Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η εφαρμογή θέλει συνεχεια κωδικό για να μπεις γιατί τον χάνει για λόγους ασφαλείας λέει να τα λέμε όλα

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτά παθαίνουν όσοι γκρινιάζουν. :lol:

Μία χαρά είναι η εφαρμογή.

 

Όχι δεν είναι μια χαρά όταν με αφήνει να προσθέτω αλλά προφίλ q αλλά ένα συγκεκριμένο όχι!! Και το έχει ξανακάνει και απλά μετά θυμήθηκε να μπει μόνο του!!

Θα μπω από browser.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή θέλει συνεχεια κωδικό για να μπεις γιατί τον χάνει για λόγους ασφαλείας λέει να τα λέμε όλα

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πολλά χρόνια σε πολλές συσκευές με user name και password, ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Ίσως κάτι να κολλάει προσωρινά σε μερικές περιπτώσεις, ίσως και μερικές συσκευές για λόγους ασφαλείας να μην έχουν πλήρη συμβατότητα. Σίγουρα μπορεί κάτι να μην δουλεύει σωστά σε περιπτώσεις αλλά πάντα υπάρχουν bugs παντού γενικά.

Κρατάμε την ψυχραιμία μας και βρίσκουμε λύση.:lol:

Link to comment
Share on other sites

προφανως ο φιλος μιλαει για τον κωδικο μιας χρησης που εχει συγκεκριμενη διαρκεια. Με το παλιο συστημα (username/password) δεν σε πεταει εξω,δουλευει κανονικα
Link to comment
Share on other sites

Pavlitaki πιστεύω έστω μπορείς να στέλνεις βιογραφικό στο νομικό τμήμα της wind hahah θα δοκιμάσω με κωδικούς οκ ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το 6€ ανανέωση το έχει πάντα σαν επιλογή;d8a309ac7dbd0f0363a8cce6f1052b10.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μόνο όσο υπάρχει countdown ενεργό

 

Και αυτό που το βλέπεις; Η μάλλον κάθε πότε βγαίνει countdown?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Και αυτό που το βλέπεις; Η μάλλον κάθε πότε βγαίνει countdown?
Βάλε την εφαρμογή και έχει ενημέρωση.

Αλλά θα σου πρότεινα πρώτη ανανέωση να είναι 10€ για να πάρεις τα κονέ και μετά τα τρως σιγά σιγά τους επόμενους μήνες, χωρίς ανανέωση γιατί η αγορά πακέτων δίνει επέκταση λήξης υπολοίπου.

4a5aa750e103eaa57c7c86506ac7d6ae.jpg

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους καλύτερα να συνεχίσω να γράφω στο σωστό νήμα εφ όσον τελικά παρήγγειλα μια q card 10€ με παράδοση σπίτι μου αντικαταβολή.

Ο σκοπός μου είναι να εχω ένα νούμερο λειτουργικό ως το να με παίρνουν και να μην χάσω το νούμερο.

Αυτά τα 10€ που εχει μέσα μπορώ να ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο η καταναλώνονται αυτόματα μόλις ενεργοποιήσω την κάρτα, τι προτείνετε να κανω?.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους καλύτερα να συνεχίσω να γράφω στο σωστό νήμα εφ όσον τελικά παρήγγειλα μια q card 10€ με παράδοση σπίτι μου αντικαταβολή.

Ο σκοπός μου είναι να εχω ένα νούμερο λειτουργικό ως το να με παίρνουν και να μην χάσω το νούμερο.

Αυτά τα 10€ που εχει μέσα μπορώ να ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο η καταναλώνονται αυτόματα μόλις ενεργοποιήσω την κάρτα, τι προτείνετε να κανω?.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν είναι σίγουρο. Κανονικά όχι αλλά μερικές φορές βάζουν ένα πακέτο αυτόματα. Θα δούμε.

Δεν χρειάζεται να ενεργοποιήσεις τίποτα στο ξεκίνημα. Έχεις δώρα, μέχρι να καταλάβεις τι γίνεται.

Επίσης αν αγοράσεις πακέτο που λήγει μετά την λήξη του υπόλοιπου, επεκτείνεται η λήξη του υπόλοιπου μέχρι την ημερομηνία λήξης του πακέτου.

Οπότε αν αγοράζεις φτηνά πακέτα θα κρατήσει το 10ρικο 4-5 μήνες.

Βάλε την εφαρμογή myq για να ελέγχεις τον λογαριασμό.

Διάβασε και τα προηγούμενα ποστ.

Μην ξεχάσεις το κονέ.

Προσοχή μην σου λήξει το υπόλοιπο για αυτό 1 ημέρα (η και παραπάνω) να αγοράζεις πακέτα για επέκταση από καουντντάουν ή προσφορά, αλλιώς χάνεις το κονέ.

Αν σου έχουν βάλει κάτι αυτόματο θα ζητήσεις να το ακυρώσουν.

Μόνο σε καταστήματα το κάνουν αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα να ανανεώσω με 12€, να πάρω δώρο και τα € να μείνουν στην κάρτα.

Στεφτομαι αν μπορεί να γίνει με 10€ για να μην πληρώσω το 1,7€ η αναλαμβάνω μεγάλο ρίσκο.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα να ανανεώσω με 12€, να πάρω δώρο και τα € να μείνουν στην κάρτα.

 

Στεφτομαι αν μπορεί να γίνει με 10€ για να μην πληρώσω το 1,7€ η αναλαμβάνω μεγάλο ρίσκο.

