Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως υπάρχει ή θα μπορούσε να δημιουργηθεί κάποιο topic όπου να μπορούμε να ενημερώνουμε (και να ενημερωνόμαστε) για προσφορές; Βγάζει για παράδειγμα μία αλυσίδα ένα κινητό σε εξωφρενική τιμή, να μπορούν τα μέλη του forum να ενημερωθούν και να προλάβουν... ε;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάτι ανάλογο και πρόκειται για προσφορές προς την κοινότητα του myphone από καταστήματα. Διαφημιζόμενες Προσφορές Καταστημάτων

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι ανάλογο και πρόκειται για προσφορές προς την κοινότητα του myphone από καταστήματα. Διαφημιζόμενες Προσφορές Καταστημάτων

 

Αυτό το γνωρίζω, δεν μιλάω για τις επίσημες προσφορές που δίνουν καταστήματα στο myphone, αν και κατανοώ τον σκοπό και είναι σίγουρα θεμιτός. Προτεινα μια πηγή ενημέρωσης για τα μέλη του forum από όλα τα καταστήματα, ηλεκτρονικά και μη, ανεπίσημου χαρακτήρα, που δεν θα ανταγωνίζεται τον χώρο και την λειτουργία των διαφημιζόμενων προσφορών, αλλά θα λειτουργεί παράλληλα προς όφελος όλων μας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς και αν γίνεται αλλά θέλει λίγο βελτίωση η αναζήτηση, καθώς δεν είναι ιδιαίτερα αποτελεσματική.

 

Επίσης δεν είναι δυνατόν ο admin του myphone να κυκλοφορεί με iphone 5 για avatar..

 

 

 

 

 

 

 

 

(Πλάκα κάνω Μύθε :p)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς και αν γίνεται αλλά θέλει λίγο βελτίωση η αναζήτηση, καθώς δεν είναι ιδιαίτερα αποτελεσματική.

 

Επίσης δεν είναι δυνατόν ο admin του myphone να κυκλοφορεί με iphone 5 για avatar..

 

 

 

 

 

 

 

 

(Πλάκα κάνω Μύθε :p)

 

Η αναζήτηση λειτουργεί στο ΜΑΧ που επιτρέπει το vbulletin. Έχει τους περιορισμούς της αλλά κάνει ότι καλύτερο μπορεί. Θεωρώ οτι είναι ικανοποιητική. Έχουμε πάντα στο μυαλό βελτιώσεις και αναβαθμίσεις, αλλά αυτά είναι σε συγκεκριμένο timeline :)

 

P.S. Πριν 1 μήνα είχα Padfone, δεν είπες τπτ τότε :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

P.S. Πριν 1 μήνα είχα Padfone, δεν είπες τπτ τότε :p

 

Μωρέ να το αγοράσω είπα, αλλά δεν έπαιζε μαρούλι.

Περιμένω να φέρεις το 2 τώρα ;)

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ να το αγοράσω είπα, αλλά δεν έπαιζε μαρούλι.

Περιμένω να φέρεις το 2 τώρα ;)

 

Έρχεται... ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Πρόταση: Αφού έχουμε κάποιο μέλος στην λίστα αγνόησης να μην εμφανίζονται τα μηνύματα τους ούτε όταν κάποιος κάνει quote από το συγκεκριμένο μέλος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω δει πιο πισω αλλα θα μου αρεσε και η επιλογη να εχει κι αλλα skins το site. κατι πιο σκουρο για το βραδυ!
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω δει πιο πισω αλλα θα μου αρεσε και η επιλογη να εχει κι αλλα skins το site. κατι πιο σκουρο για το βραδυ!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3609119#post3609119

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

στον τομέα ΑΠΟΨΕΙΣ, υπάρχει υπο-τομέας δημοσκοπήσεις

 

όμως και στους δύο αυτούς τομείς υπάρχουν δημοσκοπήσεις

 

στις δημοσκοπήσεις λέει "Δημοσκοπήσεις από την ομάδα των Editors"

 

όμως και στις απόψεις, γίνονται ανάλογα poll

 

να γινόταν ένα merge γενικά των poll για καλύτερη οργάνωση?

