Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά επειδή ακόμα δεν μπορώ να βρω πουθενά το manual του p3300, τελικά δεν υπάρχει στην συσκευασία μέσα? Στο cd που βρίσκεται στο κουτί?

Να του ρίξουμε μια ματιά πριν το αγοράσουμε.

Υ.Γ : Ξέρει κανείς αν θα κάνει review το myphone?

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά επειδή ακόμα δεν μπορώ να βρω πουθενά το manual του p3300, τελικά δεν υπάρχει στην συσκευασία μέσα? Στο cd που βρίσκεται στο κουτί?

Να του ρίξουμε μια ματιά πριν το αγοράσουμε.

 

Φίλε μου, όντως μέσα στο κουτί δεν υπάρχει τίποτα. Τα 2 CD περιέχουν μόνο το Λειτουργικό και κάτι applications για back-up, Synchronisation, κτλ. manual πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στο fnac και το είδα από κοντά.

Από εμφάνιση τέλειο.

Από ταχύτητα ικανοποιητική για τα δικά μου δεδομένα.

Δεν το περίμενα τόσο μικρό και λεπτό.

Το mouse λίγο δύσχρηστο, ίσως θέλει λίγο εξάσκηση.

 

Έφυγα γρήγορα γιατί με έτρωγε το χέρι μου, λίγο ακόμα και θα τα'σκαγα. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Guys, θέλω να κατεβάσω το Skype mobile στο p3300, αλλά πηγαίνοντας στο skype mobile, βλέπω ότι υποστηρίζει μόνο τα Qtek 9000 & 9090, τι να κάνω; Να κατεβάσω κάποιο από αυτά και να το εγκαταστήσω;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, όντως μέσα στο κουτί δεν υπάρχει τίποτα. Τα 2 CD περιέχουν μόνο το Λειτουργικό και κάτι applications για back-up, Synchronisation, κτλ. manual πουθενά.

 

Από που το αγοράσατε; Εγω πήρα της ACE από το πλάισιο και έχει βιβλιαράκι Αγγλικό, Ελληνικό, και για την πλοήγηση. Επιπλέων, καλώδιο usb, στερεοφωνικά ακουστικά, θήκη. :!:

Link to comment
Share on other sites

re pedia exw 2 meres tora to 3300 kai akoma den exo xari to gps

oti kai na kano den to briskei

mou leei shnexos oti den yparxi gps kai to navimate kai to destinator

Μην περιμένεις να πιάσει το GPS σε εσωτερικό χώρο χωρίς ext. κεραία.

Εμένα κάνει περίπου 1'-2' να βρει δορυφόρους και με τα δύο προγράμματα.

Αν είσαι σε εξωτερικό χώρο και παρ'όλα αυτά δεν πιάνει, πάρε τηλ. τη μαμά εταιρία να δεις τι μπορεί να γίνει.

 

Guys, θέλω να κατεβάσω το Skype mobile στο p3300, αλλά πηγαίνοντας στο skype mobile, βλέπω ότι υποστηρίζει μόνο τα Qtek 9000 & 9090, τι να κάνω; Να κατεβάσω κάποιο από αυτά και να το εγκαταστήσω;

Πας εκεί που λέει Others και το κατεβάζεις από εκεί.

 

Παιδιά επειδή ακόμα δεν μπορώ να βρω πουθενά το manual του p3300, τελικά δεν υπάρχει στην συσκευασία μέσα? Στο cd που βρίσκεται στο κουτί?

Να του ρίξουμε μια ματιά πριν το αγοράσουμε.

Υ.Γ : Ξέρει κανείς αν θα κάνει review το myphone?

Για την ώρα δεν υπάρχει Ηλεκτρονικό Manual από όσο έχω ψάξει.

Έχω την εντύπωση ότι θα βγει κάποια στιγμή.

Ελληνικό και Αγγλικό υπάρχουν στη συσκευασία σε βιβλιαράκι.

 

Μάλιστα μου είπαν να περάσω από Δευτέρα να παραλάβω και το δωρεάν πακέτο (φορτιστή αυτοκινήτου και βάση...οριτζιναλ από ότι μου ειπαν) που δεν είχαν παραλάβει ακόμα και το δίνουν στην προσφορά.

