Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρόσφατα μίλαγα με ένα φίλο που ασχολείται με GPS (έχει 3-4 στην κατοχή του :P ) και μου είπε ότι τα σπασμένα Destinator έχουν μεγάλη απόκλιση σε σχέση με τα original.

 

Γνώμη μου, πάρτε το με το Navimate μια και η έκδοση που έρχεται έχει πολλά καλά.

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο the Mall, αλλά το ξέρω κάπως τον πωλητή!!

Το θέμα είναι ότι στο πουλάνε χωρίς το πρόγραμμα!

Αξίζει να το πάρω χωρίς;

Πως μπορώ να το βάλω σπασμένο η το Destinator;

Το Navimate είναι καλό;

Aπορώ που το σκέφτεσαι!:lol:

Το Navimate είναι η ντροπή του navigation και εσύ ψάχνεσαι ακόμη;

Πάντως μου αρέσει που πληρώνετε το Navimate και μετά ψάχνετε το Destinator σπασμένο.:down::down::down:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μου αρέσει που πληρώνετε το Navimate και μετά ψάχνετε το Destinator σπασμένο.:down::down::down:

 

αχαχχαχααχχαχαχαχααχχααχ!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Σωστος!

Link to comment
Share on other sites

παιδια για καρτα μνημης 1 η 2 gb καμμια ιδεα απο που να παραγγειλουμε?

βρηκα στο scrutz τον κατερελο με πολυ καλες τιμες αλλα δεν εχει διαθεσιμες

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.πηρα το ρ3300 σημερα απο πλαισιο,699.Ειναι πανεμπρφο.Ειναι το πρωτο μου ppc,και ισως χρειαστώ πολλές φορές τις συμβουλές σας. Πρώτα από ολα θα ηθελα να μου πείτε πόσες ώρες χρειάζεται η πρώτη φορτιση.Χρειαζεταο το κινητό να είναι κλειστό?Το έβαλα να φορτιζει μέσω usb,και με το που το σύνδεσα στο pc,άνοιξε μόνο του!Τι να κάνω,να το κλείσω.Αυτα,δεν έπρεπε να τα εξηγούν τα εγχειρίδια χρήσης?Σας ευχαριστώ πολύ,εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.πηρα το ρ3300 σημερα απο πλαισιο,699.Ειναι πανεμπρφο.Ειναι το πρωτο μου ppc,και ισως χρειαστώ πολλές φορές τις συμβουλές σας. Πρώτα από ολα θα ηθελα να μου πείτε πόσες ώρες χρειάζεται η πρώτη φορτιση.Χρειαζεταο το κινητό να είναι κλειστό?Το έβαλα να φορτιζει μέσω usb,και με το που το σύνδεσα στο pc,άνοιξε μόνο του!Τι να κάνω,να το κλείσω.Αυτα,δεν έπρεπε να τα εξηγούν τα εγχειρίδια χρήσης?Σας ευχαριστώ πολύ,εκ των προτέρων!

 

Η πρώτη φόρτιση ας γίνει όταν εξαντλήσεις την προφορτισμένη εργοστασιακή ενέργεια της μπαταρίας,όταν κλείσει μόνο του το ppc σου.4-5 ώρες άστο ή ένα βράδυ ολόκληρο;) ,μην άγχεσαι:) ;)

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

σε αυχαριστω πολυ rostropol.νομιζα οτι παιζει πολυ μεγαλο ρολο η πρωτη φορτιση,για την ζωη της μπαταριας.Παργματικα ειχα αγχωθει.Το εβαλα να φορτίζει στις 13.00 και σκοπεύω να το βγάλω κατά τις 21.00.Αυτο που με προβληματιζει είναι οτι η συσκευή ειναι ανοιχτή.Ελπιζω να μην έχω προβλήματα αργότερα με την μπαταρία μου
Link to comment
Share on other sites

 

τελικα απο οτι φαινεται δεν λεγαμε ουτε υπερβολες αλλα ουτε παινευαμε το σπιτι μας εκτος και αν τα αγγλικα μου δεν ειναι τοσο καλα και αλλα καταλαβα απο αυτα που λεει το review ηκαι και ο ξενος λεει ψεματα:p

γιατι εγινε μεγαλη κουβεντα και αρκετοι προσπαθησαν να το βγαλουν μαπα χωρις να το εχουν..........

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Το Navimate υπάρχει σπασμένο;

Δεν ξέρω καν πως θα περάσω σπασμένο λογισμικό στο PDA!!!:)

 

Sorry για το offtopic παιδιά,αλλα δεν υπάρχει άλλος τρόπος για να το δει κανεις.....στόρμαν σβήσε κανένα Pm για να μπορώ να σου στείλω.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Είναι patch με κάποιες μικρο-διορθώσεις.

