Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο ηταν,το επομενο την Πεμπτη. Υποπτευομαι συνδυαστικο αξιας 4 ευρω,διαθεσιμο τουλαχιστον ως Παρασκευή. Αν και διακαώς θα ηθελα data με 2 ευρώ,δεν το βλέπω όμως...
Link to comment
Share on other sites

Έπεσες έξω για το συνδυαστικό, 3 ευρώ τα 3gb δίνει, μάλλον σου κάνουν.

 

Η ανανέωση από την εφαρμογή δεν δούλευε για λίγο, έφτιαξε μετά.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

Παλι καλά τουλάχιστον που ειναι data γιατι ειχα ξεμείνει. Όντως έχει πρόβλημα η ανανέωση (πάλι...)
Link to comment
Share on other sites

Επειδή διερωτόμαστε καμιά φορά σχετικά με τα μηνύματα-προσφορές "ανανέωσε τις επόμενες 2 μέρες με 12€ και πάρε το τάδε μπόνους", δόθηκε μια χαρά και σε ανανέωση με 6€.

 

Πολύ ωραία, ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Να υπενθυμίσω επίσης ότι αν ακολουθήσει ανανέωση ακόμα και μετά από τέσσερις (4) ημέρες, το μπόνους δίνεται κανονικά. Δεν έχω δοκιμάσει για περισσότερες ημέρες.

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα πως μπορω να παρω tα 12 GB η οποια αλλη προσφρρα σε internet απο την εταιρεια ειμαι πελατης της Wind και απο 13.8 ζητησα να μεταφερθω στην Q

 

:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Αφού σου έρθει η sim και γίνει η αλλαγή σε q, μέσα σε 15 μέρες (προσοχή μη περάσει) βάζεις 10ρα κάρτα και χρησιμοποιείς το link ενός που έχει ενεργό κονέ (έχει βάλει κάρτα τους τελευταίες 30 μέρες, είναι παλιός συνδρομητής, κλπ). Μετά παίρνεις και εσύ και αυτός τα GB.

 

Υπάρχει ένα thread για αυτή τη δουλειά εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8043680 οπότε δοκιμάζεις ότι βρεις (αν και πριν κάνα μήνα δε δούλευε κανένα από τα παλιά όπως θα δεις). Εγώ σκοπεύω να κάνω μια ανανέωση με δεκάρα Δευτέρα ή Τρίτη, θα ποστάρω το link εκεί και αν σε βολεύει το χρησιμοποιείς.

 

Επιπλέον από όσο έχω δει για sim που θα πάρεις απευθείας από wind δίνουν μηνιαίo διπλασιασμό χρόνου ομιλίας για ως τρεις μήνες και μηνιαία 2gb σε δεδομένα έως 12 μήνες, για κάθε μήνα που θα βάλεις κάρτα.

 

Η οικονομία θα έρθει αν βάζεις με countdown όπως θα δεις.

Link to comment
Share on other sites

H AΠOKΛEIΣTIKH ΠPOΣΦOPA ΠOY ΣOY ΔINEI ΔΩPEAN 1500 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛH THN Q ΓIA 30 MEPEΣ ME ANANEΩΣH AΠO 10E+ EΠEKTAΘHKE MEXPI TON AYΓOYΣTO! H EΠEKTAΣH THΣ ΠPOΣΦOPAΣ AΞIAΣ 1.70E AΦAIPEΘHKE AΠO TO YΠOΛOIΠO ΣOY. ΠΛHPOΦOPIEΣ YΠOΛOIΠOY ΣTO myQ APP 'H ΣTO 1225. Τι παίζει εδώ πέρα ;;μπορώ να το γλιτώσω 1.70€
:!:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι η 2η φορά που βάζω 15€ κάρτα από το app και δεν μου πιστώνονται τα bonus ανανέωσης. Επίτηδες το κάνουν για να καλέσουμε εξυπηρέτηση και να πάρουν το 30λεπτο;; Δεν καταλαβαίνω..
Link to comment
Share on other sites

της 6-8-20 ενεργοποίησα το πακέτο με τα 10 ευρώ που έδινε 1500 λεπτά προς όλους και 2gb internet..μου ήρθε μήνυμα στο κινητό που έλεγε ότι διαρκεί 4 βδομάδες.στο myq όμως μου εμφανίζει ημερομηνία λήξεως 19-8-20 δηλαδή δυο βδομάδες μόνο.τι γίνετε σε αυτή τη περίπτωση?
Link to comment
Share on other sites

της 6-8-20 ενεργοποίησα το πακέτο με τα 10 ευρώ που έδινε 1500 λεπτά προς όλους και 2gb internet..μου ήρθε μήνυμα στο κινητό που έλεγε ότι διαρκεί 4 βδομάδες.στο myq όμως μου εμφανίζει ημερομηνία λήξεως 19-8-20 δηλαδή δυο βδομάδες μόνο.τι γίνετε σε αυτή τη περίπτωση?
Μήπως έχεις προηγούμενο υπόλοιπο και λήγει τότε;