Είναι πολύ σημαντικό. Παρακαλώ απαντήστε όταν έχετε νέα. Είναι κρίμα να το δίνει δωρεάν η Voda και εγώ να πάω να το αγοράσω...

 

/Highlander

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

Από που το αγοράσατε; Εγω πήρα της ACE από το πλάισιο και έχει βιβλιαράκι Αγγλικό, Ελληνικό, και για την πλοήγηση. Επιπλέων, καλώδιο usb, στερεοφωνικά ακουστικά, θήκη. :!:

 

Εγώ από ΤΙΜ (που τα παραλαμβάνει από ACE) και έχει όσα λες, συν τα 2 CDs και καρτούλα 512Κ. Έκανε € 710 και η τελική τιμή που το πήρα ήταν € 285 μετά από επιδότηση και πόντους Advantage.

 

Παιδιά να ρωτήσω...

 

1. Τι bluetooth hands free προτείνετε για αυτή την συσκευή;

2. Εξωτερική κεραία GPS πόσο και από που; Στο αυτοκίνητο δεν μου πιάνει, γιατί έχω Citroen C4 και έχει αυτές τις μεμβράνες στο παμπρίζ που ούτε το ePass της Αττικής Οδού δεν πιάνει καλά καλά.

Link to comment
Share on other sites

re pedia exw 2 meres tora to 3300 kai akoma den exo xari to gps

oti kai na kano den to briskei

mou leei shnexos oti den yparxi gps kai to navimate kai to destinator

την πρωτη φορα θα πρεπει να εισαι σε ανοικτο χωρο ,πριν απο ολα μπες και τρεξε το QuickGPS μεχρι να ενημερωθει (1λεπτο)

μετα πηγαινε σε ανοικτο χωρο και περιμενε μεχρι να κλειδωσει τους δορυφορους(μπορει και 10 λεπτα) μονο για την πρωτη φορα

απο εκει και μετα θα μπαινει ευκολα και θα κλειδωνει σε 1 λεπτο τα παντα

σε εμενα μου παιζει και σε εσωτερικο χωρο 10 μετρα μακρια απο παραθυρο

αλλα αργει να κλειδωσει περιπου 10 λεπτα

σε εξωτερικο χωρο αλλα και στο αυτοκινητο κλειδωνει αμεσως σε 1 λεπτο max.

καλο ειναι να ενημερωνετε το QuickGPS οταν βρησκετε χρονο γιατι σας γλυτωνει απο χασιμο χρονου...

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

το εχω και εγω στα χερια μου:) απο βονταφον με επιδοτηση για ανανεωση συμβολαιου με 380 ευρο μονο!!:) Απο εμφανιση ειναι το κατι αλλο,να δουμε πως θα τα παει και με τις καθημερινες απαιτησεις μου.

Εαν το ρολλερ το ειχε στα πλαγια σαν το π990 θα ηταν πολυ πιο βολικο στον χειρισμο:O

Θα επανελθω με αλλες παρατηρησεις/εντυπωσεις!

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Έχει και μάλιστα 2: δεξιά και αριστερά από την "τρύπα" του ακουστικού.

Ένα είναι για ένδειξη σήματος GSM και για ειδοποιήσεις και ένα για τα communications (WiFi και BT)

Χίλια ευχαριστώ για την πληροφόρηση φίλε Κώστα. Έλεγα να πάω για το Mio, αλλά όσο πιο πολύ το ψάχνω τόσο προς το Artemis κλείνω. Άντε να δούμε.

Thanks και πάλι!

"Provehito in Altum"
Link to comment
Share on other sites

ηχογραφηση ραδιοφωνου πως κανουμε?καποιος ειχε αναφερει οτι γινεται αλλα δεν βλεπω πουθενα επιλογη για fm recording:worry:
only Apple
Link to comment
Share on other sites

πηρα τη vodafone πριν λιγες μερες για να δω τι παιζει με την επιδοτηση μου. ενω η κανονικη μου επιδοτηση ειναι απο 105-145€ οταν ρωτησα ποσο θα μου βγει το p3300 μου ειπαν εχω 300€ και οτι απο 698 θα το παρω 398. εχω ατομικο πακετο και οχι επαγγελματικο. πηρα και χτες για επιβεβαιωση γιατι δυσκολευομουν να το πιστεψω και μου ξαναειπαν τα ιδια. προσπαθησα να επιβεβαιωσω μαλιστα αν αυτη η επιδοτηση ισχυει μονο αν ενεργοποιησω την υπηρεσια vodafone mobile email( την οποια δεν χρειαζομαι) και ο κυριος στη γραμμη μου ειπε οτι δεν υπαρχει τετοια υποχρεωση.

