Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παραπάνω αν διαβάσεις, θα δεις ότι ετοιμάζεται πυρετωδώς για την εφαρμογή σε iOS και Android. Δε θα χρειάζεται να παρακολουθείς το forum από άλλες εφαρμογές (βλ. tapatalk).

εκδόσεις ios από 3.2 παιδιά...να παίζει και σε ipod touch 1g. ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει θεμα με το tapatalk?

Κανε refresh your favorites μεσα απο την εφαρμογη και θα φτιαξει :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Κανε refresh your favorites μεσα απο την εφαρμογη και θα φτιαξει :)

 

εισαι θεουλης!:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παραπάνω αν διαβάσεις, θα δεις ότι ετοιμάζεται πυρετωδώς για την εφαρμογή σε iOS και Android. Δε θα χρειάζεται να παρακολουθείς το forum από άλλες εφαρμογές (βλ. tapatalk).

 

ισχυει αυτο ? αμα ειναι αληθεια ειναι σουπερ νεο

Link to comment
Share on other sites

ισχυει αυτο ? αμα ειναι αληθεια ειναι σουπερ νεο

 

νομιζω κανετε λαθος..για mobile site ειχατε πει..οχι για εφαρμογη

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει... :)

 

το καλυτερο νεο ανυπομονο να την δοκιμασω στο ios αν βαλετε και notifications θα ειναι σουπερ

Link to comment
Share on other sites

τσαμπα χαρικα :p

 

Δεν θα υπάρχει λόγος ύπαρξης εφαρμογής.Θα υπάρχει πλήρη συμβατότητα με το mobile site.Φροντίζει ο Founder για αυτό οπότε το αποτέλεσμα θα είναι εγγυημένο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπάρχει λόγος ύπαρξης εφαρμογής.Θα υπάρχει πλήρη συμβατότητα με το mobile site.Φροντίζει ο Founder για αυτό οπότε το αποτέλεσμα θα είναι εγγυημένο.:)

 

ξερεις αν εχεις app εχεις και notifications εκει ειναι η διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το tapatalk βολεύομαι πολύ κομπλέ πάντως,και να μη βγει εφαρμογή δεν τρελαίνομαι
Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το tapatalk βολεύομαι πολύ κομπλέ πάντως,και να μη βγει εφαρμογή δεν τρελαίνομαι

 

Καλά αυτό εννοείται!

Εγώ προσωπικά περιμένω την mobile έκδοση μόνο για να διαβάζω απλά και γρήγορα τα άρθρα (ελπίζω να γίνει καλή δουλειά σε αυτό το κομμάτι :p). Για τα υπόλοιπα, tapatalk και πάλι tapatalk :D

 

Sent from my Galaxy S using homing pigeon

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι το σωστό σημείο που γράφω αλλα επειδή δεν ξέρω που να γράψω το γράφω εδώ.Γενικά τον τελευταίο καιρό εκτος του προβλήματος που αντιμετωπίζω στο κινητό με το "ταπαταλκ" που αφορά μονο το δικό σας forum, δεν λαμβάνω ενημερώσεις για νέα post

άμεσα στο mail μου και όταν το λάβω και πατήσω στο link μοε πηγαίνει σε παλιότερα post τα οποια έχω ήδη διαβάσει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι το σωστό σημείο που γράφω αλλα επειδή δεν ξέρω που να γράψω το γράφω εδώ.Γενικά τον τελευταίο καιρό εκτος του προβλήματος που αντιμετωπίζω στο κινητό με το "ταπαταλκ" που αφορά μονο το δικό σας forum, δεν λαμβάνω ενημερώσεις για νέα post

άμεσα στο mail μου και όταν το λάβω και πατήσω στο link μοε πηγαίνει σε παλιότερα post τα οποια έχω ήδη διαβάσει...

 

σβησε το φορουμ και ξαναβαλτο και δες αν φταει αυτο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εδω και μια βδομάδα περιπου δεν μπορώ πια να μπω στο myphone μέσω του board express for tapatalk,εφαρμογή των windows phone :-(... Ενώ μπαίνω κανονικά σε αλλα φορουμς,το board μου βγάζει ενδειξη "this forum does not exist(anymore)"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εδω και μια βδομάδα περιπου δεν μπορώ πια να μπω στο myphone μέσω του board express for tapatalk,εφαρμογή των windows phone :-(... Ενώ μπαίνω κανονικά σε αλλα φορουμς,το board μου βγάζει ενδειξη "this forum does not exist(anymore)"

Βγάλε το myphone από το tapatalk και ξαναπέρασέ το.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει έτσι δυστυχώς.Το μήνυμα αυτό το βγάζει όταν έχεις ήδη βγάλει το φόρουμ και πας πάλι να το προσθέσεις
Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει έτσι δυστυχώς.Το μήνυμα αυτό το βγάζει όταν έχεις ήδη βγάλει το φόρουμ και πας πάλι να το προσθέσεις

 

Μήπως έχεις κάνει εγκατάσταση το onavo ? αν ναι αυτο προκαλη προβλήματα στο tapatalk εγω το έβγαλα και δουλεύει ρολόι τώρα

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη,μην τα μπερδευουμε: εγω,ο bbbb και καποιος αλλος φιλος απο πανω μιλαμε για το board express σε windows phone οτι δε δουλευει,οχι για το tapatalk του android. Το να το βγαλεις και να το ξαναβαλεις δε διορθωνει το προβλημα.

 

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2 Beta-6

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη,μην τα μπερδευουμε: εγω,ο bbbb και καποιος αλλος φιλος απο πανω μιλαμε για το board express σε windows phone οτι δε δουλευει,οχι για το tapatalk του android. Το να το βγαλεις και να το ξαναβαλεις δε διορθωνει το προβλημα.

 

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2 Beta-6

 

ουπς δικο μου το λαθος τοτε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...