 

Ναι γίνεται με 10€. Τα πήρα 25 Φλεβάρη. Πολλοί τα έχουν πάρει. Ελπίζω να μην είσαι ο πρώτος που δεν θα τα πάρει.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα.

Τελικά με άφησε να δηλώσω μόνο ένα κονέ ανά νούμερο. Ποιοι είναι οι τυχεροί δεν θυμάμαι αλλά θα τους ήρθαν σήμερα 19/3 τα γιγα.

Ερώτηση κρίσιμη...5ψήφια πως μπλοκάρουμε;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις STOP στο 1213

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα.

Τελικά με άφησε να δηλώσω μόνο ένα κονέ ανά νούμερο. Ποιοι είναι οι τυχεροί δεν θυμάμαι αλλά θα τους ήρθαν σήμερα 19/3 τα γιγα.

Ερώτηση κρίσιμη...5ψήφια πως μπλοκάρουμε;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πήρα, ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις STOP στο 1213
Αυτό επηρεάζει και τα μηνύματα από την q ή ισχύει μόνο για τα χρεώσιμα 5ψηφια ;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό επηρεάζει και τα μηνύματα από την q ή ισχύει μόνο για τα χρεώσιμα 5ψηφια ;

 

Τα μηνύματα από την Q τα σταματάς από τις ρυθμίσεις επικοινωνίας, όπως λένε και τα σχετικά SMS. Δεν επηρεάζονται από το παραπάνω.

 

https://www.wind.gr/support/idiotes/simvolea-ipiresies/lamvano-minimata-pou-me-chreonoun-pos-mporo-na-ta-stamatiso

Link to comment
Share on other sites

Επανερχόμενος στο θέμα της μεταφοράς sim από f2g σε Q, ρώτησα τον υπεύθυνο στο "γνωστό" μου κατάστημα και 1) επιβεβαίωσε ότι χάνονται όλα όσα έχει η sim και 2) χρεώνεται η μεταφορά 5€, αφού, κατ' αυτόν, δεν είναι φορητότητα (δεν έρχεται από άλλη εταιρεία).

Στην επίμονη τοποθέτησή μου ότι το site της Wind λέει δωρεάν απάντησε ότι 1) δεν είναι φορητότητα και 2) δωρεάν είναι μόνο η αλλαγή sim είτε λόγω παλαιότητας είτε λόγω απώλειας.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε το σχόλιο #25214 και τρίψτο στην μούρη του. Είναι μέσα στην εφαρμογή.

Στείλε στον μεσετζερ ερώτηση για τα χρήματα.

Γράψε "θέλω εκπρόσωπο" για να αποφύγεις το μποτ.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις δυνατότητα ρώτα και σε άλλο κατάστημα. Αν τα πληρώσεις αναγκαστικά, στέλνεις την απόδειξη στη wind και ζητάς πίστωση.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει δύο φορές (f2g->Q) στον ίδιο αριθμό αυτό. Το περίεργο είναι πως και τις δύο μου είχαν πει για χρέωση 5€, και μόλις ολοκληρώθηκε ότι είχε να κάνει μου είπαν τελικά δεν χρειάζεται να πληρώσετε κάτι. Υποθέτω πως πρέπει να τους δίνει κάποια ένδειξη το σύστημα.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε το σχόλιο #25214 και τρίψτο στην μούρη του. Είναι μέσα στην εφαρμογή.

Στείλε στον μεσετζερ ερώτηση για τα χρήματα.

Γράψε "θέλω εκπρόσωπο" για να αποφύγεις το μποτ.

 

Τα γνωρίζω αυτά, και το επιβεβαιώνει και η επικοινωνία με το Messenger, αλλά το πρόβλημα παραμένει και πρέπει να ψάχνεις για καταστήματα σε περίοδο που απαγορεύεται η διαδημοτική κυκλοφορία.

Τέλος πάντων, έτσι κι αλλιώς πρέπει να "φάω" πρώτα τα υπόλοιπα και μετά θα πάω για μετατροπή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά περιμένω την Δευτέρα την sim με την κάρτα ανανέωσης 10€, όλοι λέτε για το κονέ στο site της q διαβάζω οτι ενεργοποιηται 1 μήνα μετά την πρώτη ενεργοποίηση της sim, με 10€ και προσκαλεί ς και φίλους ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ Q ( που εγω δεν εχω ), απο την άλλη οπως εχω γράψει πριν εγω δεν θα βάζω κάθε μήνα 10€ θα το εχω ποιο πολύ για να δέχομαι κλήσεις εχει σε εμένα νόημα το κονέ?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσύ σαν νέος συνδρομητής έχεις το δικαίωμα να πεις ότι κάποιος παλιός σε έφερε στο δίκτυο και έτσι να πάρεις εσύ και o άλλος. Υπάρχει ένα νήμα εδώ στο φόρουμ στο οποίο θα βρεις προσκλήσεις και μπορείς μετά τον μήνα να βάλεις και την δική σου.

 

Αλλά συνηθίζεται να σου την πέφτουν και με προσωπικά μηνύματα μόλις το πάρουν χαμπάρι.

 

Το κονέ σου δίνει 12gb με ένα έτος διάρκεια και για όσο δεν έχει μηδενίσει η κάρτα σου. Θεωρητικά μπορείς να το τραβήξεις για ως 4-5 μήνες μέχρι να χρειαστεί να βάλεις. Αν δεν σε ενδιαφέρουν τα GB και όπως λες δε θες να χρησιμοποιήσεις το τηλ, τότε μη βάλεις την κάρτα, άρα δεν έχεις δικαίωμα για το κονέ και χρησιμοποίησε τη του χρόνου για την ετήσια ανανέωση.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...