Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ίσα ίσα που το κείμενο είναι ωραίο.

 

Τέτοιου είδους κείμενα λείπουν από το φόρουμ, που έχουν κάτι να πουν δηλαδή και το λένε με όμορφο τρόπο!

 

Εγώ το καταχάρηκα.

Ξεδίπλωσε το λογοτεχνικό του ταλέντο. Άψογος.

Όλοι εδώ μέσα έχουν κάποιο ταλέντο, απλώς χάνεται στην γκρίνια καμμία φορά, αλλά θα βρει τρόπο να εκφραστεί.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η γκρίνια να μην υπήρχε, πολύ σωστός.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ίσα ίσα που το κείμενο είναι ωραίο.

Τέτοιου είδους κείμενα λείπουν από το φόρουμ, που έχουν κάτι να πουν δηλαδή και το λένε με όμορφο τρόπο!

Εγώ το καταχάρηκα.

 

Ίσως γιατί είμαστε γενιά μιας άλλης εποχής, άντε τώρα αυτά που έγραψα παραπάνω να τα εξηγήσεις σε έναν τωρινό έφηβο.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σχέση αυτό κατά τη γνώμη μου.

Έχει να κάνει με την ιδιοσυγκρασια του καθενός.

Σε όλες τις ηλικίες υπάρχουν όλες οι συμπεριφορές.

Νιώθω όμως ότι ξεφεύγουμε από το θέμα!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ίσως γιατί είμαστε γενιά μιας άλλης εποχής, άντε τώρα αυτά που έγραψα παραπάνω να τα εξηγήσεις σε έναν τωρινό έφηβο.

 

Ωραία ιστορία φίλε μου. Εμένα μου θύμησες το entos και ektos city που εμφανίζονταν κάτω από το όνομα του δικτύου.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία ιστορια. Θεωρώ ότι ήσουν πολύ τυχερός που έπεσες στον συγκεκριμένο υπάλληλο. Το πιο εύκολο για έναν υπάλληλο θα ήταν να σου πει ότι πέρασαν πολλά χρόνια και δεν γίνεται τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία ιστορια. Θεωρώ ότι ήσουν πολύ τυχερός που έπεσες στον συγκεκριμένο υπάλληλο. Το πιο εύκολο για έναν υπάλληλο θα ήταν να σου πει ότι πέρασαν πολλά χρόνια και δεν γίνεται τίποτα.

 

Εγώ για να είμαι ειλικρινής δε πίστευα ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα και ότι μπορεί να γίνει, είναι απίθανο κάτι τέτοιο. Η είναι κάποια πολιτική που δεν την λένε να την ξέρουν πολλοί.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ για να είμαι ειλικρινής δε πίστευα ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα και ότι μπορεί να γίνει, είναι απίθανο κάτι τέτοιο. Η είναι κάποια πολιτική που δεν την λένε να την ξέρουν πολλοί.
Δεν μπορεί να είναι πολιτική και να μην την ξέρει κανένας.

Είναι μία εξυπηρέτηση που δεν κοστίζει τίποτα και φέρνει λεφτά στην εταιρεία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να είναι πολιτική και να μην την ξέρει κανένας.

Είναι μία εξυπηρέτηση που δεν κοστίζει τίποτα και φέρνει λεφτά στην εταιρεία.

 

Έπρεπε να είχα πάει και εγώ να ανακαλέσω το παλιό νούμερο Q που είχα από το 2012 και να μην πήγαινα να βγάλω καινούριο το Μάιο του 2017.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οι αριθμοί "ξαναβγαίνουν" στην αγορά 6 μήνες μετά την λήξη τους. Δεν είναι απαραίτητο να μην το πήρε άλλος ενδιάμεσα. Τώρα απλα σίγουρα ήταν ελεύθερος και στον ξαναδώσανε.
Link to comment
Share on other sites

Οι αριθμοί "ξαναβγαίνουν" στην αγορά 6 μήνες μετά την λήξη τους. Δεν είναι απαραίτητο να μην το πήρε άλλος ενδιάμεσα. Τώρα απλα σίγουρα ήταν ελεύθερος και στον ξαναδώσανε.
Αφού ζήτησαν το όνομα του μάλλον δεν το είχε πάρει άλλος, αλλιώς δεν θα το έδιναν.

Νομίζω ότι είναι αδύνατον να σου δώσουν συγκεκριμένο αριθμό που ανήκε και σε άλλους για λόγους προστασίας από απάτες.

Μένει να δοκιμάσει και κάποιος άλλος και ας μην παραλάβει στο τέλος αλλά έτσι κι αλλιώς δεν κοστίζει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εάν δώσω το όνομα μου, μπορούν να βρουν το πρώτο νούμερο που είχα μαζί τους (δεν θυμάμαι τον αριθμό) ; Διότι για να του δώσουν το παλιό, άρα έχουν αρχείο.
Link to comment
Share on other sites

Οι αριθμοί "ξαναβγαίνουν" στην αγορά 6 μήνες μετά την λήξη τους. Δεν είναι απαραίτητο να μην το πήρε άλλος ενδιάμεσα. Τώρα απλα σίγουρα ήταν ελεύθερος και στον ξαναδώσανε.
Αυτό ακριβώς, τόσο απλά.
Αφού ζήτησαν το όνομα του μάλλον δεν το είχε πάρει άλλος, αλλιώς δεν θα το έδιναν.

