενη κληση?

Ακουστικα αλλης εταιρειας μπορουν να χρησιμοποιηθουν?

Ευχαριστω πολυ θα επανελθω και με αλλες αποριες.

Εννοείται πως όταν έχεις εισερχόμενη κλήση σταματάει η μουσική ή το ράδιο(τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται),προσωπικά εγώ χρησιμοποιώ κάτι Sennheiser 3,5mm και είναι πολύ δυνατα και ποιοτική η απόδοση του κινητού σε αυτόν τον τομέα επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως όταν έχεις εισερχόμενη κλήση σταματάει η μουσική ή το ράδιο(τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται),προσωπικά εγώ χρησιμοποιώ κάτι Sennheiser 3,5mm και είναι πολύ δυνατα και ποιοτική η απόδοση του κινητού σε αυτόν τον τομέα επίσης.

Οκ σε ευχαριστω πολυ αρα να υποθεσω οτι μπορω να βαλω και ακουστικα της sony ericsson?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το δοκιμασα και ειδα οτι με τον golauncher που εχω στο κινητο μου δεν μπορω να κανω προσθηκη πολης με τον μαμισιο ομως μπορω κανονικα.

Οπως λεει και ο erebos ομως πιο πανω μπορεις να βρεις πολυ καλυτερα widgetακια απο το μαμισιο

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις στο θέμα! ;)

Βασικά το μαμισιο έχω και εγώ αφου οπως είπα σήμερα το πήρα,δεν το έχω πειράξει καθόλου!

Το κατάφερα τελικά γράφοντας στα αγγλικά τις πόλεις ! Θα το μάθω σιγά-σιγά! :D

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει θέμα με το βύσμα; χρησιμοποιεί κανείς τα ακουστικά;

Θέλω να τα χρησιμοποιήσω, αλλά "κολάω"....

Link to comment
Share on other sites

Οκ σε ευχαριστω πολυ αρα να υποθεσω οτι μπορω να βαλω και ακουστικα της sony ericsson?

Οτι 3,5άρι ακουστικό θες βάζεις,η απόδοση του είναι εξαιρετική(υπόψην έχω το ελληνικό μαύρο Defy που το αγόρασα μέσω Cosmote eshop-δεν ξέρω μήπως τα άλλα παραεισαγωγής που ακούστηκε για προβληματικά ακουστικού της 1ης παρτίδας έχουν και προβλήματα με τα handsfree).

Το κινητό για μένα είναι εξαιρετικό σε όλα,ακομα και η καμερα είναι decent,τραβάει μια χαρά βίντεο VGA στα 30 fps,κάνεις άνετο browsing(βάζεις και τον Dolphin HD),μια χαρά όλα και το σημαντικότερο είναι ότι είναι πληρέστατο και δεν είναι too much,ισορροπημένο και χωρίς υπερβολές,αποδοτικό και δεν ανησυχείς μην πέσει κλπ.(παρόλα ταύτα εγώ έτσι κι αλλιώς το προσέχω όπως όλα τα προηγούμενα κινητά)-τώρα σε ότι αφορά το κόστος του(400 € το ελληνικό) είναι θέμα του καθενός πως κρίνει τα πράγματα,εγώ δεν μπορώ να πω τίποτα σε κανέναν(οι εποχές έχουν αλλάξει πλέον αρκετά και οι υπολογισμοί μας κάνουν πιο συνετούς στα έξοδα),εγώ έκανα τις συγκρίσεις μου,μέτρησα τα υπέρ και τα κατά και θεωρώ πως δικαιώθηκα με την επιλογή του Defy,για μένα μετά το άθλιο Ν8(δις) επιτέλους κάτι απροβλημάτιστο που το χαίρομαι σε όλους τους τομείς που δεν μπορούσα πριν γιατί το Symbian πλέον συγκρινόμενο με τα Android πχ. είναι πολύ αργό.....πολύ πίσω........;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει θέμα με το βύσμα; χρησιμοποιεί κανείς τα ακουστικά;

Θέλω να τα χρησιμοποιήσω, αλλά "κολάω"....

 

Καλησπέρα,

Να σου πω του κούμπωσα ηχεία επάνω για δοκιμή, το βύσμα είναι το ίδιο, το βρήκα λίγο σκληρό αλλά δεν διαπίστωσα πρόβλημα στο ακουστικό αφού τα αφαίρεσα, μιλάω κανονικά εδώ και 3-4 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Οτι 3,5άρι ακουστικό θες βάζεις,η απόδοση του είναι εξαιρετική(υπόψην έχω το ελληνικό μαύρο Defy που το αγόρασα μέσω Cosmote eshop-δεν ξέρω μήπως τα άλλα παραεισαγωγής που ακούστηκε για προβληματικά ακουστικού της 1ης παρτίδας έχουν και προβλήματα με τα handsfree).

