Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά αυτό για την κάρτα ισχύει.. Είμαι απ τους τυχερούς, τι να πω????

 

μάλλον έτσι φένετε...και εγώ 2 έχω...! τυχερέ...!:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω σημερα πηρα μια sandisk ultra c6 το πακετο ειχε c4,και οι μετρησεις εδειξαν

transcend εγγραφη 402 kb/s αναγνωση 5807kb/s

sandisk εγγραφη 1480kb/s αναγνωση 7277kb/s

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

μια επειγουσα βοήθεια σας παρακαλώ!! Εχω τισ επαφές μου αποθηκευμένες στη sim.. Την έβαλα στο hd και εκτός του οτι δεν εμφανίζει όλα τα ονόματα,ορισμένα τα βγάζει διπλά και σε μερικά δε διαβάζει σωστα ορισμένα γράμματα και εμφανίζει ενα τετραγωνάκι στη θέση τους.. τι μπορω να κάνω?
Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

Για ποια αναβαθμιση μιλατε ???

Για τον athanaso που από "απλό" μέλος έγινε co-mod, δηλαδή μπήκε στην ομάδα διαχήρησης του myphone.

 

μάλλον έτσι φένετε...και εγώ 2 έχω...! τυχερέ...!

Οι περισσότεροι αυτή έχουν

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μια επειγουσα βοήθεια σας παρακαλώ!! Εχω τισ επαφές μου αποθηκευμένες στη sim.. Την έβαλα στο hd και εκτός του οτι δεν εμφανίζει όλα τα ονόματα,ορισμένα τα βγάζει διπλά και σε μερικά δε διαβάζει σωστα ορισμένα γράμματα και εμφανίζει ενα τετραγωνάκι στη θέση τους.. τι μπορω να κάνω?

 

Με τις επαφές στη SIM δεν έχεις και πολλά περιθώρια για βελτίωση. Σου τις εμφανίζει έτσι λόγω της διαφορετικής κωδικοποίησης που είναι φτιαγμένες οι επαφές από την προηγούμενη συσκευή σου.

 

Θα συνιστούσα να τις μεταφέρεις από τη SIM στη συσκευή και από εκεί με συγχρονισμό στο Outlook της σουίτας Microsoft Office του υπολογιστή σου ούτως ώστε να κάνεις πιο εύκολα την απαραίτητη επεξεργασία τους.

 

κανενα νεο για laurentius v9??? ποτε βγαινει??? ευχαριστω...

 

Σύντομα... πολύ σύντομα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σύντομα... πολύ σύντομα.

 

:X κατι ξερεις εσυ :secret:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς να αντιγράψω τις επαφές απο τη sim στο hd? πως γίνεται αυτό? Το ψάχνω αλλά δε βρίσκω άκρη.. και αφου τις αντιγράψω θα χρειαστεί να τις επεξεργαστώ απο το outlook ή θα διορθωθούν απο μόνες τους? Συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός αλλά είναι οι πρώτες μου ώρες ως κάτοχος wm συσκευής!
Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εννοείς να αντιγράψω τις επαφές απο τη sim στο hd? πως γίνεται αυτό? Το ψάχνω αλλά δε βρίσκω άκρη..

 

Υπάρχει μια εφαρμογή που έχει η συσκευή σου και λέγεται Διαχείριση SIM. Εκεί υπάρχει η επιλογή.

 

και αφου τις αντιγράψω θα χρειαστεί να τις επεξεργαστώ απο το outlook ή θα διορθωθούν απο μόνες τους?

 

Κάνε το πρώτο βήμα και βλέπουμε. Ίσως διορθωθούν όταν τις περάσεις στη συσκευή. Εάν όχι... τα ξαναλέμε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ως παθων απο την Wind η συμβουλη μου ειναι η εξης :

Ψαξε και ρωτα σε αρκετα καταστηματα γιατι το καθενα εχει ξεχωριστη διαχειρηση αποθεματος. Εγω ας πουμε πηγα τυφλα σε ενα, το παρηγγειλα και αφου βαρεθηκα να περιμενω εκανα μια μικρη ερευνα και το βρηκα. Οταν τους πηρα εκει που το ειχα παραγγειλει και τους ειπα οτι το βρηκα αλλου μου το εφεραν την ιδια μερα!

Στο κατω κατω 700 ευρω συσκευη θα τους αγορασεις μην μασας! Τραμπουκισε τους ...... γλυκα και ευγενικα παντα!! :lol:

 

Ευχαριστώ φιλαράκο για την συμβούλη αλλά αλλά θα το παραγγείλω από τα κεντρικά της WIND μέσω εταιρικής σύνδεσης και όχι από κατάστημα ... μού λένε δεν υπάρχει πρόβλημα ... να τους πιστέψω ή θα κάνω συμβόλαιο και θα περιμένω?:worry:

Link to comment
Share on other sites

το έκανα αλλά καμία πρόοδος. Εγκατέστησα και το outlook που είχε το cd της συσκευασίας αλλά ως εκεί..Μετά δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω..
Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φιλαράκο για την συμβούλη αλλά αλλά θα το παραγγείλω από τα κεντρικά της WIND μέσω εταιρικής σύνδεσης και όχι από κατάστημα ... μού λένε δεν υπάρχει πρόβλημα ... να τους πιστέψω ή θα κάνω συμβόλαιο και θα περιμένω?:worry:

 

 

Ε τωρα δε μπορω να σε βοηθησω γιατι εμπειρια απο τα κεντρικα δεν εχω...

