Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ισχυει από 10 ευρω κσι πάνω πλέον. εβαλα σήμερα 5 ευρω και δεν πηρα τίποτα. πηρα τηλ στην εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι άλλαξε από 1 Μαρτίου
Link to comment
Share on other sites

Η λογική είναι ότι να υπάρχει ένα ελάχιστο κόστος 2 ευρώ σε κάποιον χρησιμοποιεί το τηλέφωνο μόνο για να μιλάει με wind και για τίποτε άλλο. Έχω γνωστούς που πήραν q παιδιά τους και με 1 ευρώ το μήνα την βγάζανε, όπως έχω και γνωστό σε εταιρεία που πήραν κάποιους οδηγούς q γιατί τα στελέχη και πωλητές της έχουν wind και καταναλώνουν 1 ευρώ μόνο το μήνα. Τέτοιες καταστάσεις οδηγούν στο να αλλάξει το πακέτο. Και στην τελική αυτό που έγινε είναι ότι μία τιμή που ήταν υπερβολικά χαμηλή ανέβηκε παραμένει και με διαφορά η καλύτερη της αγοράς. Σκέψου μόνο ότι τα 5 ευρώ του f2g δίνουν 700 λεπτά και 100 sms προς wind και με ελάχιστη χρέωση 3 λεπτά

 

Εννοείται ότι έχεις δίκιο. Δεν υπάρχουν πουθενά στον κόσμο αυτές οι τιμές Q και με χρέωση 1". Κι εγώ ξέρω γνωστούς που βάζουν 5€ το χρόνο, απλώς για να τους παίρνουν οι άλλοι. Τουλάχιστον για την ώρα δεν έχει αλλάξει η διάρκεια ενός έτους σε κάθε γέμισμα.

Link to comment
Share on other sites

το wind Sharing εχει καταργηθει?

 

Χρόνια τώρα που τη θυμήθηκες ;; θα έχει σχεδόν 3 χρόνια που σταμάτησε

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια τώρα που τη θυμήθηκες ;; θα έχει σχεδόν 3 χρόνια που σταμάτησε

 

Απο το 2010!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

ισχυει από 10 ευρω κσι πάνω πλέον. εβαλα σήμερα 5 ευρω και δεν πηρα τίποτα. πηρα τηλ στην εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι άλλαξε από 1 Μαρτίου

 

στο site ακόμη δεν το ακόμη δεν το άλλαξαν.

Link to comment
Share on other sites

κάπου είχα δει οτι αλλάζει το καθεστώς αλλαγής από συμβόλαιο σε καρτοκινητό wind και θα υπάρχει χρέωση 15 ευρώ για την αλλαγή. Θυμάται κανείς από πότε θα ισχύει?
Link to comment
Share on other sites

ισχυει από 10 ευρω κσι πάνω πλέον. εβαλα σήμερα 5 ευρω και δεν πηρα τίποτα. πηρα τηλ στην εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι άλλαξε από 1 Μαρτίου

 

 

Ειναι σίγουρο αυτό;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εσύ φαντάζομαι είσαι large ceo;

 

 

Αν και ειρωνεύεσαι, θα σου πω οτι δεν ειμαι large. Ειμαι λογικός.

Εσυ σκαλώνεις σε κατι ιδιαίτερα μικρό και σε συνάρτηση με όλα αυτα που δινει δώρο καθημερινά η εταιρία, ειναι καλυτερη και με διαφορά....

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

 

Αν και ειρωνεύεσαι, θα σου πω οτι δεν ειμαι large. Ειμαι λογικός.

Εσυ σκαλώνεις σε κατι ιδιαίτερα μικρό και σε συνάρτηση με όλα αυτα που δινει δώρο καθημερινά η εταιρία, ειναι καλυτερη και με διαφορά....

 

δεν ειρωνεύομαι και συμφωνώ ότι η wind είναι καλύτερη με διαφορά (ειδικά με τις τελευταίες αλλαγές στη Q). Μάλλον παίχτηκε παρεξήγηση :p

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σίγουρο αυτό;;

 

Το ότι ανανέωσα σε κατάστημα και δεν πηρα δωράκι είναι σίγουρο.

Το ότι πήρα τηλέφωνο και μου είπαν αυτό που έγραψα είναι επίσης σίγουρο.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 1 μήνα χωρίς πακέτο αλλά με λεπτά από δώρα, ανανέωσα χρόνο με 10€ στο φοιτητικό, online μέσω paypal, και πήρα αμέσως 120' προς Wind/Q για 30 μέρες.

