Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

03-01-2017 10:58 The item has been delivered successfully GREECE

29-12-2016 00:19 The item has been processed in the country of destination

27-12-2016 00:03 The item has arrived in the country of destination

13-12-2016 11:20 The item is on transport to the country of destination

10-12-2016 13:39 The item is at the PostNL sorting center

05-12-2016 04:06 The item is pre-advised

 

Από gearbest παράγγειλες?? Το δικό μου, ίδια ώρα και έχει μείνει εκεί

2016-12-13 11:20:00The item is on transport to the country of destination

2016-12-10 15:51:00The item is at the PostNL sorting center

2016-12-05 04:05:00The item is pre-advised

Είμασταν στο ίδιο σάκο, εσύ παρέλαβες κι εγώ όχι, μάλλον πρέπει να ανησυχώ

Edited by Johnny_Spec
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σε ευχαριστω πολυ

ποσες μερες θα περιμενουμε ξερει καποιος?????

αφου μας την εκανε το τελωνειο ......τι να κανουμε θα πληρωσουμε........ τι αλλο να πω χαχα

εγω υπολογιζω γυρω στο 50αρικο

Στην καλυτερη 60αρι θα μου παει. 209€ Elephone S7

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω ενα elephone m2 απο aliexpress 115+?=?

παντως θα πρεπει να ψωνιζουμε απο banggood γιατι το στελνουν πρωτα απο αγγλια και μετα εδω και δεν περνανε απο τελωνειο

Link to comment
Share on other sites

παντως θα πρεπει να ψωνιζουμε απο banggood γιατι το στελνουν πρωτα απο αγγλια και μετα εδω και δεν περνανε απο τελωνειο

 

Η Αγγλία εξακολουθεί να ανήκει στην ΕΕ και το συγκεκριμένο μαγαζί στέλνει ταχυδρομικά στη διεύθυνση του παραλήπτη.

Link to comment
Share on other sites

οχι παιδια προσωπικη εκτιμηση ειναι δεν εχω πληροφοριες ,,μακαρι να ειχα θα τις ελεγα εδω..μακαρι να φανω ψευτης αλλα θα δειξει τις επομενες 10 μερες πως θα κυλισει το θεμα....Το σιγουρο ειναι παντως οτι πρεπει να στραφουμε στις ευρωπαικες αποθηκες για να εχουμε το κεφαλι μας ισυχο χωρις παρατραγουδα και το κυριοτερο χωρις αυτες τις τραγικες καθυστερησεις και επιπλεον την καθυστερηση του τελωνειου,,,να παραγγελνουμε απο ευρωπαικη αποθηκη και το αργοτερο σε 10 μερες να εχουμε την παραγγελια με μια επιβαρυνση ενα 20ευρω επανω,,και οχι κατι 60ευρα απο το τελωνειο και τις τρελλες καθυστερησεις..

 

Φίλε μου μακάρι η επιβάρυνση να ήταν 20€. Μιλάμε ότι πολύ παραπάνω. Ένα κινητό που κοιτάζω Κίνα έχει 145 και Ευρωπαϊκή αποθήκη τουλάχιστον 180-190. Κατόπιν κοιτάζοντας σε ελληνικά μαγαζιά έχει όσο στην Ευρωπαϊκή αποθήκη και με 2 χρόνια εγγύηση και άμεση αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Κατάσταση: ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

Ημερομηνία/Time: 31-12-2016 07:29

Περιοχή: ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

 

Κατάσταση: ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Ημερομηνία/Time: 01-01-2017 10:35

Περιοχή: Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

 

Κατάσταση: ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

Ημερομηνία/Time: 02-01-2017 06:18

Περιοχή: ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 

Από χθες τα ξημερώματα έφτασε το Κινέζικο δέμα μου στο κέντρο διαλογής Αττικής. Ακόμα δεν έχει κλείσει, ώστε να το στείλουν επαρχία, που περιμένω να παραλάβω... Την Πέμπτη επιστρέφω Αθήνα οπωσδήποτε και δε θα μπορέσω να το πάρω. :( Είχα υπολογίσει ότι θα το πάρω μέσα στις διακοπές.

