Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτά τα γράμματα είναι shortcuts για μοντέλα με hardware keyboard αν θυμάμαι καλά.

Σαν να έχεις δίκιο, ο τρόπος προβολής τους θυμίζει τα keyboard shortcuts στα μενού του Office. Όπως και να έχει όμως, δεν είναι περίεργο να παρουσιαστούν ΞΑΦΝΙΚΑ σε ένα ΠιΠιΣι χωρίς πληκτρολόγιο??? Και το ακόμα πιο περίεργο: πως στο καλό διορθώθηκε αυτό με επανεκίνηση?

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...

Σήμερα, χωρίς να θυμάμαι να "πείραξα" κάτι, και για κάποιες ώρες, το Ρ3300 μου παρουσίαζε στο start menu δίπλα από κάθε πρόγραμμα μία "αλφαβητική" ένδειξη (!). Πχ, δίπλα από το "Σήμερα" έγραφε (Α), δίπλα από το Internet το (Β) κ.ο.κ. Μετά από κάποιο (από τα πολλά) ρεσετ που έκανα, επανήλθε. Έτσι απλά...

Επειδή ήταν τουλάχιστον αντιαισθητικό, ξέρει κανείς σας τι μπορεί να το είχε προκαλέσει. Όχι τίποτα άλλο, απλά να ξέρω τι να διορθώσω/προσέξω την επόμενη (μακάρι να μην υπάρξει) φορά...

Ευχαριστώ

 

α μην σε ανησυχεί τόσο, είναι συνήθες πρόβλημα των windows mobile, μου είχε εμφανιστεί στο qtek 8310 και στο s200 και γενικά ξέρω πολύ κόσμο που το έχει πάθει.. να ξέρεις συνήθως πως εμφανίζεται σε σχέση με το bluetooth, δλδ αν εχείς συνδέσει κάποιο κινητό BT ή κάποιο hands-free BT μερικές φορές η αποσύνδεση δεν γίνεται σωστά και εμφανίζονται αυτά.. εμένα ειδικά με κινητά sony ericsson το έχω δεί αυτό. συνηθως η λύση είναι να τα κάνεις pair και un-pair ξανά μέχρι να το πάρει.. υπάρχουν κ αλλές στο νετ,αλλα τώρα..νυστάζω πολύ για να ψάξω να σου πω:O ..

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 8 ημερες χρησης θα ηθελα να πω την αποψη μου γαι το ppc

θα ξεκινησω με τα +

το wifi ειναι εκπλητικο γρηγορη συνδεση με πολυ μεγαλο πεδιο εκπομπης το καλυτερο που εχω χρησιμοποιηση

το ραδιο με την εξωτερικη κεραια εχει αψογη αποδοση

το gps πολυ καλο παντα 7-8 δορυφ.. με συνεφα και 8-10 με καθαρο ουρανο

ο ηχος απο τα ηχεια εφαμιλλος του w550i kai toy n80 που εχω πολυ καλος

πολυ καλη ποιοτητα υλικων

και φτανουμε στο καλυτερο για μενα τωρα που ειναι η χρηση

εμενα πρωτα με ενδιαφερει ποσο χρηστικο ειναι ενα ppc pe που να μην με αναγκαζει να σκεφτομαι να εχω και ενα κινητο μαζι μου

σε αυτο το τομεα το 3300 περνει αριστα μιας και ολους τους χειρισμους τους κανεις με το ενα χερι και μεσα στο αυτοκινητο σαν τηλεφωνο

Oταν συνηθισεις τo mouse kai thn rodela αποκτας μεγαλο πλεονεκτημα που δεν υπαρχει σε κανενα αλλο

παμε στα μειον τωρα

ξεκιναω απο το ραδιο οπου δυστυχως δεν μπορεις να αλαξεις μνημη οταν δεν εισαι μεσα στο μενου και κανεις αλλη δουλεια και πρεπει να επιστρεψεις πισω

μνημη ηθελα περισσοτερη ελευθερη αν και το ppc η συμπεριφορα του ειναι αψογη σε χρονο αποκρισης της εντολης

θα ηθελα καλυτερη ποιοτητα οθονης (vga)

μεγαλυτερο επεξεργαστη αλλα ακομα δεν εχω κανενα προβλημα συναντηση με την χρηση που κανω

συμπερασμα κατι ηξεραν και το εβγαλαν αρτεμις γυναικειο ονομα δηλαδη γιατι για μενα ειναι οτι ομορφοτερο εχω δει σε ppc

