Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

test

 

Sorry δοκιμαζα για το strike through :p

 

 

τα spoiler υπαρχουν αλλα δεν ειναι ωραια...

 

 

Μονο στο tapatalk δουλευουν με κουμπακι

Edited by nikospot
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λίστα εντολών BBCode

 

Νομίζω πως μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το που είναι παρόμοιο με το strike-through. Για παράδειγμα: [delete]strike-through.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν, οταν σου στελνει καποιος pm και δεν εισαι μεσα στο site να σου ερχεται ενα email ή να σου εμφανιζεται ενα μηνυμα οτι εχεις pm vw ειδοποιηση. Νομιζω δεν πολυφαινεται εκει δεξια που φαινεται μονο στην αρχικη σελιδα. Μου εχει συμβει αρκετες φορες να στελνω pm και να μην δεχομαι την απαντηση (ελπιζω οτι δεν γινεται επιτηδες :p) και ομοιως το αντιστροφο...
Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν, οταν σου στελνει καποιος pm και δεν εισαι μεσα στο site να σου ερχεται ενα email ή να σου εμφανιζεται ενα μηνυμα οτι εχεις pm vw ειδοποιηση. Νομιζω δεν πολυφαινεται εκει δεξια που φαινεται μονο στην αρχικη σελιδα. Μου εχει συμβει αρκετες φορες να στελνω pm και να μην δεχομαι την απαντηση (ελπιζω οτι δεν γινεται επιτηδες :p) και ομοιως το αντιστροφο...

 

http://www.myphone.gr/forum/profile.php?do=editoptions

 

Λήψη ειδοποιήσεων με email για κάθε νέο Προσωπικό Μήνυμα

 

Αμεση ειδοποίηση για κάθε νέο Προσωπικό Μήνυμα

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο τικαρισμενα τα εχω.

Δεν ξερω μπορει να ειχα κανει την εγγραφη με αλλο email (πως βλεπω με ποιο και πως μπορω να το αλλαξω?)

Για το 2ο εννοουσα οταν δεν ειμαστε online, μολις συνδεομαστε να βγαινει αυτο το μηνυμα. Οταν ειμαι online και μου στελνουν μηνυμα λειτουργει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο τικαρισμενα τα εχω.

Δεν ξερω μπορει να ειχα κανει την εγγραφη με αλλο email (πως βλεπω με ποιο και πως μπορω να το αλλαξω?)

Για το 2ο εννοουσα οταν δεν ειμαστε online, μολις συνδεομαστε να βγαινει αυτο το μηνυμα. Οταν ειμαι online και μου στελνουν μηνυμα λειτουργει μια χαρα.

 

Στο μενού "Ρυθμίσεις" υπάρχει η επιλογή "Αλλαγή email και κωδικού". Εκεί μπορείς να δεις το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο που καταχώρησες όταν έκανες την εγγραφή σου και αν δεν ισχύει, μπορείς να το τροποποιήσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τις πρωινές ώρες, υπάρχει κάποιο πρόβλημα ή γίνονται τίποτα ενέργειες συντήρησης στο myphone; Εννέα στις δέκα φορές δεν μπορώ να συνδεθώ ή υπάρχει πολύ μεγάλη καθυστέρηση.
Link to comment
Share on other sites

τις τελευταίες μέρες δεν άνοιγε η σελίδα(συντήρηση), αλλά πολύ πρωινές ώρες (5-6)

 

Και εγώ για τέτοιες ώρες μιλάω. Απλά έχει πολύ καιρό που συμβαίνει κάτι τέτοιο και ήθελα να ρωτήσω.

Link to comment
Share on other sites

το είχα πει και εγώ στα παιδιά στο fb, και μου απάντησαν "δεν συντρέχει κανένας λόγος ανησυχίας! Απλά έγιναν κάποιες διεργασίες στην ιστοσελίδα σε ώρα με χαμηλή επισκεψιμότητα."

 

τελικά δεν είμαστε τόσο λίγοι αυτοί που μπαίνουμε πρωινές ώρες :P

( μετά από ξενύχτι, και ενώ νομίζεις ότι είσαι ψόφιος και θα κοιμηθείς μόλις ξαπλώσεις, σε πιάνει μια υπεράντηση.. ε, εγώ τότε χαζεύω λίγο στο tapatalk για να χαλαρώσω και να κοιμηθώ :P )

********

μου ήρθε και μια ιδέα τώρα....