Το κινητό για μένα είναι εξαιρετικό σε όλα,ακομα και η καμερα είναι decent,τραβάει μια χαρά βίντεο VGA στα 30 fps,κάνεις άνετο browsing(βάζεις και τον Dolphin HD),μια χαρά όλα και το σημαντικότερο είναι ότι είναι πληρέστατο και δεν είναι too much,ισορροπημένο και χωρίς υπερβολές,αποδοτικό και δεν ανησυχείς μην πέσει κλπ.(παρόλα ταύτα εγώ έτσι κι αλλιώς το προσέχω όπως όλα τα προηγούμενα κινητά)-τώρα σε ότι αφορά το κόστος του(400 € το ελληνικό) είναι θέμα του καθενός πως κρίνει τα πράγματα,εγώ δεν μπορώ να πω τίποτα σε κανέναν(οι εποχές έχουν αλλάξει πλέον αρκετά και οι υπολογισμοί μας κάνουν πιο συνετούς στα έξοδα),εγώ έκανα τις συγκρίσεις μου,μέτρησα τα υπέρ και τα κατά και θεωρώ πως δικαιώθηκα με την επιλογή του Defy,για μένα μετά το άθλιο Ν8(δις) επιτέλους κάτι απροβλημάτιστο που το χαίρομαι σε όλους τους τομείς που δεν μπορούσα πριν γιατί το Symbian πλέον συγκρινόμενο με τα Android πχ. είναι πολύ αργό.....πολύ πίσω........;)

Σ'ευχαριστω το κινητο θα το παρω σε 10 μερες γιατι περιμενω τη νεα επιδοτηση και θα μπω στο προγραμμα 45 της cosmote.

Τα 350 mb που δινει με καλυπτει για σερφαρισμα στο ιντερνετ?

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω το κινητο θα το παρω σε 10 μερες γιατι περιμενω τη νεα επιδοτηση και θα μπω στο προγραμμα 45 της cosmote.

Τα 350 mb που δινει με καλυπτει για σερφαρισμα στο ιντερνετ?

 

Αν δεν μπαινεις youtube εγω πιστευω πως σου φτανουν ανετα τα 350 mb.

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω το κινητο θα το παρω σε 10 μερες γιατι περιμενω τη νεα επιδοτηση και θα μπω στο προγραμμα 45 της cosmote.

Τα 350 mb που δινει με καλυπτει για σερφαρισμα στο ιντερνετ?

 

Κι εγώ στο απεριόριστα 45 είμαι .... χρησιμοποιώ κατά μέσο όρο 150 - 260 MB κάθε μήνα με πάρα πολύ χρήση του ιντερνετ. δεν θα έχεις πρόβλημα

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

εγώ που το παρήγγειλα από το oteshop, θα είναι ελληνικό; με πήραν από το 13888 και το κλείσαμε

 

Αφού είναι εισαγωγή για Ελλάδα, ναι! Απο Γερμανό το πήρα, GR Retail λεει το κουτί και φυσικά είναι με ελληνικά .

 

Κι εγώ στο απεριόριστα 45 είμαι .... χρησιμοποιώ κατά μέσο όρο 150 - 260 MB κάθε μήνα με πάρα πολύ χρήση του ιντερνετ. δεν θα έχεις πρόβλημα

 

Πολύ προσεκτικά γιατί είναι μεγάλη παγίδα το ιντερνετ στο κινητο! Βαράνε αγρίως οταν υπερβείς το όριο ,σίγουρα θέλει παρακολούθηση με κάποιο προγραματακι! Τοσα wi-fi υπάρχουν εκεί έξω! :D

Link to comment
Share on other sites

Για να περάσεις τα 300Mb το μήνα πρέπει να είσαι πολύ καμένος και να χρησιμοποιείς το κινητό για downloading ... εγώ τα 280 όταν τα έκανα χρησιμοποιούσα το κινητό για 10 μέρες ώς ρουτερ για το laptop Μου ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Οτι 3,5άρι ακουστικό θες βάζεις,η απόδοση του είναι εξαιρετική(υπόψην έχω το ελληνικό μαύρο Defy που το αγόρασα μέσω Cosmote eshop-δεν ξέρω μήπως τα άλλα παραεισαγωγής που ακούστηκε για προβληματικά ακουστικού της 1ης παρτίδας έχουν και προβλήματα με τα handsfree).

