Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Αυτό που μου είπες με την ROM γενικά εσείς που το έχετε δοκιμάσει,ποιά είναι η γνώμη σας?Διάβασα αρκετά post που έχετε βάλει αλλη rom αλλά δεν είμαι σχετικός κ δεν ξέρω ποιά είναι τα θετικά κ αν έχει αρνητικά σοβαρά για το τηλέφωνο.

 

Θα έλεγα να μην ασχοληθείς με ROM cooking μέχρι να εξοικειωθείς πλήρως με τη συσκευή και τις εν λόγω έννοιες. Κατά τη γνώμη μου και με την official πηγαίνει μια χαρά και δεν υπάρχει λόγος να την αλλάξεις εκτός και αν έχεις μπει στο τρυπάκι για συνεχές φλασάρισμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εκανα εγκατασταση το mobileremote και δεν μπορω να το κανω unistall με τιποτα,γνωριζει κανεις αν υπαρχει προβλημα με το συγκεκριμενο προγραμμα?
Link to comment
Share on other sites

Thanks Athanaso 77 για τις συμβουλές!Ρώτησα απλά γιατί κάποια πράγματα μου λείποθν απο το κινητό όπως αυτό που ρώτησα πριν για το πώς μπορεί να γυρίζει η οθόνη όταν είμαι σε κάποια ιστοσελίδα ή πως μπορώ να κάνω zoom και άλλα τέτοια διαδικαστικά-διασκεδαστικά.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν υπαρχει το Rhodium Fingermenu enhancement ηια το κινητο μας? διοτι δεν βρισκω ανλυσεις για την οθονη μας.
Παύλος
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρώτησα απλά γιατί κάποια πράγματα μου λείποθν απο το κινητό όπως αυτό που ρώτησα πριν για το πώς μπορεί να γυρίζει η οθόνη όταν είμαι σε κάποια ιστοσελίδα ή πως μπορώ να κάνω zoom και άλλα τέτοια διαδικαστικά-διασκεδαστικά.

 

Αυτά που θες μπορείς να τα βάλεις και σε official ROM (όπως σου είπε και ο Δημήτρης - zaharakis). Γνώμη μου βέβαια είναι ότι εν τέλει αυτά τα εργαλειάκια αυτόματης περιστροφής κτλ είναι περισσότερο ενοχλητικά παρά διαδικαστικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με το gps, μερικές φορές καμία εφαρμογή δεν βλέπει ότι η συσκευη έχει δέκτη gps και αυτό διορθώνεται όταν κάνω επανεκκίνηση.

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να περιγραψει αναλυτικα (οσο μπορει) τη διαδιακσια flasαρισματος με USPL version 2.4 !!

 

ενα οδηγο στα ελληνικα......

Link to comment
Share on other sites

Εκανα εγκατασταση το mobileremote και δεν μπορω να το κανω unistall με τιποτα,γνωριζει κανεις αν υπαρχει προβλημα με το συγκεκριμενο προγραμμα?

 

σου εστειλα ενα σκασμο εφαρμογες συμβατες με το τηλ σου...

δεν σου φτανουν; ασχολησου πρωτα με αυτες (που ειναι συμβατες με το τηλ σου) και σιγα σιγα ψαχνεσαι για αλλες.....αφου εχεις κατανοησει καπως καλυτερα τι κανεις στο τηλ...

Έχω ένα πρόβλημα με το gps, μερικές φορές καμία εφαρμογή δεν βλέπει ότι η συσκευη έχει δέκτη gps και αυτό διορθώνεται όταν κάνω επανεκκίνηση.

 

καποια ρυθμιση εχεις πειραξει η καποια εφαρμογη που εχει σχεση με το gps εχεις βαλει....τσεκαρισε το λιγο.....

 

παιδια εγκαθιστατε εφαρμογες που καλα καλα δεν εισαστε σιγουροι αν κανουν για την αναλυση (Η ακομα πιο απλα για το κινητο το ιδιο αυτο:O) της συσκευης...

 

πρεπει πριν αρχισετε να περνατε οτι βρισκετε,να μαθετε να διαβαζετε καλα και προσεκτικα,για να αποφευγετε οποια προβληματα μετεπειτα ...

 

ξερει κανεις αν υπαρχει το Rhodium Fingermenu enhancement ηια το κινητο μας? διοτι δεν βρισκω ανλυσεις για την οθονη μας.

