Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε μια κοσμοκάρτα που σπάνια την χρησιμοποιώ έγινε διακοπή γιατί είχα καιρό να βάλω χρήματά. Αυτό πρέπει να έγινε πρόσφατα γιατί πριν 2 εβδομάδες περίπου που κοίταξα, δούλευε. Αν βάλω τώρα χρήματά θα ενεργοποιηθεί ή τον χάσαμε τον αριθμό?

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Σε μια κοσμοκάρτα που σπάνια την χρησιμοποιώ έγινε διακοπή γιατί είχα καιρό να βάλω χρήματά. Αυτό πρέπει να έγινε πρόσφατα γιατί πριν 2 εβδομάδες περίπου που κοίταξα, δούλευε. Αν βάλω τώρα χρήματά θα ενεργοποιηθεί ή τον χάσαμε τον αριθμό?

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

 

Πόσο καιρός είχες να ανανεώσεις το υπόλοιπο; Αν πέρασαν 13 μήνες από την τελευταία ανανέωση, ο αριθμός δεν σου ανήκει πλέον.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου το έβγαλε στις ειδοποιήσεις της εφαρμογής. Τι παίζει; 0e87147a1af46717afd2233f37d4d866.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον και για τα 4,με max 2 ενεργοποιήσεις τη φορά.
Δηλαδή αν τελειώσουν τα 3 γίγα μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε και 2η φορά δωρεάν μέσα στο ίδιο ΣΚ και αυτό να το κάνουμε για όλα τα ΣΚ μέχρι τις 4/3; Δεν είναι όμως σίγουρο αυτό, ε;
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν τελειώσουν τα 3 γίγα μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε και 2η φορά δωρεάν μέσα στο ίδιο ΣΚ και αυτό να το κάνουμε για όλα τα ΣΚ μέχρι τις 4/3; Δεν είναι όμως σίγουρο αυτό, ε;

Σίγουρο είναι 6gb έφαγα αυτό το ΣΚ κανονικά σε 5 κινητά. 30gb δηλαδή.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Σαν να αφαίρεσαν 2 παραγράφους από την προσφορά...

41c6dbd9173174b0519d714308aff1a8.jpg

Τους έτσουξαν μάλλον τα 6gb οπότε μάλλον μια φορά ενεργοποίηση μόνο.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Αν μπείτε στην εφαρμογή έχει 1GB δώρο σήμερα για του Αγίου Βαλεντίνου. Ενεργοποίηση μέχρι τις 23.59 και διάρκεια 24 ώρες από τη στιγμή ενεργοποίησης.
Link to comment
Share on other sites

Τους έτσουξαν μάλλον τα 6gb οπότε μάλλον μια φορά ενεργοποίηση μόνο.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Που έφαγες ρε τρελέ 6 γίγα; αγώνα είδα και έφυγαν κάτω από 1γίγα

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Που έφαγες ρε τρελέ 6 γίγα; αγώνα είδα και έφυγαν κάτω από 1γίγα

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρώω ότι τρώω όλη μέρα YouTube cosmote go κτλ και μετά playstore και άστο να κατεβάζει. Αφού δεν έβαλα κάνα torrent πάλι καλά. Εμένα είδαν και το έκαναν μια φορά ενεργοποίηση μάλλον.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν μπείτε στην εφαρμογή έχει 1GB δώρο σήμερα για του Αγίου Βαλεντίνου. Ενεργοποίηση μέχρι τις 23.59 και διάρκεια 24 ώρες από τη στιγμή ενεργοποίησης.

Δεν ενεργοποιητε λογικά κάποιο θέμα η εφαρμογή για τώρα.

 

Send From My NOTE 3 With Note 8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Αν μπείτε στην εφαρμογή έχει 1GB δώρο σήμερα για του Αγίου Βαλεντίνου. Ενεργοποίηση μέχρι τις 23.59 και διάρκεια 24 ώρες από τη στιγμή ενεργοποίησης.

 

Ευχαριστούμε, μήπως ξέρουμε εάν θα το έχει και το Φρογκ;

Link to comment
Share on other sites

Που έφαγες ρε τρελέ 6 γίγα; αγώνα είδα και έφυγαν κάτω από 1γίγα

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χρησιμοποιείς κάποια εφαρμογή για να βλέπεις αγώνες online; προσπαθώ να βγάλω άκρη αλλά δεν τα καταφέρνω
Link to comment
Share on other sites

Day στο 1330 στειλτε! Εχει τιποτα για τριημερο καθαρας δευτερας? Το ακουσα απο κατι παιδια στον ησαπ πριν!
:superman:
Link to comment
Share on other sites

Day στο 1330 στειλτε! Εχει τιποτα για τριημερο καθαρας δευτερας? Το ακουσα απο κατι παιδια στον ησαπ πριν!
TΩPA ΔΩPEAN TO #giga_soukou ΓIA TA EΠOMENA 3 ΣABBATOKYPIAKA MEXPI KAI 04/03 XΩPIΣ ΛOΓO... ΠAPE TA 3GB ΔΩPO KAI ZHΣE ΣTO FULL ENA AKOMA ΣOYKOY AΛΛA KAI THN KAΘAPA ΔEYTEPA! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH THΣ ΠPOΣΦOPAΣ ΓIA AYTO TO ΣK MΠEΣ ΣTO WHAT'S UP APPLICATION.
Link to comment
Share on other sites