Η κανονική θα έρθει και αυτή σύντομα.

 

Edit: Ήρθε και η βάση με τον φορτιστή. Έπρεπε να κάνω 10 τηλέφωνα για να μου τα δώσουν. Τέσπα...

Η Βάση είναι καταπληκτική. Είναι και σε μέγεθος άψογο για το αμάξι μου και δεν εμποδίζει την ορατότητα.

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αρκετα βγαλε-βαλε στα προγραμματα κατεληξα σε ενα setup που μου αρεσει . λογικα πολλα προγραμματα θα εχουν αφησει τα σημαδια τους

τι πιστευετε οτι ειναι καλυτερο να καθαρισω οτι καθαριζετε με το memaid ?

η να του κανω ενα :X hard reset και να βαλω μονο οσα θελω απο την αρχη?

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αρκετα βγαλε-βαλε στα προγραμματα κατεληξα σε ενα setup που μου αρεσει . λογικα πολλα προγραμματα θα εχουν αφησει τα σημαδια τους

τι πιστευετε οτι ειναι καλυτερο να καθαρισω οτι καθαριζετε με το memaid ?

η να του κανω ενα :X hard reset και να βαλω μονο οσα θελω απο την αρχη?

 

to protimotero einai ayto gia na exeis to kefali sou isixo kai apo ekei kai pera na kaneis egatastasi ta programata pou se eksipiretoun kai douleyoun ok sto 3300!;)

Link to comment
Share on other sites

τελικα και αφου εδω και 3 εβδομαδες χωρις τηλ και με υπομονη αντι να παρω το x500 27/11/2006 λενε τωρα!!! πηρα σημερα το htc p3300,ελπιζω να μη ξενερωσω και να ειμαι κι εγω ενας ευχαριστημενος κατοχος του.
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

τελικα και αφου εδω και 3 εβδομαδες χωρις τηλ και με υπομονη αντι να παρω το x500 27/11/2006 λενε τωρα!!! πηρα σημερα το htc p3300,ελπιζω να μη ξενερωσω και να ειμαι κι εγω ενας ευχαριστημενος κατοχος του.

 

της γυναικας (αρτεμις)η καρδια ειναι μια αβυσσος ποτε κολαση και ποτε ο παραδεισος

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το Vodafone Together, όπου έχω δύο αριθμούς, τον ένα επαγγελματικό και το δεύτερο ως προσωπικό αριθμό.

 

Σκέφτομαι να πάρω το P3300 αλλά θέλω να συνεχίσω να έχω δύο γραμμές (δύο αριθμούς) με μια SIM, στο P3300, όπως τις χρησιμοποιώ τώρα στο τρέχον κινητό μου (W800i) αυτή τη στιγμή. Παρά το ψάξιμο δεν κατάφερα να βρώ αν το P3300 υποστηρίζει μια τέτοια δυνατότητα. Μπορεί κάποιος από τους ήδη κατόχους να κοιτάξει κατά πόσο το P3300 υποστηρίζει κάτι τέτοιο;

 

:confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

τελικα και αφου εδω και 3 εβδομαδες χωρις τηλ και με υπομονη αντι να παρω το x500 27/11/2006 λενε τωρα!!! πηρα σημερα το htc p3300,ελπιζω να μη ξενερωσω και να ειμαι κι εγω ενας ευχαριστημενος κατοχος του.

 

Φϊλε αν περίμενες λίγο θα έπαιρνες το χ-500.....Τετάρτη κυκλοφορεί....

Eli Eloim Lama Astagna Savaoth
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει δοκιμασει κανεις να κοψει απο το ακουστικο το ενα απο τα δυο μεγαφωνα ακουστικα για να ακουει μονοφωνικα . Και το λεω αυτο γιατι δεν με ενδιαφερει το στερεο ακουστικο για το ραδιοφωνο για να μην μπερδευεται το καλωδιο , εαν λειτουργει η μηπως υπαρχει καποιο αλλο μονοφωνικο ακουστικο το οποιο να συνεργαζεται με το ενσωματωμενο ραδιοφωνο το οποιο μπορω να αγορασω
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το Vodafone Together, όπου έχω δύο αριθμούς, τον ένα επαγγελματικό και το δεύτερο ως προσωπικό αριθμό.

