Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά περί iPhone


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ το έχω δώσει το 3gs από την περασμένη Παρασκευή και ακόμα περιμένω απάντηση...

Ήταν ακριβώς όπως στη φωτογραφία κίτρινο δίπλα στο παλιό μου 3g...

Όταν θα έχω ενημέρωση θα σας γράψω

ΣΕ ΓΕΡΜΑΝΟ ??

LG G4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σχετικά με αυτό που έγραψε ο φίλος παραπάνω ότι όλα πρέπει να τα έχουμε γραπτά:

Στις 7/8 κάλεσα το 13830 της Vodafone και έκανα καταγγελία για την αντιμετώπιση της Vodafone. Μέχρι εχθές δεν είχα πάρει απάντηση, ο διευθυντής του καταστήματος Χαλανδρίου μου ζήτησε να τους ξανατηλεφωνήσω για να καταθέσω και τα νεώτερα με την Apple. Πράγματι βρήκαν την αρχική μου καταγγελία και μου είπαν ότι έχει καθυστερήσει η επίσημη απάντηση της εταιρείας λόγω Αυγούστου (...). Οι καταγγελίες μαγνητοφωνούνται και δεν νομίζω να προσπεράσουν το θέμα έτσι εύκολα. Στο κάτω-κάτω η Vodafone δεν έχει κανένα κόστος! Απλά θέλει πολύ κυνήγημα ενώ σε άλλες ευρωπαϊκές χώρες (Αγγλία, Βέλγιο κλπ) όπως διάβασα στα discussions της Apple, τους αντικαθιστούν το κινητό σε 5 λεπτά! (σύμφωνα με μαρτυρίες καταναλωτών).

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε αυτό το site : http://www.chipmunk.nl/klantenservice/applemodel.html

 

μπορείτε να βάλετε τον σειριακό αριθμό της συσκευής σας και να λάβετε πληροφορίες για την εβδομάδα κατασκευής αλλά και το εργοστάσιο κατασκευής. Επίσης αναφέρει και εάν τυχόν το συγκεκριμένο κινητό έχει πιθανότητα να εμφανίζει κιτρινισμένη οθόνη.

 

Καλό θα ήταν να αναφέρουμε εδώ το εργοστάσιο κατασκευής και την εβδομάδα παραγωγής και επίσης εάν παρουσιάζεται το φαινόμενο με την κιτρινισμένη οθόνη και σε τι βαθμό, για να μπορέσουμε να καταλάβουμε μήπως το πρόβλημα σχετίζεται με συγκεκριμένα εργοστάσια και εβδομάδες παραγωγής. ;)

 

Ξεκινάω εγώ :

 

iPhone 3GS 32GB BLACK

 

Factory : 88

 

Production week : 28

 

Συμπτώματα : Λίγο ποιο ζεστή απόχρωση από το 3G αλλά όχι πολύ κιτρινισμένη οθόνη όπως αυτή που φαίνεται στην φώτο του panospc.

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

2 3Gs 16*GB Λευκό και Μαύρο,

Εργοστάσιο Παραγωγής / Εβδομάδα / Παρατήρηση απόχρωσης ως DJArte.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΓΕΡΜΑΝΟ ??

 

Όχι σε oteshop ...

 

Δυστυχώς δεν έχω κρατήσει serial no της συσκευής που επέστρεψα αλλά είχα δει ότι είναι κατασκευασμένο την 28η εβδομάδα... Εμένα όπως έχω ήδη πει ήταν κίτρινο σαν τις φωτογραφίες πάνω...

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

iPhone 16GB Λευκό

Factory: 88 (Shenzhen, China)

Production week: 28

 

Πάντως αν δεν το βάλεις δίπλα στο 3G δεν καταλαβαίνεις πόση διαφορά υπάρχει. Είμαι σίγουρος ότι πολλά άτομα έχουν κιτρινισμένη οθόνη αλλά δεν το καταλαβαίνουν επειδή δεν το έχουν βάλει δίπλα σε κάποιο 3G για να δουν τη διαφορά...