Στη συνέχεια έστειλα μήνυμα στο 1264 και πήρα τα 1000' και το 1GB.

Link to comment
Share on other sites

ισχυει από 10 ευρω κσι πάνω πλέον. εβαλα σήμερα 5 ευρω και δεν πηρα τίποτα. πηρα τηλ στην εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν ότι άλλαξε από 1 Μαρτίου

Και εγώ έβαλα 5€ μέσω paypal και μου φάνηκε παράξενο που δεν πήρα κανένα bonus. Άρα τέλος των bonus για ανανεώσεις κάτω από 10€.

Link to comment
Share on other sites

Πονηρεψαν και αυτοι και θελουν 10ρικο??? Καλα θα φανε και αυτοι. Τελικα ΟΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ ΕΧΟΥΝ!!!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πονηρεψαν και αυτοι και θελουν 10ρικο??? Καλα θα φανε και αυτοι. Τελικα ΟΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ ΕΧΟΥΝ!!!

 

μερικές έχουν μεγαλύτερα χάλια! καλά είμαστε κ εδώ που είμαστε.. αλλά μάλλον ψάχνουν να αυξήσουν κι άλλο τα κέρδη τους στην wind!! γιατί αυτοί που έχουν φοιτητικό πιθανόν θα συνεχίσουν να βάζουν 6€, τα 1000' φτάνουν κ περισσεύουν.. οπότε θα τα πάρει από τους υπόλοιπους!

 

θυμάται κανείς τα παλιά πακέτα μηνυμάτων πόσα μηνύματα έδιναν και πόσο κόστιζαν; και που παίρνω για να τα βρω;

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

κάπου είχα δει οτι αλλάζει το καθεστώς αλλαγής από συμβόλαιο σε καρτοκινητό wind και θα υπάρχει χρέωση 15 ευρώ για την αλλαγή. Θυμάται κανείς από πότε θα ισχύει?
Εφαρμογή τέλους από 04/04/14.
Link to comment
Share on other sites

μερικές έχουν μεγαλύτερα χάλια! καλά είμαστε κ εδώ που είμαστε.. αλλά μάλλον ψάχνουν να αυξήσουν κι άλλο τα κέρδη τους στην wind!! γιατί αυτοί που έχουν φοιτητικό πιθανόν θα συνεχίσουν να βάζουν 6€, τα 1000' φτάνουν κ περισσεύουν.. οπότε θα τα πάρει από τους υπόλοιπους!

 

θυμάται κανείς τα παλιά πακέτα μηνυμάτων πόσα μηνύματα έδιναν και πόσο κόστιζαν; και που παίρνω για να τα βρω;

 

Εχω και γω φοιτητικο, απλα εκει που πηγαινα σε καταστημα για να περνω συν τα 120' προς Wind/Q θα περνω απο το πριπτερο την 5αρα.

Για το αλλο που λες καλεσε 1265 και νομιζω πατας το 6 και ακους τα παλια πακετα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

πιθανόν θα συνεχίσουν να βάζουν 6€, τα 1000' φτάνουν κ περισσεύουν..

εαν βάλουν 5, αλλάζει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

εαν βάλουν 5, αλλάζει κάτι;

 

απλά αν βάλεις 5€ μείον τον φόρο μένουν 4,40€ και το πακέτο στοιχίζει 5€, γι'αυτό λέω 6

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

απλά αν βάλεις 5€ μείον τον φόρο μένουν 4,40€ και το πακέτο στοιχίζει 5€, γι'αυτό λέω 6

 

 

Έτσι ακριβως.

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα f2gο σε μια συσκευη το οποιο θελω να το χρησιμοποιησω

πως μπορω να το βρω το νουμερο;;; εχει μηδενικο υπολοιπο και δεν εχω τα χαρτια της καρτας

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα f2gο σε μια συσκευη το οποιο θελω να το χρησιμοποιησω

πως μπορω να το βρω το νουμερο;;; εχει μηδενικο υπολοιπο και δεν εχω τα χαρτια της καρτας

 

1...και γιατί δεν παιρνεις ενα καινουργιο? τσαμπα ειναι.

2...Διαβασε εδω για ανάκτηση αριθμού.

3...παρε μια καρτα και βαλε λεφτα στο 1268 ωστε να μπορεις να κανεις κληση.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Πας σε ένα κατάστημα με την ταυτότητά σου και κάνεις την αλλαγή. Τόσο απλά.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...