Jump to content

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση


dedcat
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ερωτηση

αν θελω να κανω αλλαγη τιμης σε μια προσφορα μου φτιαχνω νεα αγγελια η αλλαζει?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ερωτηση

αν θελω να κανω αλλαγη τιμης σε μια προσφορα μου φτιαχνω νεα αγγελια η αλλαζει?

 

Πατάς την τροποποίηση.

Link to comment
Share on other sites

Πατάς την τροποποίηση.

 

Μια και το ανέφερες, όταν τροποποιούμε ένα μήνυμα, αυτό φαίνεται σαν καινούργιο στους υπόλοιπους;

Link to comment
Share on other sites

Μια και το ανέφερες, όταν τροποποιούμε ένα μήνυμα, αυτό φαίνεται σαν καινούργιο στους υπόλοιπους;

 

Όχι, δε φαίνεται σαν καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε φαίνεται σαν καινούριο.

Αυτό όμως πολλές φορές, είναι η αιτία κάποιος να κάνει μια ερώτηση που μόλις έχει απαντηθεί στο προηγούμενο ποστ με edit. Δεν θα ήταν καλό να αλλάξει, αν βέβαια γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλησπέρα σας, δεν βλέπω να έχει σχολιαστεί πουθενά γι'αυτό και ανοίγω αυτό το θέμα. Στην ενότητα με τα hands on (My Devices) δεν υπάρχει mobile view? Εκτός και αν.. δεν είναι bug, είναι feature!! :lol: Κάντε το καλό για μας με πιτσιρίκια που δεν έχουμε την πολυτέλεια του PC πλέον, στο ένα χέρι κρατάω τον ταλιμπάν από το πόδι να μην γκρεμίσει το σπίτι και με το άλλο σερφάρω στο myphone :happy:
Link to comment
Share on other sites

ο λογος που κλειδωθηκε το θεμα ποιος ηταν; Νομιζω οτι τουλαχιστον μια εξηγηση την δικαιουμαι ευχαριστω.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλησπέρα σας, δεν βλέπω να έχει σχολιαστεί πουθενά γι'αυτό και ανοίγω αυτό το θέμα. Στην ενότητα με τα hands on (My Devices) δεν υπάρχει mobile view? Εκτός και αν.. δεν είναι bug, είναι feature!! :lol: Κάντε το καλό για μας με πιτσιρίκια που δεν έχουμε την πολυτέλεια του PC πλέον, στο ένα χέρι κρατάω τον ταλιμπάν από το πόδι να μην γκρεμίσει το σπίτι και με το άλλο σερφάρω στο myphone :happy:

 

Καλησπέρα!

 

Το MY Devices βρίσκεται σε συνεχές update, επομένως θα πρέπει να κάνεις λίγο ακόμα υπομονή μέχρι να το δεις όλο σε mobile view. :)

 

Το myPhone.gr βρίσκεται σε διαρκές, μόνιμο BETA mode, όλα ανανεώνονται και αλλάζουν, ποτέ δεν σταματάμε :) Επομένως θα πρέπει να περιμένεις λίγο ακόμα :) Ή να μπαίνεις από tablet/PC για την ώρα στο My Devices. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

ο λογος που κλειδωθηκε το θεμα ποιος ηταν; Νομιζω οτι τουλαχιστον μια εξηγηση την δικαιουμαι ευχαριστω.
Απάντησα στην πρόταση/ερώτηση σου και επαναλαμβάνω και εδώ ότι προς το παρόν τουλάχιστον, η δομή του forum προβλέπει ότι ο σχολιασμός των ειδήσεων θα γίνεται στο mynews.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Το MY Devices βρίσκεται σε συνεχές update, επομένως θα πρέπει να κάνεις λίγο ακόμα υπομονή μέχρι να το δεις όλο σε mobile view. :)

 

Το myPhone.gr βρίσκεται σε διαρκές, μόνιμο BETA mode, όλα ανανεώνονται και αλλάζουν, ποτέ δεν σταματάμε :) Επομένως θα πρέπει να περιμένεις λίγο ακόμα :) Ή να μπαίνεις από tablet/PC για την ώρα στο My Devices. :)

 

Τέλεια! B-)

 

 

Sent from my I9300 using my phone.gr awesome mobile view!