αν προσθεσης την χρηστηκοτητα η οποια ειναι τοσο ευκολη οσο να εχεις ενα απλο νοκια κινητο τοτε μιλαμε για μια συσκευη η οποια εμενα με καλυπτει σχεδον απολυτα(θεωρω οτι με vga και 440ρι επεξερ..οι αλλες συσκευες θα μενανε στα ραφια των e-shops):)

ξεχασα να πω για την μπαταρια η οποια ειναι πολυ καλη σε σχεση παντα με το 9000 που ειχα και σιγουρα καλυτερη του νοκια ν80(η τριτη φορτιση σημερα μετα απο 8 ημερες)

ισως και για αυτο το λογο ο χαμηλος επεξεργαστης της συσκευης για να μπορεσει το ppc να εχει καλη αυτονομια μιας και ειναι το πιο πληρες μεχρι σημερα.....;)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 8 ημερες χρησης θα ηθελα να πω την αποψη μου γαι το ppc

θα ξεκινησω με τα +

το wifi ειναι εκπλητικο γρηγορη συνδεση με πολυ μεγαλο πεδιο εκπομπης το καλυτερο που εχω χρησιμοποιηση

το ραδιο με την εξωτερικη κεραια εχει αψογη αποδοση

το gps πολυ καλο παντα 7-8 δορυφ.. με συνεφα και 8-10 με καθαρο ουρανο

ο ηχος απο τα ηχεια εφαμιλλος του w550i kai toy n80 που εχω πολυ καλος

πολυ καλη ποιοτητα υλικων

και φτανουμε στο καλυτερο για μενα τωρα που ειναι η χρηση

εμενα πρωτα με ενδιαφερει ποσο χρηστικο ειναι ενα ppc pe που να μην με αναγκαζει να σκεφτομαι να εχω και ενα κινητο μαζι μου

σε αυτο το τομεα το 3300 περνει αριστα μιας και ολους τους χειρισμους τους κανεις με το ενα χερι και μεσα στο αυτοκινητο σαν τηλεφωνο

Oταν συνηθισεις τo mouse kai thn rodela αποκτας μεγαλο πλεονεκτημα που δεν υπαρχει σε κανενα αλλο

παμε στα μειον τωρα

ξεκιναω απο το ραδιο οπου δυστυχως δεν μπορεις να αλαξεις μνημη οταν δεν εισαι μεσα στο μενου και κανεις αλλη δουλεια και πρεπει να επιστρεψεις πισω

μνημη ηθελα περισσοτερη ελευθερη αν και το ppc η συμπεριφορα του ειναι αψογη σε χρονο αποκρισης της εντολης

θα ηθελα καλυτερη ποιοτητα οθονης (vga)

μεγαλυτερο επεξεργαστη αλλα ακομα δεν εχω κανενα προβλημα συναντηση με την χρηση που κανω

συμπερασμα κατι ηξεραν και το εβγαλαν αρτεμις γυναικειο ονομα δηλαδη γιατι για μενα ειναι οτι ομορφοτερο εχω δει σε ppc

αν προσθεσης την χρηστηκοτητα η οποια ειναι τοσο ευκολη οσο να εχεις ενα απλο νοκια κινητο τοτε μιλαμε για μια συσκευη η οποια εμενα με καλυπτει σχεδον απολυτα(θεωρω οτι με vga και 440ρι επεξερ..οι αλλες συσκευες θα μενανε στα ραφια των e-shops):)

ξεχασα να πω για την μπαταρια η οποια ειναι πολυ καλη σε σχεση παντα με το 9000 που ειχα και σιγουρα καλυτερη του νοκια ν80(η τριτη φορτιση σημερα μετα απο 8 ημερες)

ισως και για αυτο το λογο ο χαμηλος επεξεργαστης της συσκευης για να μπορεσει το ppc να εχει καλη αυτονομια μιας και ειναι το πιο πληρες μεχρι σημερα.....;)

 

Μετά από 5 ημέρες χρήσης, συμφωνώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

ηχογραφηση ραδιοφωνου εχει?

 

Έχει ειπωθεί πιο πάνω. ΝΑΙ έχει.

 

Άντε πιστεύω ότι την Τρίτη θα το έχω.. ΑΡΓΕΕΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 5 ημέρες χρήσης, συμφωνώ απόλυτα.

