Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο on line ανανεωση 10€:ΑΠΟ BONUS,προς όλους, Tα 300' λήγουν στις 17/09/2014 και ΑΠΟ BONUS 2048 MB Tα 1024 MB λήγουν στις 17/09/2014

:blink:

edit:δεν ειναι σοβαρη εταιρια παιδια,θα φυγω,δεν την αντεχω αλλο λεμε..

Δεν κατάλαβα ποιο είναι το πρόβλημα, πότε έκανες ανανέωση χρόνου;

Link to comment
Share on other sites

σε φοιτητικό με 10αρα έδωσε 300 προς wind για 15 μέρες και 100 προς όλους αλλα δεν εχω καταλάβει για πόσο Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Super Διαγωνισμός Καρτοκινητής

 

Ανανέωσε το χρόνο ομιλίας σου στα καταστήματα WIND και κέρδισε!

Από τη Δευτέρα 1/9 έως και την Τρίτη 30/9 όλοι οι συνδρομητές καρτοκινητής που ανανεώνουν το χρόνο ομιλίας τους και ενεργοποιούν ταυτόχρονα πακέτο επικοινωνίας σε κατάστημα WIND, λαμβάνουν αυτόματα μέρος στο SUPER Διαγωνισμό Καρτοκινητής!

 

Ο 1ος νικητής θα κερδίσει ένα Smartphone Samsung Galaxy S4 και 9 ακόμα νικητές θα κερδίσουν 1000’ χρόνο ομιλίας/ μήνα για 12 μήνες!

 

 

http://www.wind.gr/gr/wind/katastimata-wind/diagonismoi/super-diagonismos-kartokinitis-september/

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα ποιο είναι το πρόβλημα, πότε έκανες ανανέωση χρόνου;

εχω την wind εχω και σενα?:p:lol::)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί μπλόκαρε η δυνατότητα Log n Win και στους τρεις λογαριασμούς μου.

Μάλλον επανέφεραν τον περιορισμό του 1 μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι. Βέβαια παρατηρώ ότι δεν αφήνει να πάρεις τα log-n-win ακόμα και αν έχεις ανανεώσει στις τελευταίες 30 ημέρες, κάτι που μάλλον πρέπει να το διορθώσουν γιατί φαίνεται ότι το σύστημα μάλλον υπολογίζει από εδώ και πέρα....
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι. Βέβαια παρατηρώ ότι δεν αφήνει να πάρεις τα log-n-win ακόμα και αν έχεις ανανεώσει στις τελευταίες 30 ημέρες, κάτι που μάλλον πρέπει να το διορθώσουν γιατί φαίνεται ότι το σύστημα μάλλον υπολογίζει από εδώ και πέρα....

Πριν απο 5 λεπτα πηρα κανονικα το δωρο απο το log n win . Ολα δουλευαν κανονικα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Επανήλθε και για ανανεώσεις πέραν του 1 μηνός

Ναι, ετσι ειναι, ααλλα σε αλλο κινητό δεν με αφησε να δωσω το δωρο. Εβγαλε μηνυμα οτι δεν γινεται στο συγκεκριμένο. Στο δικο μου μπηκε κανονικα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

τελικά δοκίμασε κάποιος να μας πει αν ζητάει η wind 10 για ενεργοποιήσεις από φορητότητα?

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πειτε μου plz εναν τροπο να μπλοκαρω τα sms της wind. Μου στελνει καθε μερα και μου χει ζαλισει τα ....

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

και πως θα μας ενημερωνει?

σπαστικο μεν χρησιμο δε!!

αμμα εχεις smart ολα γινονται ...νομιζω..δεν το εχω ψαξει για sms απο παροχο

Link to comment
Share on other sites

τελικά δοκίμασε κάποιος να μας πει αν ζητάει η wind 10 για ενεργοποιήσεις από φορητότητα?

παντως εδω

http://www.wind.gr/gr/f2g/ela-sto-f2g/pou-tha-vreis-paketo/

δεν λέει τίποτα.Ούτε και στο αντίστοιχο για την φορητότητα. Στην on-line παραγγελία,ζητάει να πληρωθεί τουλάχιστον ενα 10αρικο ώς κάρτα ανανέωσης.

