Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Μνματακι σημερα:

 

Και εγώ το έλαβα αλλά έχω τα 300΄ από την ανανέωση οπότε μου είναι άχρηστα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Καληςπερα σας, έχω φοιτητικό f2g και σήμερα απο περιέργεια που κοίταξα ενώ δεν εχει τελειώσει ο χρόνος ομιλίας ουτε τα mb ούτε τα SMS, χρεώθηκα 50 λεπτά..

Ξέρει κανένας τι παίζει;;;

Link to comment
Share on other sites

Καληςπερα σας, έχω φοιτητικό f2g και σήμερα απο περιέργεια που κοίταξα ενώ δεν εχει τελειώσει ο χρόνος ομιλίας ουτε τα mb ούτε τα SMS, χρεώθηκα 50 λεπτά..

Ξέρει κανένας τι παίζει;;;

 

Μημπως κατά λάθος κάλεσες τηλεφωνητή? Μήπως πήρες κέντρο εξυπηρέτησης ή κάποιο άλλο 5ψήφιο?

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Μημπως κατά λάθος κάλεσες τηλεφωνητή? Μήπως πήρες κέντρο εξυπηρέτησης ή κάποιο άλλο 5ψήφιο?

 

Ο τηλεφωνήτης φαίνεται στις κλήσεις μου;;

Αν ναι, τότε δεν έχω καλέσει κανέναν αριθμό τέτοιου είδους!

Link to comment
Share on other sites

Δεν φαίνεται σε iphone

 

Μάλλον απο εκει την πατάμε , πριν λιγο η μεγάλη μου κόρη πάτησε κατα λάθος τον τηλεφωνητη, παει ακόμα ενα πενηνταλεπτο χεχεχ

Αναζήτησή για διαγραφή του τηλεφωνητη και με το novoicemail είμαστε έτοιμοι!!

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]49155[/ATTACH]να υποθέσω με το μπόνους των 300' που έχω με τα 10€ μου δίνουν για 15 μέρες 50 SMS; Edited by belial
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]49155[/ATTACH]να υποθέσω με το μπόνους των 300' που έχω με τα 10€ μου δίνουν για 15 μέρες 50 SMS;

 

Εγώ καταλαβαίνω ότι είναι επιπλέον από το bonus που έχεις. Δηλαδή θα πάρεις 300'(30μέρες)+300'(15μέρες)+50sms(15μέρες).

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι για 15 μέρες μόνο καλύτερα να πάρω 200 για 30 μέρες!
εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Μου τελείωσαν χθες τα 300 λεπτά και σήμερα πήγα να αγοράσω, όπως κάνω συνεχώς, 200 λεπτά προς όλους με 5€. Πήγα πριν την αγορά να δω, έτσι εγκυκλοπαιδικά, λίγο τα υπόλοιπα πακέτα και σταμάτησα στο blender. Μου φάνηκε αρκετά καλό και το πήρα για να το δοκιμάσω. Έχει λεπτά προς όλους, που με ενδιαφέρει και σκέφτηκα ότι μιας και μου τελείωσε το 1GB προσφοράς που είχα και προκειμένου να αποφύγω πάλι τυχόν χρεώσεις για daily internet, με το blender εχω ας πούμε το κεφάλι μου ήσυχο.
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Το blender υπαρχει σχεδον ολο το καλοκαιρι κ ειναι ενα τιμιο προγραμμα για λογικη χρηση. Εξυπηρετεί πολυ κοσμο.
It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Το blender υπαρχει σχεδον ολο το καλοκαιρι κ ειναι ενα τιμιο προγραμμα για λογικη χρηση. Εξυπηρετεί πολυ κοσμο.

 

Ναι, το ήξερα σαν πρόγραμμα από όταν πρωτοβγήκε, αλλά δεν του είχα δώσει ιδιαίτερη σημασία. Είχαν γράψει πιο πίσω πως θέλει προσοχή μήπως καταναλώνοντας κάποιο από την ενσωματωμένη χρήση πρώτα, σου ξεφύγει και φας από την κάρτα. Όσο όμως υπάρχει η πολύ καλή και μοναδική εφαρμογή του F2G, μπορείς να βλέπεις ανά πάσα στιγμή το υπόλοιπο σου και να έχεις τον έλεγχο.

Link to comment
Share on other sites

το log n win 300mb πηρε παραταση ή οχι? στο site εμενα γραφει ακομα 300mb αλλα επειδη περασε μηνας απο την ανανεωση ειναι ανενεργα και δεν ειμαι σιγουρος
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το log n win 300mb πηρε παραταση ή οχι? στο site εμενα γραφει ακομα 300mb αλλα επειδη περασε μηνας απο την ανανεωση ειναι ανενεργα και δεν ειμαι σιγουρος

Χθες (31/08) ενεργοποίησα κανονικά log n win 300MB για 7 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ενεργοποιησα και ειναι 300 mb ακομη.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση 10 ευρώ χθες 31/8 μέσω PayPal και δε μου έδωσε το 1GB δώρο. Προηγούμενη ανανέωση είχα κάνει 1/8 ή 31/7 δεν είμαι σίγουρος. Καταργήθηκε η προσφορά ή την πάτησα ενεργοποιώντας 2η φορά στον ίδιο μήνα (1 και 31 Αυγούστου);
Link to comment
Share on other sites

Μήπως σου έδωσε επιπλέον 2€ ως δώρο, όπως έκανε λίγο παλιότερα;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Μήπως σου έδωσε επιπλέον 2€ ως δώρο, όπως έκανε λίγο παλιότερα;

 

Αυτό το έχει σταματήσει εδώ και βδομάδες.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ανανέωση 10 ευρώ χθες 31/8 μέσω PayPal και δε μου έδωσε το 1GB δώρο. Προηγούμενη ανανέωση είχα κάνει 1/8 ή 31/7 δεν είμαι σίγουρος. Καταργήθηκε η προσφορά ή την πάτησα ενεργοποιώντας 2η φορά στον ίδιο μήνα (1 και 31 Αυγούστου);

Εγώ έκανα ανανέωση πριν από λίγο και μου έδωσε 300 λεπτά και 1GB δώρο. Άρα η προσφορά συνεχίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Την πάτησα δηλαδή για μια μέρα! Κρίμα! Τουλάχιστον έμαθα πως οι μήνες υπολογίζονται αυστηρά ημερολογιακά και όχι π.χ. 30 ημέρες μετά.
Link to comment
Share on other sites

απο on line ανανεωση 10€:ΑΠΟ BONUS,προς όλους, Tα 300' λήγουν στις 17/09/2014 και ΑΠΟ BONUS 2048 MB Tα 1024 MB λήγουν στις 17/09/2014

:blink:

edit:δεν ειναι σοβαρη εταιρια παιδια,θα φυγω,δεν την αντεχω αλλο λεμε..

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...