Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρ όλο που την έκανα χθες πάλι την 4.2.0 μηδέν μου δείχνει με update 19 Μάιος ...α καλά ότι να ναι ,edit μετά από clear cache άλλαξε σε 5

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Παρ όλο που την έκανα χθες πάλι την 4.2.0 μηδέν μου δείχνει με update 19 Μάιος ...α καλά ότι να ναι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Ισχύει. Αρα αυτό τι update ήταν χτες;

 

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ας παρει την απόδειξη χρέωσης και να την στείλει στο e-mail της εταιρίας μαζί με το screenshot σου και να ζητήσει πιστωση του ποσου.

 

Εγω παλι δεν καταλαβαίνω για ποιο λογο να δεχθει να πληρώσει εξ αρχης ο άνθρωπος, απο τη στιγμή που στο σαιτ λεει οτι ειναι δωρεάν. Για να τους κυνηγάς μετα να σου πιστωσουν τα χρήματα;

Link to comment
Share on other sites

έχω κάνει edit πρώτον και δεύτερον

λέει:Thanks for using myQ app. We update the app so it continues to work great for you.

 

In this new version we have included performance and functionality improvements to assure the best experience for you.

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχω κάνει edit πρώτον και δεύτερον

λέει:Thanks for using myQ app. We update the app so it continues to work great for you.

 

In this new version we have included performance and functionality improvements to assure the best experience for you.

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Ναι σορρυ, απο τρεχαλα δεν το ειδα το edit. Έφτιαξε με clear cache.. Μαλιστα.. Ο, τι να ναι

 

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την αλλαγή κάρτας είναι απλό.

Σου λένε φέρε 5€.

Τους ρωτάς. Το έχετε κάπου γραμμένο αυτό?

Σου απαντούν όχι, το βγάζει το σύστημα.

Του λες ότι εσύ το έχεις γραμμένο όμως, τους δείχνεις την σελίδα, τους την τρίβεις στην μούρη και τελειώνουν όλα. Τόσο απλά, ούτε εντάσεις, ούτε καυγάδες, ούτε τίποτα.

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Μια μικρη βοηθεια γιατι εχω σκαλωσει

Εδω κ 2-3 μηνες μου βαζει μονο του 1γιγα κ 200 λεπτα προς ολους χωρις να μου τραβαει χρηματα χωρις να εχω ενεργοποιησει τπτ , ειναι κατι που δεν θυμαμαι η εχει κολλησει η Q και μου κανει δωρακια?

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου έρχεται ενημερωτικό μήνυμα όταν μπαίνουν τα λεπτά;

Κάποια προσωπική προσφορά είναι μάλλον. Αν το ενεργοποιησες πρόσφατα μπορεί να είναι και δώρο καλωσορίσματος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την αλλαγή κάρτας είναι απλό.

Σου λένε φέρε 5€.

Τους ρωτάς. Το έχετε κάπου γραμμένο αυτό?

Σου απαντούν όχι, το βγάζει το σύστημα.

Του λες ότι εσύ το έχεις γραμμένο όμως, τους δείχνεις την σελίδα, τους την τρίβεις στην μούρη και τελειώνουν όλα. Τόσο απλά, ούτε εντάσεις, ούτε καυγάδες, ούτε τίποτα.

 

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Και παιρνει τηλεφωνο τον προισταμενο του και σου λεει για μιση ωρα ασπρο,εσυ του λες μαυρο,και περναει η ωρα και χανεις δουλειες, και τους σικτιριζεις και πληρωνεις το ταληρο και φευγεις

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

 

Μια μικρη βοηθεια γιατι εχω σκαλωσει

 

Εδω κ 2-3 μηνες μου βαζει μονο του 1γιγα κ 200 λεπτα προς ολους χωρις να μου τραβαει χρηματα χωρις να εχω ενεργοποιησει τπτ , ειναι κατι που δεν θυμαμαι η εχει κολλησει η Q και μου κανει δωρακια?

όχι δώρο αν ενεργοποιησες πρόσφατα sim

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και παιρνει τηλεφωνο τον προισταμενο του και σου λεει για μιση ωρα ασπρο,εσυ του λες μαυρο,και περναει η ωρα και χανεις δουλειες, και τους σικτιριζεις και πληρωνεις το ταληρο και φευγεις

 

Opto

wind και προϊστάμενος .....χαχα

αυτή εταιρία δουλεύει χάρη μερικών ευσυνείδητων υπαλλήλων....στο υπογράφω αυτό,για τα μαγαζάκια βέβαια ούτε λόγος,ότι θέλουν κανουν

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

όχι δώρο αν ενεργοποιησες πρόσφατα sim

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

wind και προϊστάμενος .....χαχα

αυτή εταιρία δουλεύει χάρη μερικών ευσυνείδητων υπαλλήλων....στο υπογράφω αυτό,για τα μαγαζάκια βέβαια ούτε λόγος,ότι θέλουν κανουν

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Συμφωνώ κοντά στα 15 χρόνια που είμαι στην WIND και κάποια χρόνια πιο πίσω που είχα σύνδεση αυτό έχω καταλάβει που λες συν ότι κάποια πράγματα δουλεύουν κατά τύχη η στην τύχη

 

 

Η telestet ποτέ δεν πεθαίνει

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Η myQ εφαρμογή δεν με αφήνει να ανανεώσω το χρηματικό υπόλοιπό μου , γράφοντας "ουπς ο χρήστης δεν βρέθηκε"

Έχει συμβεί σε άλλον αυτό;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η myQ εφαρμογή δεν με αφήνει να ανανεώσω το χρηματικό υπόλοιπό μου , γράφοντας "ουπς ο χρήστης δεν βρέθηκε"

 

Έχει συμβεί σε άλλον αυτό;

Σε μια φίλη.