εσυ φιλε Diktio καταλαβες οτι ειναι υποχρεωτικη η ενεργοποιηση της υπηρεσιας?? αν ειναι ετσι δεν μου κανει. αλλιως? εκει που ελεγα οτι ειχα "αποτοξινωθει" λιγακι απο τα win mobiles μαλλον θα ξανακυλησω:p

 

:!: η έξτρα επιδότηση ισχύει μόνον εάν ενεργοποιήσεις την υπηρεσία vodafone mobile email (που κοστίζει €20 και κάτι το μήνα), το οποίο όμως το μαθαίνεις στο...ταμείο. Η εξυπηρέτηση πελατών μου είπε πως μπορώ να το πάρω με €410.85 (έχω επιδότηση 90-135 ευρώ) χωρίς πρόσθετες ενεργοποιήσεις (και με δώρο μόνο το φορτιστή αυτικονήτου). Αφού πήγα στο κατάστημα, έκανα όλη τη διαδικασία ανανέωσης μου είπαν πως το τηλ. κοστίζει €587 χωρίς ενεργοποίηση της συγκεκριμένης υπηρεσίας... :mad:

Link to comment
Share on other sites

ηχογραφηση ραδιοφωνου πως κανουμε?καποιος ειχε αναφερει οτι γινεται αλλα δεν βλεπω πουθενα επιλογη για fm recording:worry:

Και εγώ αυτό θα ρωτούσα και με πρόλαβες φίλε. Δεν υπάρχει καμία τέτοια επιλογή και πριν το πάρω χάρηκα ιδιαίτερα γι αυτό γιατί δίάβασα πως ηχογραφεί από ράδιο. Μπορεί κάποιος που γνωρίζει σίγουρα να αναφέρει; Και με το P990i έτσι έλεγαν αρχικά αλλά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

:!: η έξτρα επιδότηση ισχύει μόνον εάν ενεργοποιήσεις την υπηρεσία vodafone mobile email (που κοστίζει €20 και κάτι το μήνα), το οποίο όμως το μαθαίνεις στο...ταμείο. Η εξυπηρέτηση πελατών μου είπε πως μπορώ να το πάρω με €410.85 (έχω επιδότηση 90-135 ευρώ) χωρίς πρόσθετες ενεργοποιήσεις (και με δώρο μόνο το φορτιστή αυτικονήτου). Αφού πήγα στο κατάστημα, έκανα όλη τη διαδικασία ανανέωσης μου είπαν πως το τηλ. κοστίζει €587 χωρίς ενεργοποίηση της συγκεκριμένης υπηρεσίας... :mad:

πραγματικα εχω μπερδευτει τωρα. χτες πηγα σε vodafone shop και ρωτησα επιμονα πολλες φορες των πωλητη και μου ειπε οτι θα το παρω 398 και χωρις υποχρεωση να ενεργοποιησω την υπηρεσια mobile email. για τα extra δωρακια ξεχασα να ρωτησω. το παρηγειλα αν και δεν ξερω ποτε θα το εχω. αν μου κανουν νερα δεν θα το παρω και μαλλον θα κοψω και τη vodafone γιατι το σκεφτομαι αρκετο καιρο.

@gtv

εσυ που το πηρες με 380 ενεργοποιησες την υπηρεσια???

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Diktio επειδή κι εγω εχω 2 επιδοτησεις και δεν εχω ρωτησει και τωρα πριζωθηκα αχημα, πόσο σου βγηκε τελικά η συσκευή??
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Θελω να αγοράσω μια microsd στα 2 giga. Η μόνη που βρίσκω είναι της sandisc (απο EBAY με 90$ μαζι με μεταφορικά). Ομως δεν αναφέρεται πουθενα αν είναι 40Χ ή 80Χ. Ξέρει κανείς αν παιζει κάποιο ρόλο το νούμερο αυτό και αν υπάρχουν άλλες επιλογές κάρτας εδώ; Eίναι ασφαλές να βάλω στο Artemis καρτα 2G?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:) :) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους! Θελω να αγοράσω μια microsd στα 2 giga. Η μόνη που βρίσκω είναι της sandisc (απο EBAY με 90$ μαζι με μεταφορικά). Ομως δεν αναφέρεται πουθενα αν είναι 40Χ ή 80Χ. Ξέρει κανείς αν παιζει κάποιο ρόλο το νούμερο αυτό και αν υπάρχουν άλλες επιλογές κάρτας εδώ; Eίναι ασφαλές να βάλω στο Artemis καρτα 2G?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!:) :) :)

