Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι κατά καιρούς τρέχει αυτή η προσφορά και που συνήθως έρχεται σε sms που λέει ότι σε χ μέρες αν βαλεις 12€ (τώρα πια 12) θα σου δώσει κάποια έξτρα mb και λεπτά ομιλίας αλλά δουλεύει και με 10€ προς το παρόν Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως μπορώ να παρατείνω με οποιοδήποτε τρόπο τα 8 GB data που μου λήγουν.απιψε και είναι από προηγούμενη.προδφορα; Υπάρχει άραγε τρόπος να πάρω δωρεάν data με κάποιο τρόπο;
και στα δυο όχι αν δεν σου έχει προσφορα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παίδες, μολις εκανα ανανεωση 10ευρω με paypal απο την εφαρμογη (οπως κανω παντα 7 χρονια τωρα) και εκτος του 1gb+1500λ προς q μου εδωσε για ενα μηνα επιπλεον 2gb+500λ προς ολους. Αλλαξε κατι κ δεν το ήξερα? Δεν με χαλαει προφανως και το αναφερω αν ισχυει γενικα να το κανουν κι αλλα παιδια!

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα έδωσε τον περασμένο μήνα σε φίλο με 6ευρη ανανέωση χωρίς να κάνει τίποτα

Μάλιστα του ήλθε μήνυμα ότι πήρε 500 για όλους για 15 μέρες αλλά στην εφαρμογή έγραφε 1 μήνα.

Κάποιοι μαθαίνουν προγραμματισμό εκεί μέσα.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα με 6 εύρη ανανέωση και ενεργή την προσφορά που είχε έρθει με SMS για ανανέωση 12 και πάνω, δεν τα έδωσε πριν δύο μήνες.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παίδες, μολις εκανα ανανεωση 10ευρω με paypal απο την εφαρμογη (οπως κανω παντα 7 χρονια τωρα) και εκτος του 1gb+1500λ προς q μου εδωσε για ενα μηνα επιπλεον 2gb+500λ προς ολους. Αλλαξε κατι κ δεν το ήξερα? Δεν με χαλαει προφανως και το αναφερω αν ισχυει γενικα να το κανουν κι αλλα παιδια!

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μόνο αν σου έρθει μήνυμα είναι προσωπικές προσφορές οι οποίες ενεργοποιούνται και στο 12410,για όλους είναι το 12000 αλλά αυτές μάλλον τις έχουν καταργήσει καιρό τώρα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα με 6 εύρη ανανέωση και ενεργή την προσφορά που είχε έρθει με SMS για ανανέωση 12 και πάνω, δεν τα έδωσε πριν δύο μήνες.
Πρέπει να έγινε λόγω λοκνταουν.

Κάποια προσφορά χωρίς ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

 

Έχουν τσαντιστεί λίγο οι δικοί μου που δίνουν 12 ευρώ σχεδόν κάθε μήνα. Ο πατέρας μου δίνει 12 ευρώ στην F2G και κάθε λίγο και λιγάκι του τα τραβάνε (κάθε τατράμηνο και καλά για τα 1500 λεπτά). Νομίζω με 6 ευρώ τον μήνα είναι καλά, αλλά η ελάχιστη ανανέωση πόσο είναι; 6 ή 10 ευρώ; Παίρνουν όμως όπως στην F2G αντίστοιχα κάθε τετράμηνα χρήματα για να έχεις τα bonus?

 

Το ίδιο σκέφτεται και η μητέρα μου με καρτοσυμβόλαιο 1500' προς όλους και 1GB με 12 ευρώ.

 

Τί συμβουλεύετε;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

 

Έχουν τσαντιστεί λίγο οι δικοί μου που δίνουν 12 ευρώ σχεδόν κάθε μήνα. Ο πατέρας μου δίνει 12 ευρώ στην F2G και κάθε λίγο και λιγάκι του τα τραβάνε (κάθε τατράμηνο και καλά για τα 1500 λεπτά). Νομίζω με 6 ευρώ τον μήνα είναι καλά, αλλά η ελάχιστη ανανέωση πόσο είναι; 6 ή 10 ευρώ; Παίρνουν όμως όπως στην F2G αντίστοιχα κάθε τετράμηνα χρήματα για να έχεις τα bonus?

 

Το ίδιο σκέφτεται και η μητέρα μου με καρτοσυμβόλαιο 1500' προς όλους και 1GB με 12 ευρώ.

 

Τί συμβουλεύετε;

 

Εάν μπορούν να παρακολουθούν (ή να το κάνεις εσύ για αυτούς) από το app πότε έχει countdown και τους φτάνουν τα 120-500 λεπτά ομιλίας προς ολους (ανάλογα με τις προσφορές) τότε θα βγάζουν τον μήνα με 6 ευρώ, αρκεί η ανανέωση να γίνεται online. Όλα αυτά με βάση τα τωρινά δεδομένα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

 

 

 

Έχουν τσαντιστεί λίγο οι δικοί μου που δίνουν 12 ευρώ σχεδόν κάθε μήνα. Ο πατέρας μου δίνει 12 ευρώ στην F2G και κάθε λίγο και λιγάκι του τα τραβάνε (κάθε τατράμηνο και καλά για τα 1500 λεπτά). Νομίζω με 6 ευρώ τον μήνα είναι καλά, αλλά η ελάχιστη ανανέωση πόσο είναι; 6 ή 10 ευρώ; Παίρνουν όμως όπως στην F2G αντίστοιχα κάθε τετράμηνα χρήματα για να έχεις τα bonus?

