Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας!Πακέτο ομιλίας δεν μπορούμε να ενεργοποιήσουμε από το σαιτ-mycosmote-ή την εφαρμογή για android?

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα. Μιας και νεος στο whatsup φοιτητικο εχω μια απορια. Εχω διαθεσιμα 1,2g internet μεχρι 02/11 και ωρα 12.53 κατα τα λεγομενα της εφαρμογης. Ποια ειναι η τελευταια στιγμη για να αγορασω ενα πακετακι 500mb με 5ε ωστε να προστεθουν στο υπολοιπο των mb και να παρει παραταση ακομα ενα μηνα το νεο υπολοιπο των mb?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μιας και νεος στο whatsup φοιτητικο εχω μια απορια. Εχω διαθεσιμα 1,2g internet μεχρι 02/11 και ωρα 12.53 κατα τα λεγομενα της εφαρμογης. Ποια ειναι η τελευταια στιγμη για να αγορασω ενα πακετακι 500mb με 5ε ωστε να προστεθουν στο υπολοιπο των mb και να παρει παραταση ακομα ενα μηνα το νεο υπολοιπο των mb?

Και 10 λεπτά πριν την λήξη του πακέτου αν βάλεις άλλο παίρνει παράταση. Εγώ όμως βάζω πάντα νέο πακέτο για να είμαι 100% σιγουρη, γύρω στην μισή ώρα πριν μου λήξει το προηγούμενο κ είναι οκ! Παίρνει παράταση η ημερομηνία λήξης και δεν χάνεις και τα mb Που σου περισεψαν από το προηγούμενο πακέτο.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι την 1η Νοεμβρίου θα μπουν τα νέα MB του φοιτητικού και θα ανανεωθεί.
Link to comment
Share on other sites

Και 10 λεπτά πριν την λήξη του πακέτου αν βάλεις άλλο παίρνει παράταση. Εγώ όμως βάζω πάντα νέο πακέτο για να είμαι 100% σιγουρη, γύρω στην μισή ώρα πριν μου λήξει το προηγούμενο κ είναι οκ! Παίρνει παράταση η ημερομηνία λήξης και δεν χάνεις και τα mb Που σου περισεψαν από το προηγούμενο πακέτο.

 

Ευχαριστω φιλε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νομίζω ότι την 1η Νοεμβρίου θα μπουν τα νέα MB του φοιτητικού και θα ανανεωθεί.

 

Μαλλον δεν θα μπουνε γιατι τα πηρα τον προηγουμενο μηνα μιας και τον προπροηγουμενο εβαλα τα 10ε και πηρα και τα πρωτα 600 η εκτος αν το κανει οπως το φοιτητικο cu.

Link to comment
Share on other sites

Συγγενικo πρόσωπο,ηλικιωμένη ζήτημα αν κάνει χρήση πάνω από 10 λεπτά το μήνα μέσο όρο.Μόνο το καλοκαίρι κατα τη διάρκεια διακοπών 15-20 ημερών παίζει να το χρησιμοποιήσει 1-2 ώρες. Τώρα με την υποχρεωτική ανανέωση κάθε 3 μήνες και το κίνδυνο να ξεχάσει να άνανεώσει μήπως είναι καλύτερα το cosmote 0 ευρώ πάγιο η υπάρχει κάποια άλλη εναλλακτiκή;
Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφερετε με online ανανεωση 10€ δινει 500mb δωρο

Πριν λιγο ολοκληρωσα την συναλλαγη μου.

 

"AΠO THN ANANEΩΣH ΠOY ΠPAΓMATOΠOIHΣEΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 500MB ΓIA 7 HMEPEΣ. KAΛO ΣEPΦAPIΣMA!"

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφερετε με online ανανεωση 10€ δινει 500mb δωρο

Πριν λιγο ολοκληρωσα την συναλλαγη μου.

 

"AΠO THN ANANEΩΣH ΠOY ΠPAΓMATOΠOIHΣEΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 500MB ΓIA 7 HMEPEΣ. KAΛO ΣEPΦAPIΣMA!"

 

Να ηταν για μηνα, θα ελεγα οτι αξιζει.

Αλλα..μέρες?

 

Σε αλλες χωρες δινουν data πακετα για πενταροδεκαρες.

Εδω ειμαστε πισω απο τον κοσμο, μοσχοπουλανε τα mb.

 

Προσφερες της πλακας, αλλοτε για μια βδομαδα, αλλοτε για ενα σκ!

Εγω δεν θα παρω.

Φυσικα, πολλοι θα παρουν, γιατι πολλοι ειναι της λογικης 'ο καλος μυλος τα αλεθει ολα'.

Αντε προσφορες και με τις 'ωρες' cosmote.

Οσο λιγοτερο, τοσο καλυτερο, στα στενα μυαλα σας, cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Να ηταν για μηνα, θα ελεγα οτι αξιζει.

Αλλα..μέρες?

 

Σε αλλες χωρες δινουν data πακετα για πενταροδεκαρες.

Εδω ειμαστε πισω απο τον κοσμο, μοσχοπουλανε τα mb.

 

Προσφερες της πλακας, αλλοτε για μια βδομαδα, αλλοτε για ενα σκ!

Εγω δεν θα παρω.

Φυσικα, πολλοι θα παρουν, γιατι πολλοι ειναι της λογικης 'ο καλος μυλος τα αλεθει ολα'.

Αντε προσφορες και με τις 'ωρες' cosmote.

Οσο λιγοτερο, τοσο καλυτερο, στα στενα μυαλα σας, cosmote.

