Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι θα τα πάρεις . Αλλά εγώ θα έβαζα δύο φορές από 10 .

Όμως να θυμάσαι δύο φορές τον μήνα πέρνεις Bonus 300 λεπτών

Επίσης με 15 ευρώ θα πάρεις 13,39 καθαρά στην κάρτα

Ίσως δεν φτάνουν για το COMBO

Με την 10ευρη κάρτα θα πάρεις και 300 λεπτά και 1GB και 120 λεπτά προς WIND αν το κάνεις online .

Οπότε αφήνεις για λίγο αργότερα το δεύτερο 10ευρω.

Θα πάρει 300' και 1GB Internet, όχι 120' προς Wind.

Link to comment
Share on other sites

Το 1gb είναι μόνο για το καλοκαίρι ή θα ισχύει μέχρι να αλλαχτεί εκ νέου η προσφορά;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Το 1gb είναι μόνο για το καλοκαίρι ή θα ισχύει μέχρι να αλλαχτεί εκ νέου η προσφορά;

Κάποια στιγμή πιστεύω θα το αλλάξουν. Μακάρι να το κρατήσουν για πολύ, είναι άπαιχτη προσφορά σε συνδυασμό με τα 300' (για μας τους παλιούς).

Link to comment
Share on other sites

Για καλοκαιρι είναι καλή προσφορά. Για φθινοπωρο και μετα που ολοι επιστρεφουν στη βαση τους και ειναι συνεχεια σε καποιο wifi, δεν νομιζω οτι θα ειναι ελκυστικό. Βεβαια, τα στελεχη δεν ειναι τυχαια και ξερουν πότε να το αλλαξουν.
It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ξερει κανεις αν το bleder ειναι μονο για καλοκαιρι??μου ειχε ερθει ενα μυνημα οριν κανα μηνα οτι ειναι καλοκαιρινο

τωρα τ να πω αλλα λεει αλλα κανει η wind αν ξερει καποιος ασ απαντησει

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ξερει κανεις αν το bleder ειναι μονο για καλοκαιρι??μου ειχε ερθει ενα μυνημα οριν κανα μηνα οτι ειναι καλοκαιρινο

τωρα τ να πω αλλα λεει αλλα κανει η wind αν ξερει καποιος ασ απαντησει

 

Αν υπάρχει τέτοιο μήνυμα, δεν το ποσταρεις εδώ να το διαβάσουμε όλοι;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ξερει κανεις αν το bleder ειναι μονο για καλοκαιρι??μου ειχε ερθει ενα μυνημα πριν κανα μηνα οτι ειναι καλοκαιρινο

τωρα τ να πω αλλα λεει αλλα κανει η wind αν ξερει καποιος ας απαντησει

Θεωρητικά είναι για το καλοκαίρι .

Αυτήν την στιγμή ισχύει και μπορεις να το βάλεις . Για τον επόμενο μήνα θα ενημερωθούμε σίγουρα.

 

Η σχετική ανακοίνωση είναι στην σελίδα

http://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/blender-page/

και το κείμενο αρχίζει ως εξής :Νέα Καλοκαιρινή Προσφορά! Μοναδικό Πακέτο Blender για να τα έχεις όλα μόνο με €5!

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά δίνει η wind δώρα γενεθλίων;;; γιατί ενώ ΔΕΝ αγόρασα κανένα πακέτο ΕΊΝΑΙ ΣΊΓΟΥΡΟ γιατί δεν χρησιμοποιώ το νούμερο, ξαφνικά στις 13 Αυγούστου είδα 300 λεπτά προς wind, Q την ημέρα των γενεθλίων μου! Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

Για κοίταξε στο mailbox σου, αν πρόκειται όντως για δώρο γενεθλίων θα έχεις κάποιο σχετικό mail πιστεύω.
Link to comment
Share on other sites

Για να πάρω το 1gb χρειάζεται οπωσδήποτε να γίνει η ανανέωση μέσω καταστήματος ή paypal;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Όχι απαραίτητα

Μπορεί να γίνει και με πιστωτική ή χρεωστική ή προπληρωμένη κάρτα

Όπως λέει στην σελίδα : Ολοκλήρωσε τη συναλλαγή μέσω κάρτας (πιστωτικής, χρεωστικής ή προπληρωμένης) ή μέσω του PayPal λογαριασμού σου

 

Αν απλά βάλεις κωδικό ανανέωσης θα πάρεις 500 ΜΒ

Επίσης ισχύει μόνο για την πρώτη ανανέωση κάθε μήνα.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Βασίλη την έκανα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα,

 

προχθές μου τελείωσε το δωρεάν ίντερνετ και χθες μπήκα εκτός πακέτου. Όταν το πήρα χαμπάρι είχα ήδη ξοδέψει 4-5 ΜΒ οπότε και έκανα ανανέωση (300 λεπτά + 1GB δωρο - πως να μην λατρεύεις τη wind).