 

Μετα απο 8 ημερες χρησης θα ηθελα να πω την αποψη μου γαι το ppc

....συμπερασμα κατι ηξεραν και το εβγαλαν αρτεμις γυναικειο ονομα δηλαδη γιατι για μενα ειναι οτι ομορφοτερο εχω δει σε ppc

 

.....και ειναι το πιο πληρες μεχρι σημερα.....;)

 

guys είμουν 95% σίγουρος ότι αυτό είναι το επόμενο κινητό μου... μετά από την 8ήμερη & 5ήμερη χρήση του από εσάς και τα σχόλια σας... το ποσοστό πλέον είναι 100%, που σημαίνει ... I am next!

 

Στην ΤΙΜ το φέρανε με επιδότηση. Ξέρει κανείς αν η TIM παίρνει από ACE-Hellas, άρα μιλάμε για το μοντέλο που πουλάει η Ace απ' ευθείας;

Link to comment
Share on other sites

guys είμουν 95% σίγουρος ότι αυτό είναι το επόμενο κινητό μου... μετά από την 8ήμερη & 5ήμερη χρήση του από εσάς και τα σχόλια σας... το ποσοστό πλέον είναι 100%, που σημαίνει ... I am next!

 

Στην ΤΙΜ το φέρανε με επιδότηση. Ξέρει κανείς αν η TIM παίρνει από ACE-Hellas, άρα μιλάμε για το μοντέλο που πουλάει η Ace απ' ευθείας;

 

ego to exo mono mia mera gia ayto kai den exo grapsi kati olokliromeno se liges meres tha exo kaliteri gnomi, ala an pote ixes kapio dinato ppc opos ego to hp4700 isos den sou aresi oti argi arketa to artemis se kapies efarmoges kai thimizi windows pc kai oxi ppc

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.μολις θα το γεμισετε,ακομη και τοτε δε θα αρνειτε να τρεξει το καθε τι εστω και με 1g γεματης καρτας ,ενα και μονο ειναι το μειονεκτημα του,η μνημη.απαραδεκτο τα 128 mb να αφηνουν μονο 29,40 για ωφελιμη μνημη.εβαλα σημερα 20 εφαρμογες χωρις κανενα "κολπο" και πηγε στα 20mb.δηλαδη τι? 60 progrs και τελος?υπαρχει και η αλλη λυση,αλλα εισαι δεσμευμενος,οτι καποια στιγμη θα τελειωσεις αδιαβαστος.για την ωρα 85 εφαρμογες και 90 παιχνιδια με τον αλλο τροπο,μου αφηνουν ελευθερα 21 mb.αλλα δεν λεει,ποσο να "διυλιζεις τον κονωπα".ομορφο το ατιμο,αλλα οταν υπαρχουν τοσα προγραματα τα οποια και αχρηστα να σου ειναι,αν εστω τα χρειαστεις και για μια φορα,γιατι να μην τα εχεις?και επαναλαμβανω δεν υπαρχει προβλημα ταχυτητας τουλαχιστον για μενα,αλλα μονο μνημης.πεστε την γνωμη σας επ αυτου
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.μολις θα το γεμισετε,ακομη και τοτε δε θα αρνειτε να τρεξει το καθε τι εστω και με 1g γεματης καρτας ,ενα και μονο ειναι το μειονεκτημα του,η μνημη.απαραδεκτο τα 128 mb να αφηνουν μονο 29,40 για ωφελιμη μνημη.εβαλα σημερα 20 εφαρμογες χωρις κανενα "κολπο" και πηγε στα 20mb.δηλαδη τι? 60 progrs και τελος?υπαρχει και η αλλη λυση,αλλα εισαι δεσμευμενος,οτι καποια στιγμη θα τελειωσεις αδιαβαστος.για την ωρα 85 εφαρμογες και 90 παιχνιδια με τον αλλο τροπο,μου αφηνουν ελευθερα 21 mb.αλλα δεν λεει,ποσο να "διυλιζεις τον κονωπα".ομορφο το ατιμο,αλλα οταν υπαρχουν τοσα προγραματα τα οποια και αχρηστα να σου ειναι,αν εστω τα χρειαστεις και για μια φορα,γιατι να μην τα εχεις?και επαναλαμβανω δεν υπαρχει προβλημα ταχυτητας τουλαχιστον για μενα,αλλα μονο μνημης.πεστε την γνωμη σας επ αυτου

 

Καλημερα φιλε ntinos.Ενας απο τους λογους που τελικα δεν το πηρα εγω

ηταν η ΜΙΚΡΗ του μνημη και οχι τοσο το γνωστο θεμα του επεξεργαστη.