Link to comment
Share on other sites

Από χθες τα ξημερώματα έφτασε το Κινέζικο δέμα μου στο κέντρο διαλογής Αττικής. Ακόμα δεν έχει κλείσει, ώστε να το στείλουν επαρχία, που περιμένω να παραλάβω... Την Πέμπτη επιστρέφω Αθήνα οπωσδήποτε και δε θα μπορέσω να το πάρω. :( Είχα υπολογίσει ότι θα το πάρω μέσα στις διακοπές.

Με καθε επιφυλαξη νομιζω πως μπορεις να ζητησεις να το παραλαβεις απο αλλο καταστημα Ελτα, δηλαδη σε αυτο της περιοχης σου που θα εισαι στην Αθηνα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Από gearbest παράγγειλες?? Το δικό μου, ίδια ώρα και έχει μείνει εκεί

2016-12-13 11:20:00The item is on transport to the country of destination

2016-12-10 15:51:00The item is at the PostNL sorting center

2016-12-05 04:05:00The item is pre-advised

Είμασταν στο ίδιο σάκο, εσύ παρέλαβες κι εγώ όχι, μάλλον πρέπει να ανησυχώ

 

Ναι απο gearbest. Αν ήμασταν στον ίδιο σακο δεν θα έπρεπε να σου εβγαζε τουλαχιστον το NL ότι έφτασε και ας μην είχε γίνει processed απο Ελτα; Δεν ξέρω και τη διαδικασία ακριβώς, σκανάρεται ο σάκος και ξέροντας τα tracking number των πακέτων γίνεται ενημέρωση σε όλα αυτόματα; Γιατί αν είναι έτσι δεν πρέπει να ήμαστε στον ίδιο..

Edited by system0
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε για την ενημερωση

Αρα απο τα 4 δεματα που ηταν στον ιδιο σακο μονο ενα περασε τον ελενχο του αεροδρομιου.και πηγε ΚΔ αττικης

Λογο οτι μεσολαβη Σαβ/κο να περιμενουμε μεχρι τελος της εβδομαδας να φανουν κι τα υπολοιπα .:dance:

 

Από gearbest παράγγειλες?? Το δικό μου, ίδια ώρα και έχει μείνει εκεί

2016-12-13 11:20:00The item is on transport to the country of destination

2016-12-10 15:51:00The item is at the PostNL sorting center

2016-12-05 04:05:00The item is pre-advised

Είμασταν στο ίδιο σάκο, εσύ παρέλαβες κι εγώ όχι, μάλλον πρέπει να ανησυχώ

 

Εμεις απο 12/12/16 09:58 ενας παρελαβε κι απο σας ενας.Αρα το ποιο πιθανο ειναι να φτασαν οι σακοι κι δεν περναν τα δεματα του σακου ολα μαζι αλλα αφου ανοιχτουν οι σακοι τυχαια τα δεματα σκαναροντε κι καποια μενουν πισω και περνουν πιο προσφατα δεματα μεχρι να δειση ο υπαλληλος να σκαναρει και τα υπολοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Κατάσταση: ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

Ημερομηνία/Time: 31-12-2016 07:29

Περιοχή: ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

 

Κατάσταση: ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

Ημερομηνία/Time: 01-01-2017 10:35

Περιοχή: Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

 

Κατάσταση: ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

Ημερομηνία/Time: 02-01-2017 06:18

Περιοχή: ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

 

Από χθες τα ξημερώματα έφτασε το Κινέζικο δέμα μου στο κέντρο διαλογής Αττικής. Ακόμα δεν έχει κλείσει, ώστε να το στείλουν επαρχία, που περιμένω να παραλάβω... Την Πέμπτη επιστρέφω Αθήνα οπωσδήποτε και δε θα μπορέσω να το πάρω. :( Είχα υπολογίσει ότι θα το πάρω μέσα στις διακοπές.

