Jump to content

Κάλυψη δικτύου & αναφορές προβλημάτων [2.5G/3G]


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα προσωπικά με νοιάζει να μπορώ να κάνω την δουλειά μου.Ουτε το Full 4G που γράφει το κινητό μου με άλλη εταιρεία και δίνει ταχύτητες 10mbps ούτε το Gprs της Wind.Περιμενω την αναβάθμιση να δω καλό σήμα και τουλάχιστον πραγματικο.Να γράφει 4G και να το εννοεί και το 3G να πετάει.

 

10Mbps το θεωρείς λίγο για Mobile Internet; Ρε παιδιά εγώ σας το εύχομαι όταν αρχίσει η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ κίνηση δεδομένων στην Ελλάδα (γιατί τα πακέτα που δίνουν είναι αστεία) να έχετε 10Mbps παντού. Οκ, καλά να ζητάμε περισσότερα - έτσι εξελίσσεται και η τεχνολογία - αλλά να ζητάμε και πράγματα τα οποία έχουν νόημα. Εκτιμώ ότι αν πραγματικά δώσουν όλες οι εταιρείες πακέτα τύπου 10Ε/5GB το 10Mbps θα είναι αξιοπρεπές.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όμως αυτά τα πακέτα στην Ελλάδα δεν θα τα δούμε και αν τα δούμε θα είναι απο την wind όπου θα πιάνει..η άλλες θα μας δινουν μικρότερα πακέτα σχεδόν σε όλη την επικράτεια και με ταχύτητες των 100+

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Επειδή όμως αυτά τα πακέτα στην Ελλάδα δεν θα τα δούμε και αν τα δούμε θα είναι απο την wind όπου θα πιάνει..η άλλες θα μας δινουν μικρότερα πακέτα σχεδόν σε όλη την επικράτεια και με ταχύτητες των 100+

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο,τι δίνεις παίρνεις. Αν θες 100+ πλήρωσε κάτι παραπάνω. Δε καλύπτουν όλα τα δίκτυα τις ανάγκες μας. Σε αυτό δε μπορώ να σου απαντήσω. Εσυ ξέρεις τι θες.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

οταν λες εντάξει η συσκευη εννοείς οτι υποστηρίζει 800?

Ναι το υποστηρίζει. Όπως είπα και πριν 4g δεν έπιανα στο σπίτι μου παρά μόνο 3g και από χθες edge. Σε άλλες περιοχές μου δίνει κανονικά 4g.

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

10Mbps το θεωρείς λίγο για Mobile Internet; Ρε παιδιά εγώ σας το εύχομαι όταν αρχίσει η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ κίνηση δεδομένων στην Ελλάδα (γιατί τα πακέτα που δίνουν είναι αστεία) να έχετε 10Mbps παντού. Οκ, καλά να ζητάμε περισσότερα - έτσι εξελίσσεται και η τεχνολογία - αλλά να ζητάμε και πράγματα τα οποία έχουν νόημα. Εκτιμώ ότι αν πραγματικά δώσουν όλες οι εταιρείες πακέτα τύπου 10Ε/5GB το 10Mbps θα είναι αξιοπρεπές.

 

10Mbps και το κινητο να γράφει 4G Full??Αυτο είναι δηλαδή το 4G που γινεται τόση φασαρία;;Δεν είπα οτι δεν είναι εντάξει,και ούτε παράπονο εχω αλλά είχα την εντύπωση ότι όταν το κινητο γραφει 4G και υποτίθεται οτι εχει 4G,εννοεί πολυ περισσότερα!!

Link to comment
Share on other sites

10Mbps και το κινητο να γράφει 4G Full??Αυτο είναι δηλαδή το 4G που γινεται τόση φασαρία;;Δεν είπα οτι δεν είναι εντάξει,και ούτε παράπονο εχω αλλά είχα την εντύπωση ότι όταν το κινητο γραφει 4G και υποτίθεται οτι εχει 4G,εννοεί πολυ περισσότερα!!

