Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό βλέπω και εγώ.

Αλλά, το κινητό αλλού που θέλω να ανανεώσω βρίσκεται σε ΑΛΛΗ πόλη!

Οπότε, πως θα γίνει ?

https://www.wind.gr/f2g/gr/upiresies/online-ananeosi-hronou-omilias/online-ananewsh-xronou-omilias/

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε μια φίλη.

 

κάνε εκκαθάριση δεδομένων εφαρμογής και ξανάπροσπάθησε

 

 

Φυσικά θα ζητήσει ξανά να κάνεις login

Το έκανα αλλά το πρόβλημα παραμένει.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος να του χει δουλέψει το volte υπάρχει ;
περιμένουν την Voda να τους το φτιάξει...χιχι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν αλλάζω λογαριασμό και μπαίνω σε άλλο προφίλ με αφήνει να κάνω ονλαην ανανέωση, γυρνώντας στο δικό μου όμως το πρόβλημα παραμένει.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Δηλαδή, email και κινητό θα δώσω τα δικά μου η του αριθμού που ανανεώνω ??

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχει τρόπος να δω αν έχω κάνει φραγή στα 5ψηφια ?

Και αν ΝΑΙ, πως την απενεργοποιω ώστε να στείλω 1 sms και μετά να την ξαναενεργοποισω ?

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφέρθηκε η εξυπηρέτηση πελατών η ιστορία μου έχει ως εξής. Δεν μου στέλνουν προσωπικές προσφορές εδώ κ ένα χρόνο περίπου. Έχω στείλει στο messenger καμία 20αρια φορές. Κάθε φορά λένε ότι κάτι κάνουν και ότι το πρόβλημα λύθηκε και όλα καλά. Αν δείτε τις συνομιλίες μιλάμε για κωμικοτραγικές καταστάσεις. Μέχρι και τηλέφωνο από μόνοι τους με πήραν έπειτα από επίμονο κράξιμο στο messenger. Τον Αύγουστο του 19 ξεκίνησε η όλη ιστορία.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστευω οτι η εταιρία είναι με το ένα πόδι στον τάφο και συντηρείται στην εντατική περιμενοντας τον επόμενο αγοραστή.
Link to comment
Share on other sites

Σε μια φίλη.

 

κάνε εκκαθάριση δεδομένων εφαρμογής και ξανάπροσπάθησε

 

 

Φυσικά θα ζητήσει ξανά να κάνεις login

 

Και σ' εμένα το έκανε και για να δουλέψει χρειάστηκε να ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΩ (νέο) λογαριασμό για την εφαρμογή από την αρχή.

Τα παλιά μου credentials δεν τα δεχόταν με τίποτα (100% σίγουρος ότι ήταν σωστά). Μάλιστα ούτε το email μου έβρισκε για ανάκτηση pass.

To ακόμη πιο παράξενο είναι ότι στο νέο λογαριασμό δέχτηκε το παλιό μου username και email.

Μου ήρθαν κανονικά όλες οι επιβεβαιώσεις για το νέο λογαριασμό στο κινητό.

 

Τώρα το μόνο θέμα που έχω είναι ότι δεν με αφήνει να ανεβάσω φωτό (παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα, ξαναδοκιμάστε).

 

Δηλ μετά το update της εφαρμογής σαν να διαγράφηκε τελείως ο λογαριασμός μου. Δοκίμασα να συνδεθώ και από PC (browser) και είχα τα ίδια.

Άλλοι 2 λογαριασμοί που είχα στο ίδιο app (Q) δουλεύανε κανονικά.

Edited by trinoo
Link to comment
Share on other sites

Το επίσης εκνευριστικό στα τελευταία countdown offers που αφορούν ομιλία, συμπεριλαμβάνουν sms αντί για δεδομένα όπως παλιότερα. Πονηρό, να σε αναγκάσουν να αγοράσεις ξεχωριστά δεδομένα με την επόμενη προσφορά. Ποιος στέλνει sms τα τελευταία χρόνια;
Link to comment
Share on other sites

Από ότι παρατηρησα στην τελευταία αναβάθμιση η εφαρμογή δείχνει και τα υπόλοιπα σε δευτερόλεπτα και τα πακετα δείχνουν και δεκαδικούς στην τιμή αγοράς τους.
Link to comment
Share on other sites

Σε iphone 5c το οποίο τρέχει το τελευταίο διαθέσιμο ios (10.3.3), η εφαρμογή κλείνει μόλις ανοίξει.

Δοκίμασα απεγκατάσταση κι εγκατάσταση της εφαρμογής, αλλά δεν αλλάζει κάτι.. :cry:

 

Υπάρχει άλλος που αντιμετωπίζει ανάλογο πρόβλημα;

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Καλή η Q αλλά από σήμα κινητής δεν πάει καλά. Θέλει πολύ δουλειά σε αυτό τον τομέα. Την έχω έξι μήνες και το έχω ψιλό μετανιώσει. Μένω γιατί έχει πολύ καλά πακέτα. Όχι αυτά που έχει η εφαρμογή αλλά τα άλλα που στέλνει με μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Προσωπική μου γνώμη το 90% και πλέον των ανθρώπων που μένει q είναι για τους λόγους που λες.
Link to comment
Share on other sites

Καλή η Q αλλά από σήμα κινητής δεν πάει καλά. Θέλει πολύ δουλειά σε αυτό τον τομέα. Την έχω έξι μήνες και το έχω ψιλό μετανιώσει. Μένω γιατί έχει πολύ καλά πακέτα. Όχι αυτά που έχει η εφαρμογή αλλά τα άλλα που στέλνει με μηνύματα
Αν θες ανέφερε μερικά σημεία που είδες πρόβλημα με το σήμα φιλε μου

 

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χτες μου ήρθε προσφορά αν κάνω ανανεωση μεσα σε 2 μέρες θα μου δώσει 300 λεπτά και 1 Gb. Εκανα το πρωί και ακόμα τίποτα. Εχει συμβεί και σε κανένα άλλο; Δοκίμασα να επικοινωνήσω με τη wind αλλα μου βγάζει να με καλέσουν αυτοί. Υπάρχει δυνατότητα chat;
Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα έγραφε για συγκεκριμένο ποσό ανανέωσης? υπαρχει το τσατ της κιου μεσω της σελίδας στο fb
Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα έγραφε για συγκεκριμένο ποσό ανανέωσης? υπαρχει το τσατ της κιου μεσω της σελίδας στο fb

 

Ευχαριστω. Ηταν απο 12 ευρω και πάνω

Link to comment
Share on other sites

πως μαθαινουμε το 12μηνο απο την τελευταια ανανεωση? στο 1225 δε το λεει. στους 13 μηνες χανεται το νουμερο απ οσο θυμαμαι
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν μπεις στο myq.gr έχει ιστορικό συναλλαγών. Δεν ξέρω αν έχει μόνο τις ηλεκτρονικές ή όλες γιατί βάζω μόνο ηλεκτρονικά χρόνια τώρα. Αν ήταν ηλεκτρονική η τελευταία ανανέωση, λογικά μπορεί τότε να το δει εκεί.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

200 wind + 200 all + 400 MB για 30 μέρες με 4€.

Αυτό είναι το καλύτερο καουντ νταουν κατά τη γνώμη μου, ενεργό μέχρι μεθαύριο το μεσημέρι.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...