μιας και οι "στηλες" τις σελίδες αυξάνονται, θα πρότεινα στην κεντρική να δημιουργηθεί ένα block, που να σε οδηγεί σε κάθε κατηγορία.

δεν ξέρω βέβαια πόσο εφικτό είναι λόγω του φόρουμ αυτό.

αφορμή για αυτή τη πρόταση στάθηκε το γεγονός ότι πριν από λίγο ήθελα να βρω τα podcasts και δεν ήξερα που είναι :P

προφανώς με μια αναζήτηση τα βρήκα και δεν μου πήρε και πολλή ώρα, αλλά σκέφτηκα ότι θα ήταν ωραίο να μπορούμε να δούμε κάπου όλα τα podcasts ή όλα τα rewinds κλπ συγκεντρωμένα... τι λέτε?

Edited by charlie_pace4
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο για την καινούργια εμφάνιση του site!! Πολύ καλή δουλειά :up:

 

Αν και αρχικά τρόμαξα γιατί φοβήθηκα πως θα μείνει το layout και στο φόρουμ , μετά ήρθα στα καλά μου.

Μοντέρνα η λογική μεν , προτιμώ τον διαφημιστικό χώρο μόνο από την αριστερή πλευρά δε

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Αν και αρχικά τρόμαξα γιατί φοβήθηκα πως θα μείνει το layout και στο φόρουμ , μετά ήρθα στα καλά μου.

Μοντέρνα η λογική μεν , προτιμώ τον διαφημιστικό χώρο μόνο από την αριστερή πλευρά δε

Θα συμφωνήσω. Μειώνεται ο χώρος της κεντρικής σελίδας κ προσωπικά δεν θα έλεγα ότι μου αρέσει, αλλά δεν νομίζω πως έχουμε κι επιλογή σε αυτό..:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καταρχήν θέλω να κράξω λίγο αυτό το πράγμα με την διαφήμιση σε όλη τη σελίδα δεξία αριστερα. Καταρχήν εγώ πάντα είμαι σε τουλάχιστον 150% zoom οπότε δε βλέπω την διαφήμιση. Και επίσης την πατάω καταλάθος κάθε 2 λεπτά και ανοίγει νέα καρτέλα και μου σπάει τα νεύρα. Απαράδεκτο... Και θεωρούσα τους admins σοβαρούς ανθρώοπους, αλλά τελικά όλοι στα λεφτά έχουν το μυαλό τους.

 

Το καταλάθος κλικ συμβαίνει στην εξής περίπτωση.

Aνοιχτός chrome με 15 καρτέλες.

Ανοίγω καποιο παράθυρο το οποίο δεν το μεγιστοποιώ, αλλά μετά θέλω να παω στο myphone (το οποίο είναι ακόμα από πισω μεγιστοποιημένο).

Το χέρι πάει αυτόματα αριστερά αριστερά στην οθόνη που ξέρω ότι σίγουρα εκεί δεν υπάρχει κάποιο λινκ στην σελίδα του Myphone και πατάω κλικ για να φέρω μπροστά το παράθυρο. Γιατί προφανώς και δε συμφέρει να ψάξω να βρω την καρτέλα στον browser.

Τώρα πλέον ΤΣΟΥΠ ανοίγει μία διαφήμιση.

 

Μπράβο σας

Edited by nikospot
Link to comment
Share on other sites

Εγώ καταρχήν θέλω να κράξω λίγο αυτό το πράγμα με την διαφήμιση σε όλη τη σελίδα δεξία αριστερα. Καταρχήν εγώ πάντα είμαι σε τουλάχιστον 150% zoom οπότε δε βλέπω την διαφήμιση. Και επίσης την πατάω καταλάθος κάθε 2 λεπτά και ανοίγει νέα καρτέλα και μου σπάει τα νεύρα. Απαράδεκτο... Και θεωρούσα τους admins σοβαρούς ανθρώοπους, αλλά τελικά όλοι στα λεφτά έχουν το μυαλό τους.

 

Το καταλάθος κλικ συμβαίνει στην εξής περίπτωση.

Aνοιχτός chrome με 15 καρτέλες.

Ανοίγω καποιο παράθυρο το οποίο δεν το μεγιστοποιώ, αλλά μετά θέλω να παω στο myphone (το οποίο είναι ακόμα από πισω μεγιστοποιημένο).

Το χέρι πάει αυτόματα αριστερά αριστερά στην οθόνη που ξέρω ότι σίγουρα εκεί δεν υπάρχει κάποιο λινκ στην σελίδα του Myphone και πατάω κλικ για να φέρω μπροστά το παράθυρο. Γιατί προφανώς και δε συμφέρει να ψάξω να βρω την καρτέλα στον browser.

