Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε αυτά που ανανεώνεις φειδωλά (με 6αρες μια στο τόσο) δεν στέλνουν ατομικά δωρακια κατάλαβα.

 

6αρα στο δίμηνο βάζω, δεν έχουν σταματήσει ποτέ οι ειδικές προσφορές.

Link to comment
Share on other sites

Σε δύο νούμερα που έχω, απο αρχές Αυγούστου έχουν σταματήσει να έρχονται προσφορές ως δωράκι. Συμβαίνει και σε σας;

 

 

Έχω το ίδιο πρόβλημα σχεδόν ένα χρόνο τώρα. Τους έχω ενοχλήσει στην εξυπηρέτηση άπειρες φορές. Κάθε φορά διαφορετική δικαιολογία και κάθε φορά υποτίθεται το έφτιαξαν. Οι άνθρωποι είναι τραγικοί..

Link to comment
Share on other sites

6αρα στο δίμηνο βάζω, δεν έχουν σταματήσει ποτέ οι ειδικές προσφορές.
οι οποίες είναι 60 sms?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

οι οποίες είναι 60 sms

 

Συνήθως ήταν τρεις ταυτόχρονα, τελευταία μειώθηκαν σε δύο. Η μία είναι σκέτο Internet και η άλλη συνδυαστικό με ομιλία.

Link to comment
Share on other sites

σε αυτά που ανανεώνεις φειδωλά (με 6αρες μια στο τόσο) δεν στέλνουν ατομικά δωρακια κατάλαβα.

 

Το ανάποδο συμβαίνει νομίζω.

Στο νούμερο του πατέρα μου, ο οποίος ενεργοποιεί κάθε μήνα το Q star Auto, δεν έρχεται τίποτα. Ούτε προνομιακό δεν του έχουν ενεργοποιήσει.

Στη μητέρα μου, η οποία τελευταία ενεργοποιεί το προνομιακό, επίσης.

Μόνο σ' εμένα έρχονται προσφορές που τη βγάζω με 100' το μήνα κι ενεργοποιώ countdown συνήθως.

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθα στην Q μετα από wind συμβόλαιο...το πρώτο μύνημα που ήρθε Άκρως ενδιαφέρον και θετικό....έχω να πω ... μπράβο σας......MOΛIΣ TO KONE ΣOY OΛOKΛHPΩΘHKE ME EΠITYXIA! 12GB EΓINAN ΔIKA ΣOY ME ΔIAPKEIA 12 MHNEΣ ΓIA XPHΣH ENTOΣ EΛΛAΔAΣ! ΣYNEXIΣE NA KANEIΣ TA KONE ΣOY!.....
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθα στην Q μετα από wind συμβόλαιο...το πρώτο μύνημα που ήρθε Άκρως ενδιαφέρον και θετικό....έχω να πω ... μπράβο σας......MOΛIΣ TO KONE ΣOY OΛOKΛHPΩΘHKE ME EΠITYXIA! 12GB EΓINAN ΔIKA ΣOY ME ΔIAPKEIA 12 MHNEΣ ΓIA XPHΣH ENTOΣ EΛΛAΔAΣ! ΣYNEXIΣE NA KANEIΣ TA KONE ΣOY!.....

 

Αν θες στειλε το λινκ του Κονε σου να παρουμε και οι 2 απο επιπλεον 12 GB

Link to comment
Share on other sites

κάτι λένε για ενεργοποίηση volte με κλήση στο 13800,το έκανα αλλά δεν βλέπω το σηματακι σε mi 9t pro

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει ακόμα σε q... ίσως να μην παίξει και ποτε, δεν φαίνεται να νοιάζονται ιδιαίτερα για το volte σε q
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερες τίποτα; Εγώ σε Q έχει ενεργοποιηθεί εδώ και 1 μήνα στον αριθμό μου αλλά δεν μου εμφανίζει τίποτα.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

σε μένα δεν δουλεύει σίγουρο αυτό ,είπαν το ενεργοποίησαν αλλά ...

βάλε utube και μόλις κάνεις κλήση παπαλα

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ τα ίδια. Μου είπαν ότι το ενεργοποίησαν και στο Q και στο f2g ένα μήνα πριν, αλλά μόνο το τελευταίο έχει volte.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

είπαν το ενεργοποίησαν σε κάτι redmi note 7 δεν θυμάμαι ακριβώς,σε λίγα πάντως όσο αναφορα τα σιαομι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ζήτημα είναι να ενεργοποιηθεί στη γραμμή σου, και από ότι ξέρουμε, σε q δεν έχει γίνει ακόμη.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Πολυ χιουμορ εχουν εκει στην Q

8573001c209dc47c88803dc38ac0335e.jpg

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Μηνύματα για να πιάσει τους παππούδες με smartphone. Οι υπόλοιποι μόνο τις προσφορές κυνηγάμε...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Μηνύματα για να πιάσει τους παππούδες με smartphone. Οι υπόλοιποι μόνο τις προσφορές κυνηγάμε...
για μένα έχουν σβήσει οι παλιές προσφορές,δεν υπάρχουν πια ,μόνο countdown και αυτά ακριβυναν,ούτε καν της Παναγίας έδωσαν κάτι για τα μάτια του κόσμου

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για μένα έχουν σβήσει οι παλιές προσφορές,δεν υπάρχουν πια ,μόνο countdown και αυτά ακριβυναν,ούτε καν της Παναγίας έδωσαν κάτι για τα μάτια του κόσμου

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Εδώ δεν έδωσε στην Εύβοια που έγιναν καταστροφές οι υπόλοιποι έδωσαν λες και δεν έχει συνδρομητές η WIND εκεί

 

Εσύ περίμενες να δώσει σε όλους της Παναγίας....

 

Πάνε αυτά τα πήρε Ο ΑΝΕΜΟΣ

Όπως και το κεφάλι τους το κλουβίο

Δίνουν όλοι οι άλλοι δώσε και εσύ σαν εταιρία στην Εύβοια

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...