 

Σκέφτομαι να πάρω το P3300 αλλά θέλω να συνεχίσω να έχω δύο γραμμές (δύο αριθμούς) με μια SIM, στο P3300, όπως τις χρησιμοποιώ τώρα στο τρέχον κινητό μου (W800i) αυτή τη στιγμή. Παρά το ψάξιμο δεν κατάφερα να βρώ αν το P3300 υποστηρίζει μια τέτοια δυνατότητα. Μπορεί κάποιος από τους ήδη κατόχους να κοιτάξει κατά πόσο το P3300 υποστηρίζει κάτι τέτοιο;

 

:confused: :confused:

Το υποστηρίζει κανονικά χωρίς πρόβλημα! Πάρε στο 13830 να στο επιβεβαιώσουν. Το ίδιο θα κάνω και εγώ σε λίγες μέρες. ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι κριμα κοροιδο πιαστηκε:lol:

 

Αν άλλη συσκευή ήθελε και άλλη τελικά πήρε επειδή δεν μπορούσε να περιμένει λίγες μέρες, τότε εκεί ακριβώς βρίσκεται το λάθος (εκτός και αν την αγόρασε για λόγους ανωτέρας βίας...). Αν το τηλέφωνο που πήρε του βγήκε πολύ "καλύτερο" από αυτό που αρχικά σκόπευε να αγοράσει, τότε όχι μόνο δεν πιάστηκε κορόιδο αλλά παρόλο που πήρε λάθος απόφαση, στάθηκε τυχερός (βλέπε Match Point), αλλιώς "έπεσε από την Ακρόπολη και βρήκε πορτοφόλι". Φοβάμαι, όμως, ότι στην περίπτωσή μας δεν ισχύει κάτι τέτοιο (με τα σημερινά, λίγα προς το παρόν, δεδομένα για το x500, γιατί μπορεί τελικά να μας βγει σκάρτο ως τηλέφωνο ή προβληματικό συνολικά και να έχω άδικο). Ούτως ή άλλως, δεν είναι κορόιδο κάποιος που αγοράζει το artemis, απλά, σύμφωνα με τη γνώμη κάποιων (πολλών ίσως), θα μπορούσε με τα ίδια λεφτά να αγοράσει κάτι πολύ "καλύτερο" και το "καλύτερο" είναι σχετικό και καθαρά θέμα προτεραιοτήτων (μπαταρία vs επεξεργαστής, μήκος vs πάχος κλπ)...

Link to comment
Share on other sites

Αν άλλη συσκευή ήθελε και άλλη τελικά πήρε επειδή δεν μπορούσε να περιμένει λίγες μέρες, τότε εκεί ακριβώς βρίσκεται το λάθος (εκτός και αν την αγόρασε για λόγους ανωτέρας βίας...). Αν το τηλέφωνο που πήρε του βγήκε πολύ "καλύτερο" από αυτό που αρχικά σκόπευε να αγοράσει, τότε όχι μόνο δεν πιάστηκε κορόιδο αλλά παρόλο που πήρε λάθος απόφαση, στάθηκε τυχερός (βλέπε Match Point), αλλιώς "έπεσε από την Ακρόπολη και βρήκε πορτοφόλι". Φοβάμαι, όμως, ότι στην περίπτωσή μας δεν ισχύει κάτι τέτοιο (με τα σημερινά, λίγα προς το παρόν, δεδομένα για το x500, γιατί μπορεί τελικά να μας βγει σκάρτο ως τηλέφωνο ή προβληματικό συνολικά και να έχω άδικο). Ούτως ή άλλως, δεν είναι κορόιδο κάποιος που αγοράζει το artemis, απλά, σύμφωνα με τη γνώμη κάποιων (πολλών ίσως), θα μπορούσε με τα ίδια λεφτά να αγοράσει κάτι πολύ "καλύτερο" και το "καλύτερο" είναι σχετικό και καθαρά θέμα προτεραιοτήτων (μπαταρία vs επεξεργαστής, μήκος vs πάχος κλπ)...

τρομερος συνειρμος ρε φιλε αληθεια...

δεν μπορω να καταλαβω ομως τη ζορια τραβατε μερικοι με το αν ειναι καλυτερο το χ500 απο το αρτεμις λες και γινεται κανενας διαγωνισμος

ολοι χρηστες ppc ειμαστε και αυτο που θελουμε ειναι να βγαινουν καλα προιοντα ...αλλοι περνουν bmw και αλλοι mercedes αλλα προτερηματα το ενα και αλλα το αλλο

η διαφορα ειναι οτι εγω το εχω στα χερια μου και ξερω τι εχω ενω εσυ συγκρινεις υποθετικα πως θα ηθελες να ειναι.....

και για να τελειωνουμε με το θεμα που ειναι για 20χρονους ενω εγω ειμαι 40

το χ500 ειναι καλυτερο απο το αρτεμις και μην αγοραζετε το αρτεμις να περνεται το χ500........:wacko:

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...