 

πρεπει να αλλαξεις ρομ φιλε μου για να δεις να δουλευουν σωστα τετοια μπιχλιμπιδια....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να περιγραψει αναλυτικα (οσο μπορει) τη διαδιακσια flasαρισματος με USPL version 2.4 !!

 

ενα οδηγο στα ελληνικα......

 

δεν ξερεις αγγλικα καθολου;;

αν ναι που ειδες οτι χρειαζεται αυτη η εκδοση του uspl;:confused:

 

και την ρομ που θα βαλεις πως θα την δουλεψεις ..την στιγμη που δεν ξερεις αγγλικα;;

 

το τηλ σου..ξερεις να το δουλευεις;;;εστω και στα ελληνικα:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Έβαλε κανείς την Dutty's 2.2? Τι λέει σε σχέση με την L26 9.0?

Έχετε συναντήσει προγράμματα ή patches που δεν δουλεύουν με το καινούργιο manila?

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερεις αγγλικα καθολου;;

αν ναι που ειδες οτι χρειαζεται αυτη η εκδοση του uspl;:confused:

 

και την ρομ που θα βαλεις πως θα την δουλεψεις ..την στιγμη που δεν ξερεις αγγλικα;;

 

το τηλ σου..ξερεις να το δουλευεις;;;εστω και στα ελληνικα:O

 

αγγλικα ξερω ρε φιλαρακο αλλα εδω τα λεει λιγο ψιλομπερδεμενα και δε βγαζω ακρη....

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=462347

 

αν μπορει καποιος να βοηθησει!

 

ευχαριστω παντως... για τις εξυπναδες σου!!:X

Link to comment
Share on other sites

Εκανα εγκατασταση το mobileremote και δεν μπορω να το κανω unistall με τιποτα,γνωριζει κανεις αν υπαρχει προβλημα με το συγκεκριμενο προγραμμα?

 

Είσαι σίγουρος; Πηγαίνεις δηλαδή στο remove programs και δεν το έχει εκεί; Τότε μπορείς να το βγάλεις και χειροκίνητα (κατά πόσο είναι καλό αυτό δεν ξέρω). Σου απαντάω γιατί έχω ποστάρει πιο παλιά εδώ την εφαρμογή και έτσι είπα να την δοκιμάσω σε ένα emulator που έχω στο PC και αν είναι όντως έτσι (να μην γίνεται απεγκατάσταση) να την βγάλω από το blog μου. Όμως όταν το δοκίμασα (σε WVGA) δούλευε κανονικά και το απεγκατέστησα κανονικά. Ίσως να κάνεις κάτι λάθος δεν ξέρω. Κάνε soft reset να πας ξανά στο remove programs και να προσπαθήσεις ξανά.

 

edit: Παιδιά ας μην αρχίσουμε τα ειρωνικά σχόλια (nikigorospav), ο Ζαχαράκης δεν το είπε για να σε κοροϊδέψει αλλά για να σε βοηθήσει. Οδηγίες ελληνικές μπορείς να βρεις εδώ

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

αγγλικα ξερω ρε φιλαρακο αλλα εδω τα λεει λιγο ψιλομπερδεμενα και δε βγαζω ακρη....

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=462347

 

αν μπορει καποιος να βοηθησει!

 

ευχαριστω παντως... για τις εξυπναδες σου!!:X

Βασικα δεν στην μπαινει ο Δημητρης , απλα ειναι κουραστικο σε ορισμενους που ξερουν παρρααα πολλα και εχουν flashrei το κινητο τους πανω απο 10 φορες θεωρουν πλεον το φλασαρισμα παιχνιδακι και μερικα που σε μας φανταζουν βουνο , ειναι γι'αυτους αυτονοητα

Anyway

Μετα απο διαβασμα κατεληξα οτι θα μεινω προς το παρον στην official ρομ

1.- γιατι ειναι πολυ γρηγορη , αξιοπιστη και σταθερη

2.- Εχει ελληνικα στις επαφες κλπ

3.- Δουλευει το TFDetacher και ετσι εχω και το αγαπημενο μου today και το tf3d χωρις καμια επιπτωση στην μνημη

4.- Δουλευει αριστα το ScreenRotatorSetup και μολις το ενεργοποιω γυρναω την οθονη και γυρναει (με εξαιρεση το tf3d , που ουτως η αλλως δεν το χρησιμοποιω), πχ γυρναει και στο googlemaps ,facebook , opera , garmin κλπ

Δημητρη αν μπορεις να ποσταρεις ξανα τα hd adds δεν μπορω να τα βρω , και τι ρυμισεις εχεις στο vito audionotes??