Link to comment
Share on other sites

Επανήλθε και για ανανεώσεις πέραν του 1 μηνός

 

Μαλλον ηταν προσωρινο γιατι σε 3 νουμερα που εχει περασει 2μηνο τα βλεπω ανενεργα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στην αδερφή μου έχουν περάσει πάνω από 2 μήνες και της έστειλα κανονικά το λογκιν μπόνους

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

το τσέκαρα και με άλλο νούμερο, ισχύει κανονικά το τρίμηνο στο λογκιν μπόνους

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το εχασα λιγο:

 

1. Εκανα ανανεωση στις 15 Αυγουστου, παιρνω κανονικα τα Log+Win. Οταν τελειωσει ο μηνας του πακετου, θα μπορω να παιρνω τα L+W για ενα τριμηνο;

2. Καποιες φορες δινω το L+W στο καρτοκινητο της συζυγου... Πρεπει να εχει ενεργοποιησει επισης πακετο εκεινη για να το λαμβανει;

Link to comment
Share on other sites

το τσέκαρα και με άλλο νούμερο, ισχύει κανονικά το τρίμηνο στο λογκιν μπόνους

 

Χθες που μίλησα μέσω chat στο myf2g με την εξυπηρέτηση μου είπαν οτι για να λάβει κάποιος το log n win ως δώρο πρέπει να έχει κάνει ανανέωση το τελευταίο τρίμηνο. Άρα έως 3μήνες μετά την ανανέωση είναι ανοιχτά τα log n win.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Νταξει εμένα τουλαχιστον λογικό μου φαινεται για ανανέωση εντός τριμήνου. Μην ξεχνάμε οτι μεσα απο το προφίλ του καθε αριθμού στο f2g υπάρχουν ακομα ανανεώσεις με 5ευρη κάρτα οποτε εχουμε, ακομα τουλαχιστον, αυτο σαν ελάχιστο ποσο
Link to comment
Share on other sites

Χθες που μίλησα μέσω chat στο myf2g με την εξυπηρέτηση μου είπαν οτι για να λάβει κάποιος το log n win ως δώρο πρέπει να έχει κάνει ανανέωση το τελευταίο τρίμηνο. Άρα έως 3μήνες μετά την ανανέωση είναι ανοιχτά τα log n win.

έτσι ακριβώς, και ο αποστολέας και ο αποδέκτης πρέπει να έχουν κάνει μια ανανέωση το τελευταίο τρίμηνο, έστω και πέντε ευρώ

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ρωτήσω όποιον γνωρίζει αν μπορώ να χρησιμοποιήσω την κάρτα του f2g με πακέτο internet 1gb ή 5gb σε κάποιο mifi.. ή πρέπει να βάλω ειδική κάρτα;

νομίζω παλιότερα είχε αναφερθεί κάτι τέτοιο.. αλλά δεν το βρίσκω για να σιγουρευτώ..

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να ρωτήσω όποιον γνωρίζει αν μπορώ να χρησιμοποιήσω την κάρτα του f2g με πακέτο internet 1gb ή 5gb σε κάποιο mifi.. ή πρέπει να βάλω ειδική κάρτα;

νομίζω παλιότερα είχε αναφερθεί κάτι τέτοιο.. αλλά δεν το βρίσκω για να σιγουρευτώ..

 

Ναι μπορεις

Με ρύθμιση ΑΡΝ : gint.b-online.gr

Link to comment
Share on other sites

http://www.wind.gr/files/1/F2G_v2/foititiko/WIND_Foititiko_Homepage_Banner.png;wa28e6dd42473a58a2

 

Βλεπω πολυ διαφημιση του φοιτητικου πακετου φετος βγηκε διαφημισεις σε περιοδικα και σε διαφορα σιτε οπως και στην αρχικη σελιδα της wind και του f2g και προσφερεται και μεσω καταστηματων φετος http://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/foititiko-paketo-f2g/

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...