Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

νεος συνδρομητης free2go

 

με ανανεωση πανω απο 10 ευρω εχει....

 

120 προς ολους ή ΜΟΝΟ στην wind/q?

 

Με ανανέωση απο 5-19€ μέσω καταστήματος ή online απο το site του F2G έχεις 120' προς Wind/Q.Απο 20€ και πάνω με τον ίδιο τρόπο,300' προς Wind/Q.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την απαντηση...

νομιζα δινει 120 προς ολους αλλα χαζομαρα μου

 

120' προς ολους μπορείς να έχεις δωρο κάθε μήνα αν έχεις και σταθερή Wind.

Link to comment
Share on other sites

Το Wind Sharing για μεταφορα υπολοιπου στα καρτοκινητα καταργηθηκε;
Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Το Wind Sharing για μεταφορα υπολοιπου στα καρτοκινητα καταργηθηκε;

 

Ναι έχει καταργηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Βρίσκω ενδιαφέρουσα τη δυνατότητα ανανέωσης με paypal. Δέχεται συγκεκριμένα ποσά ή σε αφήνει να βάλεις ότι θέλεις;

 

Mπορείς να αγοράσεις ότι ποσό θέλεις (από 5€ και πάνω).

Επίσης, όσοι το έχουν κάνει μέχρι τώρα παίρνουν και δώρο 1 ώρα ομιλίας προς όλους με ισχύ 7 ημέρες.

Edited by Nikko_
Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Αν το έγραψες στις δημοσιεύσεις στην σελίδα τους στο Facebook που τις βλέπει χιλιάδες κοσμος θα σε βοηθησουν.Αν το έστειλες σε inbox αμφιβάλλω εαν θα σου απαντήσουν.

Το έγραψα μπροστά στις δημοσιεύσεις, όχι σε email. Και επίσης έγραψα και στη φόρμα επικοινωνίας στο site της WIND. Περιμένω να δω εάν μου απαντήσουν ή με καλέσουν όπως μου έστειλαν email για την παραλαβή του μηνύματος που έστειλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν συνέβη και σε άλλους αλλά μου ήρθε μήνυμα σήμερα στις 3 το μεσημέρι

 

"ΑΝΑΝΕΩΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ F2G.GR! ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ & ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΩΡΟ

1 ΩΡΑ ΟΜΙΛΙΑΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ 7 ΗΜΕΡΕΣ! ΘΑ ΛΑΒΕΤΕ SMS ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ"

 

και σε 10 λεπτά ήρθε

 

"ΜΟΛΙΣ ΣΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΔΩΡΟ 60Λ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ Κ ΣΤΑΘΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΤΕΙΛΕ:

ΥΠ2 ΣΤΟ 12410 (ΔΩΡΕΑΝ). ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗΣ 7 ΗΜΕΡΕΣ.

 

Μπήκα στο f2g.gr και το είδα είχαν μπει και μάλιστα έφαγε πρώτα από εκεί χρόνο ομιλίας.

 

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ WIND ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΤΗΣ!!! Γιαυτό δεν την αλλάζω!

Link to comment
Share on other sites

Ίσως κουτή ερώτηση αλλά ανανέωση εννοούν αγορά χρόνου ή αγορά πακέτου;
Link to comment
Share on other sites

Ίσως κουτή ερώτηση αλλά ανανέωση εννοούν αγορά χρόνου ή αγορά πακέτου;

 

Καθόλου κουτή - από τη Wind και τις διατυπώσεις της μπορεί κανείς να περιμένει τα πάντα και να μην καταλάβει τίποτα. Στη συγκεκριμένη περίπτωση αναφέρεται προφανώς σε ανανέωση χρόνου ομιλίας και όχι σε αγορά πακέτων. Αυτό που τους ενδιαφέρει είναι να αγοράσεις χρόνο ομιλίας και όχι το πώς και αν θα τον καταναλώσεις (π.χ. με αγορά πακέτου...).

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση και το σχόλιο.

 

Επομένως, αυτό το δώρο προορίζεται για αυτούς στους οποίους απευθύνεται και όχι σε όλους.

Δηλαδή, αν κάνω ανανέωση χρόνου δεν θα πάρω το δώρο, αφού δεν έχω πάρει sms.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση και το σχόλιο.

 

Επομένως, αυτό το δώρο προορίζεται για αυτούς στους οποίους απευθύνεται και όχι σε όλους.

Δηλαδή, αν κάνω ανανέωση χρόνου δεν θα πάρω το δώρο, αφού δεν έχω πάρει sms.

 

Όχι...πρώτα κάναμε ανανέωση και μετά ήρθε το SMS.

Εγώ έκανα ανανέωση την Κυριακή και το δωράκι ήρθε σήμερα Τρίτη.