Επισης αν μπορεις πες μου πως να κανω upgrate το radio μονο και ποιο να βαλω ?? συμβατο με την ελληνικη ρομ

To flasarisma ειναι μια πολυ ωραια ασχολια αλλα πρεπει να γνωριζετε οτι ολο και κατι θα λειπει , ολο και κατι θα πρεπει να ψαξεις για να δουλεψει κλπ

Μακαρι να μπορουσα να δημιουργησω μια δικη μου ρομ

Θα εβαζα

1.- Το htc black today

2.- Τα υπολοιπα htc cabs. χωρις το tf3d

και θα ημουν μια χαρα :)

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε Ζαχαρακη για την ελληνικη ROM, εβαλα του Laurentius γιατι καπου στη σελιδα του ειδα οτι εχει και Ελληνικα... αν ηξερα καλητερα αγγλικα ομως θα προσεχα οτι δεν κανουν στην V8 & V9... Eυχαριστω και παλι
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε Ζαχαρακη για την ελληνικη ROM, εβαλα του Laurentius γιατι καπου στη σελιδα του ειδα οτι εχει και Ελληνικα... αν ηξερα καλητερα αγγλικα ομως θα προσεχα οτι δεν κανουν στην V8 & V9... Eυχαριστω και παλι

 

τα ελληνικα που λες που εχει του λαυρεντη ειναι μονο πληκτρολογια και οxι ολο το interface της συσκευης.

οπως επισης ειπες οτι δεν κανουν στις νεες του ρομ αλλα και γενικα σε ολες τις νεες ρομ με τα τελευταια builds..

η ρομ που σου εδειξα ειναι δουλεια του panosha και μπορεις να βρεις παρα πολλες πληροφοριες (στα ελληνικα,μιας και εχεις προβλημα με τα αγγλικα) ;)

εκει

navimania

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αγγλικα ξερω ρε φιλαρακο αλλα εδω τα λεει λιγο ψιλομπερδεμενα και δε βγαζω ακρη....

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=462347

 

αν μπορει καποιος να βοηθησει!

 

ευχαριστω παντως... για τις εξυπναδες σου!!:X

 

μιας και δεν εχεις προβλημα με τα αγγλικα

τι δεν καταλαβαινεις απο τα παρακατω?

 

10. How to use it?

 

Download the latest USPL attached to the second post of this thread and extract anywhere on your computer.

Go to ActiveSync properties and disable "Allow USB Connections" option. Turn off your device (long press "Power" key or remove/replace battery), then enter SPL bootloader mode (tri-color) by pressing and holding "Power" and "VolDown" keys simultaneously.

Connect USB cable and make sure "USB" label appeared in the white portion of the screen on your device.

 

Execute blac_uspl.exe; current status and any error messages USPL encounters will be displayed in the console window.

If everything goes well, your device will restart and SPL version label should read "1.14.USPL" indicating that USPL was loaded successfully.

If SPL version does not include "USPL" or if the screen is black, soft reset and try again. If "USB" label disappeared and did not reappear, reinsert USB cable.

 

You can then start RUU update to flash RUU_signed.nbh. Once RUU update is completed, device will restart using regular flashed SPL.

If you want to flash from SD card instead, make sure your SD card is not inserted when you enter the bootloader originally.

SPL will try to install it and would fail if blacimg.nbh is not signed by HTC. Insert the card after "USB" label comes up in SPL but before running USPL.

 

You can run "blac_uspl.exe ?" to get command line parameter help. Only 1 parameter is accepted and that is the name of an SPL file you want to load. You can load an MFG SPL or HSPL. USPL automatically takes care of allowing unsigned/cooked ROM flashing with any SPL you use.

 

Βασικα δεν στην μπαινει ο Δημητρης , απλα ειναι κουραστικο σε ορισμενους που ξερουν παρρααα πολλα και εχουν flashrei το κινητο τους πανω απο 10 φορες θεωρουν πλεον το φλασαρισμα παιχνιδακι και μερικα που σε μας φανταζουν βουνο , ειναι γι'αυτους αυτονοητα

Anyway :)

 

""δεν στην μπαινει ο Δημητρης""...ασε να του την μπω εγω.... ε Μαριε?