Το κινητό για μένα είναι εξαιρετικό σε όλα,ακομα και η καμερα είναι decent,τραβάει μια χαρά βίντεο VGA στα 30 fps,κάνεις άνετο browsing(βάζεις και τον Dolphin HD),μια χαρά όλα και το σημαντικότερο είναι ότι είναι πληρέστατο και δεν είναι too much,ισορροπημένο και χωρίς υπερβολές,αποδοτικό και δεν ανησυχείς μην πέσει κλπ.(παρόλα ταύτα εγώ έτσι κι αλλιώς το προσέχω όπως όλα τα προηγούμενα κινητά)-τώρα σε ότι αφορά το κόστος του(400 € το ελληνικό) είναι θέμα του καθενός πως κρίνει τα πράγματα,εγώ δεν μπορώ να πω τίποτα σε κανέναν(οι εποχές έχουν αλλάξει πλέον αρκετά και οι υπολογισμοί μας κάνουν πιο συνετούς στα έξοδα),εγώ έκανα τις συγκρίσεις μου,μέτρησα τα υπέρ και τα κατά και θεωρώ πως δικαιώθηκα με την επιλογή του Defy,για μένα μετά το άθλιο Ν8(δις) επιτέλους κάτι απροβλημάτιστο που το χαίρομαι σε όλους τους τομείς που δεν μπορούσα πριν γιατί το Symbian πλέον συγκρινόμενο με τα Android πχ. είναι πολύ αργό.....πολύ πίσω........;)

 

Και εγω μια ζωη κολλημενος με το συμπιαν ημουν.

Ειχα και ενα 3gs ομως αλλα και ενα ομνια πιο παλια που με ειχε απογοητευσει.

Πουλησα λοιπον το 3gs και ενα Ν86 που ειχα και αγορασα το defy και μου περίσσεψαν και 200 ευρω.Το πηρα με το σκεπτικο οτι ηθελα ενα ανθεκτικο τηλεφωνο που να μπορει να μπαινει αξιοπρεπως στο ιντερνετ γιατι αυτο απαιτει η δουλεια μου και αργοτερα οταν θα επαιρνα την επιδοτηση να αγοραζα και ενα Ν8.Περιμενα λοιπον ενα χοντροκομμένο τηλεφωνο οπως τα περισσοτερα ανθεκτικα.Ανοιγω το κουτι και βλεπω ενα πανεμορφο τηλεφωνο,ελαφρυ,και με τις μικροτερες διαστασεις που θα μπορουσε να εχει μια συσκευη με 3.7 οθονη!Απο εκει που περιμενα οτι θα ηταν ενα ασχημο τηλεφωνο που θα το χρησιμοποιουσα μονο στην δουλεια μου ειδα ενα κομψοτατο τηλεφωνο!

Εκτος αυτου βλεπω και το αντροιντ ποσο παραμετροποιησιμο ειναι αλλα και ποσο ευκολο και απλο στην χρηση και πραγματικα δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναγυρισω στο συμπιαν γιατι εχει χασει πολυ εδαφος απο τους ανταγωνιστες του.

Πραγματικα η μοτορολα ανεβηκε πολυ στην εκτιμηση μου σαν εταιρια γιατι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος απο το defy και νιωθω οτι τα χρηματα μου επιασαν τοπο.

Το defy ειναι μια πρωτοποριακη συσκευη

Edited by moure
Link to comment
Share on other sites

Με εκνευριζει ιδιαιτερα το γεγονος οτι η δονηση στα soft keys στο κατω μερος της οθονης δεν μπορει να απενεργοποιειθει με κανενα τροπο:mad:. Ψαχνοντας στα φορουμ βρηκα οτι προκειται για γνωστο bug το οποιο η μοτορολα ακομα το "ψαχνει". Με βαση το γεγονος οτι προγραμματιζει αναβαθμιση σε froyo στο δευτερο τεταρτο του 2011 (την στιγμη που πανω απο τα μισα smartphones εχουν ηδη αναβαθμιστει:() μου δειχνει οτι μαλλον θα το ψαχνει για πολυ ακομα. Καλο το ντεφι αλλα απο υποστηριξη η μοτορολα ειναι πολυ πισω ακομα. Αν ξερει καποιος κατι παραπανω σχετικα με τη δονηση ας το ποσταρει
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει θέμα με το βύσμα; χρησιμοποιεί κανείς τα ακουστικά;

Θέλω να τα χρησιμοποιήσω, αλλά "κολάω"....

 

 

Εγώ το έχω περισσότερο από 1 μήνα (κοντά ενάμιση), αγορασμένο από Γερμανία.

 

Στην αρχή ψάρωσα και δεν χρησιμοποιούσα ακουστικά.

 

Μετά από 10 μέρες τόλμησα και τα χρησιμοποίησα και από τότε τα χρησιμοποιώ δίχως να παρατηρήσω κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μια ζωη κολλημενος με το συμπιαν ημουν.