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα σήμερα μου έκαναν δώρο 60 λεπτά προς όλους. Πολύ τα γουστάρω αυτά τα εξτραδάκια χρόνου !!!
Link to comment
Share on other sites

Εαν θέλω να καλέσω το 1260 απο σταθερό, ποιος ειναι ο 10 ψηφιος;;

 

+306935601260 από σταθερό & εξωτερικό με χρέωση

8005000200 για παράπονα και βλάβες για κινητή (χωρίς χρέωση)

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το προβλημα των χρεώσεων 1€ για internet, κατέγραψαν το μεσημέρι το προβλημα μου και πριν λίγο μου ήρθε μήνυμα οτι εγκρίθηκε η πίςτωςη των 2€ στο λογαριασμό μου.

 

Αμεσότητα.

 

Εύγε Wind....

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το προβλημα των χρεώσεων 1€ για internet, κατέγραψαν το μεσημέρι το προβλημα μου και πριν λίγο μου ήρθε μήνυμα οτι εγκρίθηκε η πίςτωςη των 2€ στο λογαριασμό μου.

 

Αμεσότητα.

 

Εύγε Wind....

Είσαι από τους τυχερούς. Εγώ περιμένω απάντηση στα μηνύματα που τους έστειλα, τόσο στο Facebook όσο και στη σελίδα της WIND από την Παρασκευή 14/02. Λέτε να φταίει επειδή ήταν του Αγίου Βαλεντίνου :lol: Είναι η πρώτη φορά που έχω τέτοιο πρόβλημα και παράπονο από τη Wind στα 10 περίπου χρόνια που είμαι πελάτης της.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι από τους τυχερούς. Εγώ περιμένω απάντηση στα μηνύματα που τους έστειλα, τόσο στο Facebook όσο και στη σελίδα της WIND από την Παρασκευή 14/02. Λέτε να φταίει επειδή ήταν του Αγίου Βαλεντίνου :lol: Είναι η πρώτη φορά που έχω τέτοιο πρόβλημα και παράπονο από τη Wind στα 10 περίπου χρόνια που είμαι πελάτης της.

 

Εγω εστειλα την Δευτερα για πιστωση 7 ευρω που μου εφαγε το ακαζοο για αυτοματη ανανεωση συνδρομης (ο πρωτος μηνας ηταν δωρεαν αλλα δεν ελεγε πουθενα οτι θα ανανεωθει αυτοματα) και σημερα το πρωι ελαβα μνμ στο κινητο οτι μου πιστωσαν 7 ευρω. :)

Link to comment
Share on other sites

Είσαι από τους τυχερούς. Εγώ περιμένω απάντηση στα μηνύματα που τους έστειλα, τόσο στο Facebook όσο και στη σελίδα της WIND από την Παρασκευή 14/02. Λέτε να φταίει επειδή ήταν του Αγίου Βαλεντίνου :lol: Είναι η πρώτη φορά που έχω τέτοιο πρόβλημα και παράπονο από τη Wind στα 10 περίπου χρόνια που είμαι πελάτης της.

 

 

Με προβλήματα χρεώσεων προσωπικά, αν και δεν έχω FB!, πάλι τον τηλεφωνικό τρόπο θα επέλεγα όπως και τώρα και η πίστωση "έρχεται άμεσα"!

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Με προβλήματα χρεώσεων προσωπικά, αν και δεν έχω FB!, πάλι τον τηλεφωνικό τρόπο θα επέλεγα όπως και τώρα και η πίστωση "έρχεται άμεσα"!

και η χρεωση σου ομως ειναι αμεση..

να ηταν τουλαχιστον δωρεαν οι τηλεφωνικες κλησεις για τετοια προβληματα

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Με προβλήματα χρεώσεων προσωπικά, αν και δεν έχω FB!, πάλι τον τηλεφωνικό τρόπο θα επέλεγα όπως και τώρα και η πίστωση "έρχεται άμεσα"!

Τους πήρα και τηλέφωνο στο 1260 και μου είπε η υπάλληλος να μου κλείσει τελείως το Internet. Χρησιμοποιώ όμως κάποιες (σπάνια) φορές το Internet από το κινητό με τα log n win, οπότε δε με κάλυψε η απάντηση που μου έδωσαν. Ενώ για προηγούμενες περιπτώσεις, μέχρι τώρα, όσες φορές πήρα στο 1260, ακόμη και όταν είχα πάγιο, έμενα ικανοποιημένος, σε αυτή την περίπτωση και επειδή είναι λίγο περίεργη αυτή η χρέωση, δεν αρκεί μόνο η κλίση. Πρέπει να γίνει και γραπτή η διαμαρτυρία. Και δεν εννοώ τόσο το Facebook, όσο την επικοινωνία μέσω της φόρμας επικοινωνίας που έχει στο site της WIND.

 

Έχει περάσει μία εβδομάδα και δε με πήραν τηλέφωνο, ούτε μου έστειλαν email.

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια είναι δυστυχώς...:cry:

Έκανε ανανέωση 20€ σήμερα σε κατάστημα γνωστή μου και δεν πήρε διπλασιασμό παρά μόνο τα 300' προς Wind.:blink:

 

Εάν πάρεις 20 ευρώ καλύτερα να πάρεις 10 + 10 για να έχεις 600 λέπτα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...