Με τις άλλες εταιρίες εννοεί, με τη wind δεν εννοεί τπτ. Κα εις τον σταυρό σου και ελπιζεις

 

Sent from my MX4

Link to comment
Share on other sites

Με τις άλλες εταιρίες εννοεί, με τη wind δεν εννοεί τπτ. Κα εις τον σταυρό σου και ελπιζεις

 

Sent from my MX4

 

Άσε,Με Wind ακομα περιμένω να δω H+ στο κέντρο της πόλης.Σέβομαι ομως την προσπάθεια και περιμένω με την ελπίδα ότι οχι μόνο θα αναβαθμίσει αλλα θα είναι και καλύτερη απο τις άλλες...ετσι για να αξίζει ο κόπος.

Link to comment
Share on other sites

Στο Γαλάτσι πάντως τι 3G & 4G, στο σπίτι σε 4 όροφο, σήμα πολύ λίγο μόνο στο μπαλκόνι μπορώ να μιλήσω, και σε άλλο σημείο πάλι στο Γαλάτσι σε ισόγειο μαγαζί το ίδιο πρόβλημα, σήμα μόνο έξω
Link to comment
Share on other sites

Στο Γαλάτσι πάντως τι 3G & 4G, στο σπίτι σε 4 όροφο, σήμα πολύ λίγο μόνο στο μπαλκόνι μπορώ να μιλήσω, και σε άλλο σημείο πάλι στο Γαλάτσι σε ισόγειο μαγαζί το ίδιο πρόβλημα, σήμα μόνο έξω

 

Είχε ειπωθεί πριν 1-2 μήνες, ότι κατέβασαν κεραία της WIND κοντά στο Άλσος Βεΐκου. Δεν ξέρω αν σε κάλυπτε κι εσένα εκείνη...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως Ζωγράφου, Ιλίσια και Αμπελόκηπους η κατάσταση πιστεύω είναι άσχημη.

 

Η+ με κάνα 2 γραμμές και με τραγικές ταχύτητες, εντός κτιρίων δε.....edge και λέμε κι ευχαριστώ. Το να μην φορτωνει γρήγορα το youtube, browsing αργό και γενικά για την ψυχαγωγία, πάει κι έρχεται αλλα είναι μερικές φορές που χρειάζομαι κάτι και γρήγορα και αναθεματίζω

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους πρέπει η WIND να κάνει κάτι με την κάλυψη στο συγρότημα του Αρείου Πάγου και του Εφετείου Αθηνών. Είναι τραγικό εντός κτηρίου που βρίσκεται επί της λεωφ. Αλεξάνδρας και που μπαινοβγαίνει χιλιάδες κόσμος καθημερινά, στις μισές αίθουσες και γραφεία (για να μην πω παραπάνω από τις μισές) το κινητό να είναι νεκρό, και στους υπόλοιπους χώρους να χαροπαλεύει το σήμα (με edge φυσικά, για 3G και 4G ούτε λόγος). Οι άλλες δύο είναι σχεδόν φουλ παντού. Απαράδεκτο. Όχι τίποτε άλλο αλλά παίρνουν και τηλέφωνα από την WIND και κάνουν ειδική προσφορά για δικηγόρους και γελάει ο κόσμος...

 

Επίσης και στην τριγύρω περιοχή υπάρχουν σοβαρά θέματα. Στην Ραγκαβή και στην Κάλβου (κεντρικότατοι δρόμοι στου Γκύζη) σε κάποιο σημείο το σήμα χάνεται και πεφτουν οι κλήσεις, ενώ σε εσωτερικούς χώρους το σήμα εξαφανίζεται εντελώς. Επίσης και από την απέναντι πλευρά της Αλεξάνδρας, στα πρώτα δύο τετράγωνα της Ασκληπιού συμβαίνει σχεδόν το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Και στους δύο απευθύνεται η ερώτηση. Το πρόβλημα υπήρχε πάντοτε ή εμφανίστηκε πρόσφατα?