Τώρα πλέον ΤΣΟΥΠ ανοίγει μία διαφήμιση.

 

Μπράβο σας

 

Οι administrators επί 10 χρόνια σου προσφέρουν δωρεάν όλες τις υπηρεσίες αυτές, χωρίς το παραμικρό spam, χωρίς ενοχλητικές διαφημίσεις, χωρίς να διαμοιράζουν τα email σας σε δεκάδες εταιρίες που μας τα ζητούν με πενταψήφια νούμερα σε ευρώ, χωρίς να υπαναχωρούν σε κάθε είδους εκβιασμούς για να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήσης και πρόσβασης στην κοινότητά μας.

 

Η επιλογή του skin έρχεται σε μία πολύ δύσκολη περίοδο οικονομικά για όλα τα sites στο ελληνικό Internet. Κάναμε ότι ήταν δυνατό για να ταιριάζει με το interface και να μην ενοχλεί σημαντικά την πλοήγηση στη σελίδα μας. Θα συνεχιστεί από τη στιγμή που θα εξασφαλίζει τα απαραίτητα για τη συνέχιση της κοινότητάς μας, στα ΚΟΡΥΦΑΙΑ επίπεδα χρήσης/πλοήγησης και συνολικής εμπειρίας που θέλουμε να σας προσφέρει.

 

Αν δεν σου αρέσει και θέλεις απλά να γκρινιάξεις για κάτι στο οποίο έχεις επί 10 χρόνια δωρεάν πρόσβαση και θα συνεχίσεις να έχεις δωρεάν πρόσβαση, τότε θεωρώ οτι είναι καλύτερο να σωπάσεις. Δεν δίνουμε τώρα εξετάσεις για το ποιοι είμαστε στο ελληνικό Internet. Όσοι μας ξέρουν, γνωρίζουν οτι ότι κάνουμε γίνεται για το καλό του φόρουμ μας και αν αγαπάς την κοινότητα αυτή, τότε θα το καταλάβεις.

 

Δεν έχει λόγο συνέχειας αυτή η κουβέντα, γιατί εκνευρίζομαι και εύκολα, ειδικά με τους αχάριστους... προτείνω λοιπόν να μην το συνεχίσετε, αν δεν έχετε να προσθέσετε κάποια πραγματική «πρόταση για βελτίωση», όπως είναι και ο τίτλος του thread. :down:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες και συγχαριτηρια για την δουλεια σας. :)

 

Εχω να εκφρασω ενα παραπανο.. Αφηστε λιγο free την κατασταση να συζηταμε λιγο παραπανω. μην το κανετε εντελως τυποποιημενο.. :(

Δημοσιευσα κατι εδω και ο παλικαρος μου απαντησε ( μου ηρθε μαιλ) μπαινω να δω και το μνμ του εφαγε σουτ.. Κριμα!! Δωστε λιγο το ελευθερο να σηζηταμε οταν αυτο γινεται σε κοσμιο επιπεδο και δεν προσβαλουμε κανεναν. Ελπιζω να μην θηγω πολιτικες του φορουμ αλλα απλα δεν μου αρεσε αυτο και το εκφραζω.

 

ΜΠΡΑΒΟ παντως στους MOD!! ΔΕΝ προλαβαινει να δημοσιευτει κατι ειναι εκει, απηκω!!!! :ninja:

 

 

Αυτα, φιλικα & καλοπροαιρετα (παντα!!).

 

j.k.:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες και συγχαριτηρια για την δουλεια σας. :)

 

Εχω να εκφρασω ενα παραπανο.. Αφηστε λιγο free την κατασταση να συζηταμε λιγο παραπανω. μην το κανετε εντελως τυποποιημενο.. :(

Δημοσιευσα κατι εδω και ο παλικαρος μου απαντησε ( μου ηρθε μαιλ) μπαινω να δω και το μνμ του εφαγε σουτ.. Κριμα!! Δωστε λιγο το ελευθερο να σηζηταμε οταν αυτο γινεται σε κοσμιο επιπεδο και δεν προσβαλουμε κανεναν. Ελπιζω να μην θηγω πολιτικες του φορουμ αλλα απλα δεν μου αρεσε αυτο και το εκφραζω.