Link to comment
Share on other sites

Βελτίωση της ποιότητας του λόγου - διακίνηση πληροφορίας στο φορουμ.

 

Έπειτα από μακρόχρονη παρακολούθηση του φορουμ του myphone (και στην unwired εποχή), λόγο της ευρείας διάδοσης τους φορμουμ, έχει δημιουργηθεί μια τεράστια πολυφωνία, πράγμα καλό για την διάδοση της πληροφορίας και την ανταλλαγή απόψεων.

 

Αυτό που με ανησυχεί εμένα προσωπικά περισσότερο, είναι τα εκατοντάδες άσχετα ποστ που περικλείουν τα νέα και τις χρήσιμες πληροφορίες εδώ και αρκετό καιρό. Δεν λέω ότι γεννηθήκαμε όλοι παντογνώστες αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις τα σχόλια μπαίνουν μόνο με εριστικούς και παραπλανητικούς σκοπούς - επιδιώξεις.

 

Λόγο αυτού του φαινομένου, δεν έχω την διάθεση να κάνω ποστ στο φορουμ και αυτό με στενοχωρεί. Για μένα το myphone είναι τεχνολογικό φορουμ και γι αυτό το λόγο έρχομαι εδώ.

 

Πρέπει να υπάρχει καλύτερη αξιολόγηση των ιδεών που διακινούνται από τους ειδικούς στα θέματα αυτά και με όσο πιο αντικειμενικό τρόπο γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Βελτίωση της ποιότητας του λόγου - διακίνηση πληροφορίας στο φορουμ.

 

Έπειτα από μακρόχρονη παρακολούθηση του φορουμ του myphone (και στην unwired εποχή), λόγο της ευρείας διάδοσης τους φορμουμ, έχει δημιουργηθεί μια τεράστια πολυφωνία, πράγμα καλό για την διάδοση της πληροφορίας και την ανταλλαγή απόψεων.

 

Αυτό που με ανησυχεί εμένα προσωπικά περισσότερο, είναι τα εκατοντάδες άσχετα ποστ που περικλείουν τα νέα και τις χρήσιμες πληροφορίες εδώ και αρκετό καιρό. Δεν λέω ότι γεννηθήκαμε όλοι παντογνώστες αλλά στις περισσότερες περιπτώσεις τα σχόλια μπαίνουν μόνο με εριστικούς και παραπλανητικούς σκοπούς - επιδιώξεις.

 

Λόγο αυτού του φαινομένου, δεν έχω την διάθεση να κάνω ποστ στο φορουμ και αυτό με στενοχωρεί. Για μένα το myphone είναι τεχνολογικό φορουμ και γι αυτό το λόγο έρχομαι εδώ.

 

Πρέπει να υπάρχει καλύτερη αξιολόγηση των ιδεών που διακινούνται από τους ειδικούς στα θέματα αυτά και με όσο πιο αντικειμενικό τρόπο γίνεται.

 

Αντίστοιχους στόχους έχει και η Ο.Δ. του myPhone.gr εδώ και χρόνια. Προσπαθεί πάντα να υπάρχει ένα επίπεδο λόγου και έκφρασης στα νέα αλλά και σε όλα τα νήματα, έτσι ώστε να γίνεται γόνιμος διάλογος. Δεν είναι όμως εποχές 2002-2003 που ήμασταν εμείς και εμείς στο Internet, με PSTN γραμμές και περιορισμένο εύρος γνώσεων.

 

Πλέον τα νέα παιδιά (αλλά και τα... μεγαλύτερα) έχουν εύκολα πρόσβαση σε κάθε ιστοσελίδα. Όπως και το myPhone.gr. Είμαστε - εδώ και χρόνια- το μεγαλύτερο forum τεχνολογίας στην Ελλάδα. Αυτό σημαίνει οτι η κίνηση, τα σχόλια, οι επισκέψεις και οι διαμάχες θα είναι σαφώς πολλαπλάσιες από ότι παλιά.

