Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα θελω να ρωτησω το εξης , ο θειος μου ειχε νουμερο vpn της πυροσβεστικης συνδεση και επειδη πληρωνε κατι τρελους λογαριασμος 80 ευρω και ..

Το εκοψε και το γυρισε σε καρτα 99% δεν ειναι f2g ; Επισης ολοι οσοι τον καλουνε απο τα vpn χρεωνονται κανονικα; ετσι δεν ειναι; . Δεν υπαρχει περιπτωση να υπαρχει καρτοκινητο για πυροσβεστες; .

Δεν το νομιζω αλλα ειπα να το ρωτησω . Πως μπορω να μαθω εαν ειναι f2g ; στελνω καποιο μυνημα; .

Επισης μου ειπε οτι βαζει 6 ευρω απο το καταστημα και του βαζουνε τα 300 λεπτα προς ολους!

Εγω ηθελα να του βρω και αλλες παροχες οπως και να εχει και μυνηματα και mb ή περισσοτερο χρονο ομιλιας και μυνηματα χωρις ιντερνετ .

Τι μπορει να κανει; μιλαει με wind νουμερα τις υπηρεσιας! το ξερω σιγουρα και πιστευω οτι αμα τους παιρνει εκεινος θα χρεωνεται κανονικα τωρα που το γυρισε καρτα αλλα δεν το εχει τσεκαρει .

Επισης ειχε μια σημ που του δωσανε απο το double play της wind με 120 λεπτα προς σταθερα ή προς ολους ητανε ; δεν θυμαμαι μαλλον προς σταθερα , μπορει να ζητησει να το ενεργοποιησει σε αυτο το νουμερο και να το βγαλει απο την αλλη σημ που τον ειχανε δωσει; Εξαλλου απο οσο υπολογιζω μαλλον εχει χασει το νουμερο!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια γρήγορη ερώτηση για οποίον ξέρει και μπορεί να με βοηθήσει. Πήγα σήμερα το πρωί στο κατάστημα της wind στην Ν.Ιωνία. Ζήτησα να μου αλλάξουν την κάρτα sim του καρτοκινητού μου σε 4G και μου είπαν ότι ή προσφορά έληξε τέλος Φεβρουαρίου και ότι τώρα χρεώνεται 5 €. Νευριασα και έφυγα. Ξέρει κανείς αν επίσημα ισχύει κάτι τέτοιο? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια γρήγορη ερώτηση για οποίον ξέρει και μπορεί να με βοηθήσει. Πήγα σήμερα το πρωί στο κατάστημα της wind στην Ν.Ιωνία. Ζήτησα να μου αλλάξουν την κάρτα sim του καρτοκινητού μου σε 4G και μου είπαν ότι ή προσφορά έληξε τέλος Φεβρουαρίου και ότι τώρα χρεώνεται 5 €. Νευριασα και έφυγα. Ξέρει κανείς αν επίσημα ισχύει κάτι τέτοιο? Ευχαριστώ

Σελίδα 2124 και ποστ 31855,ποστ δικό με παράθεση από ένα προχθές πάλι δικό μου!

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα μου εφαγε ολο το log n win που ενεργοποιησα ΜΕΤΑ τη προσφορα του 3μερου και μετα αρχισε να τρωει το 1gb...
Link to comment
Share on other sites

Μην εισαι τοσο σιγουρος οτι δεν θα εχεις χρεωση 1 euro. Εμενα με χρεωσαν την αλλη φορα ενα 1euro daily internet ενω ειχα ενεργο πακετο....

Κι εμένα έχει συμβεί αυτό, όμως το πακέτο τελείωνε το βράδυ της ημερας για την οποία, κακώς, με χρέωσαν. Με αυτο το 1gb όμως, που έληγε μετα απο 2 μέρες, δεν θα υπήρχε καμία απολύτως δικαιολογία να με χρεωσουν...όπως και δεν με χρέωσαν.

Χτες βράδυ, μετα τις 12, μάλιστα εκανα κι ανανέωση 10€ και ξαναβαλα το πακέτο της ειδικής προσφοράς και τσιμπησα:

https://images.tapatalk-cdn.com/16/03/13/fdc24bbacf1d53f5ba7abb27bfc2a342.jpg

 

1gb δώρο 3ημερου

1gb δώρο για μια βδομάδα λέει

1gb δώρο λόγω 10ευρης

1.5gb απο το πακέτο

 

Λέτε να μου φτάσουν ή να πάρω αλλά 0.6gb (4x 150mb απο log n win); χαχα!

