Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για 30 μέρες. Έχεις ένα τέταρτο.

 

ΟΚ, το έχω ενεργοποιήσει για τους δικούς μου που έχουν :)

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Με την αγορά πακέτου επεκτείνεται η λήξη του υπόλοιπου μέχρι την λήξη του πακέτου, αν έληγε νωρίτερα βέβαια.

Οπότε δεν επηρεάζεται το κονέ.

Απλώς επειδή αργεί 1-2 λεπτά η ενημέρωση μην σε πιάσει άγχος.

Κάνε την αγορά πακέτου 1 μέρα πιο νωρίς.

Έχω μπερδευτεί άρα δεν είναι απαραίτητο να βάζεις πάντα μια κάρτα 6 ευρη ή 10 εύρη το δίμηνο αφού είναι έτσι και επεκτείνεται σωστά ?

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπερδευτεί άρα δεν είναι απαραίτητο να βάζεις πάντα μια κάρτα 6 ευρη ή 10 εύρη το δίμηνο αφού είναι έτσι και επεκτείνεται σωστά ?

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σωστά. Αυτό βολεύει για να πέφτει το κόστος αφού έχεις κονέ.

Δηλαδή με 6€ κάρτα και αγορά ΣΜΣ με 1,5€ μπορείς να βγάλεις 5 μήνες με Voip χωρίς πρόβλημα.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Αυτό βολεύει για να πέφτει το κόστος αφού έχεις κονέ.

Δηλαδή με 6€ κάρτα και αγορά ΣΜΣ με 1,5€ μπορείς να βγάλεις 5 μήνες με Voip χωρίς πρόβλημα.

Μιλάμε η q είναι πολύ μπροστά

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γτ μόνο με πακέτο sms επεκτείνεται το υπόλοιπο βάζεις ένα άλλο πακέτο και επεκτείνεται υποθέτω τα λέω καλά??

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γτ μόνο με πακέτο sms επεκτείνεται το υπόλοιπο βάζεις ένα άλλο πακέτο και επεκτείνεται υποθέτω τα λέω καλά??

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σωστά. Ανέφερα το φτηνότερο πακέτο που υπάρχει, που πολλοί δεν τα χρειάζονται, αλλά δίνει επέκταση. Εγώ συνήθως αγοράζω με 2€ δεδομένα γιατί το 1,5€ είναι πεταμένα λεφτά.

Ότι θέλει ο καθένας.

Τα ΣΜΣ αν τα αγοράσει κάποιος έστω μία φορά έρχονται συνεχώς πλέον.

Τώρα αν σε μερικούς δεν έρχονται, αλλά έχουν voip και κονέ, ίσως είναι οι πιο άτυχοι του κόσμου.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα,πιο οφελιμο και αξιοποιησιμο μου ειναι το πακετο 3GB/2 ευρω που βγαινει σταθερα καθε μηνα μεσα στο καουνταουν.

Αφου επεκτεινεται και το υπολιπο ετσι... Ζαχαρη...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα,πιο οφελιμο και αξιοποιησιμο μου ειναι το πακετο 3GB/2 ευρω που βγαινει σταθερα καθε μηνα μεσα στο καουνταουν.

 

Αφου επεκτεινεται και το υπολιπο ετσι... Ζαχαρη...

Κι εγώ αυτό χρησιμοποιώ. Απλώς αν κάποιος έχει λίγο υπόλοιπο μπορεί να κερδίσει και 1 μήνα. Λέμε τώρα να περνά η ώρα.
Link to comment
Share on other sites

Όταν αφήνεις χωρίς κάρτα ένα νούμερο για λίγο καιρό 63c734707824c4b9e6c624b97e192b78.jpg

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όταν την αφήνεις σημαίνει ότι εξυπηρετείσαι από άλλη εταιρεία,σωστά ?

το μόνο που θα καταφέρεις είναι να συντηρείς δύο νούμερα ,στην ουσία βγαίνεις χαμένος ....

και σιγά τις προσφορές,έχουμε πει μόνο countdown συμφέρουν

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Όταν αφήνεις χωρίς κάρτα ένα νούμερο για λίγο καιρό 63c734707824c4b9e6c624b97e192b78.jpg

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πολύ καλές οι προσφορές φίλε!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

στο μεταξυ καποιες ερχονται με μηνυμα και δεν εμφανιζονται στο δωρακι στην εφαρμογη π.χ. αυτη με τα 5 ευρω.
Link to comment
Share on other sites

Σε σύγκριση με τον ανταγωνισμό είναι value for money. Απλά μην ξεχνάτε ότι βάζοντας 12€ θα τραβήξει 1,70€ ως τέλος μπόνους ανανεωσης που, εάν θυμάμαι καλά, έγινε 2μηνιαιο.
Link to comment
Share on other sites

όταν την αφήνεις σημαίνει ότι εξυπηρετείσαι από άλλη εταιρεία,σωστά ?

το μόνο που θα καταφέρεις είναι να συντηρείς δύο νούμερα ,στην ουσία βγαίνεις χαμένος ....

