Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του


Alphaleader
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ αυτο ηταν ευκολο..μενει να βρω τους κωδικους του ρουτερ μου για να συνδεθει το τηλεφωνο. αυτο φανταζομαι ειναι το λεγομενο routing? οσον αφορα το gps...δεν μπορω να το κανω να δουλεψει με τιποτα. πηγαινω πλοηγηση και συνεχεια μου βγαζει το μυνημα ’αναμονη για τοποθεσια’,,,μετα απο 1 λεπτο που κλεινει η οθονη κλεινει και η εφαρμογη (το δοκιμασα σε ελευθερο χωρο απο κτιρια κλπ). οι επιλογες που εχω τικαρει ειναι οι ’χρηση ασυρματων δικτυων και χρηση δορυφορων gps. το χρηση υποβοηθουμενου gps εχει να κανει με χρεωση απο τον παροχο? και μια ακομα ερωτηση απο το pc πως κανω εγκατασταση καποια εφαρμογη στο τηλεφωνο?

 

ευχαριστω για την βοηθεια btw:)

 

πιο ευκολο είναι να συνδεθεις με το wifi ή με το mobile internet αν έχεις στο πρόγραμμα που χρησιμοποιείς και να μπαίνεις κατευθείαν στο μαρκετ απο το κινητό σου , αλλιώς απο το pc σου μπαίνεις στο μαρκετ https://market.android.com/ κάνεις σύνδεση με το gmail λογαριασμό σου , επιλέγεις το προγραμμα που σου αρέσει και κάνεις εγκατασταση. Οταν θα συνδέσεις το κινητο σου με το ιντερνετ και μπείς στο μαρκετ αμέσως θα κατέβει το προγραμμα που είχε επιλέξει για εγκατάσταση!

 

To Gps προγραμμα πιάνει γρηγορότερα στίγμα οταν τικάρεις το "χρηση ασυρματων δικτυων και χρηση δορυφορων gps" και αλλα και την συνδεση σου mobile internet (ή wifi) αλλά δεν είναι απόλυτο δουλεύει και χωρίς ιντερνετ απλώς αργεί πολύ στην αρχή να κλειδώσει δορυφόρους

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Απ ότι διάβασα και στο xda υπάρχουν αναφορές και από άλλες χώρες που ξεκίνησαν να έχουν πρόσβαση στο appstore από σήμερα. Αν και η Amazon δεν έχει ανακοινώσει τίποτα ακόμα φαντάζομαι ότι ξεκινάει την λειτουργία του καταστήματος παγκοσμίως.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά λοιπόν έψαξα σήμερα για κινητό με android και κανένα κινητό δεν με βόλεψε στην σύνταξη μύνηματών και στην πληκτρολόγηση στο ίντερνετ. Μου είπανε ότι υπάρχει εφαρμογή στην android που μπορεί να μου μεγαλώνει τα γράμματα ; αληθεύει; και αν ναι ποια είναι. Η μοναδική συσκευή που με βόλεψε ήτανε το lg optimus black που γύρισα το πληκτρολόγιο στα 12ψηφία και έγραψα με παραδοσιακό τρόπο απλά φανταστική συσκευή. Και το ipad αλλά δεν θέλω tab όλα τα αλλά οκ ναι μεν ωραία χαρακτηριστικά αλλά πως μπορείς να γράψεις μύνημα με τόσο μίκρα γράμματα είναι σπαστικό ! Ακόμα και πλάγια να το γυρίσεις πάλι δεν βολεύει. Δεν ξέρω εάν ακούγεται κάπως αυτό που λέω αλλά το μοναδικό πρόβλημα που εχω συναντήσει και ενώ θέλω smartphone δεν το βολεύω.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οκ αυτο ηταν ευκολο..μενει να βρω τους κωδικους του ρουτερ μου για να συνδεθει το τηλεφωνο. αυτο φανταζομαι ειναι το λεγομενο routing?