 

Η Ο.Δ. κάνει ΟΤΙ είναι δυνατόν, για να διαφυλάττει την ομαλή διεξαγωγή συζητήσεων. Εκτός από τα παιδιά της ΟΔ όμως, χρειαζόμαστε και την συνεργασία των χιλιάδων μελών μας. Αν οι ώριμοι χρήστες, που θέλουν το καλό των συζητήσεων συνδράμουν (με αναφορές παράβασης, σχόλια για ηρεμία, αν αποφεύγουν να πέσουν σε χαμηλό επίπεδο κλπ) τότε να είσαι σίγουρος οτι δεν θα υπάρχει πρόβλημα.

 

Η επιλογή σου να μην συμμετέχεις είναι κατ'εμέ η χειρότερη. Η έννοια της κοινότητας ΕΙΝΑΙ η συμμετοχή, η καθημερινή παρουσία, το ενδιαφέρον για την ομαλή διεξαγωγή συζητήσεων, ο περιορισμός των «ενοχλητικών» και η συνεργασία με τους Moderators. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να υπάρχει ένα κουμπί που να ανοίγει τόσες σελίδες σε explorer , με όσες σελίδες μου βγάζει ότι έχω μη αναγνωσμένα μηνύματα!

θα βοηθούσε πολύ από να το κάνω μία μία σελίδα!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, νομίζω ότι το είχα θίξει και παλιότερα, αλλά απάντηση δε θυμάμαι να πήρα...

 

Μπαίνω να δω τα νέα θέματα και στην πραγματικότητα βλέπω ένα κάρο νέες αγγελίες και 2-3 "κανονικά" θέματα. Δε με ενδιαφέρει να αγοράσω τίποτα. Ποτέ δε με ενδιέφερε, ούτε θα με ενδιαφέρει ποτέ. Αντίθετα, θέλω να βλέπω τα "κανονικά" νέα θέματα.

 

Δεν υπάρχει κάποιος τρόπος να τα διαχωρίσουμε αυτά τα 2; :(

 

Οχι σόρρυ.

 

Πολλαπλή παράθεση για mobile version του φόρουμ

 

to be.

 

Μπαινω στο φορουμ μεσω του tapatalk hd απο το ipad αλλα δε μου εμφανιζει την υπογραφη σε ο,τι ποσταρω. Στα υπολοιπα φορουμς που γραφω φαινεται κανονικα το "sent from my κλπ κλπ ", εδω οχι. Γιατι αυτο?

 

Βασικά κι εγώ θα ήθελα να επιστρέψει η υπογραφή στο tapatalk καθώς είναι το βασικό μου forum reader

 

Have no idea. Θα το προωθήσω για έλεγχο.

 

Μου φάνηκε παράξενο ως απάντηση στο θέμα που άνοιξα πως ο μετρητής μηνυμάτων μεταβάλεται ανάλογα με την διαγραφή κάποιων θεμάτων από τον server.

Θα πρότεινα ο μετρητής μηνυμάτων να μην αλλάζει σε τέτοιες περιπτώσεις γιατί χάνει την ουσία της ύπαρξής του, την στατιστική καταγραφή δηλαδή.

 

Με το resynch της βάσης δεδομένων μετά από deletes, χάνονται ποστς. Δεν αλλάζει αυτό.

 

Επίσης θα πρότεινα να γίνει κάποτε μια αναβάθμιση λογισμικού στο forum. Όσοι κινούμαστε και σε άλλα forums αρχίζει να μας φαίνεται προιστορικό το παρόν.

 

Εμείς να δείτε πως το θέλουμε. Εν αναμονή εξελίξεων.

 

δεν ξερω αν εχει αναφερθει στο παρελθον αλλα θα ηθελα οπως υπαρχει notification για τα pm αν γινετε να υπαρξει κατι παρομοιο και για τα

quotes...ειναι πολυ βολικο και δεν χρειαζεται να ψαχνεις ολα τα τοπικ που συμμετεχεις για να δεις αν σου εχει απαντησει καποιος η σε εχει ρωτησει κατι κτλ...