Αναφερετε περιοχές που υπάρχει υπερβολικά πυκνό δίκτυο. Ζωγράφου, Ιλίσια, Γκύζη, Αμπελόκηποι το δίκτυο είναι πολύ πυκνό. Φυσικά μπορεί να υπάρχει σκίαση αλλά όχι και στο εφετείο. Ντροπή. Κάναν αρκετες αλλαγές το καλοκαίρι στη κατανομή συχνοτήτων στις περιοχές που αναφέρατε αλλά μάλλον κάτι δε πήγε καλά.

Κραξτε τους στην εξυπηρέτηση πελατών. Για Αθήνα τρέχουν.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο ενάμιση χρόνο που χρησιμοποιώ wind η κατάσταση είναι η ίδια. Για το εφετείο έχει απόλυτο δίκιο ο συμφορουμιτης. Πριν 10 μέρες πήγα για μια δουλειά στην λ. Κατσώνη και ήθελα να ανοίξω το onedrive για να κατεβάσω 2 φωτογραφίες.....ουδέποτε το κατάφερα......Ιλίσια μένω μόνιμα και η όλη κατάσταση είναι δράμα ατελείωτο σε γουδί, ζωγράφου (χαμηλά στην συμβολή παπαγου με ουλωφ παλμέ) και Ιλίσια.

 

 

 

Και φυσικά μιλάμε για μεγάλες περιοχές και μεγάλο πληθυσμό.

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο ενάμιση χρόνο που χρησιμοποιώ wind η κατάσταση είναι η ίδια. Για το εφετείο έχει απόλυτο δίκιο ο συμφορουμιτης. Πριν 10 μέρες πήγα για μια δουλειά στην λ. Κατσώνη και ήθελα να ανοίξω το onedrive για να κατεβάσω 2 φωτογραφίες.....ουδέποτε το κατάφερα......Ιλίσια μένω μόνιμα και η όλη κατάσταση είναι δράμα ατελείωτο σε γουδί, ζωγράφου (χαμηλά στην συμβολή παπαγου με ουλωφ παλμέ) και Ιλίσια.

 

 

 

Και φυσικά μιλάμε για μεγάλες περιοχές και μεγάλο πληθυσμό.

Ουλωφ Πάλμε έχει κανονικά 4g. Θα περάσω προς τα επάνω να δω τα χάλια τους :p

 

Στάλθηκε από Lenovo Phab Plus 6.8" (PB1-770M) με Tapatalk.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

3g στο σπίτι μου, επί της ουλωφ παλμέ δεν πιάνω. Edgeκαι λέω ευχαριστώ, δοκιμή με 3 διαφορετικές συσκευές.

 

 

 

Για 4g δεν έχω άποψη λόγω συσκευών

Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο ενάμιση χρόνο που χρησιμοποιώ wind η κατάσταση είναι η ίδια. Για το εφετείο έχει απόλυτο δίκιο ο συμφορουμιτης. Πριν 10 μέρες πήγα για μια δουλειά στην λ. Κατσώνη και ήθελα να ανοίξω το onedrive για να κατεβάσω 2 φωτογραφίες.....ουδέποτε το κατάφερα......Ιλίσια μένω μόνιμα και η όλη κατάσταση είναι δράμα ατελείωτο σε γουδί, ζωγράφου (χαμηλά στην συμβολή παπαγου με ουλωφ παλμέ) και Ιλίσια.

 

Και φυσικά μιλάμε για μεγάλες περιοχές και μεγάλο πληθυσμό.

 

Αυτές τις περιοχές τυχαίνει να τις ξέρω καλά, επομένως καταλαβαίνω ακριβώς που εννοείτε. Ουδέποτε είχα πρόβλημα. Ειδικά σε Γουδί (Πύργος Αθηνών γαρ) εντός και εκτός κτιρίων το σήμα είναι τέρμα. Για να μη δημιουργήσω ψευδαισθήσεις, δεν καλύπτεται η περιοχή μόνο από Πύργο Αθηνών, υπάρχουν πολλές κεραίες σε χαμηλότερο ύψος.