 

Παρόλο που περίμενα την χρέωση του ενός ευρώ για χρήση εκτός πακέτου, δεν μου έχει έρθει ακόμα κάτι, ούτε έχει αφαιρεθεί από το υπόλοιπό μου, οπότε φαντάζομαι ότι η χρέωση γίνεται την επόμενη μέρα ώστε αν ενεργοποιήσεις πακέτο μέσα στην ημέρα να μην σε χρεώσουν.

 

Ή είμαι πολύ αισιόδοξος και απλά καθυστέρησε να μου έρθει?

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Είσαι κάτι παραπάνω απο αισιόδοξος :) θα σου έρθει κανονικά η χρέωση.

 

Γνωρίζετε αν μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε κάρτα ανανέωσης Q σε καρτοκινητό wind, όπως γίνεται με την cosmote ??? Μάλλον όχι αλλά λεω μήπως....

Link to comment
Share on other sites

Είσαι κάτι παραπάνω απο αισιόδοξος :) θα σου έρθει κανονικά η χρέωση.

 

Γνωρίζετε αν μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε κάρτα ανανέωσης Q σε καρτοκινητό wind, όπως γίνεται με την cosmote ??? Μάλλον όχι αλλά λεω μήπως....

Είναι πάντως μεσημέρι και ακόμα δεν μου έχει έρθει κάτι..

Και η χρήση έγινε χθες το πρωί, έχουν περάσει σχεδόν 30 ώρες..

1. Ψάξε στο internet

2. Ψάξε στο forum

3. Γράψε Ελληνικά !! Μπορείς !! :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Είναι πάντως μεσημέρι και ακόμα δεν μου έχει έρθει κάτι..

Και η χρήση έγινε χθες το πρωί, έχουν περάσει σχεδόν 30 ώρες..

 

αυτα είναι.άλλους δε τους χρεώνει καν(αν και πιστεύω πως θα σε χρεώσει κάποια στγμή)

και άλλους μας χρεώνει κάθε λίγο και λιγάκι 1ευρώ ενώ έχουμε κλειστά τα δεδομένα.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα 2 ανανεώσεις των 5€ σε F2G που δεν έχει την προσφορά των 300΄ και πήρα 200΄ προς όλους. Αυτά μόνο στην WIND!!!

 

http://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα 2 ανανεώσεις των 5€ σε F2G που δεν έχει την προσφορά των 300΄ και πήρα 200΄ προς όλους. Αυτά μόνο στην WIND!!!

 

http://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/

Αφού τα 5 δίνουν 200 ποια είναι η προσφορά που κέρδισες; δεν κατάλαβα!

Link to comment
Share on other sites

Αφού τα 5 δίνουν 200 ποια είναι η προσφορά που κέρδισες; δεν κατάλαβα!

 

Δες το λινκ που έχει παραθέσει. Δεν εννοεί ότι αγόρασε πακέτο 5€-200', αλλά πήρε 100'+100' και τα χρήματα έμειναν στην κάρτα από την προσφορά του Lucky Day.

Link to comment
Share on other sites

χθες μου στειλανε 60 λεπτα δωρο προς ολους!

γενικα το f2g απο τοτε που το εβαλα ολο δωρακια δινει...εχω να βαλω καρτα 3 μηνες!

Link to comment
Share on other sites

όταν πάμε εξωτερικό τι πρέπει να κάνουμε πριν φύγουμε; ενεργοποιούμε κανένα πακέτο; με ενδιαφέρει τα δεδομένα που θα σερφάρω πόσο κάνουν!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, έστειλαν στη γυναικα μου 60mb δώρο για ενα μήνα.!

 

και σε μένα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα 2 ανανεώσεις των 5€ σε F2G που δεν έχει την προσφορά των 300΄ και πήρα 200΄ προς όλους. Αυτά μόνο στην WIND!!!

 

http://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/

 

Και εγώ, έκανα ανανέωση μέσω paypal 5€ και μου έδωσε 100 λεπτά προς όλους που όμως είναι για 15 ημέρες. Είχε έρθει πιο πριν σχετικό email. Αφορούσε προσφορά lucky day.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...