Συμφωνω απολυτα

Συμφωνώ 100%

Θα ηταν πολυ χρησιμο, αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο. Το εχετε συναντησει σε καποιο αλλο φορουμ;

ακριβως...και οπως ειπα ειναι πολυ βολικο

 

Συμφωνώ 1000% με όλους σας. Ωστόσο πρέπει να αλλάξει όλο το forum software για να γίνει αυτό. Οπως και εγώ προς το παρόν...υπομονή. :( Και επειδή ρωτήσατε το Xenforo forum software κάνει αυτό που λέτε και άλλα πολλά "μαγικά".

 

Αυτό όμως πολλές φορές, είναι η αιτία κάποιος να κάνει μια ερώτηση που μόλις έχει απαντηθεί στο προηγούμενο ποστ με edit. Δεν θα ήταν καλό να αλλάξει, αν βέβαια γίνεται;

 

Σόρρυ, δε γίνεται.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

θα προτινα στην κεντρικη σελιδα στα δεξια στην κορυφη η λιγο πιο κατω να μας δειχνετε τα 10 τελευταια ποστς που εχουν απαντήσει οι χρηστες και να ανανεωνεται αυτοματα καθε 5 με 10 λεπτα
Link to comment
Share on other sites

Η Ο.Δ. κάνει ΟΤΙ είναι δυνατόν, για να διαφυλάττει την ομαλή διεξαγωγή συζητήσεων. Εκτός από τα παιδιά της ΟΔ όμως, χρειαζόμαστε και την συνεργασία των χιλιάδων μελών μας. Αν οι ώριμοι χρήστες, που θέλουν το καλό των συζητήσεων συνδράμουν (με αναφορές παράβασης, σχόλια για ηρεμία, αν αποφεύγουν να πέσουν σε χαμηλό επίπεδο κλπ) τότε να είσαι σίγουρος οτι δεν θα υπάρχει πρόβλημα.

 

Η επιλογή σου να μην συμμετέχεις είναι κατ'εμέ η χειρότερη. Η έννοια της κοινότητας ΕΙΝΑΙ η συμμετοχή, η καθημερινή παρουσία, το ενδιαφέρον για την ομαλή διεξαγωγή συζητήσεων, ο περιορισμός των «ενοχλητικών» και η συνεργασία με τους Moderators. :)

 

Στην αρχη σκεφτηκα να ποσταρω στο τοπικ με τη μωβ αποχρωση του iPhone, μετα πηγε το μυαλο μου σε αυτο το forum σχολιασμου και τελικα κατεληξα εδω να σου κανω παραθεση μιας και "κολλαει" αυτο που θελω να πω. Βεβαια, μετα απο τοσους μηνες αποχης λογω πολλων προβληματων και αλλαγων, σιγουρα δεν ειμαι και ο ιδανικοτερος να κανει παραπονα, ωστοσο η ελευση του νεου iPhone και η αναζητηση αναβαθμισης συσκευης με επανεφεραν στην αγαπημενη μου σελιδα, για να ενημερωθω και να διαβασω γνωμες και αποψεις, ωστοσο εκφραζω το παρακατω οπου ειλικρινα εχει καταντησει κουραστικο.

 

Επιθυμω με αρκετη ορεξη να διαβαζω ποστ με επιχειρηματα σε διαφορα τοπικ και οχι αλληλοκατηγοριες για προβατα, γελαδια και λοιπα. Δηλαδη, τι πραγμα ειναι αυτο πια με την Apple και βγαινει τετοια αντιπαραθεση με τοσο ακομψο τροπο? Συμφωνω οτι εξαρταται κι απο τους ιδιους τους χρηστες αλλα πραγματικα ειναι δυσκολο να γινει κατι τετοιο. Σε threads με αλλα προβληματα συσκευων δεν παρουσιαζονται τοσες (του δημοτικου ας μου επιτραπει ο ορος), αντιπαραθεσεις. Πραγματι, μεγαλο ρολο παιζει η ωριμοτητα του καθε χρηστη, αυτο ειναι το μονο σιγουρο. Anyway, αυτα ηθελα να αναφερω και επισης να δωσω ενα μεγαλο κουραγιο στην αντιμετωπιση αυτων των θεματων. :)