 

κάνε εκκαθάριση δεδομένων εφαρμογής και ξανάπροσπάθησε

 

 

Φυσικά θα ζητήσει ξανά να κάνεις login

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου έρχεται ενημερωτικό μήνυμα όταν μπαίνουν τα λεπτά;

Κάποια προσωπική προσφορά είναι μάλλον. Αν το ενεργοποιησες πρόσφατα μπορεί να είναι και δώρο καλωσορίσματος.

 

Τπτ δεν μου ερχεται στο app βλεπω οτι ληγουν τα μεσανυχτα κ την επομενη το πρωι τσουουπ 1γιγα κ 200 προς ολους

1,1/2 χρονο το εχω αρα καλοσωρισματος δεν ειναι , αρε αθανατη Q αυτα κανεις κ μας τρελενεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

όχι δώρο αν ενεργοποιησες πρόσφατα sim

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk[color="#bbc"

1,1/2 χρονο την εχω ενεργοποιημενη κ καθε 2 μηνες βαζω 6€ χωρις να αγοραζω πακετο

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ κοντά στα 15 χρόνια που είμαι στην WIND και κάποια χρόνια πιο πίσω που είχα σύνδεση αυτό έχω καταλάβει που λες συν ότι κάποια πράγματα δουλεύουν κατά τύχη η στην τύχη

 

 

Η telestet ποτέ δεν πεθαίνει

πολλά πράγματα είναι στον αυτόματο όπως το προχθεσινό,στο face έχουν βάλει κασέτα,αν δηλώσεις βλαβη σου λένε θα σε πάρουν με μήνυμα και πότε δεν σε παίρνουν κτλ

αυτό το καινουριο με το μποτ ,ήρθε και έδεσε

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να κάνω ανανέωση σε ΑΛΛΟ πρόσωπο μέσα από το app γιατί δεν το έχω καταλάβει!
κάνεις αλλαγή προφίλ και μπαίνεις με τα στοιχεία του (πρέπει να έχει και αυτό φτιάξει myq)

To app θυμάται τα προφιλ σας μετά το login σε αυτά και αλλάζεις εύκολα.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Απο χθες, με έχει πετάξει 3 φορές απο την εφαρμογη και μου λεει να ξανακανω login με αριθμό και κωδικό που στέλνουν. Ο, τι να ναι

 

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να κάνω ανανέωση σε ΑΛΛΟ πρόσωπο μέσα από το app γιατί δεν το έχω καταλάβει!
πατάς στο λογαριασμό σου το κεφαλάκι πάνω δεξιά,σύρσιμο αριστερά και προθήκη λογαριασμού .....και αφού τον προσθέσεις του κάνεις και ανανέωση αν κατάλαβα καλά όπως λέει και πιο πάνω

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει τύχει να κάνω κάποιο αίτημα μέσω messenger της Wind και να μην με πάρουν μετά από το τμήμα το αρμόδιο.

Ούτε μία φορά.

Και μάλιστα απαντούν ταχύτατα.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να κάνω ανανέωση σε ΑΛΛΟ πρόσωπο μέσα από το app γιατί δεν το έχω καταλάβει!
υπάρχει στο app

Ανανέωση σε άλλον συνδρομητη

6c181ef9777e3235c6b2538c4e45bcdc.jpg

70719ed8378a06d1054932485ec585d5.jpg

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Από προσωπικη προσπαθεια επικοινωνίας με οποιονδήποτε ιντερνετικό τρόπο με την Q έχω βγει στο συμπέρασμα ότι πρέπει να τους απέλυσαν όλους και να έκλεισαν την εξυπηρέτηση πελατων.
Link to comment
Share on other sites

Από προσωπικη προσπαθεια επικοινωνίας με οποιονδήποτε ιντερνετικό τρόπο με την Q έχω βγει στο συμπέρασμα ότι πρέπει να τους απέλυσαν όλους και να έκλεισαν την εξυπηρέτηση πελατων.
Προχτές μου απάντησε μια κοπελα. Δεν το περίμενα να σου πω την αληθεια6και σχετικά γρήγορα

 

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

 

Στο messenger

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει στο app

Ανανέωση σε άλλον συνδρομητη

6c181ef9777e3235c6b2538c4e45bcdc.jpg

70719ed8378a06d1054932485ec585d5.jpg

 

Αυτό βλέπω και εγώ.

Αλλά, το κινητό αλλού που θέλω να ανανεώσω βρίσκεται σε ΑΛΛΗ πόλη!

Οπότε, πως θα γίνει ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...