Αν την Πέμπτη δεν φύγεις πρωί, κατά πάσα πιθανότητα το πολύ μέχρι το μεσημεράκι θα το παραλάβεις (όπως έχω παρατηρήσει από το ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ξεκινούν την τρίτη εργάσιμη ημέρα και την επομένη το πρωί γίνεται η παραλαβή από τον παραλήπτη).

Edited by terkos2

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από 2 κινητά που παρέλαβα σε σχετικά νορμάλ πλαίσια από άποψη χρόνου μες στον Δεκέμβρη, σήμερα παρέλαβα και μια θήκη με αποστολή 16/12 από ebay, χωρίς καν tracking number...
Link to comment
Share on other sites

Μηνυμα στο bannggod :

Hi, I want some information about my order with tracking number RUxxxxxxxxxxCH because the last information is 7/12 the item is on transport to the country.I have order a lot of times from your site but its the first time you send me with swiss post.How long should I wait for my order? And what options I have if my order lost ?

Thanks for you time I am waiting for your response.

Απαντηση:

Thank you for your e-mail.

The status of order 2xxxxxxxx2 with track number RUxxxxxxxxxCH is as follow

http://www.17track.net/en/track?nums

2016-12-07 18:07Asendia Hong Kong, The consignment has left the origin border point

 

I'm sorry that the tracking information will not be updated until it arrives in next transit station

However, the shipping time is 7 to 25 business days normally exclude weekends.

Wish you can get your parcel soon.

Best regards

Banggood

 

Η απάντηση τους είναι Υπεμοοονηηηηη

 

Κάτι δεν μου πάει καλά πάντως σε ότι στοιχεία έβαλες και αυτό γιατί είμαι στην ίδια θέση με σένα αλλά και στους ίδιους χρόνους.

Αυτό σημαίνει ή πως είμαστε δίπλα-δίπλα ή τα στοιχεία που δίνουν είναι ερήμην !

RU480ΧΧΧ518CH

2016-12-07 18:07 Asendia Hong Kong, The consignment has left the origin border point

2016-12-07 18:07 Asendia Hong Kong, Arrival at origin border point

2016-12-07 18:07 Asendia Hong Kong, Mailed

 

Η παραγγελία η δική μου ήταν στις 25 Νοε και το tracking το έδωσαν στις 30 Νοε

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι απο gearbest. Αν ήμασταν στον ίδιο σακο δεν θα έπρεπε να σου εβγαζε τουλαχιστον το NL ότι έφτασε και ας μην είχε γίνει processed απο Ελτα; Δεν ξέρω και τη διαδικασία ακριβώς, σκανάρεται ο σάκος και ξέροντας τα tracking number των πακέτων γίνεται ενημέρωση σε όλα αυτόματα; Γιατί αν είναι έτσι δεν πρέπει να ήμαστε στον ίδιο..

 

Αν δεις στο on transport to the country of destination, είναι ίδια ώρα, ίδιο λεπτό, ίδια μέρα και είμαστε και οι 2 από το ίδιο μαγαζί, άρα σίγουρα στον ίδιο σάκο. Απλά εσύ το παρέλαβες και εμένα δεν έχει αλλάξει καν το στάτους. Είναι ανησυχητικό, δεν ξέρω τι έχουν κάνει, μπορεί να έχει χαθεί. Αν δεν αλλάξει κάτι μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα θεωρήσω ότι χάθηκε και θα ζητήσω refund

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση τους είναι Υπεμοοονηηηηη

 

Κάτι δεν μου πάει καλά πάντως σε ότι στοιχεία έβαλες και αυτό γιατί είμαι στην ίδια θέση με σένα αλλά και στους ίδιους χρόνους.

Αυτό σημαίνει ή πως είμαστε δίπλα-δίπλα ή τα στοιχεία που δίνουν είναι ερήμην !