Γι'αυτο και παω μαλλον για Trinity (P3600) με 61 ΜΒ περιπου ελευθερα

και με 400αρη Samsung.Και αν εχει -οπως ολοι λενε- ενσωματωμενο

αλλα απενεργοποιημενο το GPS τοτε ειναι must αγορα αυτο το PPC.

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε ntinos.Ενας απο τους λογους που τελικα δεν το πηρα εγω

ηταν η ΜΙΚΡΗ του μνημη και οχι τοσο το γνωστο θεμα του επεξεργαστη.

Γι'αυτο και παω μαλλον για Trinity (P3600) με 61 ΜΒ περιπου ελευθερα

και με 400αρη Samsung.Και αν εχει -οπως ολοι λενε- ενσωματωμενο

αλλα απενεργοποιημενο το GPS τοτε ειναι must αγορα αυτο το PPC.

 

αν ειναι οπως λες απενεργοποιημενο το gps πως μπορει να ενεργοποιηθει?

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι οπως λες απενεργοποιημενο το gps πως μπορει να ενεργοποιηθει?

 

Απο ο΄τι διαβαζω ετσι; Τιποτε δεν ειναι σιγουρο...

Θα γινει με software update λενε.η HTC αντιμετωπισε ενα προβλημα

συνεργασιας του chip του GPS και του GSM και επειδη η παραγωγη ειχε ξεκινησει

προτιμησε να το απενεργοποιησει παρα να σταματησει και να το αφαιρεσει...

 

Δεν ξερω περισσοτερα.Μπορει να ειναι και μουφα...

 

Αυτοι που το υποστηριζουν φερνουν ως αποδειξη την Orange στη Γαλλια

που θα το κυκλοφορησει καπου στο Γεναρη και εχουν φωτογραφιες με

το software και τις επιλογες του GPS να λειτουργουν στη συσκευη...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα βρε παιδια μα με χαλαει ο επεξεργαστης του, ειναι ομορφο ελαφρυ και εχει ραδιο και gps θα το ειχα παρει ηδη μα οταν εμαθα για το χ500 ειπα να παρω αυτο που εχει 400αρη samsung και ας μην ειναι τοσο ομορφο. κριμα
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

γιατι η λιγη διαθεσιμη μνημη ειναι προβλημα?

απο οτι διαβασα μπορουμε να εγκαθιστουμε προγραματα χωρις προβλημα στην Micro-sd.

και λογικα ολοι μας θα εχουμε αν οχι 2 GB τουλαχιστον 1 GB micro-sd

δεν επαρκει για οσαδηποτε προγραματα θελει κανεις να εγκαταστησει?

Link to comment
Share on other sites

Η διαθέσιμη μνήμη χρησιμοποιείται και κατά τη λειτουργία των προγραμμάτων.

Δεν έχει σημασία αν έχουμε εγκαταστήσει τα προγράμματα στην κάρτα μνήμης.

Αν αυτά είναι απαιτητικά σε μνήμη ή κάνουμε multitasking πολύ πιθανό η διαθέσιμη μνήμη να μη φτάσει και να κολλήσει το ppc. :)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Η διαθέσιμη μνήμη χρησιμοποιείται και κατά τη λειτουργία των προγραμμάτων.

Δεν έχει σημασία αν έχουμε εγκαταστήσει τα προγράμματα στην κάρτα μνήμης.

Αν αυτά είναι απαιτητικά σε μνήμη ή κάνουμε multitasking πολύ πιθανό η διαθέσιμη μνήμη να μη φτάσει και να κολλήσει το ppc. :)

 

αυτο ομως ισχυει για την ram ετσι δεν ειναι?

τα 29 mb που λενε τα παιδια ειναι της rom

Link to comment
Share on other sites

'Οτι (σχεδόν ότι για την ακρίβεια) εγκαθιστάς γράφει πράγματα στο Registry με αποτέλεσμα αυτό να μεγαλώνει και να μειώνει τη διαθέσιμη μνήμη. Επίσης μερικές εφαρμογές για να τρέξουν (ακόμη κι αν εγκατασταθούν στην κάρτα μνήμης) μπορεί να πρέπει να γράψουν κάτι έστω και μικρό στη μνήμη του κινητού (π.χ. το weatherpanel γράφει ένα dll αρχείο). Έτσι σιγά σιγά μειώνεται η διαθέσιμη μνήμη όσο κι αν προσπαθείς να το αποφύγεις.