 

By the way, χαιρετισμους στο news team και οχι μονο. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

και με το Update εννοώ το εξής :

 

για να αποδεύγεται η (εσκεμένη ή μη) απάντηση posts από το ίδιο μέλος, σε ένα Thread, να μπει επιλογή μέσα από Phbb (ή όπως αλλιώς λέγεται δεν γνωρίζω ακριβώς) ώστε αυτόματα το φόρουμ "να βλέπει" ότι το ίδιο άτομα "καπάκι" ποστάρει κάτι άλλο κι έτσι να το εμφανίσει αυτόματα στο ίδιο ποστ.

 

εννοώ με λίγα λόγια ότι για την αποφυγή Posts το ένα μετά το άλλο από τον ίδιο χρήστη, όταν ποστάρει κάτι (αμέσως ή λίγο πιο μετά χωρίς όμως να έχει μεσολαβήσει απάντηση από κάποιον άλλον) να ενσωματώνεται αυτόματα στο υπάρχον post σαν update.

 

δεν ξέρω αν τα είπα σωστά αλλά ελπίζω να καταλάβατε τι εννοώ :p

Link to comment
Share on other sites

και με το Update εννοώ το εξής :

 

για να αποδεύγεται η (εσκεμένη ή μη) απάντηση posts από το ίδιο μέλος, σε ένα Thread, να μπει επιλογή μέσα από Phbb (ή όπως αλλιώς λέγεται δεν γνωρίζω ακριβώς) ώστε αυτόματα το φόρουμ "να βλέπει" ότι το ίδιο άτομα "καπάκι" ποστάρει κάτι άλλο κι έτσι να το εμφανίσει αυτόματα στο ίδιο ποστ.

 

εννοώ με λίγα λόγια ότι για την αποφυγή Posts το ένα μετά το άλλο από τον ίδιο χρήστη, όταν ποστάρει κάτι (αμέσως ή λίγο πιο μετά χωρίς όμως να έχει μεσολαβήσει απάντηση από κάποιον άλλον) να ενσωματώνεται αυτόματα στο υπάρχον post σαν update.

 

δεν ξέρω αν τα είπα σωστά αλλά ελπίζω να καταλάβατε τι εννοώ :p

Ή απλά, να μην επιτρέπει την δημιουργία νέου μηνύματος από τον ίδιο, αν δεν έχει παρεμβληθεί μήνυμα από άλλο μέλος. Τουλάχιστον για το χρονικό διάστημα που επιτρέπεται η http://images.myphone.gr/prebuttons/edit.png του μηνύματος. Νομίζω πως είναι πιό ευκολο από τεχνικής άποψης. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Ή απλά, να μην επιτρέπει την δημιουργία νέου μηνύματος από τον ίδιο, αν δεν έχει παρεμβληθεί μήνυμα από άλλο μέλος. Τουλάχιστον για το χρονικό διάστημα που επιτρέπεται η http://images.myphone.gr/prebuttons/edit.png του μηνύματος. Νομίζω πως είναι πιό ευκολο από τεχνικής άποψης. :)

 

δεν διαφωνώ, απλά θα διευκολύνει πάρα πολύ η ύπαρξη της αυτόματης ενσωμάτωσης!

Link to comment
Share on other sites

Είδα παραπάνω που αναφέρθηκε για την υπογραφή μέσω Tapatalk και το έχω παρατηρήσει κι εγώ ότι πλέον δεν εμφανίζεται στα ποστς αλλά μόνο όταν στέλνω ΠΜ! Σκέφτηκα μήπως είναι πρόβλημα του tapatalk όμως... Τέλος πάντων άλλο θέλω να ρωτήσω εγώ απλά έτυχε και το είδα αυτό παραπάνω :p

 

Πάμε σε αυτό που ήθελα να πω εξ αρχής.