Link to comment
Share on other sites

Name: Apple iPhone 3GS

Colour: Black

Capacity: 16GB

Factory: 84 (Shenzhen, China)

Production week: 28 (July)

 

Και εγώ παρατήρησα λίγο πιο ζεστή απόχρωση σε σχέση με το 3G, αλλά σε καμία περίπτωση μεγάλη αλλοίωση των χρωμάτων.

 

ΥΓ: Το επέστρεψα λόγω καμένων pixel και περιμένω αντικατάσταση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Name: Apple iPhone 3GS

Model: iPhone 3GS

Group1: iPhone

Group2: 3GS

Generation:

ModelCode: iphone_3gs

Problems: Many of these phones have a yellow tint on the screen. Please tell us if this phone does or does not suffer from that.

Family name: A1303

Screen size: 3.5 inch

Screen resolution: 480x320 pixels

Colour: White

Capacity: 16GB

Factory: 88 (Shenzhen, China)

External link: Technical specifications by apple-history.com

Model introduced: 2009

Production year: 2009

Production week: 28 (July)

Production number: 14756 (within this week)

 

thn p...????

Link to comment
Share on other sites

Name: Apple iPhone 3GS

Colour: white

Capacity: 16GB

Factory: 84 (Shenzhen, China)

Production week: 28 (July)

 

Σύγκριση με 3g φίλου... καμία διαφορά

Σύγκριση με ipod 2g..... κιτρινισμένο

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Name: Apple iPhone 3GS

Colour: white

Capacity: 16GB

Factory: 84 (Shenzhen, China)

Production week: 28 (July)

 

Σύγκριση με 3g φίλου... καμία διαφορά

Σύγκριση με ipod 2g..... κιτρινισμένο

To problems me to tint sto vgazei sto site?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά μην βασίζεστε απόλυτα στην ένδειξη του site για το πρόβλημα. Υπάρχουν και περιπτώσεις που δεν παρουσιάζεται πρόβλημα με κίτρινη οθόνη παρόλο που ο έλεγχος στο site βγάζει πιθανό πρόβλημα. ;)

 

Από ότι μπορώ να παρατηρήσω μέχρι τώρα και σε συνδυασμό με ένα 3GS ενός φίλου που παρατήρησα, όσα έχουν κατασκευαστεί από το εργοστάσιο 84 δεν παρουσιάζουν πρόβλημα ενώ αντίθετα τα περισσότερα από το εργοστάσιο 88 παρουσιάζουν άλλα λιγότερο και άλλα περισσότερο yellow tint στην οθόνη.

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Name: Apple iPhone 3GS

Model: iPhone 3GS

Group1: iPhone

Group2: 3GS

Generation:

ModelCode: iphone_3gs

Problems: Many of these phones have a yellow tint on the screen. Please tell us if this phone does or does not suffer from that.

Family name: A1303

Screen size: 3.5 inch

Screen resolution: 480x320 pixels

Colour: White

Capacity: 16GB

Factory: 86 (China)

External link: Technical specifications by apple-history.com

Model introduced: 2009

Production year: 2009

Production week: 31 (August)

Production number: 11027 (within this week)

 

 

δεν έχω πρόβλημα με την οθόνη όμως. Το μόνο πρόβλημα που έχω στο 3GS μου είναι ότι το powerbutton έχει μια ελαφριά κλίση προς τα αριστερά

Link to comment
Share on other sites

Μετά από παράκληση του Dj@rtemod ποστάρω και τα δικά μου αποτελέσματα, και όπως έχω πει και στα πιο πριν post δεν έχω κανένα προβλημα. Τα χρώματα είναι ok!!!!

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Name: Apple iPhone 3GS

Model: iPhone 3GS

Group1: iPhone

Group2: 3GS

Generation:

ModelCode: iphone_3gs

Problems: Many of these phones have a yellow tint on the screen. Please tell us if this phone does or does not suffer from that.