ευχαριστω για την βοηθεια btw:)

 

Καμια σχεση,το rooting ειναι διαδικασια που κανεις για να εχεις δικαιωματα superuser στην συσκευη σου.Δεν εχει σχεση με το router.

Link to comment
Share on other sites

JOHNMEGARYTHMOS ψάξε για smartphone με hardware qwerty, άν σε ενδιαφέρει. το πληκτρολόγιο του desire z με έχει ΥΠΕΡβολέψει ;)

εφαρμογή δε χρειάστηκα γιατί χρησιμοποιώ το πληκτρολόγιο ;)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα δεν λειτουργεί. Μάλλον το κάνανε δοκιμαστικά σήμερα. Απ ότι άκουσα ανησυχούν για servers overload.

 

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω group επαφών από το Outlook και θέλω να τις περάσω στο κινητό μου.. θέλω να στέλνω email στο εκάστοτε group απευθείας από το κινητό μου, χωρίς να χρειάζεται να επιλέγω τους παραλήπτες έναν-έναν. Καμία ιδέα για το πως γίνεται; Ευχαριστώ!

Γνωρίζει κανείς; :rolleyes: Δεν το έχω καταφέρει ακόμη :O

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα προγραμμα που δινουν μαζι με το DVR (Angel Eyes) για να μπορεις να παρακολουθεις/ελεγχεις το χωρο σου. Αυτο δουλευει με: iPhone, Blackberry,J2ME και WinCE.

Στην πραξη ομως τι σημαινει; Με ενα Android κινητο μπορει να δουλεψει; Με καποιο που υποστηριζει Java; Με καποιο που εχει Windows Mobile;

Αν μπορει καποιος να βγαλει καποια ακρη....

 

Χωρίς να είμαι πολύ σίγουρος, λογικά όταν λέει J2ME εννοεί την γλώσσα προγραμματισμού στην οποία τρέχουν οι android εφαρμογές.

 

Είναι γνωστό πως ο προγραμματισμός των android εφαρμογών γίνεται με java, άρα υποθέτω, J2ME είναι η μηχανή που τις τρέχει. Για αυτό και στο προηγούμενο μου ποστ αν είδες, την J2ME την αναφέρει σαν γλώσσα για mobile devices.

Link to comment
Share on other sites

JOHNMEGARYTHMOS ψάξε για smartphone με hardware qwerty, άν σε ενδιαφέρει. το πληκτρολόγιο του desire z με έχει ΥΠΕΡβολέψει ;)

εφαρμογή δε χρειάστηκα γιατί χρησιμοποιώ το πληκτρολόγιο ;)

 

οκ άρα δεν θα μπορέσω να βρω κάτι από ότι φαίνεται... Στο android market, κοίτα τελικά βρήκα το lg optimus black και έβαλα το πληκτρολόγιο το παραδοσιακό και όχι του υπολογιστή δηλαδή των 12ψηφίων και με βόλεψε παρά πολύ διότι έχει ήδη μεγάλη οθόνη και και τα πλήκτρα αφής βολεύουνε παρά πολύ! Και αυτό θα πάρω από ότι φαίνεται κανένα άλλο κινητό δεν βρήκα. Δοκίμασα να βάλω το πληκτρολόγιο 12ψηφίων σε Ζτε και σε αλκατελ και ενώ το επέλεγα δεν έμπαινε εμφανιζότανε το querty και τα απορρίψα και τα δύο. Καλά δεν υπάρχει τρόπος να εμφανίζεται σε αυτα τα μοντέλα; και επίσης οποίος το έχει δοκιμάσει μπορεί να μου πει εάν είναι μίκρα ή όχι τα πλήκτρα.