Με Cosmote στα Ιλίσια/Γκύζη είχα φοβερά προβλήματα, ειδικά χωρητικότητας (εικονικό), αλλά στην Αλεξάνδρας βρε παιδιά πρόβλημα; :cry: Δε το είχα παρατηρήσει να πω την αλήθεια, ίσως επειδή το είχα δεδομένο ότι "καλύπτει" την περιοχή.

 

@cvmr, και εγώ στην Ούλωφ Πάλμε είχα τέρμα LTE, από μια καμουφλαρισμένη δίπλα σε ένα παρκάκι :p :lol:

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως Ζωγράφου, Ιλίσια και Αμπελόκηπους η κατάσταση πιστεύω είναι άσχημη.

 

Η+ με κάνα 2 γραμμές και με τραγικές ταχύτητες, εντός κτιρίων δε.....edge και λέμε κι ευχαριστώ. Το να μην φορτωνει γρήγορα το youtube, browsing αργό και γενικά για την ψυχαγωγία, πάει κι έρχεται αλλα είναι μερικές φορές που χρειάζομαι κάτι και γρήγορα και αναθεματίζω

 

Μένω ψηλά στους Αμπελοκήπους, κοντά στην Πανόρμου, η κατάσταση δεν είναι τόσο τραγική... Στο σπίτι μου με φουλ σήμα 3G "χτυπάω" 30άρια το βράδυ! Σε βαθύ εσωτερικό χώρο κάποιων κτιρίων, όντως υπάρχει συνήθως 2G, αλλά σε σχέση με το 2ο δίκτυο στην Ελλάδα που δεν έχει καθόλου (!) σήμα ούτε για ομιλία στα ίδια ακριβώς σημεία, η WIND με 1-2 σκάλες Edge είναι καλύτερη... Τουλάχιστον βγάζει κλήση! :p

 

Πάντως στην περιοχή η WIND δεν έχει ακόμα 4G από 2600, ν' ανέβει και λίγο ακόμα η ταχύτητα από τα χαμηλά 20-30 Mbps που είναι τώρα... Αυτό είναι το μόνο παράπονο που έχω. Για πιο χαμηλά στους Αμπελοκήπους, όπως στον Άρειο Πάγο δε θυμάμαι, έχω καιρό να δοκιμάσω στην Αλεξάνδρας και τριγύρω σημεία. Πάντως, το Καλοκαίρι που ήμουν στο γήπεδο του ΠΑΟ για τον αγώνα προκριματικών του Champions League με την Κλαμπ Μπριζ, δεν είχα ακόμα αλλάξει τη SIM με μία 4G (την άλλαξα 5-6 μέρες μετά) και η WIND με 3G έπιανε 0,3 Mbps και ακόμα και το browsing ήταν δύσκολο... Μπορεί να φταίει όμως που το γήπεδο ήταν γεμάτο. Ευτυχώς είχα ΜΒ και στο 2ο δίκτυο στην Ελλάδα και κατάφερα να στείλω μερικές φωτογραφίες και βίντεο σε γνωστούς, αλλιώς με το 3G της WIND ακόμα θα περίμενα... :lol:

 

Στα Άνω Ιλίσια, κι εγώ βλέπω πολύ EDGE στο δρόμο και ειδικότερα στη Γρηγορίου Αυξεντίου. Ο cmvr μου είχε πει ότι έβλεπε 4G σε όλη τη διαδρομή μέχρι ψηλά επάνω, οπότε δεν ξέρω τι γίνεται ή αν κάνει τίποτα "κόλπα" η συσκευή μου... Μόλις το 220 στρίψει στρίψει δεξιά να φύγει από την Μιχαλακοπούλου, βλέπω μόνο EDGE μέχρι να κατέβω στην 6η Ιλισίων, που τότε βλέπω 3G... Το 4G είναι πολύ αδύναμο σ' εκείνο το σημείο και το βλέπω μόνο αν το βάλω για λίγο σε Flight Mode και μετά με γυρίζει σε 3G πάλι. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Στην περιοχή του Υμηττού λίγο πιο κάτω από την κεντρική πλατεία μόνιμο 3G. 4G δεν είχα δει ποτέ.Από σήμερα μάλλον ξηλώθηκε κεραία και ψάχνουμε το σήμα στα μπαλκόνια.Αθάνατη wind.:(:mad:

 

Μια από τα ίδια και εγώ στην ίδια περιοχή. Τόσα χρονιά φουλ σήμα και δεδομένα H, H+ με πολύ καλές ταχύτητες. Τώρα σήμα σχεδόν μηδέν με συνεχή σκαμπανεβάσματα και διακοπές στην ομιλία, δεδομένα edge και αυτό της κακιας ώρας. Πήρα την εξυπηρέτηση πελατών και τα μασάγανε, τι μία έλεγαν ότι κάτι είπαν οι τεχνικοί ότι υπήρχε ένα μικρό θέμα αλλά όχι έντονο, την άλλη ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά θα το κοιτάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και εγώ στην ίδια περιοχή. Τόσα χρονιά φουλ σήμα και δεδομένα H, H+ με πολύ καλές ταχύτητες. Τώρα σήμα σχεδόν μηδέν με συνεχή σκαμπανεβάσματα και διακοπές στην ομιλία, δεδομένα edge και αυτό της κακιας ώρας. Πήρα την εξυπηρέτηση πελατών και τα μασάγανε, τι μία έλεγαν ότι κάτι είπαν οι τεχνικοί ότι υπήρχε ένα μικρό θέμα αλλά όχι έντονο, την άλλη ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά θα το κοιτάξουν.

 

 

 

Σε καταλαβαινω...και εγω H+ εχω,αλλα γυρναει σε Edge μεσα στο σπιτι,επειδη ειναι ασταθες.Εκανα παραπονα στο φβ της Q και ελπιζω να παρω απαντηση.Παντως συννενοηση υπαρχει.Στο θεμα με τον Πορο οπου πηγα διακοπες,το ελεγξαν και ειδαν οτι οντως εχει προβληματικα σημεια το 3G και το Gprs.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Και στους δύο απευθύνεται η ερώτηση. Το πρόβλημα υπήρχε πάντοτε ή εμφανίστηκε πρόσφατα?

Αναφερετε περιοχές που υπάρχει υπερβολικά πυκνό δίκτυο. Ζωγράφου, Ιλίσια, Γκύζη, Αμπελόκηποι το δίκτυο είναι πολύ πυκνό. Φυσικά μπορεί να υπάρχει σκίαση αλλά όχι και στο εφετείο. Ντροπή. Κάναν αρκετες αλλαγές το καλοκαίρι στη κατανομή συχνοτήτων στις περιοχές που αναφέρατε αλλά μάλλον κάτι δε πήγε καλά.

Κραξτε τους στην εξυπηρέτηση πελατών. Για Αθήνα τρέχουν.

 

Στην περιοχή που αναφέρω εγώ (Ασκληπιού- λεωφ. Αλεξάνδρας - Αρειος Πάγος/Εφετείο - Γκύζη) το πρόβλημα σίγουρα υπάρχει τους τελευταίους 8 μήνες που χρησιμοποιώ την WIND, αλλά από ότι μου έλεγε φίλος που λόγω του θέματος αυτού έκανε φορητότητα, το πρόβλημα υπήρχε από πολύ πιο παλιά, χρόνια. Μιλάμε για τραγική κατάσταση. Θα πάρω στην εξυπηρέτηση πελατών, απλώς φαντάστηκα ότι δεν γίνεται να μην γνωρίζουν το θέμα.

 

Η πλάκα είναι ότι η λεωφ. Αλεξάνδρας, σε αυτό το ύψος είναι τίγκα στις κεραίες κινητής. Μόνο απέναντι από τον Άρειο Πάγο έχει δύο σταθμούς σε όμμορα κτήρια, συν το ότι εκεί κοντά υπάρχει και κτήριο του ΟΤΕ. Άραγε καμία από τις δύο πρώτες ή από όλες τις άλλες που υπάρχουν στην ευρύτερη περιοχή δεν είναι της WIND???