Νομίζω ότι είναι αδύνατον να σου δώσουν συγκεκριμένο αριθμό που ανήκε και σε άλλους για λόγους προστασίας από απάτες.

Μένει να δοκιμάσει και κάποιος άλλος και ας μην παραλάβει στο τέλος αλλά έτσι κι αλλιώς δεν κοστίζει τίποτα.

Μην βάζεις στοίχημα. Έχω δύο αριθμούς δεν λίστα επαφών μου από φίλους μου που έχουν σταματήσει να τους χρησιμοποιούν, δεν τους είχα σβήσει, και πρόσεξα πρόσφατα ότι έχουν δοθεί σε άλλους από το γεγονός ότι εμφανίστηκαν σε viber-telegram με φωτογραφίες διαφορετικών ατόμων. Επίσης θυμάμαι προ δεκαετίας που είχα κάνει συμβόλαιο παίρνοντας καινούριο αριθμό, ότι με καλούσαν επί 1,5 χρόνο από εισπρακτικές ζητώντας την προηγούμενη κάτοχο του αριθμού που χρωστούσε από ότι φαίνεται διάφορα. Μια χαρά γίνεται να πάει ο αριθμός αλλού αν περάσει αρκετός χρόνος και τον χάσεις. Απλά δεν περίπτωση που αναφέρθηκε έτυχε να είναι διαθέσιμος ξανά και τον δώσανε.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο συνεβη και με δικη μου επαφη. Κανονικά δίνονται σε αλλους αλλα στο σύστημα υπάρχει ιστορικό των συνδρομητών που εχουν κατα καιρους χρησιμοποιήσει το νούμερο.
Link to comment
Share on other sites

Οι αριθμοί "ξαναβγαίνουν" στην αγορά 6 μήνες μετά την λήξη τους. Δεν είναι απαραίτητο να μην το πήρε άλλος ενδιάμεσα. Τώρα απλα σίγουρα ήταν ελεύθερος και στον ξαναδώσανε.

 

Όπως έγραψα και στο ποστ μου, τον έχασα οριστικά κάπου το 2013 με 14. Από τότε μέχρι εχτές που τον πήρα πίσω, κάποιες φορές, 2-3 φορές τον χρόνο, του βαρούσα τηλέφωνο να δω αν καλέσει κτλ. Πάντα μα πάντα μου έβγαζε ότι αριθμός συνδρομητή που καλέσατε δεν υπάρχει! Οπότε το θεωρώ απίθανο να τον είχε πάρει άλλος ενδιάμεσα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Τα info quest τα έχει προσέξει κανείς;8e9d7756dca1ef18b1a1fee594b67f10.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχει μείνει από παλιά.

Αντίστοιχα, σε speedtest με Wind, εμφανίζει TELESTET.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

αναλογα με την κεραια πρεπει να ειναι.Εμενα βγαζει q telecom κανονικα (και αυτες τις μερες το γνωστο q greece 2021).
Link to comment
Share on other sites

ο αριθμός τηλεφώνου είναι ένας κωδικός δικτύου που δεν υπάρχει περίπτωση να στον δώσουν αν τον έχει πάρει άλλος και είναι σε χρήση,ειδικά τώρα που όλα είναι ψηφιακά

μάλλον έμεινε ελεύθερος τόσα χρόνια και στον ξανά έδωσαν

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Κανένας δεν υποστήριξε ότι θα σου δώσουν νούμερο που χρησιμοποιείται από άλλον απλά επειδή κάποτε ήταν δικό σου. Στην περίπτωση αυτή ζητήθηκε ένα νούμερο που ήταν αχρησιμοποίητο και στην κατοχή της εταιρείας.

 

Διαδικασία για μεταφορά αριθμού που χρησιμοποιείται υπάρχει και απαιτεί την συμφωνία και των δύο συνδρομητών. Αλλά αυτό είναι εντελώς άλλη περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους ξέρει κανείς από την τελευταία ανανέωση σε πόσο καιρό μπαίνει φραγή στις εξερχόμενες και ιδιαίτερα σε πόσο στις εισερχόμενες?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους ξέρει κανείς από την τελευταία ανανέωση σε πόσο καιρό μπαίνει φραγή στις εξερχόμενες και ιδιαίτερα σε πόσο στις εισερχόμενες?
Μετά από 12 μήνες. Δηλαδή λαμβάνεις εισερχόμενες και ΣΜΣ ακόμα και με μηδενικό υπόλοιπο.

 

Σε κάρτα με μηδενικό υπόλοιπο για 2 ημέρες

 

««ΔΩPO 200Λ ΠPOΣ OΛOYΣ K 1GB KAΘE MHNA ΓIA 3 MHNEΣ! ΣTEIΛE 23 ΣTO 12410 H MΠEΣ EΔΩ https://tinyurl.com/ybgojyqq MEXPI 31/3! ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ http://bit.ly/WIND-epikoinonia»»

 

Έστειλα....:lol::lol::lol:

 

««H ΠPOΣΦOPA ΔEN MΠOPEI NA ENEPΓOΠOIHΘEI ΛOΓΩ MHΔENIKOY YΠOΛOIΠOY. ANANEΩΣE TO XPONO OMIΛIAΣ ΣOY KAI ΠPOΣΠAΘHΣE ΞANA.»»

Καλή προσφορά για να ανανεώσω αλλά δεν..

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Έλεος με αυτή την εφαρμογή της q που όταν πας να προσθέσεις ένα ακόμα προφίλ σου βγάζει λάθος κωδικός δοκιμάστε ξανά.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...