και σιγά τις προσφορές,έχουμε πει μόνο countdown συμφέρουν

F2g. Δοκιμαστική ήταν η q πριν πάω γενικά σε wind. Το νούμερο απλα το αφήνω στην άκρη λόγω των προσφορών σε mbs. Αν δω οτι αυτό γυρίζει και το εχω και στο f2g, προφανώς δεν θα με ενδιαφέρει στο τελος. Πάντως η αλήθεια είναι ότι οι προσφορές στην q ήταν απο την πρώτη μέρα πιο πολλές απο το f2g, ακομα και αν εβαζα συχνά κάρτα

 

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

F2g. Δοκιμαστική ήταν η q πριν πάω γενικά σε wind. Το νούμερο απλα το αφήνω στην άκρη λόγω των προσφορών σε mbs. Αν δω οτι αυτό γυρίζει και το εχω και στο f2g, προφανώς δεν θα με ενδιαφέρει στο τελος. Πάντως η αλήθεια είναι ότι οι προσφορές στην q ήταν απο την πρώτη μέρα πιο πολλές απο το f2g, ακομα και αν εβαζα συχνά κάρτα

 

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η q ακολουθεί την τακτική των οικονομικών προσφορών για να διαλέξει πελάτες που έχουν αυτήν την προτεραιότητα. Σαφώς πιο οικονομική από την wind.

Αν αγοράσεις μία προσφορά μετά έρχεται συνεχώς.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν αγοράζω από τα κουτάκια, συνήθως τον άλλο μήνα μου έρχονται ακριβότερα.
Είσαι στην μαύρη λίστα γιατί γκρινιάζεις συνεχώς. :lol: Εχω συνέχεια αυτό. Σπάνια το αγοράζω γιατί έχει καουντντάουν 2€ /3γβ.

d4c1c0ce3854dac97e143a18f82b6395.jpg

Link to comment
Share on other sites

200 + 20 + 1 = 3

 

Πρέπει να μου το είχε δώσει πριν πάρα πολλούς μήνες αυτό. Για δώσε λίγο κωδικό SMS μην τυχόν και κατά λάθος μου το δώσει κάποια στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να μου το είχε δώσει πριν πάρα πολλούς μήνες αυτό. Για δώσε λίγο κωδικό SMS μην τυχόν και κατά λάθος μου το δώσει κάποια στιγμή...
200Λ K 20 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 1GB MONO ME 3€ ΓIA 30 MEPEΣ! ΣTEIΛE 21 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYQ https://tinyurl.com/ybgojyqq EΩΣ KAI 9/3! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-epikoinonia
Link to comment
Share on other sites

F2g. Δοκιμαστική ήταν η q πριν πάω γενικά σε wind. Το νούμερο απλα το αφήνω στην άκρη λόγω των προσφορών σε mbs. Αν δω οτι αυτό γυρίζει και το εχω και στο f2g, προφανώς δεν θα με ενδιαφέρει στο τελος. Πάντως η αλήθεια είναι ότι οι προσφορές στην q ήταν απο την πρώτη μέρα πιο πολλές απο το f2g, ακομα και αν εβαζα συχνά κάρτα

 

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

πάλι δεν καταλαβαίνεις ότι και να κάνεις εφ'οσον σου μηδενίζουν το υπόλοιπο σε δύο μήνες είσαι αναγκασμένος να βάζεις χρήματα για να παίρνεις τις προσφορές ....όπως βολευται ο καθένας αλλά ο κανόνας είναι q και countdown και την f2g στο συρτάρι όταν μιλάμε για οικονομία

καλά να είναι viber messenger,ακόμα και εταιρείες άρχισαν

να τα δέχονται όπως και τα μηνύματα

οπότε για την χρήση που κάνω το cu με εξυπηρετεί πολύ καλύτερα σε data που χρειάζομαι ...προς το παρόν βέβαια

Link to comment
Share on other sites

Είσαι στην μαύρη λίστα γιατί γκρινιάζεις συνεχώς. :lol: Εχω συνέχεια αυτό. Σπάνια το αγοράζω γιατί έχει καουντντάουν 2€ /3γβ.

d4c1c0ce3854dac97e143a18f82b6395.jpg

 

Εαν αρχίσεις συχνά να το αγοράζεις, θα δεις μετά απο 2-3 μηνες πιο ακριβά κουτάκια. Εγω εδω κ 2 μηνες δεν παίρνω κουτακια, μονο καουνταουν για ομιλια, αφου ο ανταγωνισμός θέλει για μηνιαιο πακετο ομιλιας 10€ μινιμουμ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνει ο ακαλος ότι όταν αγοράζεις πακέτα δεν μηδενίζεται το υπόλοιπο.

Και αφού έχει στο συρτάρι την Q προσπαθεί να μας πείσει να πάμε στην κόκκινη.

Μήπως να του εξηγήσει κάποιος ότι δεν μηδενίζεται το υπόλοιπο να έλθει στην Q να σωθεί? Από παρεξήγηση είναι αλλού.:lol::lol:

 

 

 

 

Εαν αρχίσεις συχνά να το αγοράζεις, θα δεις μετά απο 2-3 μηνες πιο ακριβά κουτάκια. Εγω εδω κ 2 μηνες δεν παίρνω κουτακια, μονο καουνταουν για ομιλια, αφου ο ανταγωνισμός θέλει για μηνιαιο πακετο ομιλιας 10€ μινιμουμ.

 

Αφού σε ακούνε που γκρινιάζεις.

Κάτσε να σου στείλω και ένα παλιό ΣΜΣ που απορρίπτει αυτό που λες.

Από πέρισυ μου έρχονται οι προσφορές σε 3 νούμερα της οικογένειας. Έχω αγοράσει στην σύζυγο μερικές φορές για επέκταση υπολοίπου.

Πρέπει να έχεις τρόπο όμως για να τους πείσεις.:lol:

Σου έχουμε εξηγήσει και εδώ και αλλού με λεπτομέρειες, εσύ εκεί, δεν ακούς.

93bb25ec4ae59e84ae84d7287bbd1f96.jpgbb54dac772acdf3f0a2c30f9fc808372.jpg

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...