CPU speed: 600MHz

Screen size: 3.5 inch

Screen resolution: 480x320 pixels

Colour: Black

Capacity: 16GB

Factory: 84 (Shenzhen, China)

External link: Technical specifications by apple-history.com

Model introduced: 2009

Production year: 2009

Production week: 28 (July)

Production number: 2082 (within this week)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! (οποιος ειναι εδω ας βοηθησει!:p:p )

 

Προχθες το μεσημερι το κινητο μου χρειαζοταν φορτιση αφου το επιπεδο μπαταριας ηταν 10%. Το βαζω να φορτισει ολο το μεσημερι-περιπου 3,5 ωρες- και επειτα το βγαζω για να το χρησιμοποιησω. Οταν το επιασα παραλιγο να παθω εγκαυμα 3ου βαθμου! Πραγματικα ζεματαγε! Παταω το home και βλεπω το μηνυμα προειδοποιησης "temperature" χωρις να μπορω να το χρησιμοποιησω μεχρι να κρυωσει οπως ελεγε. Σκεφτηκα οτι κατι θα επαιξε με το φορτιστη. Εντωμεταξυ το εικονιδιο της μπαταριας ηταν "πληρες" με την "πριζα". Οταν ομως ανοιξα μια εφαρμογη που δειχνει σε ποσοστο το επιπεδο της, ηταν 30% ΜΟΝΟ! Τοσες ωρες... Δεν παμε καλαααα.. Θεωρησα οτι τοση ωρα ηταν αδυνατον να μην φορτισε καθολου και οτι απλα ηταν ενα "lag". Περιμενω να κρυωσει και να φυγει η προηγουμενη προειδοποιηση και κανω επανεκκινηση.. Μαντεψτε: καμια διαφορα=η μπαταρια ηταν αφορτιστη.. Οπως ηταν λογικο μετα απο καμια ωρα εβγαλε "20% remaining".. Αλλαζω πριζα και φορτιστη, το ξαναβαζω και απο το 18% μετα απο 1,5 ωρα, το ποσοστο ηταν 15%!!! Το αφησα να κλεισει, αφου μεσολαβησαν hard reset kai restore, μηπως και στρωσει αλλα ματαια... Τωρα ειναι κλειστο και δεν ανοιγει καν!! Τι να κανωωωω;;; Σας θερμοπαρακαλω! Να το στειλω σερβις; Εχω ενα μηνα ακομα εγγυηση..

 

ps.iPhone 3G, 3.0.1, (τωρα χωρις J/B)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

 

Notice to mods!: Γραφω με greeklish MONO οταν ειμαι σε PC χωρις ελληνικα ή για καποιο αλλο σοβαρο λογο. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! (οποιος ειναι εδω ας βοηθησει!:p:p )

 

Προχθες το μεσημερι το κινητο μου χρειαζοταν φορτιση αφου το επιπεδο μπαταριας ηταν 10%. Το βαζω να φορτισει ολο το μεσημερι-περιπου 3,5 ωρες- και επειτα το βγαζω για να το χρησιμοποιησω. Οταν το επιασα παραλιγο να παθω εγκαυμα 3ου βαθμου! Πραγματικα ζεματαγε! Παταω το home και βλεπω το μηνυμα προειδοποιησης "temperature" χωρις να μπορω να το χρησιμοποιησω μεχρι να κρυωσει οπως ελεγε. Σκεφτηκα οτι κατι θα επαιξε με το φορτιστη. Εντωμεταξυ το εικονιδιο της μπαταριας ηταν "πληρες" με την "πριζα". Οταν ομως ανοιξα μια εφαρμογη που δειχνει σε ποσοστο το επιπεδο της, ηταν 30% ΜΟΝΟ! Τοσες ωρες... Δεν παμε καλαααα.. Θεωρησα οτι τοση ωρα ηταν αδυνατον να μην φορτισε καθολου και οτι απλα ηταν ενα "lag". Περιμενω να κρυωσει και να φυγει η προηγουμενη προειδοποιηση και κανω επανεκκινηση.. Μαντεψτε: καμια διαφορα=η μπαταρια ηταν αφορτιστη.. Οπως ηταν λογικο μετα απο καμια ωρα εβγαλε "20% remaining".. Αλλαζω πριζα και φορτιστη, το ξαναβαζω και απο το 18% μετα απο 1,5 ωρα, το ποσοστο ηταν 15%!!! Το αφησα να κλεισει, αφου μεσολαβησαν hard reset kai restore, μηπως και στρωσει αλλα ματαια... Τωρα ειναι κλειστο και δεν ανοιγει καν!! Τι να κανωωωω;;; Σας θερμοπαρακαλω! Να το στειλω σερβις; Εχω ενα μηνα ακομα εγγυηση..