RU480ΧΧΧ518CH

2016-12-07 18:07 Asendia Hong Kong, The consignment has left the origin border point

2016-12-07 18:07 Asendia Hong Kong, Arrival at origin border point

2016-12-07 18:07 Asendia Hong Kong, Mailed

 

Η παραγγελία η δική μου ήταν στις 25 Νοε και το tracking το έδωσαν στις 30 Νοε

 

στο ίδιο σημείο shipped από 16/11/16 με swiss, απάντηση του bang χτές στο Livechat ήταν: υπομονή 3 μέρες και μετα ψάξτο εσύ στο post office...

Η δική μου κίνηση είναι υπομονή μέχρι Δευτέρα 9/01/17 και μετά στεγνά dispute και εννοείται δεν πληρώνω τίποτα ΑΝ και όταν έρθει.

Ανάλογα την τότε ορεξη μου όταν έρθει το ειδοποιητήριο ίσως τους στείλω ένα email αν θέλουν να μου το χαρίσουν ή να το αφήσω στα αζήτητα.

-το καλό μπορεί πάντα να γίνει καλύτερο

-οχι πάντα...

-πάντα!!! ψάξτο στο google και θα δεις!

Link to comment
Share on other sites

Destination Country - Tracking Consuming: 547 ms

2016-10-30 23:08 NETHERLANDS, SEND ITEM ABROAD

Origin Country - Tracking Consuming: 968 ms

2017-01-03 16:42 The item has arrived in the country of destination

2016-11-01 11:45 The item is on transport to the country of destination

2016-10-30 23:08 The item is at the PostNL sorting center

2016-10-25 08:32 The item is pre-advised

 

Λες να έρθει τελικά; Η πλάκα είναι ότι έχω πάρει refund από PayPal και έχω παραγγείλει το ίδιο πράγμα από το ίδιο μαγαζί από την ευρωπαϊκή αποθήκη τους, το οποίο και αυτό είναι στον δρόμο και έρχεται. Πλέξιμο

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μπορεί,υπομονή.είχα δέματα που ήρθαν αυτές της μέρες . συνολικά 63 μέρες.. Απο την ημερομηνία αποστολής εως την ημέρα παραλαβής και 43 μέρες ήταν αποστολή στον εξωτερικό

οχι παιδια προσωπικη εκτιμηση ειναι δεν εχω πληροφοριες ,,μακαρι να ειχα θα τις ελεγα εδω..μακαρι να φανω ψευτης αλλα θα δειξει τις επομενες 10 μερες πως θα κυλισει το θεμα....Το σιγουρο ειναι παντως οτι πρεπει να στραφουμε στις ευρωπαικες αποθηκες για να εχουμε το κεφαλι μας ισυχο χωρις παρατραγουδα και το κυριοτερο χωρις αυτες τις τραγικες καθυστερησεις και επιπλεον την καθυστερηση του τελωνειου,,,να παραγγελνουμε απο ευρωπαικη αποθηκη και το αργοτερο σε 10 μερες να εχουμε την παραγγελια με μια επιβαρυνση ενα 20ευρω επανω,,και οχι κατι 60ευρα απο το τελωνειο και τις τρελλες καθυστερησεις..

Γιατί από Ευρώπη γρήγορα έρχονται;; αποστολή 17/12 tv box απο Ευρωπαϊκή gearbest και ίδια μέρα απο Κίνα πληκτρολόγιο το πληκτρολογιο εφτασε προχθές..το tv box ακόμη δεν πάτησε Ελλάδα.. Αγορά ρομποτική σκούπα απο ευρωπαικη αποθήκη gearbest +30 ευρω αποστολη με DHL express ( χωριά ότι θελανε αλλά 30 για να το φέρουν 70 km απο Θεσσαλονίκη ) απο της 30/12 είναι σε κατάσταση ότι παρέλαβαν οδηγίες για την παραγγελία.υποτίθεται κάνει 3 εργάσιμες.. Και αλλο πληκτρολόγιο αγορά απο banggood Κίνα απο της 16/12 έφτασε...απλά είναι που θα πέσεις

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

στο ίδιο σημείο shipped από 16/11/16 με swiss, απάντηση του bang χτές στο Livechat ήταν: υπομονή 3 μέρες και μετα ψάξτο εσύ στο post office...