Ρίχτε ένα μάτι στην εφαρμογή, έχει τα πάντα μη βαριέστε

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χρησιμοποιείς κάποια εφαρμογή για να βλέπεις αγώνες online; προσπαθώ να βγάλω άκρη αλλά δεν τα καταφέρνω
Άντε ρε που δε μπορείς, τι αγώνες δεν βρίσκεις; μη με πεις κολεγειακο Ινδίας για το στοίχημα

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια. Εχω whatsup και ειδα οτι δεν δουλευει η ειδοποιηση κλησεων, πηρα εξυπηρετηση πελατων, μου ειπανε οτι ειναι ενεργοποιημενη, και την ξαναενεργοποιησανε, αλλα παλι τιποτα....Μηπως χρειαζεται καποια ρυθμιση και απο την συσκευη; Εχω το samsung galaxy s7edge
Link to comment
Share on other sites

καλα αυτη η προσφορα με την ευρωπαικη καρτα νεων και το whats up τι ακριβως γινεται; ειχα παει εγω να ρωτησω περιμενα σε γερμανο δεν ξερω ποση ωρα εφυγα μετα πηγα ξανα αλλα σε κοσμοτε καταστημα και μετα απο πανω απο 30 λεπτα συνενοηθηκα μιλαμε για πολυ κοσμο! , τελικα εστειλα το αδελφο μου να την ενεργοποιησει ολα καλα του ειπανε , βαζει καρτα 10 ευρω και δεν του μπηκανε τα 600 λεπτα προς whats up και τα 600mb internet δηλαδη οτι ναναι!! αυτη η κοσμοτε , εκει που αντιστοιχα η cu με ενα μυνημα ενεργοποιειται , αυτη τιποτα! . :mad:

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω αν τα ΜΒ από reloadit και παρε μοιρασε ισχυουν στην περιαγωγη ή μονο τα αγορασμενα απο πακετο ?
Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια. Εχω whatsup και ειδα οτι δεν δουλευει η ειδοποιηση κλησεων, πηρα εξυπηρετηση πελατων, μου ειπανε οτι ειναι ενεργοποιημενη, και την ξαναενεργοποιησανε, αλλα παλι τιποτα....Μηπως χρειαζεται καποια ρυθμιση και απο την συσκευη; Εχω το samsung galaxy s7edge

 

Αν έχεις ενεργοποιημένη την υπηρεσία wifi calling πιθανόν να είναι εκεί το μπλέξιμο.

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτη η προσφορα με την ευρωπαικη καρτα νεων και το whats up τι ακριβως γινεται; ειχα παει εγω να ρωτησω περιμενα σε γερμανο δεν ξερω ποση ωρα εφυγα μετα πηγα ξανα αλλα σε κοσμοτε καταστημα και μετα απο πανω απο 30 λεπτα συνενοηθηκα μιλαμε για πολυ κοσμο! , τελικα εστειλα το αδελφο μου να την ενεργοποιησει ολα καλα του ειπανε , βαζει καρτα 10 ευρω και δεν του μπηκανε τα 600 λεπτα προς whats up και τα 600mb internet δηλαδη οτι ναναι!! αυτη η κοσμοτε , εκει που αντιστοιχα η cu με ενα μυνημα ενεργοποιειται , αυτη τιποτα! . :mad:

 

 

 

Ηρθε μηνυμα στο κινητο οτι ενεργοποιηθηκε η ευρωπαικη καρτα νεων; γιατι και εγω νομιζα οτι ενεργοποιηθηκε και μετα οταν τους πηρα τηλεφωνο ξαναθελανε τα χαρτια διοτι δεν ειχε περαστει.

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας,

 

Απο cosmote συμβολαιο τι αξιζει να παει καποιος

whatsup COMBO CALL THEM ALL PLUS-i

vodafonecu CU Combo 600

 

???

 

Και στα δυο οταν ανανεώσεις πακέτο πριν λήξει προστιθονται????

 

Κοστος φορητοτητας???

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας,

 

Απο cosmote συμβολαιο τι αξιζει να παει καποιος

whatsup COMBO CALL THEM ALL PLUS-i

vodafonecu CU Combo 600

 

???

 

Και στα δυο οταν ανανεώσεις πακέτο πριν λήξει προστιθονται????

 

Κοστος φορητοτητας???

 

Καλημέρα,

 

Προστίθενται και στα δύο, αρκεί να ενεργοποιήσεις το πακέτο ξανά πριν τη λήξη του.

 

Υπόψιν ότι το reload αλλάζει σε διάρκεια από Μάρτιο. Έχει διάρκεια 1 μήνα και θα μειωθεί στις 15 ημέρες.

 

Κάτι τέτοιο δεν φαίνεται να αλλάζει με το Just Surf bonus.

 

Οπότε αν εκεί που κίνησε έχει καλό σήμα η Vodafone, προτείνω να πας σε CU.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...