 

ps.iPhone 3G, 3.0.1, (τωρα χωρις J/B)

 

Συγνώμη αλλά μετά από όλα αυτά ρωτάς αν θα το πας για service και με ένα μήνα εγγύηση>>??:wacko:

 

Aσε που μετά τα νέα εκρήξεων δεν θα έπρεπε να το ξαναβάλεις στην πρίζα...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση σε OS 3.0 Και Πρόβλημα στην Μπαταρία!

[Πρόβλημα] Δεν φορτίζει

[ΠΡΟΒΛΗΜΑ] iTunes και φόρτιση

Νομίζω ότι μπορείς να απευθυνθείς σε ένα από αυτά τα thread. Δεν χρειάζεται ο κάθε χρήστης που έχει πρόβλημα με την μπαταρία του να ανοίγει νέο θέμα ;)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σεβαστές οι απόψεις σας αλλά δεν νομίζω ότι αφορούν το συγκεκριμένο θέμα που έχει ανοίξει για ένα συγκεκριμένο σκοπό και παρακαλώ ας παραμείνουμε σε αυτό.

 

Εάν έχετε κάποιες προτάσεις - παρατηρήσεις για το πως διαχερίζονται το forum της apple οι mods, μπορείτε να απευθυνθείτε σε αυτούς με pm. ;)

 

Για αυτόν τον λόγο τα παραπάνω ποστ διαγράφονται.

 

Ευχαριστώ για την κατανόηση.

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου ειναι ΟΚ, ασχετως που γραφει οτι μπορει να εχει προβλημα με κιτρινισμενη οθονη..
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

του αδερφου μου εκανε τα ιδια!! οχι την θερμοκρασια...αλλα το εβαζε να φορτισει και αυττο δεν φορτιζε!

 

με ενα restore ολα επανηλθαν!:)

Link to comment
Share on other sites

του αδερφου μου εκανε τα ιδια!! οχι την θερμοκρασια...αλλα το εβαζε να φορτισει και αυττο δεν φορτιζε!

 

με ενα restore ολα επανηλθαν!:)

Τυχερος ο αδερφος σου!:p

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

 

Notice to mods!: Γραφω με greeklish MONO οταν ειμαι σε PC χωρις ελληνικα ή για καποιο αλλο σοβαρο λογο. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το παλιό μου 3G δίπλα δίπλα με το καινούριο 3GS. Υπάρχει σαφής κιτρινίλα που αν δεν τα βάλεις δίπλα το ένα στο άλλο δεν το καταλαβαίνεις.

Δεν υπάρχει διαφορά στην απόχρωση του πάνω μέρους της οθόνης με το κάτω.

Όλο έχει την ίδια κιτρινίλα.

Οι φωτογραφίες είναι από κινητό. :p

 

http://i30.tinypic.com/24qqn9l.jpg

http://i25.tinypic.com/yoxs1.jpg

 

Ντάξει δεν χρειάζεται να πω ποιο είναι ποιο.:lol:

Βαριέμαι να τρέξω να το αλλάξω και να μπω σε διαδικασίες να περιμένω κάνα μήνα για καινούρια συσκευή.

 

Και ένα videaki που φαίνονται καλύτερα τα πιο ζεστά χρώματα του 3GS :p http://www.sendspace.com/file/zysdqv

 

To Πήγε κανένας πίσω; Του το άλλαξαν;

Link to comment
Share on other sites

Name: Apple iPhone 3GS

Model: iPhone 3GS

Group1: iPhone

Group2: 3GS

Generation:

ModelCode: iphone_3gs

Problems: Many of these phones have a yellow tint on the screen. Please tell us if this phone does or does not suffer from that.