 

Oχι ρολο για μεταφορα δεδομενων απο και προς την συσκευη

Ναι σε περιπτωση χρησης Card Reader-Writer.

 

OXI δεν πειραζει η sim 2G

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς χρειάζεται η υπηρεσία.Εγώ μίλησα 2 φορές με το 138*0, επισκέφτηκα το vodafone shop Π. Φαλήρου και μου είπαν τα ίδια (410.85 χωρίς ενεργοποίηση υπηρεσίας) και επειδή δεν το είχαν σε stock πήγα στη Vodafone Γλυφάδας. Μετά από 1 ώρα αναμονή μου είπαν πως η τιμή αυτή (410) είναι μόνο με ενεργοποίηση της υπηρεσίας αυτής (αλλίως 587). Ξαναμίλησα με το 138*0, τους έδωσα το τηλ. να μιλήσουν και εκείνοι, τζίφος. Μίλησα με τον δ/ντη του καταστήματος, τίποτα... Έκοψα και εγώ την ανανέωση και περιμένω από Δευτέρα να επικοινωνήσω με όποιον μπορώ στη Vodafone. Μα δεν είναι παράλογο να σε παραπλανούν τόσο πολύ και να σου επιδοτούν έξτρα τη μελλοντική χρήση της σύνδεσής σου;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηγα στη vodafone μου ειπαν πως ο αντικαταστατης του s200 ειναι το p3600.

Θα ηθελα την γνωμη σας σχετικα με μια αγορα μεταξυ τους

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηγα στη vodafone μου ειπαν πως ο αντικαταστατης του s200 ειναι το p3600.

Θα ηθελα την γνωμη σας σχετικα με μια αγορα μεταξυ τους

 

O αντικαταστάτης του S200 είναι το P3300.

To P3600 είναι πιο ψηλά.

Link to comment
Share on other sites

H Csmote το έχει φέρει; Έχω επιδότηση για ανανέωση και το θέλω

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς, αν συνδέοντας το bluetooth γίνεται να φαίνεται το εικονίδιο με τα ακουστικά στην οθόνη "σημερα" ? Επίσης, δεν βρίσκω πουθενα το ΤΟΜΤΟΜ. Ξέρετε σε ποιό αρχειο βρίσκεται?:O
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό θα ρωτούσα και με πρόλαβες φίλε. Δεν υπάρχει καμία τέτοια επιλογή και πριν το πάρω χάρηκα ιδιαίτερα γι αυτό γιατί δίάβασα πως ηχογραφεί από ράδιο. Μπορεί κάποιος που γνωρίζει σίγουρα να αναφέρει; Και με το P990i έτσι έλεγαν αρχικά αλλά τίποτα.

και εγω εδω το διαβασα απο δυο ατομα οτι εχει ηχογραφηση ραδιοφωνου,αλλα στο τηλεφωνακι δεν υπαρχει τετοια επιλογη!Παραπληροφορηση απο καποιους,ελπιζω απο αγνοια τους:X

only Apple
Link to comment
Share on other sites

και εγω εδω το διαβασα απο δυο ατομα οτι εχει ηχογραφηση ραδιοφωνου,αλλα στο τηλεφωνακι δεν υπαρχει τετοια επιλογη!Παραπληροφορηση απο καποιους,ελπιζω απο αγνοια τους:X

αν βαλεις το ραδιοφωνο να παιξει στο μεγαφωνο μπορεις να ηχογραφησης

πατωντας παρατεταμενα το αριστερο κουμπι της συσκευης στο πλαι

υπαρχει ρυθμιση για την ποιοτητα της ηχογραφησης οπως και μπορεις να βαλεις αυτο που εγραψες σαν ηχο κλησεις....:X

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...