Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ Ρ3300 ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΟ SAR

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

δείκτης SAR 1.1mW/g@10g ειναι φιλε μου κι αν μπορεις να μην γραφεις με κεφαλαια γιατι ειναι σαν να φωναζεις:) καλοσωρησες στο Myphone.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Σαν GPS τι λέει? Έχει βάλει κανείς το Destinator? Η απόκρισή του είναι καλή ή είναι αργό?

Το περιμένω σήμερα...

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

tora pou to paragiles ine kapos arga etsi den ine? :)

 

Δεν άντεξα στον πειρασμό. Πήγα στο Πλαίσιο να το δω καθώς και το Μio Α701. Όταν τα είδα δίπλα δίπλα αποφάσισα αμέσως.

 

ΥΓ.Που είναι το courier γμτ... Θα σκάσω :cry:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο

παιξε με το mouse και τον κερσορα να δεις την ευκολια χρησης που εχει

οταν το συνηθησεις δεν θα μπορεις να κανεις χωρις αυτο...

σε οσους αρεσει πλοηγηση στο ιντερνετ με το ppc δεν πρεπει να υπαρχει πιο ευκολος και ακριβης τροπος να το κανεις...

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Όσο ωραία είναι η ρόδα, τόσο φρικτό είναι το "mouse"!:lol:

Δε παλεύεται. Το δοκιμάζαμε με μια φίλη μου και αυτή έχει μικρό χέρι και της φάνηκε εξαιρετικά δύσκολο. Φαντάζεστε σ'εμένα με κανονικό...

Link to comment
Share on other sites

Όσο ωραία είναι η ρόδα, τόσο φρικτό είναι το "mouse"!:lol:

Δε παλεύεται. Το δοκιμάζαμε με μια φίλη μου και αυτή έχει μικρό χέρι και της φάνηκε εξαιρετικά δύσκολο. Φαντάζεστε σ'εμένα με κανονικό...

φιλε johner σε αυτο ειμαι απολυτος και ο λογος ειναι οτι το χρησημοποιω σε μονιμη βαση ειναι πανευκολο και ειδικα για εμενα με τα χοντρα δακτυλα

το κρατας με το ενα χερι και χαιδευεις το mouse με τον αντιχειρα δεν χρειαζεσαι ουτε πενακι ουτε τιποτε αλλο

αν βρεθεις Αθηνα θα χαρω να στο δειξω απο κοντα για του λογου το αληθες

και ειμαι σιγουρος οτι θα συμφωνησεις μαζι μου ...

δεν ξερω αν ταιριαξε τοσο καλα με εμενα αλλα πραγματικα μου φαινεται παραξενο να μην της αρεσε,εκτος αν το χρησημοποιησε μια φορα και το αφησε

επειδη ειναι κατι νεο σε αισθηση πρεπει να επιμηνεις λιγο στην αρχη ισως αλλα μετα δεν κανεις χωρις αυτο

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

φιλε johner σε αυτο ειμαι απολυτος και ο λογος ειναι οτι το χρησημοποιω σε μονιμη βαση ειναι πανευκολο και ειδικα για εμενα με τα χοντρα δακτυλα

το κρατας με το ενα χερι και χαιδευεις το mouse με τον αντιχειρα δεν χρειαζεσαι ουτε πενακι ουτε τιποτε αλλο

αν βρεθεις Αθηνα θα χαρω να στο δειξω απο κοντα για του λογου το αληθες

και ειμαι σιγουρος οτι θα συμφωνησεις μαζι μου ...

δεν ξερω αν ταιριαξε τοσο καλα με εμενα αλλα πραγματικα μου φαινεται παραξενο να μην της αρεσε,εκτος αν το χρησημοποιησε μια φορα και το αφησε

επειδη ειναι κατι νεο σε αισθηση πρεπει να επιμηνεις λιγο στην αρχη ισως αλλα μετα δεν κανεις χωρις αυτο

Kατ'αρχήν να πω οτι το έχω δοκιμάσει σε δύο συσκευές. Δε μου άρεσε η αίσθηση που αφήνει. Το βρήκα πολύ χαλαρό. Επιπλέον μου δίνει την αίσθηση οτι πρέπει να αφιερωθείς σε αυτό ώστε να κάνει δουλειά.