 

Ακόμα και με το 4G, που θα φάω 4.6-5.2gb μέσα σε ενα μήνα μωρή wind?! :D

Edited by Ergaleios
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια γρήγορη ερώτηση για οποίον ξέρει και μπορεί να με βοηθήσει. Πήγα σήμερα το πρωί στο κατάστημα της wind στην Ν.Ιωνία. Ζήτησα να μου αλλάξουν την κάρτα sim του καρτοκινητού μου σε 4G και μου είπαν ότι ή προσφορά έληξε τέλος Φεβρουαρίου και ότι τώρα χρεώνεται 5 €. Νευριασα και έφυγα. Ξέρει κανείς αν επίσημα ισχύει κάτι τέτοιο? Ευχαριστώ

 

Εάν εννοείς το κατάστημα επί της Βυζαντίου, πήγα μερικές φορές αυτή τη βδομάδα, άλλαξα τις κάρτες όλων των καρτοκινητών μου σε 4G, χωρίς καμία χρέωση, και την ΠΑ 11/3 και την κάρτα Mobile Broadband σε 4G και ενώ μου έλεγε ότι πρέπει να πληρώσω 10€ (σαν ανανέωση χρόνου επειδή είχε λήξει και 0 1 χρόνος από την έκδοση της προηγούμενης κάρτας) ολοκληρώθηκε η διαδικασία χωρίς να ζητήσει το σύστημα χρήματα και είπε ότι πρέπει να βάλω 5€ μέσα σε ένα μήνα που το γνώριζα ήδη και του το είχα πει.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και με το 4G, που θα φάω 4.6-5.2gb μέσα σε ενα μήνα μωρή wind?! :D

 

35gb τον μήνα κατά ελάχιστο τρώω όταν ταξιδεύω.... :lol: άλλα τόσα να είχα μια χαρά θα ήμουν :lol:

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

35gb τον μήνα κατά ελάχιστο τρώω όταν ταξιδεύω.... :lol: άλλα τόσα να είχα μια χαρά θα ήμουν :lol:

Είσαι η υποπερίπτωση της υποπερίπτωσης :D

Κι εγώ μπορω να βγω για μια ωρα απο το σπιτι, να βαλω streaming ταινίας και να φάω ενα gb για πλάκα, να κανω download κανενός λειτουργικού και να φάω πολλαπλάσια στο ίδιο χρονικό διαστημα.

Σε νορμαλ συνθηκες ομως, οταν είσαι κυριως σπίτι και καμια βόλτα κτλ ποσα τρως;

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Είσαι η υποπερίπτωση της υποπερίπτωσης :D

Κι εγώ μπορω να βγω για μια ωρα απο το σπιτι, να βαλω streaming ταινίας και να φάω ενα gb για πλάκα, να κανω download κανενός λειτουργικού και να φάω πολλαπλάσια στο ίδιο χρονικό διαστημα.

Σε νορμαλ συνθηκες ομως, οταν είσαι κυριως σπίτι και καμια βόλτα κτλ ποσα τρως;

 

Δεν είμαι συχνά σπίτι οπότε τρώω τα άντερα μου. Υπό νορμάλ συνθηκες τρώω καμιά 5-7 τον μηνα. Απλά είμαστε μια μικρή ιδιαίτερη περίπτωση συνδρομητών που θα έπρεπε να το κοιτάξουν .... 50gb για κάποιον που ειναι στον δρόμο και το χρησιμοποιεί δια δουλειά και διασκέδαση ταυτόχρονα θα ήταν μια χαρά... Φαντάσου ότι μια εφαρμογή που έχω φτιάξει και πρέπει να στείλω όταν είμαι μακριά από σύνδεση adsl μπορεί να ειναι από 500 mb έως 3gb οπότε καταλαβαίνεις ότι τα 30 φεύγουν αέρας.... αν βάλεις ότι και το skype τραβάει τα άντερα του στο gb ανά ώρα αν ο άλλος έχει hd camera στο laptop κινητό .... αστα να πανε... θέλουμε wireless απεριόριστο :D

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι συχνά σπίτι οπότε τρώω τα άντερα μου. Υπό νορμάλ συνθηκες τρώω καμιά 5-7 τον μηνα. Απλά είμαστε μια μικρή ιδιαίτερη περίπτωση συνδρομητών που θα έπρεπε να το κοιτάξουν .... 50gb για κάποιον που ειναι στον δρόμο και το χρησιμοποιεί δια δουλειά και διασκέδαση ταυτόχρονα θα ήταν μια χαρά... Φαντάσου ότι μια εφαρμογή που έχω φτιάξει και πρέπει να στείλω όταν είμαι μακριά από σύνδεση adsl μπορεί να ειναι από 500 mb έως 3gb οπότε καταλαβαίνεις ότι τα 30 φεύγουν αέρας....