Η δική μου κίνηση είναι υπομονή μέχρι Δευτέρα 9/01/17 και μετά στεγνά dispute και εννοείται δεν πληρώνω τίποτα ΑΝ και όταν έρθει.

Ανάλογα την τότε ορεξη μου όταν έρθει το ειδοποιητήριο ίσως τους στείλω ένα email αν θέλουν να μου το χαρίσουν ή να το αφήσω στα αζήτητα.

 

Ψάξτο σου λέει. Δηλαδή άρχισε να κοιτάς σε συρτάρια και ντουλάπια και κοίτα και στην αποθήκη! Πάνε καλά ? Α Ι Λ Α Ι Ω ΣΣΣ!!!

 

Καλά θα κάνεις και συμφωνώ μαζί σου! Το ίδιο θα πράξω την επόμενη εβδομάδα μιας που αυτήν έχω πάρει ήδη τα χάπια της υπομονής αλλά είναι τα τελευταία!!!

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση τους είναι Υπεμοοονηηηηη

 

Κάτι δεν μου πάει καλά πάντως σε ότι στοιχεία έβαλες και αυτό γιατί είμαι στην ίδια θέση με σένα αλλά και στους ίδιους χρόνους.

Αυτό σημαίνει ή πως είμαστε δίπλα-δίπλα ή τα στοιχεία που δίνουν είναι ερήμην !

RU480ΧΧΧ518CH

2016-12-07 18:07 Asendia Hong Kong, The consignment has left the origin border point

2016-12-07 18:07 Asendia Hong Kong, Arrival at origin border point

2016-12-07 18:07 Asendia Hong Kong, Mailed

 

Η παραγγελία η δική μου ήταν στις 25 Νοε και το tracking το έδωσαν στις 30 Νοε

 

Ακριβως ιδιες ημερομηνιες και εγω κατι δεν παει καλα

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση τους είναι Υπεμοοονηηηηη

 

Κάτι δεν μου πάει καλά πάντως σε ότι στοιχεία έβαλες και αυτό γιατί είμαι στην ίδια θέση με σένα αλλά και στους ίδιους χρόνους.

Αυτό σημαίνει ή πως είμαστε δίπλα-δίπλα ή τα στοιχεία που δίνουν είναι ερήμην !

RU480ΧΧΧ518CH

2016-12-07 18:07 Asendia Hong Kong, The consignment has left the origin border point

2016-12-07 18:07 Asendia Hong Kong, Arrival at origin border point

2016-12-07 18:07 Asendia Hong Kong, Mailed

 

Η παραγγελία η δική μου ήταν στις 25 Νοε και το tracking το έδωσαν στις 30 Νοε

 

Εγω παραγγειλα 30/11 και 1/12 εφυγε.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μπορεί,υπομονή.είχα δέματα που ήρθαν αυτές της μέρες . συνολικά 63 μέρες.. Απο την ημερομηνία αποστολής εως την ημέρα παραλαβής και 43 μέρες ήταν αποστολή στον εξωτερικό

 

Γιατί από Ευρώπη γρήγορα έρχονται;; αποστολή 17/12 tv box απο Ευρωπαϊκή gearbest και ίδια μέρα απο Κίνα πληκτρολόγιο το πληκτρολογιο εφτασε προχθές..το tv box ακόμη δεν πάτησε Ελλάδα.. Αγορά ρομποτική σκούπα απο ευρωπαικη αποθήκη gearbest +30 ευρω αποστολη με DHL express ( χωριά ότι θελανε αλλά 30 για να το φέρουν 70 km απο Θεσσαλονίκη ) απο της 30/12 είναι σε κατάσταση ότι παρέλαβαν οδηγίες για την παραγγελία.υποτίθεται κάνει 3 εργάσιμες.. Και αλλο πληκτρολόγιο αγορά απο banggood Κίνα απο της 16/12 έφτασε...απλά είναι που θα πέσεις