 

ΜΠΡΑΒΟ παντως στους MOD!! ΔΕΝ προλαβαινει να δημοσιευτει κατι ειναι εκει, απηκω!!!! :ninja:

 

 

Αυτα, φιλικα & καλοπροαιρετα (παντα!!).

 

j.k.:)

 

Αν και σχεδόν πάντα είμαι αντιεξουσιαστής (sic) καταλαβαίνω το παράπονο σου αλλά σκέψου αν άφηναν κάθε τι "κόσμιο" μέσα, πόσο πιο δύσκολο θα γινόταν. Μπαίνω εγώ να διαβάσω για την ενημέρωση του σ2 και μαθαίνω για την θεία από την Αμερική του χρήστη ηυψηφη ...

Το οφ-τοπικ κουράζει πολύ και καλά κάνουν τα παιδιά κατά την γνώμη μου που το προσέχουν τόσο έντονα.

Εδώ μπαίνεις στο "αξεσουάρ" της συσκευής σου να διαβάσεις για θήκη και σε ενοχλεί το τάδε μήνυμα για ζελατίνα οθόνης.

 

 

Αυτό που θα πρότεινα εγώ είναι να υπάρχει κάποιου τύπου ειδοποίηση όταν κάποιος διαχειριστής σου σβήνει ένα μήνυμα. Ίσως αυτοματοποιημένο π.μ. που να σου υπενθυμίζει τους όρους π.χ.

Έτσι τουλάχιστον θα ξέρεις πως αυτό που απάντησες, σε αυτόν που το απάντησες δεν έφτασε τελικά.

Αν υπάρχει και το αρχικό διατηρημένο σε παράθεση για να το κάνεις προώθηση με π.μ. εκεί που θέλεις θα ήταν τέλειο!

 

 

Και ακόμα που δεν ξέρω κατά πόσο είναι δυνατό, αλλά δεν νομίζω να πειράζει να το προτείνω

Θα μου άρεσε κάποιου τύπου ειδοποίηση όταν κάποιος με παραθέτει στο μήνυμα του. Φαντάζομαι πως είναι δύσκολο ωστόσο μου φαίνεται εξαιρετικά χρήσιμο.

 

Τέλος, μιας και με έπιασε το παράπονο τώρα και τα λέω, κάποιος τρόπος να επικροτούμε τα χρήσιμα ποστ ρε παιδιά.

Ας είναι και μεμονωμένο στο ποστ χωρίς να συνδέεται με τον δημιουργό. Τώρα αν πραγματικά θέλω να ευχαριστήσω/συμφωνήσω με κάποιον για ένα χρήσιμο ποστ, πρέπει να το παραθέσω χωρίς ουσιαστικό λόγο.

 

Δε περιγράφω άλλο :-)

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Τι να σας πω παιδες? Ειπα την γνωμη μου,για κατι καλυτερο, ελπιζω να μην προσβαλα κανεναν. Καλο σκοπο παντα και με βαση το οσο καιρο εχω στο φορουμ. Τωρα οσοι εχετε παραπανω σιγουρα γνωριζεται και τα αναλογα..

 

Αυτα. :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω να εκφρασω ενα παραπανο.. Αφηστε λιγο free την κατασταση να συζηταμε λιγο παραπανω. μην το κανετε εντελως τυποποιημενο.. :(

 

συμφωνώ με τον φίλο

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με τον φίλο

 

Κι εγώ γι' αυτό ήρθα μέσα στις προτάσεις βελτίωσης...

 

Καταλαβαίνω ότι είμαι σχετικά φρέσκος στο site, και προφανώς κουβαλάω τις δικές μου προηγούμενες εμπειρίες που δεν είναι απαραίτητα ίδιες με την κουλτούρα που έχει ή θέλει να έχει το myphone. Παρ' όλα αυτά, έχω συνηθίσει σε λιγότερο επεμβατικές διαχειρίσεις και θεωρώ ότι η κοινότητα έχει στοιχειώδη ικανότητα αυτοοργάνωσης.

Τουλάχιστον εκτιμώ (όποτε γίνεται) την ενημέρωση ότι διαγράφηκε ένα μήνυμα.

Εννοείται ότι δεν είμαι αντίθετος στην "επιμέλεια" του περιεχομένου, αναρωτιέμαι όμως μήπως πρέπει να αλλάξει το όριο πάνω από το οποίο γίνεται.

 

Πρόσφατα παραδείγματα:

 

 

Μου φαίνεται περίεργο να "λογοκρίνεται" η λέξη "ρουφιάνος" σαν άσεμνη, τη στιγμή που ο φίλος που την έγραψε το έκανε δόκιμα και καλοπροαίρετα (και όχι για άνθρωπο!)