Ειχα και ενα 3gs ομως αλλα και ενα ομνια πιο παλια που με ειχε απογοητευσει.

Πουλησα λοιπον το 3gs και ενα Ν86 που ειχα και αγορασα το defy και μου περίσσεψαν και 200 ευρω.Το πηρα με το σκεπτικο οτι ηθελα ενα ανθεκτικο τηλεφωνο που να μπορει να μπαινει αξιοπρεπως στο ιντερνετ γιατι αυτο απαιτει η δουλεια μου και αργοτερα οταν θα επαιρνα την επιδοτηση να αγοραζα και ενα Ν8.Περιμενα λοιπον ενα χοντροκομμένο τηλεφωνο οπως τα περισσοτερα ανθεκτικα.Ανοιγω το κουτι και βλεπω ενα πανεμορφο τηλεφωνο,ελαφρυ,και με τις μικροτερες διαστασεις που θα μπορουσε να εχει μια συσκευη με 3.7 οθονη!Απο εκει που περιμενα οτι θα ηταν ενα ασχημο τηλεφωνο που θα το χρησιμοποιουσα μονο στην δουλεια μου ειδα ενα κομψοτατο τηλεφωνο!

Εκτος αυτου βλεπω και το αντροιντ ποσο παραμετροποιησιμο ειναι αλλα και ποσο ευκολο και απλο στην χρηση και πραγματικα δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναγυρισω στο συμπιαν γιατι εχει χασει πολυ εδαφος απο τους ανταγωνιστες του.

Πραγματικα η μοτορολα ανεβηκε πολυ στην εκτιμηση μου σαν εταιρια γιατι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος απο το defy και νιωθω οτι τα χρηματα μου επιασαν τοπο.

Το defy ειναι μια πρωτοποριακη συσκευη

Οπως τα λές είναι,συντοπίτη(Πευκη μένω και ΄γω),πραγματικά το κινητό και μένα μου αρέσει και είναι πολύ αποδοτικό σε όλα(σήμερα ήθελα να δείξω από ενα site μέσω του κινητού σε ένα φίλο διάφορα και το έκανα αβίαστα χωρίς να περιμένουμε με τις ώρες,αν το έκανα αυτό με το Ν8 ακόμα εκεί θα ήμουν....τραγικό...:(:lol::lol:).

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τις διαφορες των defy που δινει η cosmote σε σχεση με αυτα που πουλιουνται στα e-shop 40-50 ευρω φθηνοτερα αλλα λενε ελληνικο μενου και πληκτρολογιο?

 

Δεν διαυκρινιζεται αν αυτα ειναι εκδοσεις με motoblur που εχουν περαστει ελληνικα.

 

Αν καποιος αγορασει το defy απο εξω, τι προβληματα μπορει να εχει με τα ελληνικα (καταλογο, sms, προγραμματα) αν θεωρησουμε οτι το Αγγλικο μενου δεν αποτελει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τις διαφορες των defy που δινει η cosmote σε σχεση με αυτα που πουλιουνται στα e-shop 40-50 ευρω φθηνοτερα αλλα λενε ελληνικο μενου και πληκτρολογιο?

 

Δεν διαυκρινιζεται αν αυτα ειναι εκδοσεις με motoblur που εχουν περαστει ελληνικα.

 

Αν καποιος αγορασει το defy απο εξω, τι προβληματα μπορει να εχει με τα ελληνικα (καταλογο, sms, προγραμματα) αν θεωρησουμε οτι το Αγγλικο μενου δεν αποτελει προβλημα.

 

Εγώ το αγόρασα από Γερμανία.

Έχει motoblur αλλά δεν το χρησιμοποιώ.

 

Menu Ελληνικό δεν έχει αλλά βολεύομαι και με το Αγγλικό (θα προτιμούσα βέβαια Ελληνικό)

 

Πληκτρολόγιο έχει Ελληνικό.

 

Μέχρι τώρα δεν έχω βρει κανένα πρόβλημα και καμία ασυμβατότητα σε οποιοδήποτε θέμα είτε πρόκειται για hardware είτε για software.

 

Όσο αφορά τον κατάλογο επαφών και το ημερολόγιο συγχρονίζεται με τις επαφές και το ημερολόγιο του gmail. Όταν προσθέσω κάτι στο τηλέφωνο το προσθέτει και στο gmail και το αντίστροφο. Φοβερά πρακτικό.

 

Δεν το μετάνιωσα που το αγόρασα από Γερμανία. Μου κόστισε 340 ευρώ και το έχω εδώ και ενάμιση μήνα την στιγμή που εδώ το έχει ο Γερμανός με 400 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola DEFY

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...