 

JOHNMEGARYTHMOS ψάξε για smartphone με hardware qwerty, άν σε ενδιαφέρει. το πληκτρολόγιο του desire z με έχει ΥΠΕΡβολέψει ;)

εφαρμογή δε χρειάστηκα γιατί χρησιμοποιώ το πληκτρολόγιο ;)

 

τελικά το μοναδικό κινητό που βρήκα ήτανε το lg optimus black και έβαλα το παραδοσιακό πληκτρολόγιο 12ψηφίων και ήτανε τεράστιο και πολύ γρήγορο στην χρήση με τ9 επίσης το ίδιο πληκτρολόγιο είχε και στο ίντερνετ . Και μάλλον αυτό θα πάρω!. Να ρωτήσω κάτι άλλο στα zte και alcatel δεν υπάρχει τρόπος να βάλω το συγκεκριμένο πληκτρολόγιο; το όρισα και μου έβγαζε πάλι του υπολογιστή. Το έχει δοκιμάσει κανένας; . Πόσο μεγάλα είναι τα νούμερα; που εμφανίζονται; οποίος μπορεί ας μου πει τον ευχαριστώ πολύ!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

οκ άρα δεν θα μπορέσω να βρω κάτι από ότι φαίνεται... Στο android market, κοίτα τελικά βρήκα το lg optimus black και έβαλα το πληκτρολόγιο το παραδοσιακό και όχι του υπολογιστή δηλαδή των 12ψηφίων και με βόλεψε παρά πολύ διότι έχει ήδη μεγάλη οθόνη και και τα πλήκτρα αφής βολεύουνε παρά πολύ! Και αυτό θα πάρω από ότι φαίνεται κανένα άλλο κινητό δεν βρήκα. Δοκίμασα να βάλω το πληκτρολόγιο 12ψηφίων σε Ζτε και σε αλκατελ και ενώ το επέλεγα δεν έμπαινε εμφανιζότανε το querty και τα απορρίψα και τα δύο. Καλά δεν υπάρχει τρόπος να εμφανίζεται σε αυτα τα μοντέλα; και επίσης οποίος το έχει δοκιμάσει μπορεί να μου πει εάν είναι μίκρα ή όχι τα πλήκτρα.

 

 

 

τελικά το μοναδικό κινητό που βρήκα ήτανε το lg optimus black και έβαλα το παραδοσιακό πληκτρολόγιο 12ψηφίων και ήτανε τεράστιο και πολύ γρήγορο στην χρήση με τ9 επίσης το ίδιο πληκτρολόγιο είχε και στο ίντερνετ . Και μάλλον αυτό θα πάρω!. Να ρωτήσω κάτι άλλο στα zte και alcatel δεν υπάρχει τρόπος να βάλω το συγκεκριμένο πληκτρολόγιο; το όρισα και μου έβγαζε πάλι του υπολογιστή. Το έχει δοκιμάσει κανένας; . Πόσο μεγάλα είναι τα νούμερα; που εμφανίζονται; οποίος μπορεί ας μου πει τον ευχαριστώ πολύ!

 

Δηλαδη κάτι τέτοιο? (Δες συνημενη εικόνα)

Είναι το HTCIME mod με επιλογή τύπος πληκτρολογίου "τηλεφώνου ". Επιπλέον έχει και T 9 και πρόβλεψη! Φοβερό

 

Sent from my MB525

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη κάτι τέτοιο? (Δες συνημενη εικόνα)

Είναι το HTCIME mod με επιλογή τύπος πληκτρολογίου "τηλεφώνου ". Επιπλέον έχει και T 9 και πρόβλεψη! Φοβερό

 

Sent from my MB525

 

τελικά πήρα το

samsung galaxy s διότι δεν το βρήκα αυτό που ήθελα. Μου είπε αυτός ότι η συσκευή έχει από μόνη της πληκτρολόγιο απλό 12ψηφίων αλλά εγώ δεν μπορώ να το βάλω πως μπορώ να το βάλω;. Όσο για την συνημενη φωτογραφία που μου γράφεις δεν την βρίσκω; ναι θέλω μεγάλα νούμερα! Για να μπορώ να γράψω.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Μολισ αγορασα κινητο με android (galaxy s) kai εχω απογοητευτει για το ποσο πισω ειναι σε σχεση με το symbian.