 

Το δικό μου σημερινό παράδειγμα, όταν επεσήμανα την ύπαρξη ενός παλαιότερου νήματος με πλουσιότερες πληροφορίες από το τρέχον (παραθέτω ανώνυμα χωρίς ρητή άδεια, δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα):

Συγνώμη[sic], αλλά με ποια λογική, και με πιο δικαίωμα, ζητάς να κατευθυνθεί η συζήτηση σε ένα θέμα το οποίο δημιουργήθηκε στις 3 Οκτ. 2012 και με τελευταίο ποστ στις 6 Οκτ. 2012;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεκτά και κατανοητά όλα τα καλοπροαίρετα σχόλιά σας.

 

Η ΟΔ κάνει ΟΤΙ είναι ανθρωπίνως δυνατόν για να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία πλοήγησης και χρήσης των υπηρεσιών του myphone.gr. Μην ξεχνάτε όμως οτι επειδή εσείς έχετε την «παιδεία» να σταματήσετε κάπου την κουβέντα, ή μπορείτε να καταλάβετε τις προτροπές του Moderator, αυτό δεν πάει να πει οτι άλλοι 1000 το κάνουν.

 

Καλώς ή κακώς, είμαστε τεράστιο forum, με μία κοινότητα που ζει μέσα καθημερινά - πρωί, βράδυ, μέρα νύχτα, ΠΑΝΤΑ. Έχουμε 25 επίλεκτα άτομα Moderators και 5 Super Moderators που κάνουν οτι χρειάζεται για να μην υπάρχουν προβλήματα, να μην γίνονται SPAM οι συζητήσεις και γενικά να έχει ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ η είσοδος κάθε μέλους μας εδώ.

 

Για τον φίλο που είπε πάνω οτι του διέγραψαν το μήνυμα απάντησης ενός άλλου μέλους: τα threads δεν είναι για κουβέντα και καφεδάκι :p Για αυτά έχουμε το C&F. Εκτός από εσένα, σε κάθε thread μπαίνουν χιλιάδες μάτια τον μήνα, που δεν ενδιαφέρονται για ευχαριστίες, συνομιλίες αδιάφορες κλπ. Θέλουν απάντηση ΑΜΕΣΗ πολλές φορές στο ερώτημά τους ή στο πρόβλημά τους. Για αυτούς πρέπει να διατηρηθεί η τάξη στα threads.

 

Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι να μεταφερθείτε για κουβέντα στο C&F, το οποίο btw ο Vampyre αποφάσισε οτι θα είναι mod free κατά 90%. :) Δοκιμάστε την τύχη σας εκεί αν θέλετε να τα πείτε και αφήστε τα τεχνικά threads στο υπόλοιπο forum να είναι πιο «σφιχτά». :)

 

Ευχαριστώ πάντως για τις προτάσεις, κάνουμε ότι μπορούμε για να σας ικανοποιούμε όλους. Αλλά αυτό δεν είναι εύκολο με 167.000 άτομα :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ γι' αυτό ήρθα μέσα στις προτάσεις βελτίωσης...

 

Καταλαβαίνω ότι είμαι σχετικά φρέσκος στο site, και προφανώς κουβαλάω τις δικές μου προηγούμενες εμπειρίες που δεν είναι απαραίτητα ίδιες με την κουλτούρα που έχει ή θέλει να έχει το myphone. Παρ' όλα αυτά, έχω συνηθίσει σε λιγότερο επεμβατικές διαχειρίσεις και θεωρώ ότι η κοινότητα έχει στοιχειώδη ικανότητα αυτοοργάνωσης.

Τουλάχιστον εκτιμώ (όποτε γίνεται) την ενημέρωση ότι διαγράφηκε ένα μήνυμα.

Εννοείται ότι δεν είμαι αντίθετος στην "επιμέλεια" του περιεχομένου, αναρωτιέμαι όμως μήπως πρέπει να αλλάξει το όριο πάνω από το οποίο γίνεται.

 

Πρόσφατα παραδείγματα:

 

 

Μου φαίνεται περίεργο να "λογοκρίνεται" η λέξη "ρουφιάνος" σαν άσεμνη, τη στιγμή που ο φίλος που την έγραψε το έκανε δόκιμα και καλοπροαίρετα (και όχι για άνθρωπο!)

