Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά η 6 ευρη ανανέωση δεν είναι πάντα διαθέσιμη ?πριν λίγες μέρες μου έδινε την επιλογή τώρα όχι μόνο από 10 ευρώ?γιατί αυτο

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

οπότε έχει countdown,τίποτα δεν είναι σίγουρο,υπάρχουν και τα έκτακτα ενδιάμεσα για λίγες ωρες
Link to comment
Share on other sites

Είναι Φιξ το κάθε πότε έχει countdown ?η είναι τυχαίο?

 

Φιξ δεν είναι. Έχει και λίγο έκπληξη η υπόθεση για να παραμένει και ενδιαφέρουσα σαν ειδική προσφορά να πούμε. Και η διάρκεια που μένει διαθέσιμη δεν είναι ίδια κάθε φορά. Άλλοτε κρατάει 2 μέρες άλλοτε λίγες ώρες. Όποιος δεν ενδιαφέρεται για το περιεχόμενο του countdown, αλλά για το παρελκόμενο της δυνατότητας 6ευρης ανανέωσης, θα δει ότι πρακτικά είναι πολύ συχνά διαθέσιμη.

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως έχει 2 καουνταουν κάθε εβδομάδα και συνήθως το πρώτο ειναι καθε Δευτέρα ή Τρίτη και μετά παίζει η δεύτερη φορά αναμεσα σε Τετάρτη και Παρασκευή. Οταν πατάς το κουμπί του καουνταουν στο αππ, σου δειχνει το τρεχον, αλλιως γραφει πότε ειναι το επόμενο.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε, εαν μπορώ να κάνω ανανέωση μεσω τραπεζικού λογαριασμού και όχι χρωστικής - paypal?.

Ακυρωσα την κάρτα μου κ περιμένω έκδοση καινούργιας.

Δεν θέλω φόρτιση από περιπτέρο ή ξυστή κάρτα, γιατί δεν υπάρχουν 6έυρα ποσά.

 

 

-------

Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε, εαν μπορώ να κάνω ανανέωση μεσω τραπεζικού λογαριασμού και όχι χρωστικής - paypal?.

Ακυρωσα την κάρτα μου κ περιμένω έκδοση καινούργιας.

Δεν θέλω φόρτιση από περιπτέρο ή ξυστή κάρτα, γιατί δεν υπάρχουν 6έυρα ποσά.

 

 

-------

Tapa

Μπορείς μέσω PayPal αν συνδέσεις τον λογαριασμό σου.

Αν έχεις πρόσβαση στον λογαριασμό μέσω ίντερνετ, μπορείς αμέσως να κάνεις επιβεβαίωση.

Επίσης μπορείς μέσω και πιστωτικής, όχι χρεωστικής μόνο.

Λύση απελπισίας κάποιος φίλος να σου ανανεώσει και του δίνεις τα λεφτά ή τα βάζεις στην κάρτα του σε ένα αυτόματο μηχάνημα εντός τραπέζης που δεν χρειάζεται ταυτότητα.

Προκαταβολικά ή μετά.

Παλιά είχε η viva, τώρα δεν ξέρω αν ισχύει.

Με την κάρτα από περίπτερο σου τρώνε και το 1,70€ νταβατζηλίκι.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

@pavlitakis1

Σε ευχαριστώ

 

Tapatalk

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μία ώρα περίπου έχει πέσει το δίκτυο της Q στην περιοχή της Αγίας Παρασκευής.

Υπάρχουν και σε άλλες περιοχές ανάλογα προβλήματα;

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μία ώρα περίπου έχει πέσει το δίκτυο της Q στην περιοχή της Αγίας Παρασκευής.

 

Υπάρχουν και σε άλλες περιοχές ανάλογα προβλήματα;

Κάνουν αναβαθμίσεις σε κεραίες γενικά λόγω 5G.

Χτες είχε θέμα στην περιοχή της Ακρόπολης.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι είχα διαβάσει για κοινό δίκτυο με Vodafone ισχύει?