Να σου πω πως θα το έβλεπα όμως κι εγώ, λογικά κι εσύ, αν ημαστε απο την πλευρά της, οποίας, εταιρίας (aka όχι κοινωφελές ίδρυμα).

Δίνω καποιες παροχές που καλύπτουν το 90% των χρηστών μου...ε το 10% με τις ιδιαίτερες αναγκες θα πρεπει να μου τα σκάσει.

Δεν το λες και παράλογο, κάθε τι το "εξωτικό" πληρωνεται αντίστοιχα.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να μου φτάσουν ή να πάρω αλλά 0.6gb (4x 150mb απο log n win); χαχα!

 

Ακόμα και με το 4G, που θα φάω 4.6-5.2gb μέσα σε ενα μήνα μωρή wind?! :D

 

Νομίζω θα τα χρειαστείς (τα 0.6gb)...! :lol:

 

Θες να σε βοηθήσω στο τελευταίο; :p

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εδώ και 3 βδομάδες έχω πάει 5-6 φορές και στα 2 καταστήματα wind στο Περιστέρι

και όλο μου λένε ότι υπάρχει έλλειψη στις κάρτες 4G και δεν ξέρουν πότε θα τους δώσει η wind.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά το κατάστημα που μου ζήτησε το 5ευρω για την αλλαγή της κάρτας σε 4g ήταν το κατάστημα της wind στο Ν.Ηράκλειο (τερμα Πευκων) θα προσπαθήσω στο κατάστημα που ανέφερε ο φίλος πιο πάνω στη Βυζαντίου. Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Είχα από το spin &win 300 MB από 29/12/2015. Είπα πριν σβήσω το μνμ να το δοκιμάσω ... και μου έδωσε τα 300 ΜΒ κανονικά!!! παρά τους 2,5 μήνες.

Αρα αν έχετε τπτ αχρησιμοποίητα δώρα δοκιμάστε να τα βάλετε.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα σημερα το log n win 150ΜΒ για να μην γινει κανενα ''συστημικο λαθος'' και με χρεωσει αυριο 1 ευρω και δοκιμασα απο ενα παλιο κινητο να μπω λιγο στο ιντερνετ και τρωει απο τα 150MB...και λογω σηματος καταφερα απο τα 1024mb του δωρου να φαω 8MB και αλλα 2ΜΒ απο το Log n win...Αυτα ειναι.κραταω την ειδικη προσφορα για τα 1500΄προς ολους αλλα για τα υπολοιπα και απο την στιγμη που βλεπουν το προβλημα αλλα δεν ειναι στα αμεσα σχεδια η αναβαθμιση στην περιοχη μου,η μια καρτα στο 3μηνο θα κοπει και θα γινει μια καρτα στο χρονο για να υπαρχει ο αριθμος επειδη λυπαμαι τα 1500',οχι τιποτα αλλο.Με Frog την εβγαλα το 3ημερο στο χωριο για ιντερνετ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εμαθα οτι αμα βαλεις καρτα απο 5 ευρω και πανω μπορεις να διαλεξεις ειτε 120 λεπτα προς wind and q , ειτε 120 λεπτα προς σταθερα για ενα μηνα , ενημερωνεις το υπαλληλο εκει τι δωρο θελεις να σου βαλει; , αμα βαλει καποιος καρτα απο 10 ευρω και πανω θα του δωσει αναγκαστηκα τα 1gb ιντερνετ; ή μπορει να παρει τα 120 λεπτα προσ σταθερα ή wind νουμερα; . θελω για τον θειο μου να του βαλω το free to talker αλλα δεν μπορει διοτι ειναι νεος συνδρομητης . Τα 1500 λεπτα προς ολους που αναφερεται προηγουμενος αφορουνε και κλασικο f2g ; ή ειναι για φοιτητικο νουμερο; .

Επισης σου μπαινουνε καθαρα 4,46 ευρω , και μετα εχεις 1500 λεπτα προς 3 νουμερα wind του magic number , και δωρο καθε εβδομαδα για 4 εβδομαδες συνολικα για ενα μηνα , πχ τα 20λεπτα προς ολους! . αρα στο συνολο 80 λεπτα τον μηνα .

Μετα σκεφτομαι οτι καλυτερα να βαλει 6 ευρω ο θειος μου και να του μπουνε καθαρα 5,35 ευρω και να μπορει να αγορασει ενα πακετο π.χ. 200 λεπτα προς ολους με 5 ευρω .