 

Αν όμως βάλεις και ένα reload με internet και αμέσως μετά αγοράσεις και αλλα 500 mb με 5 ευρω τότε όλα αθροίζονται και πανε σε μηνιαία διάρκεια οποτε έστω και μεσοβέζικα έχεις κάτι παραπάνω από 1gb για ένα μηνα;)

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον ενδιαφερετε με online ανανεωση 10€ δινει 500mb δωρο

Πριν λιγο ολοκληρωσα την συναλλαγη μου.

 

"AΠO THN ANANEΩΣH ΠOY ΠPAΓMATOΠOIHΣEΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 500MB ΓIA 7 HMEPEΣ. KAΛO ΣEPΦAPIΣMA!"

 

Πως γίνεται online ανανέωση;

 

To παραπανω ισχύει για cosmocarta ή whatsup;

Link to comment
Share on other sites

Αν όμως βάλεις και ένα reload με internet και αμέσως μετά αγοράσεις και αλλα 500 mb με 5 ευρω τότε όλα αθροίζονται και πανε σε μηνιαία διάρκεια οποτε έστω και μεσοβέζικα έχεις κάτι παραπάνω από 1gb για ένα μηνα;)

Όπως ακριβώς το λες:Για ένα μήνα κι όχι κάθε μήνα....

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται online ανανέωση;

 

To παραπανω ισχύει για cosmocarta ή whatsup;

 

Σιγουρα ισχυει για cosmoΚαρτα

αλλα νομιζω πρεπει να ισχυει και για whats up.

 

ΟΝ line ανανεωση γινετε λογικα απο καταστημα cosmote ή γερμανος και απο την εφαρμογη της cosmote με πιστωτικη ή cash card.

 

Οσο για αυτους που λενε οτι ειναι μονο για 7 μερες μαλλον δεν πολυχρησιμοποιουν mb στα καρτοκινητο.

εαν το υπολοιπο που εχεις σε mb ληγει αργοτερα μεταφερεται και το δωρο στις ιδιες μερες.εγω απλα ηθελα να βαλω 10 ευρω για να παρω χρονο ομιλιας. Και ξαφνικα περνω και 500 mb τα οποια ληγουν σε 20 μερες που θα ελεγε και το πακετο mb που ειχα αγορασει.!μονο κερδος εχω

MΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

διαβάστε προσφορά που ήρθε σε συγγενή μου που πήρε νέο νούμερο.

 

ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΕΣ ΔΩΡΟ 600’ ΠΡΟΣ WHAT’S UP ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΔΩΡΟ 600΄ΠΡΟΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ WHAT’S UP. ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΟ 200’ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ & 500ΜΒ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ. ΑΝΑΝΕΩΣΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΔΩΡΟ.

 

Δηλαδή και δωρεάν προς what's up και προς όλους και ιντερνετ με 5ε και εμεις καθομαστε κια βαζουμε καρτες χωρις λογο. ειναι δυνατόν; Μήπως να ζητήσουμε τις ίδιες προσφορές και την ίδια μεταχείριση επιτέλους;

Link to comment
Share on other sites

διαβάστε προσφορά που ήρθε σε συγγενή μου που πήρε νέο νούμερο.

 

ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΕΣ ΔΩΡΟ 600’ ΠΡΟΣ WHAT’S UP ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ. ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΔΩΡΟ 600΄ΠΡΟΣ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ WHAT’S UP. ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΕΧΕΙΣ ΔΩΡΟ 200’ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ & 500ΜΒ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ. ΑΝΑΝΕΩΣΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΔΩΡΟ.

 

Δηλαδή και δωρεάν προς what's up και προς όλους και ιντερνετ με 5ε και εμεις καθομαστε κια βαζουμε καρτες χωρις λογο. ειναι δυνατόν; Μήπως να ζητήσουμε τις ίδιες προσφορές και την ίδια μεταχείριση επιτέλους;

 

Στελνουν τετοιες προσφορες σε συνδρομητες που εχουν να βαλουν μοναδες πολυ καιρο συνηθως.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Στελνουν τετοιες προσφορες σε συνδρομητες που εχουν να βαλουν μοναδες πολυ καιρο συνηθως.

 

ειναι νεο νουμερο και νεα προσφορα που παιζει σε ολα τα Ιωάννινα

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς και εσύ να πάρεις ένα νέο νούμερο[/QUO

 

1. Δεν είμαι στα Γιάννενα

2. Ως παλιος συνδρομητής θα μπορουσαν να μου κανοιυν και μενα καμια προσφορά της προκοπής

Link to comment
Share on other sites

Εσένα σε έχουν σίγουρο , εάν έχεις δίκαρτο πάρε νέο νούμερο , κάνε τις κλήσεις από αυτό και τα 5ευρα της ανανέωσης τα μεταφέρεις στο παλιό σου νούμερο .
Link to comment
Share on other sites

Εσένα σε έχουν σίγουρο , εάν έχεις δίκαρτο πάρε νέο νούμερο , κάνε τις κλήσεις από αυτό και τα 5ευρα της ανανέωσης τα μεταφέρεις στο παλιό σου νούμερο .

 

Δεν είμαι στα Γιάννενα δυστυχώς κα ιδεν μπορώ να πάρω την προσφορά. Μόνο εκεί τη δίνουν, ειδική προσφορά καταλαβάτε; :X

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να αγοράσω χρόνο ομιλίας για κοσμοκάρτα online? Οι κωδικοί του whats up λειτουργούν και για κοσμοκάρτα;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...