θελω την βοήθεια σας στα εξης : υπαρχει τροπος να φενεται η κινηση data sto gprs την στην επανω μπαρα λειτουργιων καθε φορα που συνδεεται καποιο προγραμμα σε πραγρατικο χρονο? to netqin mobile guard den to kanei opws sto symbian αλλα πρεπει να κοιτασ απο μονοσ σου. επισησ κλεισιμο εφαρμογων..... με το πληκτρο back πολλεσ εφαρμογες μενουν ανοικτες? η μονη λυση ειναι συνεχεια task manager? ayta για ξεκινημα. ευχαριστω για την βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

Μολισ αγορασα κινητο με android (galaxy s) kai εχω απογοητευτει για το ποσο πισω ειναι σε σχεση με το symbian.

θελω την βοήθεια σας στα εξης : υπαρχει τροπος να φενεται η κινηση data sto gprs την στην επανω μπαρα λειτουργιων καθε φορα που συνδεεται καποιο προγραμμα σε πραγρατικο χρονο? to netqin mobile guard den to kanei opws sto symbian αλλα πρεπει να κοιτασ απο μονοσ σου. επισησ κλεισιμο εφαρμογων..... με το πληκτρο back πολλεσ εφαρμογες μενουν ανοικτες? η μονη λυση ειναι συνεχεια task manager? ayta για ξεκινημα. ευχαριστω για την βοηθεια.

 

Το πρωτο δεν το καταλαβα..εννοεις να βλεπεις την καταναλωση mb καθε φορα που μπαινει με τον παροχο στο ιντερνετ;κατεβασε το 3g watchdog και βαλε την επιλογη να ενεργοποιειται αυτοματα καθε φορα που ενεργοποιειται το 3G στη συσκευη σου.ετσι με ενα κατεβασμα της status bar,θα βλεπεις και τι εχεις καταναλωσει..

Στο δευτερο τωρα,μακρυα απο task managers/killers!

Ασε τις εφαρμογες να τρεχουν.θα τις κλεισει μονο του το android καθε φορα που θα χρειαστει πορους!

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πιο ευκολο είναι να συνδεθεις με το wifi ή με το mobile internet αν έχεις στο πρόγραμμα που χρησιμοποιείς και να μπαίνεις κατευθείαν στο μαρκετ απο το κινητό σου , αλλιώς απο το pc σου μπαίνεις στο μαρκετ https://market.android.com/ κάνεις σύνδεση με το gmail λογαριασμό σου , επιλέγεις το προγραμμα που σου αρέσει και κάνεις εγκατασταση. Οταν θα συνδέσεις το κινητο σου με το ιντερνετ και μπείς στο μαρκετ αμέσως θα κατέβει το προγραμμα που είχε επιλέξει για εγκατάσταση!

 

To Gps προγραμμα πιάνει γρηγορότερα στίγμα οταν τικάρεις το "χρηση ασυρματων δικτυων και χρηση δορυφορων gps" και αλλα και την συνδεση σου mobile internet (ή wifi) αλλά δεν είναι απόλυτο δουλεύει και χωρίς ιντερνετ απλώς αργεί πολύ στην αρχή να κλειδώσει δορυφόρους

.

 

οκ. το νομιζω το επιασα..εκανα sync χθες απο το σπιτι της κοπελας μου. κι ολα μια χαρα. στο δικο μου ροθτερ δεν μου δεχετε τον κωδικο. γραφει απο κατω οτι ειναι ασφαλισμενο με wpa/wpa2psk... μηπως πρεπει να αλλαξω το κλειδωμα σε wep? και για να μην σας ζαλιζω συνεχεια υπαρχει καποιο λινκ απο το φορουμ για εντελως σκραπες like my self?