 

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα και παλι δεν επρεπε να παρει την νεα ημερομηνια το πακετο που ενεργοποιησα??ειχα λεπτα που εληγαν τοτε αλλα μου εχουν τελειωσει εδω και 3 μερες.και ειναι μονο του πακετου τωρα που ενεργοποιησα στης 6 του μηνα.τουλαχιστον στη κοσμοτε ετσι γινετε
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα και παλι δεν επρεπε να παρει την νεα ημερομηνια το πακετο που ενεργοποιησα??ειχα λεπτα που εληγαν τοτε αλλα μου εχουν τελειωσει εδω και 3 μερες.και ειναι μονο του πακετου τωρα που ενεργοποιησα στης 6 του μηνα.τουλαχιστον στη κοσμοτε ετσι γινετε

 

Δεν μεταφέρεται. Κάθε πακέτο έχει δικιά του ημερομηνία λήξης. Έχεις το προηγούμενο το οποίο χρησιμοποιείται ακόμα. Όταν λήξει θα εμφανιστεί η νέα ημερομηνία. Μπορείς να δεις όλα τα πακέτα με τις ημερομηνίες λήξης στο Αναλυτικά > Ενεργοποιημένα.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή έχει πρόβλημα και τα σωστά λεπτά πολλές φορές μας τα λέει μόνο να πάρουμε τηλέφωνο στο τετραψήφιο
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θυμάται κανείς το νούμερο που στέλνουμε για ομιλία και mb με 8,57€ για 30 μέρες; Έχω την ειδική προσφορά αλλά δεν θυμάμαι τι στέλνω και σε ποιο αριθμό, καθώς έχω χάσει τα μηνύματα μετά από επαναφορά τηλεφώνου. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή έχει πρόβλημα και τα σωστά λεπτά πολλές φορές μας τα λέει μόνο να πάρουμε τηλέφωνο στο τετραψήφιο

 

Είναι απλά μπερδευτικός ο τρόπος που τα λέει. Αν έχεις πχ 15’ που λήγουν στις 15/8 και 300’ που λήγουν στις 10/9, θα σου λέει

« 315’

τα 15’ λήγουν στις 15/8 ».

στο αναλυτικά > ενεργοποιημένα, όπως είπε ο φίλος, τα παρουσιάζει πιο ξεκάθαρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θυμάται κανείς το νούμερο που στέλνουμε για ομιλία και mb με 8,57€ για 30 μέρες; Έχω την ειδική προσφορά αλλά δεν θυμάμαι τι στέλνω και σε ποιο αριθμό, καθώς έχω χάσει τα μηνύματα μετά από επαναφορά τηλεφώνου. Ευχαριστώ

 

1500 στο 12410 αν εννοεις αυτο,αλλα εχει αλλαξει,ειναι για 28 μερες και κοστιζει 10,40 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

1500 στο 12410 αν εννοεις αυτο,αλλα εχει αλλαξει,ειναι για 28 μερες και κοστιζει 10,40 ευρω.
Έχεις δίκιο. Τελικά είχα ενεργοποιήσει ένα δωράκι που είχε 500 λεπτά και 1,5 gb. Αλλά αυτό έχει ημερομηνία λήξης ως προς την ενεργοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

Είναι απλά μπερδευτικός ο τρόπος που τα λέει. Αν έχεις πχ 15’ που λήγουν στις 15/8 και 300’ που λήγουν στις 10/9, θα σου λέει

« 315’

τα 15’ λήγουν στις 15/8 ».

στο αναλυτικά > ενεργοποιημένα, όπως είπε ο φίλος, τα παρουσιάζει πιο ξεκάθαρα.

 

εμενα ομως ειναι μπερδεμενα γιατι ειχα 200 που εληγαν στης 19-8 και εβαλα και τα 1500 στης 6-8.τα 200 τελειωσαν πριν της 19 και τα 1500 που ειναι για ενα μηνα η εφαρμογη λεει οτι τελειωνουν στης 19 αντι για 5-9..

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε ότι την εφαρμογή δε μπορούν να την φτιάξουν

Εχει πρόβλημα, το τσέκαρα πριν μία εβδομάδα

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε θέμα με τις ημερομηνίες, στείλτε στο customer care με αναλυτικά το θέμα σας και τα βήματα που κάνετε. Εγώ πχ δεν έχω παρατηρήσει κάτι στο balance μου.

 

Επίσης, το θέμα το έχετε μόνο στο app ή και στο web?

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Σε δύο νούμερα που έχω, απο αρχές Αυγούστου έχουν σταματήσει να έρχονται προσφορές ως δωράκι. Συμβαίνει και σε σας;
Link to comment
Share on other sites

Σε δύο νούμερα που έχω, απο αρχές Αυγούστου έχουν σταματήσει να έρχονται προσφορές ως δωράκι. Συμβαίνει και σε σας;

σε αυτά που ανανεώνεις φειδωλά (με 6αρες μια στο τόσο) δεν στέλνουν ατομικά δωρακια κατάλαβα.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...