Τέλος για καλή απόκριση του ppc και νορμάλ ταχύτητα λειτουργίας χωρίς προβλήματα, είναι κανόνας ότι όσα προγράμματα έχουν today plugins πρέπει να εγκαθίστανται στην κύρια μνήμη του κινητού γιατί είναι ελάχιστα αυτά που λειτουργούν σωστά από την κάρτα μνήμης...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε ntinos.Ενας απο τους λογους που τελικα δεν το πηρα εγω

ηταν η ΜΙΚΡΗ του μνημη και οχι τοσο το γνωστο θεμα του επεξεργαστη.

Γι'αυτο και παω μαλλον για Trinity (P3600) με 61 ΜΒ περιπου ελευθερα

και με 400αρη Samsung.Και αν εχει -οπως ολοι λενε- ενσωματωμενο

αλλα απενεργοποιημενο το GPS τοτε ειναι must αγορα αυτο το PPC.

 

ti einai pali toyto? pio to noima na exei ensomatomeno gps alla na einai apenergopoiimeno? mipos einai radio arvila? parakseno akougete! tha to matho ayrio kai tha sas po!!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

[Καλημερα φιλε ntinos.Ενας απο τους λογους που τελικα δεν το πηρα εγω

ηταν η ΜΙΚΡΗ του μνημη και οχι τοσο το γνωστο θεμα του επεξεργαστη.

Γι'αυτο και παω μαλλον για Trinity (P3600) με 61 ΜΒ περιπου ελευθερα

και με 400αρη Samsung.Και αν εχει -οπως ολοι λενε- ενσωματωμενο

αλλα απενεργοποιημενο το GPS τοτε ειναι must αγορα αυτο το PPC]

 

μπορει ναχεις και δικιο gesamfunai αλλα απ το m600 σου αν πας σ αυτον τον επεξεργαστη που δεν εχεις συνηθισει αυτην την αποκριση ταχυτητας,μαλλον μετα θα σου λειπει κατι αλλο εκτος απ την μνημη.δεν κυτας και το x 500 που εχει απ οτι διαβασα καπου 90 mb ελευθερα και πιστευω την ιδια ταχυτητα με το δικο σου?α ρε γκαντεμια που μας δερνει,μεχρι να παρουμε τα παντα θα μας στεγνωσουν απο χρημα

Link to comment
Share on other sites

μηπως θα πρεπε να δει καλυτερα το x-500 που πρπεει να το εφερε το πλαισιο?απο 400αρι σε 200αρι μου φαινεται καπως παραξενο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

[Καλημερα φιλε ntinos.Ενας απο τους λογους που τελικα δεν το πηρα εγω

ηταν η ΜΙΚΡΗ του μνημη και οχι τοσο το γνωστο θεμα του επεξεργαστη.

Γι'αυτο και παω μαλλον για Trinity (P3600) με 61 ΜΒ περιπου ελευθερα

και με 400αρη Samsung.Και αν εχει -οπως ολοι λενε- ενσωματωμενο

αλλα απενεργοποιημενο το GPS τοτε ειναι must αγορα αυτο το PPC]

 

μπορει ναχεις και δικιο gesamfunai αλλα απ το m600 σου αν πας σ αυτον τον επεξεργαστη που δεν εχεις συνηθισει αυτην την αποκριση ταχυτητας,μαλλον μετα θα σου λειπει κατι αλλο εκτος απ την μνημη.δεν κυτας και το x 500 που εχει απ οτι διαβασα καπου 90 mb ελευθερα και πιστευω την ιδια ταχυτητα με το δικο σου?α ρε γκαντεμια που μας δερνει,μεχρι να παρουμε τα παντα θα μας στεγνωσουν απο χρημα

 

Γεια σου ntinos

To Χ500 εχει τον ιδιο επεξεργαστη με την Trinity αρα εκει δεν τιθεται θεμα.

Το Χ500 δεν ειναι 3G.

Τελικα καλα κανω και σκεφτομαι για 3G ή χαζομαρα;

Δεν με ενδιαφερουν οι video κλησεις αλλα να σερφαρω στο internet και να παιρνω τα e-mail μου.Συμφερει απο αποψη ταχυτητας;

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...