ευχαριστω και παλι.

groove!
Link to comment
Share on other sites

Ως νεος και εγω στα android θα κανω την κουλη ερωτηση που δικαιουμαι:)

Για να δεχτω αρχεια (εικονες ηχο)απο αλλες συσκευες μεσο bluetooth εκτος απο το bluetooth file transfer που το εχω περασει ηδη,χρειαζεται τιποτα αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Ούτε καν το bluetooth file manager δεν χρειάζεται κανονικά. Σου παρουσιάζεται κάποιο πρόβλημα;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ναι,ενω εχω κανει συνδεση μεταξυ του κινητου(alcatel ot-990) και του προηγουμενου (nokia n81) oταν προσπαθω να στειλω αρχεια απο το nokia συνδεονται μεταξυ τους κανονικα αλλα η λυψη δεν ολοκληρωνεται ποτε!Μενει στο 0%!
Link to comment
Share on other sites

Ισως ειναι χαζη η ερωτηση, δεν ξερω αν γινεται.

Μπορω να συνδεσω ενα android κινητο με usb καλωδιο(θυρα microusb-usb) σε ενα pc που εχει internet, και να αποκτησει internet και το android κινητο, μεσω της usb θυρας, με καποιο τροπο;

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε εδω.. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3687107#post3687107 το ειχαν ρωτησει κ αλλοι, οπως κ εγω.. Δεν μπηκα στον κοπο να το δοκιμασω.. αν το καταφερεις πες μας και μας.. :)

 

Δικη μου ερωτηση τωρα... Λοιπον.. θελω ενα προγραμμα που απλα να κανει το κινητο να δουλευει σαν ποντικι και πληκτρολογιο μεσω wifi.. Κατεβασα 3 μεχρι τωρα αλλα κανενα δεν δουλευει.. τις ρυθμισεις τις εκανα σωστα... μηπως πρεπει να εχω wifi καρτα στο pc? εγω νομιζα μεσω του ρουτερ... (εχω wifi router, αλλα το pc το εχω συνδεμενο με erthenet.. εφοσον ομως δινω την internal ip του pc, δεν θα επρεπε να παιζει??)

Η απόλαυση ξεκινάει στις 6 ίντσες και εκτοξεύεται στις 6.99...

 🥰 Poco F3 🥰 + Redmi Note 10 pro
 Greek Xiaomi Lovers

Link to comment
Share on other sites

νεος και εγω με android θα ηθελα να ρωτησω 2-3 πραγματακια

 

1) καταρχην πως αλλαζω γλωσσα στο κινητο???..δεν μπορω να βλεπω αλλο τα ελληνικα.ελεος

2)Πως αλλαζω wallpapers-welcome screenσ και ring tones???

3) Πως επιλεγω ποτε θελεω εγω 3g και 2G???

Link to comment
Share on other sites

τελικά πήρα το

samsung galaxy s διότι δεν το βρήκα αυτό που ήθελα. Μου είπε αυτός ότι η συσκευή έχει από μόνη της πληκτρολόγιο απλό 12ψηφίων αλλά εγώ δεν μπορώ να το βάλω πως μπορώ να το βάλω;. Όσο για την συνημενη φωτογραφία που μου γράφεις δεν την βρίσκω; ναι θέλω μεγάλα νούμερα! Για να μπορώ να γράψω.

 

συγνώμη δεν ανεβηκε προηγουμένως :ninja:!!

 

νεος και εγω με android θα ηθελα να ρωτησω 2-3 πραγματακια

 

1) καταρχην πως αλλαζω γλωσσα στο κινητο???..δεν μπορω να βλεπω αλλο τα ελληνικα.ελεος

2)Πως αλλαζω wallpapers-welcome screenσ και ring tones???

3) Πως επιλεγω ποτε θελεω εγω 3g και 2G???

 

μπαινεις στις ρυθμίσεις :

1: ρυθμίσεις/γλωσσα και πληκρολόγιο

3: ρυθμίσεις/ασυρματο και δικτυα/δικτυα κινητης τηλεφωνίς

για να αλλάξεις φοντο πατάς την οθόνη σου λιγα δευτερολεπτα και στο μενού που εμφανίσεται επιλέγεις το φοντο

Edited by pificos
OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

σπερες...