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

κοιταξε να δεις κανονικα ερχονται πιο γρηγορα,,,τωρα λογικο ειναι με τις τεραστιες καθυστερησεις που υπαρχουν στα ανοιγματα σακων να παιρνει μπαλα και τα ευρωπαικα πακετα,,,λογω οτι οταν απο κινα ερχονται την μερα π.χ. 200 σακοι και απο ευρωπη 50 ειναι λογικο οτι οποιον σακο ανοιξουν πρωτο αυτος θα περασει πιο γρηγορα,,οποτε στην πλειοψηφια ανοιγονται απο κινα λογω πολλων σακων και ενδιαμεσα ανοιγονται και απο ευρωπη,,,εγω δεν πιστευω χωρις να ειμαι και εκει να δω βεβαια,, οτι εχουν καποια ταξινομηση κατα χωρα π.χ. γερμανια,αγγλια κινα σιγκαπουρη χονγκ κονγκ κ.τ.λ.,,,,,,ολους τους στιβαζουν οπως ερχονται χυμα και τους ανοιγουν μετα.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά φέτος έχω την εντύπωση πως έχει μαμηθεί απο παντού το όλο θέμα. Τρελές καθυστερήσεις και τα τελωνεία "ξύπνησαν" και βαράνε στο ψαχνό.

 

Περιμένω 2 δέματα. Το 1ο απο Geekbuying, η αγορά 22/11 όπου και αγνοείται η τύχη του. Tο Support τους μου είπε να περιμένω 2 μήνες και αν δε παραλάβω θα μου κάνουν Refund.

 

2o δέμα απο Gearbest όπου και έκανα το λάθος όπως φαίνεται να επιλέξω NL Post. H αγορά 11/12 όπου απο της 21 του ίδιου μήνα είναι κολλημένο στο "The item is on transport to the country of destination".

 

Είχα κάνει άλλες 3 αγορές τους προηγούμενους μήνες απο Gearbest. 2 το καλοκαίρι και άλλη μια το Σεπτέμβρη. Και στις 3 δε πήρε μαξ 15-16 μέρες να παραλάβω.

| JailBreak Means System Customization |
Link to comment
Share on other sites

παραγγελια 20-11-16 το εστειλαν την ιδια μερα και εμφανιστηκε αμεσως

και το πηρα σε 14 μερες,σε αλλες μερες θα το ειχα σε 9-10 μερες.

να μιλησω ειλικρινα μεχρι 25 μερες αντε 30 μερες ειναι καλα και πιστευω και αλλα παιδια το ιδιο λενε.

ομως με την nl περιμενω 57 μερες τιποτα στο αλι παιζει ταβλι ο πωλητης δεν απανταει, και αλλα παιδια πιο πολλες μερες η nl πνιγηκε λενε ειναι τα δεματα ελλαδα.εγω παντως πιστευω τα ελτα γιατι φαινεται δεν εστειλαν ακομα απο ολλανδια και ετσι χαθηκαν μερες και μαλλον δεν θα τα παρουμε ποτε,μακαρι να βγω ψευτης φιλικα παιδια.

 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 24-12-2016 49: ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 28-12-2016 07:36 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 28-12-2016 10:16 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 29-12-2016 08:04 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 02-01-2017 13:06 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 02-01-2017 15:06 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 02-01-2017 17:21 ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΙΞΗ ΣΕ Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02-01-2017 22:00 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ 03-01-2017 53: Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 03-01-2017 02:03 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καποιος που εχει ξεκολλησει απο Τελωνειο μετα τις 20.12;

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...