Χρειάζεται να στοχεύσεις και να είσαι συγκεντρωμένος. Φυσικά δεν έχω λόγο να μην πιστέψω αυτά που λες, απλά εγώ περιγράφω την δική μου εμπειρία.

Κάτι που μου κάνει εντύπωση είναι πως μπορεί να χρησιμοποιηθεί με παιχνίδια. Όπως το φαντάζομαι είναι ασύμβατο με όλα. Έχει εγκαταστήσει κανείς παιχνίδι να μας πει εντυπώσεις;

Link to comment
Share on other sites

Kατ'αρχήν να πω οτι το έχω δοκιμάσει σε δύο συσκευές. Δε μου άρεσε η αίσθηση που αφήνει. Το βρήκα πολύ χαλαρό. Επιπλέον μου δίνει την αίσθηση οτι πρέπει να αφιερωθείς σε αυτό ώστε να κάνει δουλειά.

Χρειάζεται να στοχεύσεις και να είσαι συγκεντρωμένος. Φυσικά δεν έχω λόγο να μην πιστέψω αυτά που λες, απλά εγώ περιγράφω την δική μου εμπειρία.

Κάτι που μου κάνει εντύπωση είναι πως μπορεί να χρησιμοποιηθεί με παιχνίδια. Όπως το φαντάζομαι είναι ασύμβατο με όλα. Έχει εγκαταστήσει κανείς παιχνίδι να μας πει εντυπώσεις;

δεν ξερω αν πηγες το πιασης (mouse) αλλα θελει μονο ενα δακτυλο απλα να το χαιδευης

δεν ειμαι φανατικος με παιχνιδια παιζω σπανια ενα απο αυτα που παιζω μερικες φορες ειναι το spb arkaball το οποιο θελει να το συνηθησεις γιατι ειναι πολυ ευαισθητο στην δεξια-αριστερα μετακινηση

για πες ενα καλο παιχνιδι που σου αρεσει να δοκιμασω....

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν πηγες το πιασης (mouse) αλλα θελει μονο ενα δακτυλο απλα να το χαιδευης

δεν ειμαι φανατικος με παιχνιδια παιζω σπανια ενα απο αυτα που παιζω μερικες φορες ειναι το spb arkaball το οποιο θελει να το συνηθησεις γιατι ειναι πολυ ευαισθητο στην δεξια-αριστερα μετακινηση

για πες ενα καλο παιχνιδι που σου αρεσει να δοκιμασω....

 

Nαι όπως λες το έκανα, anyway γούστα είναι αυτά!:D

Δεν παίζω ούτε εγώ ιδιαίτερα, απλά το ανέφερα σαν μια γενική σκέψη. Φαντάζομαι κάποιο racing game είναι αδύνατο να το παίξεις καθώς πρέπει να έχεις πατημένο κάποιο κουμπί σαν γκάζι ή συνεχώς πατημένο για να στρίβεις κτλ. Κάνει κυρίως για παιχνίδια που χρησιμοποιούν τη γραφίδα όπως το βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

δείκτης SAR 1.1mW/g@10g ειναι φιλε μου κι αν μπορεις να μην γραφεις με κεφαλαια γιατι ειναι σαν να φωναζεις:) καλοσωρησες στο Myphone.

 

Σορρυ και παλι ! Αλλα μπορεις να μου πεις σε κλιμακα w/kg!! Ειναι πολυ συμαντικο για μενα! Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα στον πειρασμό. Πήγα στο Πλαίσιο να το δω καθώς και το Μio Α701. Όταν τα είδα δίπλα δίπλα αποφάσισα αμέσως.

 

ΥΓ.Που είναι το courier γμτ... Θα σκάσω :cry:

 

:) καλοριζικο φιλε μου,παντως εδω στο πλαισιο εχουν εξαντληθει,πανικος εχει γινει με το 3300.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Νέο κουλό: Αφού κατάφερα να το ρυθμίσω να χτυπάει κουδούνι ΚΑΙ δόνηση, σήμερα είπα να το γυρίσω αποκλειστικά στη δόνηση [στο γραφείο]. Κάνω λοιπόν tap, επάνω στο σύμβολο του ήχου της taskbar, και επιλέγω "δόνηση". Και ως διά μαγείας, δεν δουλεύει η δόνηση...έτσι ξαφνικά! Και αναρωτιέμαι γιατί. Πάω στις ρυθμίσεις του τρόπου ειδοποίησης, τις αλλάζω, παίζω, κάνω soft-reset και τίποτα!