 

 

 

Το ίδιο σκέφτεται και η μητέρα μου με καρτοσυμβόλαιο 1500' προς όλους και 1GB με 12 ευρώ.

 

 

 

Τί συμβουλεύετε;

εδώ δεν ξέρουμε εμείς τι μας ξημερώνει!!!

και εδώ ισχύει το ίδιο από ανανεώσεις των 12€ και άνω,αλλά προς το παρόν δεν χρεώνει των 10,για των 6€ τελευταία υπάρχουν φορές που δεν σε αφήνει να κάνεις,προιμιο κατάργησης η bug του συστήματος η χέρι υπαλλήλου κάτοπιν εντολής ανωθεν?ανέμου είναι αυτή ότι θυμάται χαίρετε

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να ξημερώνει, στην q θα πληρώνεις λιγότερα. Και εγώ το σκεφτόμουν καιρό και άρχισα να μεταφέρω νούμερα δοκιμαστικά, είδα μεγάλη διαφορά και τους έχω φέρει όλους πλην δύο που απλά δεν έχουμε βρει το χρόνο να το κάνουμε και ψιλό βολεύονται με 24-25 το τρίμηνο, αλλά θα γίνει και αυτό.

 

Ακόμα και αν η q γίνει ίδια με το f2g, δε χάνεις κάτι και αν γίνει πιο ακριβή (λέμε τώρα) και θελήσεις να φύγεις, εύκολα γυρνάς πίσω, πιο εύκολα απ'το να έρθεις στην q.

Link to comment
Share on other sites

Εάν μπορούν να παρακολουθούν (ή να το κάνεις εσύ για αυτούς) από το app πότε έχει countdown και τους φτάνουν τα 120-500 λεπτά ομιλίας προς ολους (ανάλογα με τις προσφορές) τότε θα βγάζουν τον μήνα με 6 ευρώ, αρκεί η ανανέωση να γίνεται online. Όλα αυτά με βάση τα τωρινά δεδομένα.

 

Όχι, δεν ισχύει το ίδιο δηλαδή δεν τραβάνε το 10αρικο για τα 300 (όχι 1500) λεπτά. Τραβάνε όμως (νομίζω στο.ίδιο διάστημα) 1,7€ για τα μπόνους ανανέωσης αν βάλεις 12€, ενώ οι ανανεώσεις των 6€ (όταν έχει καουντνταουν) και 10€ δεν επηρεάζονται. Όλα αυτά προς το παρόν, όπως αναφέρθηκε

Πάραυτα, ούτε το f2g δεν θα σου τραβάει το 10αρικο αν βγάλεις το free2talk, χάνοντας φυσικά τα 300 λεπτά προς όλους σε κάθε ανανέωση.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

 

Έχουν τσαντιστεί λίγο οι δικοί μου που δίνουν 12 ευρώ σχεδόν κάθε μήνα. Ο πατέρας μου δίνει 12 ευρώ στην F2G και κάθε λίγο και λιγάκι του τα τραβάνε (κάθε τατράμηνο και καλά για τα 1500 λεπτά). Νομίζω με 6 ευρώ τον μήνα είναι καλά, αλλά η ελάχιστη ανανέωση πόσο είναι; 6 ή 10 ευρώ; Παίρνουν όμως όπως στην F2G αντίστοιχα κάθε τετράμηνα χρήματα για να έχεις τα bonus?

 

Το ίδιο σκέφτεται και η μητέρα μου με καρτοσυμβόλαιο 1500' προς όλους και 1GB με 12 ευρώ.

 

Τί συμβουλεύετε;

 

12 Ευρώ καρτοσυμβόλαιο και έχει τσαντιστεί; Δεν είναι σίγουρο ότι θα βρει καλύτερο αν μιλάει όλα αυτά τα 1500 λεπτά ομιλίας .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παίδες, μολις εκανα ανανεωση 10ευρω με paypal απο την εφαρμογη (οπως κανω παντα 7 χρονια τωρα) και εκτος του 1gb+1500λ προς q μου εδωσε για ενα μηνα επιπλεον 2gb+500λ προς ολους. Αλλαξε κατι κ δεν το ήξερα? Δεν με χαλαει προφανως και το αναφερω αν ισχυει γενικα να το κανουν κι αλλα παιδια!

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακριβώς το ίδιο και σε εμένα, πριν από λίγο ανανέωσα και τα πήρα.

Link to comment
Share on other sites

 

Το ίδιο σκέφτεται και η μητέρα μου με καρτοσυμβόλαιο 1500' προς όλους και 1GB με 12 ευρώ.

 

Τί συμβουλεύετε;

 

Μακάρι να μπορούσα να είχα με 12€ 1500 λεπτά προς όλους !!!!!

