Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παίρνω τηλέφωνο για βλάβη στο 13700 και με παραπέμπουν στην q...όπου βέβαια δεν απαντούν

άλλο τηλέφωνο?

Πάρε 8005001380 από σταθερό είναι δωρεάν.

Από yuboto που καλούσα είδα ότι έχουν μια πολύ μικρή χρέωση (0.026025 του ευρώ για 15 λεπτά που πέφτει η γραμμή) αν και η ΕΕΤΤ αναγράφει σε τιμοκατάλογο ότι η χρέωση προς αριθμούς 800 είναι μηδενική. Αλλά στο θέμα μας τώρα δεν απαντούν γενικώς σε αργίες και Σαββατοκύριακα τελευταία. Το μαγαζί μπαίνει στον «αυτόματο»

Στο facebook απαντάνε όποτε θέλουν και στο τέλος σου λένε κάλεσε στο 1380....που δεν απαντάει.

 

Είχα το ίδιο πρόβλημα πριν ένα μήνα περίπου. Ενώ είχα ζητήσει φραγή εισερχομένων sms χρεώσιμων και μη χρεώσιιμων συνέχιζαν και μου έστελναν. Ευτυχώς που δεν ήταν χρεώσιμα. ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΟ CHAT και τέτοια.

Edited by Vox
Link to comment
Share on other sites

μα το 13700 δεν είναι ο δωρεάν αριθμός για δήλωση βλάβης?

ας την καταγράψουν και ας την προωθήσουν όπου θέλουν

τι μας παραπέμπουν σε τηλέφωνο που δεν απαντά?έχει νόημα αυτό...

κάνω κάπου λάθος?

καταγγελία θα φάνε σίγουρα από μένα

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Εγώ είχα δοκιμάσει να καλέσω όλους τους αριθμούς περισσότερο από περιέργεια. Αν τυχόν και απαντούσαν θα τους έλεγα να με συνδέσουν αυτοί εσωτερικά.

Αλλά δεν απαντούσαν σε κανένα από όλα τα διαθέσιμα τηλεφωνικά νούμερα.

Δοκίμασα επίσης εκεί που ρωτάει ηλεκτρονικά "Τι ακριβώς θέλετε για να σας συνδέσουμε με το κατάλληλο προσωπικό" Είπα Κλοπή τηλεφώνου το οποίο είναι πολύ ΣΟΒΑΡΟ (πρέπει άμεσα να μπλοκαριστεί ο αριθμός) και πάλι δεν απάντησαν.

Οπότε τι να λέμε!!!

Edited by Vox
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Εγώ είχα δοκιμάσει να καλέσω όλους τους αριθμούς περισσότερο από περιέργεια. Αν τυχόν και απαντούσαν θα τους έλεγα να με συνδέσουν αυτοί εσωτερικά.

 

Αλλά δεν απαντούσαν σε κανένα από όλα τα διαθέσιμα τηλεφωνικά νούμερα.

 

Δοκίμασα επίσης εκεί που ρωτάει ηλεκτρονικά "Τι ακριβώς θέλετε για να σας συνδέσουμε με το κατάλληλο προσωπικό" Είπα Κλοπή τηλεφώνου το οποίο είναι πολύ ΣΟΒΑΡΟ (πρέπει άμεσα να μπλοκαριστεί ο αριθμός} και πάλι δεν απάντησαν.

 

Οπότε τι να λέμε!!!

Αυτο το κολπο με την αυτοματη δρομολογηση με ερωτησεις, ειναι οτι πιο εκνευριστικο εχω συναντησει ποτε.

 

Ειναι βεβαια στα γενικότερα πλαισια γελοιοτητος της εταιρειας, οποτε δεν μου κανει ιδιαιτερη εντυπωση. Ειναι αναμενομενο.

 

Οπως και η συμπεριφορα τους στο φεισμπουκ, που διαβαζουν μεν τα μηνυματα και δεν απαντουν ποτε.

 

Γελοια συμπεριφορα απο γελοια εταιρεια.

 

 

 

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το countdown offer έχει πρόβλημα;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Απλα έληξε το προηγούμενο και δεν έβαλαν ούτε χρονόμετρο για το επόμενο ούτε απευθείας καινούργιο. Έχει ξανασυμβεί.

Edit μπηκε χρονόμετρο,αύριο πρωί το επόμενο.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Countdown

2019-01-08-12-06-36.png

 

Πήρα και ειδοποίηση σε mail.

Έχω αγοράσει, όμως, προ ημερών, την τεράστια προσφορά για 500΄με 4,44€ και δεν χρειάζομαι αυτήν τώρα.