Έχω δει σε άλλα φόρουμς ότι υπάρχει η εντολή [ spoiler][/ spoiler] και εμφανίζει ένα κουμπάκι που όταν το πατάς εμφανίζεται το περιεχόμενο που γράφετε μέσα εκεί. Εδώ όμως δεν λειτουργεί έτσι ακριβώς και πιστεύω θα ήταν πιο χρήσιμο αν γινόταν κάπως έτσι. Ή τουλάχιστον να βρεθεί κάποιος άλλος τρόπος να γίνει κάτι παρόμοιο. Το σκεπτικό μου είναι το εξής. Όταν έχουμε σε ένα tutorial για παράδειγμα κάτι σαν Συχνές ερωτήσεις [FAQ] που έχουμε στην ουσία τίτλο (ερώτηση) και από κάτω την απάντηση, πιστεύω πως θα ήταν καλύτερα όλες οι απαντήσεις να είχαν την δυνατότητα να είναι κρυμμένες εκτός αν κάποιος πατήσει πάνω σε κάποιο κουμπάκι (όπως το spoiler σε άλλα φόρουμς). Έτσι νομίζω θα ήταν πιο ευανάγνωστοι οι οδηγοί και δε θα χάνεται ο αναγνώστης στο κείμενο τον απαντήσεων ψάχνοντας την ερώτηση που θέλει. Γενικώς θα είναι πιο τακτοποιημένο.

Γίνεται κάτι τέτοιο? Το θεωρείτε καλή ιδέα ή λέω μπαρούφες? :p

Edited by nikospot
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Είδα παραπάνω που αναφέρθηκε για την υπογραφή μέσω Tapatalk και το έχω παρατηρήσει κι εγώ ότι πλέον δεν εμφανίζεται στα ποστς αλλά μόνο όταν στέλνω ΠΜ! Σκέφτηκα μήπως είναι πρόβλημα του tapatalk όμως... Τέλος πάντων άλλο θέλω να ρωτήσω εγώ απλά έτυχε και το είδα αυτό παραπάνω :p

 

Πάμε σε αυτό που ήθελα να πω εξ αρχής.

Έχω δει σε άλλα φόρουμς ότι υπάρχει η εντολή [ spoiler][/ spoiler] και εμφανίζει ένα κουμπάκι που όταν το πατάς εμφανίζεται το περιεχόμενο που γράφετε μέσα εκεί. Εδώ όμως δεν λειτουργεί έτσι ακριβώς και πιστεύω θα ήταν πιο χρήσιμο αν γινόταν κάπως έτσι. Ή τουλάχιστον να βρεθεί κάποιος άλλος τρόπος να γίνει κάτι παρόμοιο. Το σκεπτικό μου είναι το εξής. Όταν έχουμε σε ένα tutorial για παράδειγμα κάτι σαν Συχνές ερωτήσεις [FAQ] που έχουμε στην ουσία τίτλο (ερώτηση) και από κάτω την απάντηση, πιστεύω πως θα ήταν καλύτερα όλες οι απαντήσεις να είχαν την δυνατότητα να είναι κρυμμένες εκτός αν κάποιος πατήσει πάνω σε κάποιο κουμπάκι (όπως το spoiler σε άλλα φόρουμς). Έτσι νομίζω θα ήταν πιο ευανάγνωστοι οι οδηγοί και δε θα χάνεται ο αναγνώστης στο κείμενο τον απαντήσεων ψάχνοντας την ερώτηση που θέλει. Γενικώς θα είναι πιο τακτοποιημένο.

Γίνεται κάτι τέτοιο? Το θεωρείτε καλή ιδέα ή λέω μπαρούφες? :p

 

+1 για το spoiler

 

και μια δικιά μου πρόταση-παρατήρηση..

όταν πάνω δεξιά πατάμε το όνομα μας, που εμφανίζονται διάφορες επιλογές, πχ προσωπικό προφιλ, θέματα υπό παρακολούθηση κλπ, δεν λειτουργεί το πάτημα του μεσαίου κουμπιού για να ανοίγουν κατευθείαν σε νέα καρτέλα. τώρα μολις είδα ότι γίνεται με δεξί κλικ, αλλά φαντάζομαι πολύς κόσμος έχει συνηθίσει το μεσαίο κουμπί, οπότε αν γίνεται να το φτιάξετε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...