Επισης να μεταβαλει το νουμερο καρτοκινητου που εχει στο double play που παιρνει 120 λεπτα προς ολους και να βαλει στο νεο του νουμερο.

Αρα συνολο 400 λεπτα προς ολους με χρεωση μονο 5 ευρω ( 120 απο το double play , 80 απο το log and win , και 200 απο το πακετο που θα εχει αγορασει και 1500 λεπτα προς ολα τα αλλα δικτυα και του μενουνε 0,35 ευρω αμα θελει να στειλει κανενα μυνημα .

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εμαθα οτι αμα βαλεις καρτα απο 5 ευρω και πανω μπορεις να διαλεξεις ειτε 120 λεπτα προς wind and q , ειτε 120 λεπτα προς σταθερα για ενα μηνα , ενημερωνεις το υπαλληλο εκει τι δωρο θελεις να σου βαλει; , αμα βαλει καποιος καρτα απο 10 ευρω και πανω θα του δωσει αναγκαστηκα τα 1gb ιντερνετ; ή μπορει να παρει τα 120 λεπτα προσ σταθερα ή wind νουμερα; . θελω για τον θειο μου να του βαλω το free to talker αλλα δεν μπορει διοτι ειναι νεος συνδρομητης . Τα 1500 λεπτα προς ολους που αναφερεται προηγουμενος αφορουνε και κλασικο f2g ; ή ειναι για φοιτητικο νουμερο; .

Επισης σου μπαινουνε καθαρα 4,46 ευρω , και μετα εχεις 1500 λεπτα προς 3 νουμερα wind του magic number , και δωρο καθε εβδομαδα για 4 εβδομαδες συνολικα για ενα μηνα , πχ τα 20λεπτα προς ολους! . αρα στο συνολο 80 λεπτα τον μηνα .

Μετα σκεφτομαι οτι καλυτερα να βαλει 6 ευρω ο θειος μου και να του μπουνε καθαρα 5,35 ευρω και να μπορει να αγορασει ενα πακετο π.χ. 200 λεπτα προς ολους με 5 ευρω .

Επισης να μεταβαλει το νουμερο καρτοκινητου που εχει στο double play που παιρνει 120 λεπτα προς ολους και να βαλει στο νεο του νουμερο.

Αρα συνολο 400 λεπτα προς ολους με χρεωση μονο 5 ευρω ( 120 απο το double play , 80 απο το log and win , και 200 απο το πακετο που θα εχει αγορασει και 1500 λεπτα προς ολα τα αλλα δικτυα και του μενουνε 0,35 ευρω αμα θελει να στειλει κανενα μυνημα .

 

Τα 120' προς Wind /Q ή προς σταθερά τα δίνει με κάθε ανανέωση σε κατάστημα Wind με 5 ευρώ και πάνω αλλά σου παίρνει 0,30€ από το ποσό της ανανέωσης. Σε περίπτωση που θέλεις να υπάρχει επαρκές πόσο για αγορά πακέτου θα πρέπει να βάζεις τουλάχιστον 6 ευρώ αφού με τον φόρο κινητής και το πακέτο των 120' θα σου μένει καθαρό κάτι παραπάνω από 5€. Υπόψιν ότι η χρέωση 0,30€ απο κατάστημα είναι υποχρεωτική και ότι εφόσον έχεις κάνει 3 ανανεώσεις των 5 ευρώ και έχεις δηλώσει για κάθε μήνα απο ένα Magic Number χρειάζεται τουλάχιστον μία ανανέωση 5 ευρώ το μήνα για να έχεις τα 1500'. Αν σε κάποιο μήνα δεν κάνεις ανανέωση, τότε και για τα Magic number χρεώνεσαι απο τα υπόλοιπα πακέτα ομιλίας που έχεις και ξαναπαίρνεις τα 1500' με την επόμενη ανανέωση απο 5€ και πάνω που θα κάνεις.

Edited by Dimos_Vav

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Τα 120' προς Wind /Q ή προς σταθερά τα δίνει με κάθε ανανέωση σε κατάστημα Wind με 5 ευρώ και πάνω αλλά σου παίρνει 0,30€ από το ποσό της ανανέωσης. Σε περίπτωση που θέλεις να υπάρχει επαρκές πόσο για αγορά πακέτου θα πρέπει να βάζεις τουλάχιστον 6 ευρώ αφού με τον φόρο κινητής και το πακέτο των 120' θα σου μένει καθαρό κάτι παραπάνω από 5€. Υπόψιν ότι η χρέωση 0,30€ απο κατάστημα είναι υποχρεωτική και ότι εφόσον έχεις κάνει 3 ανανεώσεις των 5 ευρώ και έχεις δηλώσει για κάθε μήνα απο ένα Magic Number χρειάζεται τουλάχιστον μία ανανέωση 5 ευρώ το μήνα για να έχεις τα 1500'. Αν σε κάποιο μήνα δεν κάνεις ανανέωση, τότε και για τα Magic number χρεώνεσαι απο τα υπόλοιπα πακέτα ομιλίας που έχεις και ξαναπαίρνεις τα 1500' με την επόμενη ανανέωση απο 5€ και πάνω που θα κάνεις.