 

και απο κατω συνεχιζουμε με την εκληση σε βοηθεια....:O

 

οκ λοιπον,οπως εσυ θελεις,

αν και εμεις που εχουμε φλασαρει πανω απο 10 φορες,τα ξεραμε απο πριν,ετσι γεννηθηκαμε...δεν βγαλαμε τα ματια μας να διαβασουμε τπτ πουθενα,ωστε να μην κανουμε καμια ζημια απο την αγνοια μας στην συσκευη μας.... απλα περιμεναμε να μας τα σερβιρουν στα ελληνικα καποιοι αλλοι....:O

 

 

Μετα απο διαβασμα κατεληξα οτι θα μεινω προς το παρον στην official ρομ

1.- γιατι ειναι πολυ γρηγορη , αξιοπιστη και σταθερη

2.- Εχει ελληνικα στις επαφες κλπ

3.- Δουλευει το TFDetacher και ετσι εχω και το αγαπημενο μου today και το tf3d χωρις καμια επιπτωση στην μνημη

4.- Δουλευει αριστα το ScreenRotatorSetup και μολις το ενεργοποιω γυρναω την οθονη και γυρναει (με εξαιρεση το tf3d , που ουτως η αλλως δεν το χρησιμοποιω), πχ γυρναει και στο googlemaps ,facebook , opera , garmin κλπ

Δημητρη αν μπορεις να ποσταρεις ξανα τα hd adds δεν μπορω να τα βρω , και τι ρυμισεις εχεις στο vito audionotes??

Επισης αν μπορεις πες μου πως να κανω upgrate το radio μονο και ποιο να βαλω ?? συμβατο με την ελληνικη ρομ

To flasarisma ειναι μια πολυ ωραια ασχολια αλλα πρεπει να γνωριζετε οτι ολο και κατι θα λειπει , ολο και κατι θα πρεπει να ψαξεις για να δουλεψει κλπ

 

μαλλον δεν εριξες καθολου διαβασμα....

γιατι?

1.εδω θα συμφωνησω ..μια χαρα ειναι η official ρομ,αν δεν ξερεις μην την πειραζεις,ειναι πιο ασφαλες και πολυ πιο σταθερο αυτο...

2.http://www.navimania.gr/showthread.php?t=14383

3.ετσι ειναι,στο νεο μανιλλα δεν δουλευει καμια hack app απο το προηγουμενο,δεν τις ξανα αναφερω μιας και μερικα ποστς πιο πισω τις ονομαζω ολες..(παλι σε εσενα)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2722608#post2722608

4.ειναι και αυτο μια αποψη...ολοκαινουρια...καμια εφαρμογη rotation δεν δουλευει αξιοπιστα....

 

και στην εκληση σου..

hd apps...ειναι στην υπογραφη μου,αλλα δεν ξερω τι πρεπει να κανω και ποσες φορες θα πρεπει να στο πω για να το καταλαβεις.....

vito audio notes αν ψαξεις σε καποιο απο τα πολλα πμ που σου εχω απαντησει κατα καιρους,θα τις βρεις...μιας και στις εχω ξαναδωσει

(ασε που τις εχω δωσει και στους xda...)

αλλα μαλλον δεν τις εχεις πλεον?ετσι?

οποτε

calls auto record > on

mp3 >medium or high quality

mic auto gain > low or medium

 

τωρα ποιο ειναι κατα την γνωμη μου (μιας και αυτην ζητας)το καλυτερο ραδιο αλλα και που θα το βρεις ....

αν ειχες ασχοληθει να κοιταξεις κανα ποστ πιο πισω,η στην υπογραφη μου για να παρεις τα hd add ons που σου ειπα (στα πμς που λεγαμε...) θα εβλεπες και εκει οτι κατι ψιλοαναφερω και για αυτο........

 

οσο για το φλασαρισμα και την ωραια ασχολια...σε διαβεβαιω οτι αν ξερεις τι κανεις(το διαβασμα που λεγαμε....)δεν λειπει ποτε τπτ:!:

 

φιλικα και συγγνωμη που ειμαι αχαριστος.....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εγω απλα θα ηθελα να πω οτι δεν υπαρχει λογος για αντιπαραθεση απο κανεναν. Ειναι ασχημο. Ας επανελθει η ηρεμια στο forum μας.