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κεραίες έχουν κοινές σε πολλά σημεία. Δίκτυα ξεχωριστά πάντα αφού είναι αυτόνομες εταιρείες. Η q κάνει roaming στο δίκτυο της wind για δεδομένα.
Link to comment
Share on other sites

Το είχα διαβάσει και πίστευα ότι με αυτή τη συνεργασία θα είχε το ίδιο σήμα η q με τη Vodafone αλλά μάλλον λάθος κατάλαβα

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το είχα διαβάσει και πίστευα ότι με αυτή τη συνεργασία θα είχε το ίδιο σήμα η q με τη Vodafone αλλά μάλλον λάθος κατάλαβα

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν έχουν κοινές κεραίες, όπου έχουν, ίδιο σήμα έχουν. Αλλιώς αλλού έχει η q καλύτερο ή χειρότερο.

Το θέμα δεν είναι η ταχύτητα αλλά η λειτουργικότητα των δικτύων.

Εγώ δεν μετράω ποτέ ταχύτητες και έχω q ομιλία/ίντερνετ και βονταφον μόνο για έξτρα ίντερνετ.

Σε όλη την Ελλάδα, ελάχιστες τρύπες έχω βρει και ουσιαστικά ποτέ δεν είχα πρόβλημα επικοινωνίας στην πράξη που να δημιουργήσει αδυναμία σύνδεσης και ομιλίας.

Αυτά τα σχόλια με ταχύτητες κλπ. αποκτάνε αξία όταν πληρώνουν αρκετά € για απεριόριστα και ψάχνουν με σπινττεστς να περάσουν την ώρα τους.

Δεν αξίζει να τρώμε τα δεδομένα μας σε έλεγχο ταχύτητας, όταν δεν είναι απεριόριστα και δεν χρειάζεται να πληρώνουμε απεριόριστα για ελέγχους ταχύτητας.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν έχουν κοινές κεραίες, όπου έχουν, ίδιο σήμα έχουν. Αλλιώς αλλού έχει η q καλύτερο ή χειρότερο.

Το θέμα δεν είναι η ταχύτητα αλλά η λειτουργικότητα των δικτύων.

Εγώ δεν μετράω ποτέ ταχύτητες και έχω q ομιλία/ίντερνετ και βονταφον μόνο για έξτρα ίντερνετ.

Σε όλη την Ελλάδα, ελάχιστες τρύπες έχω βρει και ουσιαστικά ποτέ δεν είχα πρόβλημα επικοινωνίας στην πράξη που να δημιουργήσει αδυναμία σύνδεσης και ομιλίας.

Αυτά τα σχόλια με ταχύτητες κλπ. αποκτάνε αξία όταν πληρώνουν αρκετά € για απεριόριστα και ψάχνουν με σπινττεστς να περάσουν την ώρα τους.

Δεν αξίζει να τρώμε τα δεδομένα μας σε έλεγχο ταχύτητας, όταν δεν είναι απεριόριστα και δεν χρειάζεται να πληρώνουμε απεριόριστα για ελέγχους ταχύτητας.:lol:

Νταξει υστερεί λίγο η q με κοτε εγώ είχα θέματα λειτουργίας σε κάποια σημεία ωστόσο δεν ήταν σοβαρό

 

Υγ. Ώστε έχεις 2 νούμερα εσύ που είσαι προστάτης και λες να μη πληρώνουμε πολλά χαχαχ πλάκα κάνω και εγώ 2 έχω

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νταξει υστερεί λίγο η q με κοτε εγώ είχα θέματα λειτουργίας σε κάποια σημεία ωστόσο δεν ήταν σοβαρό

 

Υγ. Ώστε έχεις 2 νούμερα εσύ που είσαι προστάτης και λες να μη πληρώνουμε πολλά χαχαχ πλάκα κάνω και εγώ 2 έχω

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχω wifi on the spot με μηδενικό πάγιο και 200μβ δωρεάν κάθε μήνα.

Αν χρειαστεί κάτι έξτρα να μην εξαρτιέμαι από άλλους.

Υπάρχει κάτι παρόμοιο?

Link to comment
Share on other sites

Έχω wifi on the spot με μηδενικό πάγιο και 200μβ δωρεάν κάθε μήνα.

Αν χρειαστεί κάτι έξτρα να μην εξαρτιέμαι από άλλους.

Υπάρχει κάτι παρόμοιο?

Τι είναι τούτο ?

Τσάμπα ίντερνετ ?

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι τούτο ?

Τσάμπα ίντερνετ ?

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εμείς εδώ στην Q είμαστε οι τζαμπατζήδες της κινητής σε παγκόσμιο επίπεδο. Ψάξτο στην αναζήτηση να μην βγαίνουμε εκτός θέματος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...