Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oι αντιπαραθέσεις διαγράφτηκαν. Υπενθυμίζω ότι αν κάποιο μήνυμα μας προσβάλλει του κάνουμε αναφορά, δεν απαντάμε εριστικά και προσβλητικά. Μείνετε εντός θέματος παρακαλώ. :!:
- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για να μην έχεις παράπονα!

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529715

 

Και από έλληνα! Δε θυμάμαι το username του εδώ.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με τα παγώματα το αντιμετώπισα και εγω.

μου το είχε κάνει επανειλημμένα αλλά μετά από 2 επανεκκινήσεις και μερικά βρισίδια σταμάτησε.

Πιστεύω ότι το έκανε επειδή τρέχαν κάποιες συγκεκριμένες εφαρμογές από πίσω .

ετσι τωρα πια χρησιμοποιώ 5-6 φορες την ημέρα(προληπτικά) το recentApps και όλα πάνε καλά

Xiaomi Redmi Note 4X (snapdragon) 4/64

Samsung Galaxy J5

NEXUS 5

Samsung Galaxy SIII (GT-I9300)

HTC hd2

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλε μ ,μηπωσ ξερεις πωσ περναω την εφαρμογη του φιλου μας την εκανα download απενεργοποιησα την stock αλλα μου βγαζει οτι υπαρχει ηδη στο συστημα ..sorry για το off topic..
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλε μ ,μηπωσ ξερεις πωσ περναω την εφαρμογη του φιλου μας την εκανα download απενεργοποιησα την stock αλλα μου βγαζει οτι υπαρχει ηδη στο συστημα ..sorry για το off topic..

Ο δημιουργός του γράφει πως να γίνει η εγκατάσταση .

Πρέπει πρώτα να διαγράψεις το παλιό you tube απο το system/ app .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να αναφερω ενα προβλημα που εχει το s3 μου απο τη στιγμη που το πηρα.

Κατα την κληση, ενω οι αλλοι με ακουνε μια χαρα, εγω ακουω παραμορφωμενο τον ηχο, ειδικα αν η ενταξη αυξανεται. Δηλαδη ειδικα αν φωναζει ο αλλος ειτε αυξησω εγω την ενταση. Ειναι τρομερα ενοχλητικο, σε σημειο να μη θελω να παρω καν τηλεφωνα. Τι μπορω να κανω? Το εχω αγορασει απο σκρουτζομαγαζο, με την γνωστη ευρωπαικη εγγυηση.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να αναφερω ενα προβλημα που εχει το s3 μου απο τη στιγμη που το πηρα.

Κατα την κληση, ενω οι αλλοι με ακουνε μια χαρα, εγω ακουω παραμορφωμενο τον ηχο, ειδικα αν η ενταξη αυξανεται. Δηλαδη ειδικα αν φωναζει ο αλλος ειτε αυξησω εγω την ενταση. Ειναι τρομερα ενοχλητικο, σε σημειο να μη θελω να παρω καν τηλεφωνα. Τι μπορω να κανω? Το εχω αγορασει απο σκρουτζομαγαζο, με την γνωστη ευρωπαικη εγγυηση.

Ευχαριστω

 

Έχεις ενεργοποιημένο το noise Reduction ??

Αν ναι .....ξετικαρε το

Edited by m7ixalis

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Μια βοήθεια θέλω σε μια μου απορία.Τελικά ο opera mobile έχει υποστήριξη δουλεύει φλας πλαιερ η όχι? Γιατί στης ρυθμίσεις δεν έχει έξτρα επιλογή οπως είχε στο 4.0.4 και για αυτό τον λόγο τόσο καιρό με το jelly bean δουλεύω τον boat (ειχα σε apk τον adobe flash player) αλλά τώρα έβαλα το myphone στον όπερα έτσι για να δω και ξαφνικά βλέπω επάνω της κινούμενες διαφημίσεις σαν να διαβάζει φλας πλαιερ κανονικά..τελικά υποστηρίζει η όχι?? :wacko: :wacko:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Στην στοκ συλλογή, δεν υπάρχει η δυνατότητα να κρύψω κάποιον φάκελο?

Έχω κατεβάσει κάποια ρολόγια για το mclock και έχουν γεμίσει τον τόπο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Στην στοκ συλλογή, δεν υπάρχει η δυνατότητα να κρύψω κάποιον φάκελο?

Έχω κατεβάσει κάποια ρολόγια για το mclock και έχουν γεμίσει τον τόπο.

 

Διάβασε στο FAQ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=343110 για το πως να κρύψεις έναν φάκελο στην gallery .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε στο FAQ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=343110 για το πως να κρύψεις έναν φάκελο στην gallery .