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ως πρόσφατος συνδρομητής στην Q εχω μείνει ευχαριστημένος και από προσφορές και σε σήμα. Απλά αναρωτιέμαι γιατί αντι για Q-Telcom γράφει wind και αντί για 4G γράφει LTE. Κάτοχος iPhone 7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ως πρόσφατος συνδρομητής στην Q εχω μείνει ευχαριστημένος και από προσφορές και σε σήμα. Απλά αναρωτιέμαι γιατί αντι για Q-Telcom γράφει wind και αντί για 4G γράφει LTE. Κάτοχος iPhone 7

Είναι θέμα rom

Δεν είναι θέμα Q νομίζω

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω iPhone.. Σε Samsung galaxy εμφανίζεται κανονικά ως q απλά το iPhone τη βλέπει σα wind.. εικαστικό είναι κυρίως το θέμα
Link to comment
Share on other sites

Το αφεντικό τρελάθηκε...

 

3GB MONO ME 1€ ΓIA 30 HMEPEΣ! ΣTEIΛE 3 ΣTO 12410 & ENEPΓOΠOIHΣE TO EΩΣ 17/1! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς, μάλλον επειδή έχω υπόλοιπο 0,96€ χρόνο ομιλίας...

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ως πρόσφατος συνδρομητής στην Q εχω μείνει ευχαριστημένος και από προσφορές και σε σήμα. Απλά αναρωτιέμαι γιατί αντι για Q-Telcom γράφει wind και αντί για 4G γράφει LTE. Κάτοχος iPhone 7

 

Ετσι το εμφανιζει γιατι συνδεεται στο δικτυο της WIND με National Roaming.

Δεν εχει γινει ενοποιηση,λειτουργει ξεχωριστα ως brand name,καρτες sim,φορητοτητα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Το αφεντικό τρελάθηκε...

 

Κι εμένα μου έστειλαν από την περασμένη εβδομάδα το μήνυμα για τα 1500' προς όλους και το 1,5 GB με 8,57 ευρώ και σκέφτομαι να το ενεργοποιήσω. Οταν το ενεργοποιήσω την πρώτη φορά το έχω διαθέσιμο μετά κάθε μήνα για ενεργοποίηση ή είναι μόνο για μιά φορά και θα πρέπει να περιμένω να μου ξαναέρθει μήνυμα;

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου έστειλαν από την περασμένη εβδομάδα το μήνυμα για τα 1500' προς όλους και το 1,5 GB με 8,57 ευρώ και σκέφτομαι να το ενεργοποιήσω. Οταν το ενεργοποιήσω την πρώτη φορά το έχω διαθέσιμο μετά κάθε μήνα για ενεργοποίηση ή είναι μόνο για μιά φορά και θα πρέπει να περιμένω να μου ξαναέρθει μήνυμα;

Θα είναι διαθέσιμο κάθε μήνα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι διαθέσιμο κάθε μήνα.

 

Τέλεια! Θα ξανακάνω το Q τον κύριο αριθμό και θα είμαι καλυμμένος με ένα δεκάευρω κάθε μήνα!

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς, μάλλον επειδή έχω υπόλοιπο 0,96€ χρόνο ομιλίας...

 

Sent from my moto g(6) play

 

Μπα.. Εγώ έχω 0.20€ και δεν έχει έρθει τίποτα παρόμοιο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Αγόρασα πακέτο ομιλίας που λήγει σε 30 μερες, αλλά το υπόλοιπο χρημάτων λήγει σε 15 μέρες. Εαν θυμάμαι καλά, οταν το υπόλοιπο χρημάτων είναι μηδέν, σταματουν να είναι ενεργά τα αγορασμένα πακέτα, σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Αγόρασα πακέτο ομιλίας που λήγει σε 30 μερες, αλλά το υπόλοιπο χρημάτων λήγει σε 15 μέρες. Εαν θυμάμαι καλά, οταν το υπόλοιπο χρημάτων είναι μηδέν, σταματουν να είναι ενεργά τα αγορασμένα πακέτα, σωστά;

 

Πολύ σωστά θυμασαι

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Καλως μας; ηρθε, ελαχιστη αξια ανανεωσης 10Ε

https://www.wind.gr/gr/anakoinosi/1526313223894/

Edited by Vasileios
Ειρωνική γραφή.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας; ηρθε, ελαχιστη αξια ανανεωσης 10Ε

https://www.wind.gr/gr/anakoinosi/1526313223894/

Εε καλά τώρα αναμενόμενο

Καμία έκπληξη,ήταν θέμα χρόνου

Άμα κοψουν και τα countdown την κάτσαμε

Πανελλαδικά...

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...