 

Το δικό μου σημερινό παράδειγμα, όταν επεσήμανα την ύπαρξη ενός παλαιότερου νήματος με πλουσιότερες πληροφορίες από το τρέχον (παραθέτω ανώνυμα χωρίς ρητή άδεια, δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα):

Συγνώμη[sic], αλλά με ποια λογική, και με πιο δικαίωμα, ζητάς να κατευθυνθεί η συζήτηση σε ένα θέμα το οποίο δημιουργήθηκε στις 3 Οκτ. 2012 και με τελευταίο ποστ στις 6 Οκτ. 2012;

 

 

Κοιτα δεν μιλαω σε τοσο προσωπικο επιπεδο συζητησης.. Αν αποκαλεσει ο χι ψι ετσι καποιον συμφορουμιτη το παιχνιδι παει παραπερα. ΔΕΝ ΤΟΝ ΛΕΣ ετσι τον αλλον ΟΥΤΕ για αστειο αν δεν γνωριζεστε. Ακομη και ετσι παλι οχι γιατι αλλη φαση ο γραπτος ο λογος. Στεκομαι απλα στην κουβεντα σου οχι για να σε θιξω... ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ!! Απλα ειναι κατι που χτυπαει..

 

Δεκτά και κατανοητά όλα τα καλοπροαίρετα σχόλιά σας.

 

Η ΟΔ κάνει ΟΤΙ είναι ανθρωπίνως δυνατόν για να έχετε την καλύτερη δυνατή εμπειρία πλοήγησης και χρήσης των υπηρεσιών του myphone.gr. Μην ξεχνάτε όμως οτι επειδή εσείς έχετε την «παιδεία» να σταματήσετε κάπου την κουβέντα, ή μπορείτε να καταλάβετε τις προτροπές του Moderator, αυτό δεν πάει να πει οτι άλλοι 1000 το κάνουν.

 

Καλώς ή κακώς, είμαστε τεράστιο forum, με μία κοινότητα που ζει μέσα καθημερινά - πρωί, βράδυ, μέρα νύχτα, ΠΑΝΤΑ. Έχουμε 25 επίλεκτα άτομα Moderators και 5 Super Moderators που κάνουν οτι χρειάζεται για να μην υπάρχουν προβλήματα, να μην γίνονται SPAM οι συζητήσεις και γενικά να έχει ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ η είσοδος κάθε μέλους μας εδώ.

 

Για τον φίλο που είπε πάνω οτι του διέγραψαν το μήνυμα απάντησης ενός άλλου μέλους: τα threads δεν είναι για κουβέντα και καφεδάκι :p Για αυτά έχουμε το C&F. Εκτός από εσένα, σε κάθε thread μπαίνουν χιλιάδες μάτια τον μήνα, που δεν ενδιαφέρονται για ευχαριστίες, συνομιλίες αδιάφορες κλπ. Θέλουν απάντηση ΑΜΕΣΗ πολλές φορές στο ερώτημά τους ή στο πρόβλημά τους. Για αυτούς πρέπει να διατηρηθεί η τάξη στα threads.

 

Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι να μεταφερθείτε για κουβέντα στο C&F, το οποίο btw ο Vampyre αποφάσισε οτι θα είναι mod free κατά 90%. :) Δοκιμάστε την τύχη σας εκεί αν θέλετε να τα πείτε και αφήστε τα τεχνικά threads στο υπόλοιπο forum να είναι πιο «σφιχτά». :)

 

Ευχαριστώ πάντως για τις προτάσεις, κάνουμε ότι μπορούμε για να σας ικανοποιούμε όλους. Αλλά αυτό δεν είναι εύκολο με 167.000 άτομα :p

 

Καταρχην να γινουν 1000000000 οι εγγεγραμενοι..!:D

Δεν μιλαω να ξεφευγει η κατασταση. Ναι σιγουρα δεν εχουν ΟΛΟΙ το ιδιο σκεπτικο η την αναλλογη "παιδεια"... Μια απλη κουβεντα παραπερα απο το αγαπημενο μας εξαρτημα. Δινει αλλη εικονα στο ματι. Η λιγο παραπερα κουβεντα απο το "αθλημα" αλλα να εχει σχεση με αυτο ειναι κατι σα το αλατι στο φαγητο. Οχι να γινεται spam η φαση ολη!! Απλα λιιιιιιιιιιιιγο τσακ.

Δεν πιεζω καταστασεις απλα λεω τι πιστευω & την γνωμη μου για το καλυτερο.

Σας ευχαριστω για τον χρονο σας. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...