Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι αυτό εφικτό, αλλά θα ήθελα να υπάρχουν περισσότερα αρχεία για download;)

 

αυτα νομιζω μπορουμε να τα ανεβαζουμε εμεις...καλη προταση

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αυτα νομιζω μπορουμε να τα ανεβαζουμε εμεις...καλη προταση

 

Εννοεις δηλαδη οτι καθε χρηστης ξεχωριστα εχει τη δυνατοτητα να ανεβασει.

Τελος για να ολοκληρωσω την προταση μου, καλο θα ηταν να μπει μια μεγαλη πληθωρα αρχειων και απο τα μελη αλλα και απο την διαχειριση, με ισομερισμο των αρχειων, οσο αυτο γινεται, αναμεσα στα νεα και τα παλια λειτουργικα.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν γίνεται αλλά θα ήθελα να υπάρχει τρόπος να τσεκάρω τα νέα μηνύματα μόνο των section που θέλω!

να μπαίνεις στο control panel σου και να ορίζεις από ποια θέλεις να βλέπεις τα νέα post!

 

θα ήταν πολύ καλό αυτό.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν γίνεται αλλά θα ήθελα να υπάρχει τρόπος να τσεκάρω τα νέα μηνύματα μόνο των section που θέλω!

να μπαίνεις στο control panel σου και να ορίζεις από ποια θέλεις να βλέπεις τα νέα post!

 

θα ήταν πολύ καλό αυτό.

Ήδη υπάρχει αυτή η λειτουργία..

 

Απλούστατα, πας στο thread που θες να παρακολουθείς, και πατάς "παρακολούθηση" [επιλογή πάνω πάνω αριστερά στο thread βρίσκεσαι]

Link to comment
Share on other sites

παρατήρησα μόλις οτι εξαφανίστηκε το σηματάκι του on line.... σε κάθε μέλος που είναι on line γιατι έτσι? το θεωρούσα χρήσιμο:confused:
OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

παρατήρησα μόλις οτι εξαφανίστηκε το σηματάκι του on line.... σε κάθε μέλος που είναι on line γιατι έτσι? το θεωρούσα χρήσιμο:confused:

 

Η επιλογή αυτή υπάρχει γιατί δεν θέλουν όλοι να φαίνονται online, ο καθένας για τους δικούς του λόγους

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει το online ρε παιδα ;) οι μπάρες του σήματος δεξιά από το nickname δεν είναι;

όταν είναι σκουρο μπλε σημαίνει ότι είναι online ο συμφορουμιτης. οταν είναι γκρίζες, οφλινε.

σωστα;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
υπάρχει το online ρε παιδα ;) οι μπάρες του σήματος δεξιά από το nickname δεν είναι;

όταν είναι σκουρο μπλε σημαίνει ότι είναι online ο συμφορουμιτης. οταν είναι γκρίζες, οφλινε.

σωστα;

 

Σωστά, απλά υπάρχει η δυνατότητα να είσαι online και να σε δείχνει offline.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει το online ρε παιδα ;) οι μπάρες του σήματος δεξιά από το nickname δεν είναι;

όταν είναι σκουρο μπλε σημαίνει ότι είναι online ο συμφορουμιτης. οταν είναι γκρίζες, οφλινε.

σωστα;

 

Τσούκου..:)

 

Στις ρυθμίσεις απορρήτου είναι η επιλογή που λέει "απόκρυψη εισόδου"!

 

Πχ εγώ τώρα φαίνομαι offline, ενώ κανονικά δεν είμαι!

Link to comment
Share on other sites

ε, ξετικαρε το να φαινεσαι Online όποτε είσαι. γιατι τωρα σε βλεπω οφλινε

ποιο ειναι το προβλημά σου, δε κατάλαβα:worry:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μηνύματα από συγκεκριμένους ανεπιθύμιτους..:)

 

Επιπλέον, είμαι συνδεμένη και από το κινητό μου (χωρίς να κάνω ποτέ log out, βαριέμαι :p), οπότε θα φαίνεται ότι είμαι μέσα κάθε μέρα-όλη μέρα! :)

Link to comment
Share on other sites

Μια σημαντική κατηγορία είναι αυτή των αγγελιών.Πιστεύω ότι θα διευκόλυνε πάρα πολύ τόσο τον χρήστη που θέλει να πουλήσει όσο και αυτόν που ψάχνει να αγοράσει,η κατηγοριοποίηση ανά κατασκευαστή της συσκευής.

Παράλληλα σε ένα site που το κύριο αντικείμενό του είναι τα κινητά τηλέφωνα,η κατηγοριοποίηση αυτή,δίνει και αξία και ολοκληρώνει την εικόνα της εξειδίκευσης.