 

Ευχαριστώ πολύ Μιχάλη, δεν το είχα διαβάσει ποτέ αυτό.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα, αυτο στην ουσια κανει... Kill εφαρμογες και services που τρεχουν στο background. Αν πας στα settings θα δεις τις επιλογες "auto kill level" και το "auto kill frequency", αυτα ειναι τα ποιο σημαντικα του -- επιλεγεις το level που θες και αυτο ηταν. Τι ακριβος εννοεις οταν λες "δεν το κανει";

 

Για επιπλεον πραγματα που μπορεις να κανεις, επελεξε το power saving mode, επισης τα apps σου να μην κανουν automatic sync, την φωτινοτητα, etc... Ειναι διαφορα που μπορεις να κανεις. Με ενα γρηγορο search και στο φορουμ αλλα και στο ιντερνετ θα βρεις πολλες επιλογες, αναλογα την χρηση που του κανεις, που μπορει να σε βοηθησουν με το θεμα σου...

 

σε ευχαριστώ πολύ!!! κατάφερα και βρήκα ήδη την άκρη! να είσαι καλά! αναμένουμε την 4.1.2 μπας και σωθεί η κατάσταση!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Σε κάνα δύο μέρες το περιμένω (από πλαίσιο με την προσφορά 32gb). Μπορεί κανείς να μου πει πως να ξεκινήσω με τις φορτίσεις και τι να προσέξω στην αρχή μιας και είμαι νέος χρήστης με android ? (Παλιός ios). Θα με συμβουλεύατε να περάσω custom rom ? Γενικά θέλω το τηλέφωνο να είναι γρήγορο και λιτό όχι πολλά trash.

Ευχαριστώ πολύ !

Edited by FrankyGR
Link to comment
Share on other sites

Για αρχή διάβασε αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=324085

Για οποιαδήποτε άλλη απορία σου εδώ είμαστε.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Τότε εχει πρόβλημα και χρειαζεται service .

 

σε ευχαριστώ πολύ!!! κατάφερα και βρήκα ήδη την άκρη! να είσαι καλά! αναμένουμε την 4.1.2 μπας και σωθεί η κατάσταση!

 

Χαιρομαι! Ναι, ακούγετε για Δεκεμβρη, για να δουμε....

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα. δεν φορτιζει το κινητο. η χαλασε ο φορτιστης η το κινητο!. οταν συνδεω το κινητο με το pc το βλεπει και φορτιζει, αλλα οταν το συνδεω με τον φορτιστη της samsung δεν φορτιζει. τι λετε να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα. δεν φορτιζει το κινητο. η χαλασε ο φορτιστης η το κινητο!. οταν συνδεω το κινητο με το pc το βλεπει και φορτιζει, αλλα οταν το συνδεω με τον φορτιστη της samsung δεν φορτιζει. τι λετε να φταιει?

 

αφου φορτιζει με το pc το τηλεφωνο μαλλον φταιει ο φορτιστης. εχεις κανενα γνωστο με παρομοιο φορτιστη να δοκιμασεις?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Επειδή έχασα την απόδειξη που μου έστειλε το Amazon.de μαζί με το Galaxy, αν η συσκευή πάθει κάτι, μπορώ να χρησιμοποιήσω την απόδειξη που εχω στο email μου απο την online παραγγελία;
Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

αφου φορτιζει με το pc το τηλεφωνο μαλλον φταιει ο φορτιστης. εχεις κανενα γνωστο με παρομοιο φορτιστη να δοκιμασεις?

 

οχι δεν εχω. :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Επειδή έχασα την απόδειξη που μου έστειλε το Amazon.de μαζί με το Galaxy, αν η συσκευή πάθει κάτι, μπορώ να χρησιμοποιήσω την απόδειξη που εχω στο email μου απο την online παραγγελία;

 

Δε θα σου ζητήσουν καν απόδειξη.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτανε μόνο το imei εννοείς στο service;

 

Συμπληρώνεις φόρμα στο item που αγοράζεις.

Κάτι σαν το ebay.

Link to comment
Share on other sites

Δε θα σου ζητήσουν καν απόδειξη.

 

Και σε περίπτωση πώλησης; Γιατι η απόδειξη ειναι και εγγύηση

Edited by tetra1982
Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Αν σας χαλάσει κάτι, συμπληρώνετε την αντίστοιχη φόρμα και θα σας στείλουν ειδοποίηση για το τι πρέπει να κάνετε.

2 φορές που χρειάστηκα, μόνο μου ζήτησαν το αντικείμενο στη μία περίπτωση και στην άλλη μου έστειλαν αντικατάσταση χωρίς καν να ζητήσουν πίσω το χαλασμένο.

Η "απόδειξη" είναι η καταχώρηση αγοράς στο Amazon.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή διάβασε αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=324085

Για οποιαδήποτε άλλη απορία σου εδώ είμαστε.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Για τις πρώτες φορτίσεις (που λένε ότι είναι σημαντικές) τι είναι καλύτερο να κάνω ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...