η σχεση μου με τα androind ειναι οση του GAP με την πραγματικοτητα...αυτα για αρχη.

πριν απο 2 μερες ελαβα ενα δωρακι....xperia mini pro...δεν εχω ιδεα τι πρεπει να κανω...αν πρεπει να το σπασω.πως γινεται αυτο? αν πρεπει να βαλω καποιες στανταρ εφαρμογες..πως? πως μπορω να μπαινω απο wifi? χρεωνομαι απο τον παροχο η ειναι τζαμπα?

 

γενικα 2-3 βηματακια για να το στησω το xperia..οποιος μπορει κ εχει ορεξη δεν ειμαι βολεψακιας κ περιμενω απο εσας ετοιμα μασημενα ΑΛΛΑ...ειναι παρα πολλες οι σελιδες.ξεκινησα να διαβαζω κ δεν εχουν τελειωμο.υποψιαζομαι οτι πολλα πραγματα αλλαζουν σε τοσες πολλες σελιδες.αν κατσω να τα διαβασω ολα-καταλαβω τα παντα-σας φτασω σε τεχνογνωσια μεχρι να τα διαβασω εσεις 8α εχετε προχωρησει σε αλλες 10 αναβαθμισεις...μπορει μολις καταλαβω τι συμβαινει να εχουν καταργηθει τα κινητα τηλ....

 

αυτα κ ευχαριστω εκ των προτερων...

αν δεν απαντησει κανενας θα αρχισω τα pm μεχρι καποιος να ενδιαφερθει....:D

Link to comment
Share on other sites

σπερες...

η σχεση μου με τα androind ειναι οση του GAP με την πραγματικοτητα...αυτα για αρχη.

πριν απο 2 μερες ελαβα ενα δωρακι....xperia mini pro...δεν εχω ιδεα τι πρεπει να κανω...αν πρεπει να το σπασω.πως γινεται αυτο? αν πρεπει να βαλω καποιες στανταρ εφαρμογες..πως? πως μπορω να μπαινω απο wifi? χρεωνομαι απο τον παροχο η ειναι τζαμπα?

 

γενικα 2-3 βηματακια για να το στησω το xperia..οποιος μπορει κ εχει ορεξη δεν ειμαι βολεψακιας κ περιμενω απο εσας ετοιμα μασημενα ΑΛΛΑ...ειναι παρα πολλες οι σελιδες.ξεκινησα να διαβαζω κ δεν εχουν τελειωμο.υποψιαζομαι οτι πολλα πραγματα αλλαζουν σε τοσες πολλες σελιδες.αν κατσω να τα διαβασω ολα-καταλαβω τα παντα-σας φτασω σε τεχνογνωσια μεχρι να τα διαβασω εσεις 8α εχετε προχωρησει σε αλλες 10 αναβαθμισεις...μπορει μολις καταλαβω τι συμβαινει να εχουν καταργηθει τα κινητα τηλ....

 

αυτα κ ευχαριστω εκ των προτερων...

αν δεν απαντησει κανενας θα αρχισω τα pm μεχρι καποιος να ενδιαφερθει....:D

 

Πηγαινε στο αντιστοιχο θεμα του κινητου σου και θα στα πουμε ολα εκει

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικά πήρα το

samsung galaxy s διότι δεν το βρήκα αυτό που ήθελα. Μου είπε αυτός ότι η συσκευή έχει από μόνη της πληκτρολόγιο απλό 12ψηφίων αλλά εγώ δεν μπορώ να το βάλω πως μπορώ να το βάλω;

....

 

και σε εμένα δεν γυρνάει απο qwerty σε 12 ψηφία οταν είμαι στα ελληνικά. Οταν είμαι στα αγγλικά γυρνάει. (έχω το VF JOY 845

Μια άλλη λύση είναι να χρησιμοποιείς ακίδα, κανονική ή αυτοσχέδια. Εγώ χρησιμοποιώ το πισω μέρος ενος στυλο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...