.
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μπορούσα να είχα με 12€ 1500 λεπτά προς όλους !!!!!

 

1.500 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ +2GB MONO ME 10,40€ (ΔIAPKEIA 4 EBΔOMAΔEΣ)! ΣTEIΛE 1500 ΣTO 12410 KAI ENEPΓOΠOIHΣE TO!

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι για 30 ημέρες, Το καρτοσυμβόλαιο είναι μόνμο ,

Εξάλου 10,40 μαζί με τον φόρο κινητής πάλι 12 ευρώ κάνουν ( για την ακρίβεια 11,99)

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι για 30 ημέρες, Το καρτοσυμβόλαιο είναι μόνμο ,

Εξάλου 10,40 μαζί με τον φόρο κινητής πάλι 12 ευρώ κάνουν ( για την ακρίβεια 11,99)

 

Και αυτό.μόνιμο είναι, αν σου έρθει μια φορά, σου έρχεται κάθε.μηνα. Έτσι έγινε σε τρία Q μέχρι τώρα και το έχουμε και οι τρεις σχεδόν 2 χρόνια, εμφανίζεται και σαν πακέτο μέσα στην εφαρμογή. Το θέμα είναι να σου τύχει...

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό.μόνιμο είναι, αν σου έρθει μια φορά, σου έρχεται κάθε.μηνα. Έτσι έγινε σε τρία Q μέχρι τώρα και το έχουμε και οι τρεις σχεδόν 2 χρόνια, εμφανίζεται και σαν πακέτο μέσα στην εφαρμογή. Το θέμα είναι να σου τύχει...
εμένα ήρθε αλλά δεν το ενεργοποίησα,δεν μου ξανά ήρθε όχι ότι το θέλω ....τώρα συνεχώς και κάτι μήνες έρχεται αυτό με 60+60 sms που δεν στέλνω ποτέ,ότι να ναι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εμένα ήρθε αλλά δεν το ενεργοποίησα,δεν μου ξανά ήρθε όχι ότι το θέλω ....τώρα συνεχώς και κάτι μήνες έρχεται αυτό με 60+60 sms που δεν στέλνω ποτέ,ότι να ναι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Ναι, το είχα ξεχάσει αυτό, έχεις δίκιο. Σε άλλο Q που ήρθε και δεν το ενεργοποίησε, δεν ξαναήρθε και δεν εμφανίστηκε ποτέ στην εφαρμογή. Μάλλον παίζει κάποιο ρόλο η ενεργοποίηση, ίσως και η συχνότητα ενεργοποίησης, ώστε να παραμένει ενεργά το συγκεκριμένο πακέτο.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το είχα ξεχάσει αυτό, έχεις δίκιο. Σε άλλο Q που ήρθε και δεν το ενεργοποίησε, δεν ξαναήρθε και δεν εμφανίστηκε ποτέ στην εφαρμογή. Μάλλον παίζει κάποιο ρόλο η ενεργοποίηση, ίσως και η συχνότητα ενεργοποίησης, ώστε να παραμένει ενεργά το συγκεκριμένο πακέτο.

 

Έχει πάνω από έτος που ήρθε η προσφορά, δεν την ενεργοποίησα ποτέ, συνεχίζεται να έρχεται κάθε λίγο και λιγάκι sms και κανονικά στην εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καρτοσυμβόλαιο έχει 1500 λεπτά προς όλους και 1GB με 12 ευρώ?Ενδιαφέρεται ένας φίλος μου..

 

Εμένα σχεδόν 7-8 μέρες πριν λήξει το δίμηνό μου, έρχεται αυτή η προσφορά με τα 12 ευρώ αν ανανεώσω (την τελευταία φορά το έκανα και με 10 ευρώ) που έχει 500' προς όλους και τα 2gb και το βασικότερο είναι ότι σου μένουν τα λεφτά στο υπόλοιπο!

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάνω από έτος που ήρθε η προσφορά, δεν την ενεργοποίησα ποτέ, συνεχίζεται να έρχεται κάθε λίγο και λιγάκι sms και κανονικά στην εφαρμογή.

 

Το νούμερο που δεν την ενεργοποίησε, την έχασε και δεν ξαναήρθε μήνυμα.

Τα νούμερα που την ενεργοποιούμε, έρχεται κάθε μήνα το μήνυμα και.παράλληλα τη βλέπουμε και σαν πακέτο στην εφαρμογή.

Προσωπικά τη χρησιμοποιώ καθε δύο η τρεις μήνες. Αν τυχω σε καλύτερη προσωποποιημένη (πχ 500' και 1,5gb με 7.5€), την αφήνω στην άκρη.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν είχα λήξη χρημάτων 16 Δεκέμβρη και ενεργοποίησα δωράκι 200 λεπτά 20 μηνύματα 1GB με 3 ευρώ και η λήξη χρημάτων μου μεταφέρθηκε 13 Γενάρη! Ελπίζω να μην υπάρχει όριο στις επεκτάσεις μπας και φάω κανένα ευρώ και να ισχύει και στο F2G που κοντεύω να φτάσω 100 ευρώ και δε ξέρω τι να τα κάνω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...