Link to comment
Share on other sites

Μια σημαντική κατηγορία είναι αυτή των αγγελιών.Πιστεύω ότι θα διευκόλυνε πάρα πολύ τόσο τον χρήστη που θέλει να πουλήσει όσο και αυτόν που ψάχνει να αγοράσει,η κατηγοριοποίηση ανά κατασκευαστή της συσκευής.

Παράλληλα σε ένα site που το κύριο αντικείμενό του είναι τα κινητά τηλέφωνα,η κατηγοριοποίηση αυτή,δίνει και αξία και ολοκληρώνει την εικόνα της εξειδίκευσης.

Γίνεται και με αναζήτηση φίλε μου, δεν είναι δύσκολο.

Αυτό που θεωρώ πιο σημαντικό, είναι μετά από ένα μεγάλο χρονικό διάστημα, πχ 3 μήνες να μπαίνουν οι αγγελίες στο ψυγείο.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται και με αναζήτηση φίλε μου, δεν είναι δύσκολο.

Αυτό που θεωρώ πιο σημαντικό, είναι μετά από ένα μεγάλο χρονικό διάστημα, πχ 3 μήνες να μπαίνουν οι αγγελίες στο ψυγείο.

 

Η αντιπρότασή σου είναι εντελώς ανούσια.

Η "αναζήτηση" δεν είναι φάρμακο για πάσα νόσον.Αν είναι έτσι να καταργηθούν όλες οι κατηγορίες και να υπάρχει μόνο η αναζήτηση.

Εκτός από ευκολία,μίλησα και για κύρος.

Link to comment
Share on other sites

Η αντιπρότασή σου είναι εντελώς ανούσια.

Η "αναζήτηση" δεν είναι φάρμακο για πάσα νόσον.Αν είναι έτσι να καταργηθούν όλες οι κατηγορίες και να υπάρχει μόνο η αναζήτηση.

Εκτός από ευκολία,μίλησα και για κύρος.

Δεν είναι αντιπρόταση. Απλά θεωρώ ότι είναι δύσκολο 1000+ αγγελίες να ξαναμπούν σε κατηγορίες. Ναι, είναι καλό, αλλά ποιος θα το κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αντιπρόταση. Απλά θεωρώ ότι είναι δύσκολο 1000+ αγγελίες να ξαναμπούν σε κατηγορίες. Ναι, είναι καλό, αλλά ποιος θα το κάνει;

 

Τι εννοείς ποιός θα το κάνει?Αν δεν μπορούν οι διαχειριστές,μετά χαράς να το κάνω εγώ που το πρότεινα.

Αν είναι τόσο δύσκολο,ας μην ταξινομηθούν οι παλιές και ας ξεκινήσουν οι νέες.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μια σημαντική κατηγορία είναι αυτή των αγγελιών.

 

Δεν είναι καθόλου σημαντική, απλά πρόκειται για μια παροχή για τα μέλη του forum και μέχρι εκεί. Το myphone.gr δεν είναι site αγγελιών και ούτε έχει σκοπό να γίνει. Να λέτε πάλι καλά που εξακολουθεί να υπάρχει. Γιαυτό θα συνιστούσα οι προτάσεις προς βελτίωση να επικεντρωθούν σε ουσιαστικότερα θέματα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όπως επίσης και σε πραγματικές προτάσεις για βελτίωση...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

θελω να προτεινω να μεγαλωσει ισως ο χωρος τον προσωπικων μυνηματων...καποιοι τα κανουν τσατ και γεμιζουν αμεσως:p:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θελω να προτεινω να μεγαλωσει ισως ο χωρος τον προσωπικων μυνηματων...καποιοι τα κανουν τσατ και γεμιζουν αμεσως:p:)

 

E... να σταματήσουν το chat στο forum, τόσοι clients υπάρχουν γιαυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό θα συνιστούσα οι προτάσεις προς βελτίωση να επικεντρωθούν σε ουσιαστικότερα θέματα.

 

Δεν γίνεται το σύνδεσμος που μας πηγαίνει στο πρώτο μη αναγνωσμένο μήνυμα αντί για την τελίτσα που είναι τώρα, να μεταφερθεί πιο μακριά από τον τίτλο ή να αντικατασταθεί με τον φάκελο, όπως δείχνω στην εικόνα, για να είναι πιο βολικό στα κινητά με οθόνη αφής? Επειδή συχνά πατάω τον τίτλο με το δάχτυλο, αντί για την τελίτσα.

 

http://img824.imageshack.us/img824/6156/telitsa.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...