Δημητρη το μονο σιγουρο στο οσο διαστημα σε παρακολουθω ειναι οτι σε καμια περιπτωση δεν εισαι αχαριστος το αντιθετο θα ελεγα οτι παντα εισαι εκει για να βοηθησεις.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδες.

 

Το τηλ ξεκινάει με memory used 33% Μετα απο καμποση ωρα και αφου εχω ανοιξει και κλησει διαφορα προγράμματα η μνημη δεν ξαναγυρνάει ποτε στο 33% αλλα μένει καπου στο 50%? Καμια ιδέα ?

 

Εχω βαλει το SKtools τρεχω το FreeUP RAM αλλα παλι στο 48% δείχνει κατειλημμένη μνημη Δεν γυρνάει στο 33

 

Ευχαριστώ

 

Και εγώ αυτή την περιέργια έχω.Εγώ τα κλείνω εντελώς τα προγράμματα αλλα αυτο δε λέει να κατέβει.Τι μπορούμε να κάνουμε?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτή την περιέργια έχω.Εγώ τα κλείνω εντελώς τα προγράμματα αλλα αυτο δε λέει να κατέβει.Τι μπορούμε να κάνουμε?

 

wtask

 

http://soft.photoracer.net/archives/WkTaskL_1202.cab

 

περισσοτερα

http://soft.photoracer.net/docs/wktask_en.html

 

ενας πολυ καλος task manager (εχει και ελληνικα),must app στα pda μου !

 

 

δοκιμασε τον ,να κλεινεις με αυτον τα προγραμματα σου και παρακολουθησε παλι την μνημη αν ειναι η οχι καλυτερα.

και τα ξανα λεμε :)

 

συμβουλη μου,πηγαινε ρυθμισεις και απενεργοποιησε τον default task manager της συσκευης ..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Οκ φίλε zaharakis.Θα το κοιτάξω και θα σου πω εντυπώσεις πάλι.Ευχαριστώ προκαραβολικά!!
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος φίλος να κάνει re-upload το ραδιο 1.12.25.16???

Ευχαριστώ.

 

Μπες εδω δουλευει μια χαρα το link

Link to comment
Share on other sites

Δεν εκανα καμια εκληση οπως λες για βοηθεια απλα αν θελεις μπορεις να δωσεις καποιες πληροφοριες που ξερεις καλυτερα (το εχεις κανει απειρες φορες και σε ευχαριστουμε γι'αυτο )

Δεν εχω καμια διαθεση αντιπαραθεσης απλα παρανοησες

Φιλικα Μαριος

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

ενω του εκανα ενα πολυ ωραιο hard reset γιατι δεν μου σεταρε ενα προγραμμα,και μετα του εβαλα ενα ενα με περισση υπομονετικοτητα τα προγραμματακια (υποψιν προγραμματακια που δεν μου εβγζαν κοληματα η προβληματα-δοκιμασμενα) αντιμετωπιζω 2 προβληματα!το ενα ειναι οτι καποιες φορες οταν κανω reboot κολαει, φριζαρει και τα πληκτρα δεν αναποκρινονται και δευτερο ειναι οτι μου γυρναει την οθονη συνεχεια touchFLO 3D αν και κλεινωντας το εγω του εχω σαν επιλογη φωτο σαν screensaver και καποια προγραμματα να εμφανιζονται στην οθονη!οποιος γνωριζει κατι please help once again!
"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

ενω του εκανα ενα πολυ ωραιο hard reset γιατι δεν μου σεταρε ενα προγραμμα,και μετα του εβαλα ενα ενα με περισση υπομονετικοτητα τα προγραμματακια (υποψιν προγραμματακια που δεν μου εβγζαν κοληματα η προβληματα-δοκιμασμενα) αντιμετωπιζω 2 προβληματα!το ενα ειναι οτι καποιες φορες οταν κανω reboot κολαει, φριζαρει και τα πληκτρα δεν αναποκρινονται και δευτερο ειναι οτι μου γυρναει την οθονη συνεχεια touchFLO 3D αν και κλεινωντας το εγω του εχω σαν επιλογη φωτο σαν screensaver και καποια προγραμματα να εμφανιζονται στην οθονη!οποιος γνωριζει κατι please help once again!

για τα κοληματα της οθονης εχει βγει ενα fix απο την htc (ποια ρομ εχεις ??) τωρα για τα αλλα που λες πραγματικα δεν καταλαβαινω τι εννοεις

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...