Family name: A1303

Screen size: 3.5 inch

Screen resolution: 480x320 pixels

Colour: White

Capacity: 16GB

Factory: 87 (China)

Model introduced: 2009

Production year: 2009

Production week: 31 (August)

Production number: 870 (within this week)

 

Έχω πάρει 3 τεμάχια και το λευκό τους είναι σαν του Ψειλορείτη το Φλεβάρη. No problem for me. Ίδια παρατήρηση με του Dead Angel για το κουμπί που έχει κλιση πρός τα αριστερά, το παρατήρησα να φανταστείτε μετά την υπόδειξη του Dead Angel.

Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα από το oteshop της Νίκαιας γιατί με πήραν τηλέφωνο ότι η συσκευή μου επέστρεψε...

 

Πήγα λοιπόν με χαρά να παραλάβω και είδα ένα κουτί σε κακό χάλι χτυπημένο στις γωνίες χωρίς να κλείνει μέχρι κάτω γιατί τον φορτιστή τον είχα βάλει πρόχειρα μέσα. Ρωτάω την κοπέλα έτσι το έστειλαν ???

 

Εκείνη είπε ναι και μετά την ρώτησα αν υπήρχε κάποιο συνοδευτικό χαρτί και αν το αντικατέστησαν ...

 

Μου είπε ότι συνήθως τα αντικαθιστούν και έψαξε για χαρτί το οποίο το βρήκε και μου το έδωσε στο χέρι...

 

Έγγραφε : Η συσκευή αναβαθμίστικε για την καλύτερη δυνατή λειτουργία της. Ο χρήστης να επαναφέρει τις προσωπικές του ρυθμίσεις από το μενού του τηλεφώνου. Χωρίς μελλοντική εγγύηση λόγω ραγισμένου πίσω καλύμματος...

 

ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!!!!!!!! ΡΑΓΙΣΜΕΝΟ ΠΙΣΩ ΚΑΛΥΜΜΑ????????????? ΧΩΡΙΣ ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑΤΙ????? ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΦΤΑΙΩ???????????

 

Το κοιτάζω από πίσω δεν είχε τίποτα και το μόνο που παρατήρησα ήταν στο πάνω μέρος ένα μικρό σημαδάκι...

 

Και ρωτάω ρε παιδιά... ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΜΙΑΣ ΗΜΕΡΑΣ???

 

ΠΩΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ???

 

Φυσικά δεν την παρέλαβα τη συσκευή και είπα ότι μόνο όταν στείλουν άλλο να με ξανακαλέσουν...

 

Από εκείνη την ώρα με έχει πιάσει πονοκέφαλος αλλά παράλληλα αρχίζω να σκέφτομαι και πάρα κάτω... Αν υποθέσουμε λοιπόν ότι κάποιος από εσάς ραγίσει το πίσω κάλυμμα (εμένα ήταν καινούργιο και φυσικά δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση να το δεχτώ σε συσκευή 24 ωρών) με τη χρήση ή με κάποιο τρόπο το τηλέφωνο βγαίνει αυτομάτως ολόκληρο εκτός εγγύησης??? Αν είναι έτσι αυτό είναι πολύ σοβαρό και πρέπει να το κάνουμε πρώτο θέμα στα iphone... Δηλαδή καμία υποστήριξη στη συσκευή???? Τι είναι αυτά ρε παιδιά θα μας τρελάνουν εντελώς????

 

Εδώ μιλάμε για ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ!!!

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

όπως φαίνεται παιδιά το πρόβλημα συμβαίνει μετά από φόρτιση στον υπολογιστή και ενώ έχει το λογισμικό 3.0... εμενα και τις 2 φορες που μου συναιβεί τη μια το πήγα και μου δώσανε καινούριο τη άλλη του έκανα ρεστορε και μετά το άγησα να φορτίσει κλειστό στο φορτιστή και μετά αφού άδειασε το φόρτισα κανονικά και δούλευε... ελπίζω αν το δοκιμάσετε να δουλεύει... δοκιμάστε και πείτε μου γιατι δεν τολμώ να το συνδέσω ξανά στη υπολογιστή...
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό δεν θέλω να μπλέκω με εγγυήσεις και επιστροφές για ψίλου πήδημα...

Ποτέ δεν ξες τι θα παραλάβεις πίσω και αν θα έχει λυθεί το πρόβλημα για το οποίο το πήγες στο service...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικά περί iPhone
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...