Edited by bored01
Link to comment
Share on other sites

Στην περιοχή που αναφέρω εγώ (Ασκληπιού- λεωφ. Αλεξάνδρας - Αρειος Πάγος/Εφετείο - Γκύζη) το πρόβλημα σίγουρα υπάρχει τους τελευταίους 8 μήνες που χρησιμοποιώ την WIND, αλλά από ότι μου έλεγε φίλος που λόγω του θέματος αυτού έκανε φορητότητα, το πρόβλημα υπήρχε από πολύ πιο παλιά, χρόνια. Μιλάμε για τραγική κατάσταση. Θα πάρω στην εξυπηρέτηση πελατών, απλώς φαντάστηκα ότι δεν γίνεται να μην γνωρίζουν το θέμα.

 

Η πλάκα είναι ότι η λεωφ. Αλεξάνδρας, σε αυτό το ύψος είναι τίγκα στις κεραίες κινητής. Μόνο απέναντι από τον Άρειο Πάγο έχει δύο σταθμούς σε όμμορα κτήρια, συν το ότι εκεί κοντά υπάρχει και κτήριο του ΟΤΕ. Άραγε καμία από τις δύο πρώτες ή από όλες τις άλλες που υπάρχουν στην ευρύτερη περιοχή δεν είναι της WIND???

 

Και εγώ είχα την εντύπωση ότι εκεί το σήμα είναι ΤΕΡΜΑ από όλες. Πολύ unexpected η παρατήρησή σου, αλλά έτσι είναι οι ασύρματες επικοινωνίες. Φαντάζομαι ότι επέλεξαν 2600 LTE/ 2100 WCDMA / GSM 1800 στο συγκεκριμένο σταθμό αλλά δε δικαιλογείται η τεράστια πτώση σήματος σε τόσο μικρό path.

Δεν είναι περίεργο να υπάρχει σκίαση αλλά όχι σε τέτοια σημεία, είναι αδικαιολόγητο και απαράδεκτο.

Μεταξύ μας δε μπορεί να μην βλέπουν τα στατιστικά από τα drop calls. Απλά δε ξέρω γιατί δε βελτιώνουν ένα τόσο κομβικό σημείο. Δεν έχω λόγια. :O

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είχα την εντύπωση ότι εκεί το σήμα είναι ΤΕΡΜΑ από όλες. Πολύ unexpected η παρατήρησή σου, αλλά έτσι είναι οι ασύρματες επικοινωνίες. Φαντάζομαι ότι επέλεξαν 2600 LTE/ 2100 WCDMA / GSM 1800 στο συγκεκριμένο σταθμό αλλά δε δικαιλογείται η τεράστια πτώση σήματος σε τόσο μικρό path.

Δεν είναι περίεργο να υπάρχει σκίαση αλλά όχι σε τέτοια σημεία, είναι αδικαιολόγητο και απαράδεκτο.

Μεταξύ μας δε μπορεί να μην βλέπουν τα στατιστικά από τα drop calls. Απλά δε ξέρω γιατί δε βελτιώνουν ένα τόσο κομβικό σημείο. Δεν έχω λόγια. :O

 

Πήρα στο 1260 και το κατέγραψαν. Σου λέω φιλος που είχε WIND μου είπε πως είναι χρόνια αυτή η κατάσταση στο σημείο αυτό, αλλά εγώ μπορώ να επιβεβαιώσω μόνο για τους μήνες που την χρησιμοποιώ. Μου κάνει εντύπωση να έχει μπει μόνο 2600 σε 4G σταθμό, πιστεύω καμία εταιρεία δεν το κάνει αυτό. Αλλά το 4G είναι το λιγότερο...

Link to comment
Share on other sites

13,43 upload και 4,72 download σε H+ κατάσταση πως το βλέπετε;

Νομίζω ότι είναι καλά.

ΘΈΛΩ Η ΚΕΡΑΊΑ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΝΌΜΙΜΗ

ΌΧΙ ΣΤΙΣ ΚΙΝΉΣΕΙΣ ΗΜΙΜΆΘΕΙΑΣ.

Τάσος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...