Any ideas guys??? Plz HELP!!!

Και πάλι καλημέρα...

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Νέο κουλό: Αφού κατάφερα να το ρυθμίσω να χτυπάει κουδούνι ΚΑΙ δόνηση, σήμερα είπα να το γυρίσω αποκλειστικά στη δόνηση [στο γραφείο]. Κάνω λοιπόν tap, επάνω στο σύμβολο του ήχου της taskbar, και επιλέγω "δόνηση". Και ως διά μαγείας, δεν δουλεύει η δόνηση...έτσι ξαφνικά! Και αναρωτιέμαι γιατί. Πάω στις ρυθμίσεις του τρόπου ειδοποίησης, τις αλλάζω, παίζω, κάνω soft-reset και τίποτα!

Any ideas guys??? Plz HELP!!!

Και πάλι καλημέρα...

 

Λοιπόν...

Κάνω τη διαδικασία του hard reset για να το διορθώσω, και παρουσιάζεται μία μαύρη οθόνη, όπου ουσιαστικά με προειδοποιεί ότι θα σβηστούν τα πάντα. Μου λέει αν συμφωνώ να πατήσω το πλήτρο "send", το οποίο...που στο καλό είναι???. Πως να το βρω, αφού όλη η οθόνη είναι μαύρη?

Anyway, πατάω απλά το πλήτρο αποδοχής κλίσης, δίπλα από το πράσινο ακουστικό και περιμένω. Το Ρ3300 κάνει restart, φορτώνει το λειτουργικό, και ανοίγει...έχοντας κρατήσει τα settings μου και τις επαφές μου και όλα τα συναφή, σαν να μην έγινε ποτέ hard reset.

Και το κουλό: ως διά μαγείας, ΕΧΩ ΔΟΝΗΣΗ!!!

Μπορείτε να το εξηγήσετε ρε παιδιά??

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Κάνω τη διαδικασία του hard reset για να το διορθώσω, και παρουσιάζεται μία μαύρη οθόνη, όπου ουσιαστικά με προειδοποιεί ότι θα σβηστούν τα πάντα. Μου λέει αν συμφωνώ να πατήσω το πλήτρο "send", το οποίο...που στο καλό είναι???. Πως να το βρω, αφού όλη η οθόνη είναι μαύρη?

Anyway, πατάω απλά το πλήτρο αποδοχής κλίσης, δίπλα από το πράσινο ακουστικό και περιμένω. Το Ρ3300 κάνει restart, φορτώνει το λειτουργικό, και ανοίγει...έχοντας κρατήσει τα settings μου και τις επαφές μου και όλα τα συναφή, σαν να μην έγινε ποτέ hard reset.

Και το κουλό: ως διά μαγείας, ΕΧΩ ΔΟΝΗΣΗ!!!

Μπορείτε να το εξηγήσετε ρε παιδιά??

μαλον τελικα εκανες soft reset

οταν αλλαζεις προφιλ η ηχο κλησης παντα θα πρεπει να πατησεις το οκ για να παρει την αλλαγη πριν δοκιμασεις να δεις αν πετυχε

αν δεν εχει καποιο αλλο προβλημα νομιζω οτι ολα θα πανε καλα τωρα

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

μαλον τελικα εκανες soft reset

Πολύ πιθανό... Πάντως, αυτή τη μαύρη οθόνη, δεν μπορώ να την εξηγήσω...:blink:

νομιζω οτι ολα θα πανε καλα τωρα

Μακάρι φίλε μου...μακάρι :shifty:

Να ρωτήσω και κάτι: από τη στιγμή που (μάλλον) έγινε soft-reset, μπορώ να πετάξω από την κάρτα μνήμης το backup file που δημιούργησε το Sprite, ε???

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...