Αλλα ξερω και γω... λογικα να τους πιστεψεις!

Αντε καλοριζικο αν το παρηγγειλες!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με τις επαφές στη SIM δεν έχεις και πολλά περιθώρια για βελτίωση. Σου τις εμφανίζει έτσι λόγω της διαφορετικής κωδικοποίησης που είναι φτιαγμένες οι επαφές από την προηγούμενη συσκευή σου.

 

Θα συνιστούσα να τις μεταφέρεις από τη SIM στη συσκευή και από εκεί με συγχρονισμό στο Outlook της σουίτας Microsoft Office του υπολογιστή σου ούτως ώστε να κάνεις πιο εύκολα την απαραίτητη επεξεργασία τους.

 

Εγω θα σου προτεινα το εξης:

Παρε τη παλια συσκευη σου συγχρονισε την με το outlook, σβησε της επαφες απο την σιμ, βαλτην στο HD και μετα συγχρονισε το με το outlook! εγω ετσι εκανα και ολα περασαν πολυ ομαλα!

 

 

Sorry για το διπλο ποστ....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

όχι ακόμη, είναι θέμα ωρών αλλά ευχαριστώ... και μην χαθείς γιατι μάλλον θα σε χρειαστώ για το στρώσιμο... με τόσα που ακούω ανυσιχώ χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Μου λέτε να κάνω συγχρονισμο με το outlook..Oμως στο παραθυρο του windows mobile device center, εκει που πρεπει να επιλέξω το κουτάκι για να συγχρονιστόυν οι επαφές, δε γίνεται γιατι μου λεει πως δεν εχω διαμορφώσει το outlook..Αλοίμονο αν ήξερα τι εννοεί και πως το κάνω!!! δεν εχω δουλέψει ποτε αυτο το πρόγραμμα...
Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν εχω δουλέψει ποτε αυτο το πρόγραμμα...

 

Αυτό ακριβώς χρειάζεται να κάνεις. Απλά να το ανοίξεις και δεν χρειάζεται να φτιάξεις e-mail λογαριασμό εκεί μέσα.

 

Ένα από τα tabs της δεξιάς μπάρας θα είναι και οι επαφές. Όλες εκεί θα αποθηκευτούν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς χρειάζεται να κάνεις. Απλά να το ανοίξεις και δεν χρειάζεται να φτιάξεις e-mail λογαριασμό εκεί μέσα.

 

Ένα από τα tabs της δεξιάς μπάρας θα είναι και οι επαφές. Όλες εκεί θα αποθηκευτούν.

 

δεν εφτιαξα λογαριασμο...παω στο εικονιδιο που λεει contacts αλλα ειναι άδειο..μετα παω να επιλέξω το εικονιδιο για να συγχρονιζονται και οι επαφες αλλα δεν το δεχεται διοτι λεει πως δεν εχω φτιάξει το outlook.. θα μας τρελλανει αποψε..

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

:X κατι ξερεις εσυ :secret:

 

εσυ τι εγιναν τα πανοσα μπλακ περλ κλπ.κλπ :lol:

 

Είδες ? Άλλαξε και την υπογραφή του ! Που να το ακούσει και ο Μπάμπης να χαρεί !!! :lol:

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

 

Για τον "PHM Registry Editor" στο site εχει πολλες επιλογές για download Θελω να αποφυγω το PC - sync κλπ

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=13608&d=1236892336

[ATTACH]13608[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Είδες ? Άλλαξε και την υπογραφή του ! Που να το ακούσει και ο Μπάμπης να χαρεί !!! :lol:

 

Σα δεν ντρεπεστε !!!!! Το νου σας ΡΕΜΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ........... :rolleyes:

Αφου βρε το εστειλα για επισκευη με τη μανισια ΡΟΜ. :wacko: Τωρα που το πηρα θα το κρατησω παλι με μανισια για κανα 2 βδομαδες να το τσεκαρω. :cry: Μετα βλεπουμε. Μεχρι τοτε ποιος ξερει τι θα εχει βγει ? :worry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

δεν εφτιαξα λογαριασμο...παω στο εικονιδιο που λεει contacts αλλα ειναι άδειο..μετα παω να επιλέξω το εικονιδιο για να συγχρονιζονται και οι επαφες αλλα δεν το δεχεται διοτι λεει πως δεν εχω φτιάξει το outlook.. θα μας τρελλανει αποψε..

 

μιλαμε για microsoft office outllok ε και οχι για outlok express!!!!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...