Link to comment
Share on other sites

επίσης στο κουτάκι χορηγών που ειναι στα δεξιά, γίνεται να μεταφερθεί στο κάτω τμήμα του φόρουμ?
Link to comment
Share on other sites

Στον ''πινακα ελεγχου'' εκει που λεει Καλησπέρα ...........! Καλώς ήλθατε στον προσωπικό σας πίνακα ελέγχου, ο οποίος σας δίνει...... δεξια υπαρχει μια εικονα με δυο καρτες sim, υπαρχει σκεψη να της κανετε τρεις που ειναι πλεον?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Στον ''πινακα ελεγχου'' εκει που λεει Καλησπέρα ...........! Καλώς ήλθατε στον προσωπικό σας πίνακα ελέγχου, ο οποίος σας δίνει...... δεξια υπαρχει μια εικονα με δυο καρτες sim, υπαρχει σκεψη να της κανετε τρεις που ειναι πλεον?

 

ή να το βγάλετε εντελώς? Εγώ τώρα μόνο παρατήρησα την ύπαρξή τους :)

Link to comment
Share on other sites

ή να το βγάλετε εντελώς? Εγώ τώρα μόνο παρατήρησα την ύπαρξή τους :)

Το περιεργο ειναι οτι δεν υπαρχει ο τυπος καρτας sim για το τηλεφωνο του Administrator :lol: :X

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμένω καμία απάντηση, γιατί το μπλα μπλα είναι εύκολο, οπότε μην μπείτε στον κόπο ...

 

Αν συνεχίσετε να διαγράφετε μηνύματα έτσι, θα κοπανάτε το κεφάλι σας στον τοίχο ...

Διαγράφετε χωρίς προειδοποίηση, χωρίς ενημέρωση, χωρίς λογική και χωρίς αιτία ...

 

Υ.Γ. Δεν τίθεται θέμα απειλής, για να προλάβω τους νοητικά λειψούς ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Δεν περιμένω καμία απάντηση, γιατί το μπλα μπλα είναι εύκολο, οπότε μην μπείτε στον κόπο ...

 

Αν συνεχίσετε να διαγράφετε μηνύματα έτσι, θα κοπανάτε το κεφάλι σας στον τοίχο ...

Διαγράφετε χωρίς προειδοποίηση, χωρίς ενημέρωση, χωρίς λογική και χωρίς αιτία ...

 

Υ.Γ. Δεν τίθεται θέμα απειλής, για να προλάβω τους νοητικά λειψούς ...

 

Μόλις έκανα ένα τσεκ και είχες δίκιο σε 3-4 μηνύματά σου. Ήταν υπερβολική η αντίδρασή τους. Τα επενέφερα και ενημέρωσα τους Moderators να μην επαναληφθεί. Αν επαναληφθεί άδικη/άστοχη διαγραφή μηνυμάτων να με ενημερώσεις με PM.

 

Απολογούμαι για το λάθος τους. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω εάν έχει αναφερθεί ούτε γνωρίζω εάν είναι πρόβλημα του chrome αλλά έχω ένα μικρό θεματάκι: Κλικάρω στην αρχική σελίδα τα σημερινά ή τα νέα μηνύματα και η σελίδα ανοίγει κανονικά. Όταν όμως κάνω refresh την σελίδα αντί να τραβήξει τα νέα μηνύματα απλά ανανεώνει την ίδια σελίδα δείχνοντάς μου μόνο ποια μηνύματα έχω διαβάσει. Θα μπορούσε αυτό να αλλάξει κάπως ώστε να μην είμαι αναγκασμένος να πηγαίνω πίσω στο myforum και να κάνω αναζήτηση από την αρχή;

 

ΥΓ. Στο λεξικό δίπλα στο λήμμα "τεμπέλης" έχει την φωτό μου.

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση. Την κανω εδω γιατι δεν ηξερα που πρεπει να την κανω γι αυτο συγχωρεστε με αν ειναι λαθος.

Καπου διαβασα σε ενα ποστ καποιον συμφορουμιτη να λεει ''κοιταξε στις αγγελιες''. Υπαρχουν καπου αγγελιες και δεν τις βλεπω? Πρεπει να κανω κατι για να μπορω να τις δω? Παρακαλω βοηθηστε με μιας και ψαχνω για μεταχειρισμενο ταμπλετ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση. Την κανω εδω γιατι δεν ηξερα που πρεπει να την κανω γι αυτο συγχωρεστε με αν ειναι λαθος.

Καπου διαβασα σε ενα ποστ καποιον συμφορουμιτη να λεει ''κοιταξε στις αγγελιες''. Υπαρχουν καπου αγγελιες και δεν τις βλεπω? Πρεπει να κανω κατι για να μπορω να τις δω? Παρακαλω βοηθηστε με μιας και ψαχνω για μεταχειρισμενο ταμπλετ.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=55736

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...