 

ευχαριστω πολυ , αρα στην ανανεωση των 10 ευρω παιζει και το free to surfer ; ή μπορεις να επελειξεις και το Τα 120' προς Wind /Q ή προς σταθερά απο το καταστημα ; ή και τα 2 μαζι ;.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Πήγα να κατεβάσω την εφαρμογή του F2G από το Apple Store και δεν τη βρίσκει. Δοκίμασα και μέσω της σελίδας και πάλι τίποτα. Μου βγάζει πως δεν είναι διαθέσιμη στο ελληνικό Apple Store. Έχει ξανασυμβεί; Την είχα ένα χρόνο και δεν ασχολιόμουνα. Τώρα; Πως θα την βρω;
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ , αρα στην ανανεωση των 10 ευρω παιζει και το free to surfer ; ή μπορεις να επελειξεις και το Τα 120' προς Wind /Q ή προς σταθερά απο το καταστημα ; ή και τα 2 μαζι ;.

 

Αν έχεις την προσφορά free to talk /free to surf με τα 10 ευρώ την έχεις και αυτή εννοείται. Μόνο που απο τις 15/2 για να την διατηρήσεις την προσφορά αυτή σε χρεώνει 5 ευρώ στην πρώτη ανανέωση του χρόνου με 10 ευρώ και πάνω και μόνο μία φορά για ολο το 2016. Προφανώς οι αναβαθμίσεις κοστίζουν και απο κάπου πρέπει να τα βγάλει η Wind. Και πάλι όμως φθηνότερη από τις άλλες δύο είναι ακόμα...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Πήγα να κατεβάσω την εφαρμογή του F2G από το Apple Store και δεν τη βρίσκει. Δοκίμασα και μέσω της σελίδας και πάλι τίποτα. Μου βγάζει πως δεν είναι διαθέσιμη στο ελληνικό Apple Store. Έχει ξανασυμβεί; Την είχα ένα χρόνο και δεν ασχολιόμουνα. Τώρα; Πως θα την βρω;

 

Μετά από επικοινωνία που είχα προ μιας βδομάδας με το 8005000200 μου είπαν ότι έχουν κάποια προβλήματα με το ios και ελπίζουν να τα λύσουν σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις την προσφορά free to talk /free to surf με τα 10 ευρώ την έχεις και αυτή εννοείται. Μόνο που απο τις 15/2 για να την διατηρήσεις την προσφορά αυτή σε χρεώνει 5 ευρώ στην πρώτη ανανέωση του χρόνου με 10 ευρώ και πάνω και μόνο μία φορά για ολο το 2016. Προφανώς οι αναβαθμίσεις κοστίζουν και απο κάπου πρέπει να τα βγάλει η Wind. Και πάλι όμως φθηνότερη από τις άλλες δύο είναι ακόμα...

 

αυτο δεν αφορουσε μονο το free to talker ; . και οχι το free to surf ?

εγω εκανα αλλαγη σε εκεινο για αυτο το λεω! για να μην χρεωθω.

Αμα δεν θελουμε να το ενεργοποιησει ο θειος μου δεν μπορει να ενεργοποιησει το free talker; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

αυτο δεν αφορουσε μονο το free to talker ; . και οχι το free to surf ?

εγω εκανα αλλαγη σε εκεινο για αυτο το λεω! για να μην χρεωθω.

Αμα δεν θελουμε να το ενεργοποιησει ο θειος μου δεν μπορει να ενεργοποιησει το free talker; .

 

Εγώ τα χρησιμοποιώ τα 300' οπότε την δέχτηκα την χρέωση των 5 ευρώ αφού στην ανανέωση 10 ευρώ που έκανα το ειχα επιλεγμένο το free talker. Αν όταν βάλεις 10 ευρώ έχεις ενεργό το free surfer δεν ξέρω αν σε χρεώνει ή όχι. Αν ξέρει κανείς άλλος στο φόρουμ να μας πει ευπρόσδεκτος.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την ανακοίνωση.....όχι

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=400

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...