Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρα την συσκευή μου την προηγούμενη βδομάδα απο VODAFONE και σήμερα με ειδοποίησαν και παρέλαβα την βάση στήρηξης αυτοκινήτου (ARKON αρκετά καλοφτιαγμένη) και ένα original φορτιστή αυτοκινήτου (HTC) ΔΩΡΕΑΝ όπως το είχαν υποσχεθεί. :)

Μάκη, δεν βρήκα κάτι στο site τους. Μήπως ξέρεις που μπορώ να πάρω τηλ. ώστε να με διαφωτίσουν;

 

Ευχαριστώ.

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πήρα την συσκευή μου την προηγούμενη βδομάδα απο VODAFONE και σήμερα με ειδοποίησαν και παρέλαβα την βάση στήρηξης αυτοκινήτου (ARKON αρκετά καλοφτιαγμένη) και ένα original φορτιστή αυτοκινήτου (HTC) ΔΩΡΕΑΝ όπως το είχαν υποσχεθεί. :)

 

Και εγώ σήμερα παρέλαβα!!! Είδατε λοιπόν που είχα δίκιο? Για περάστε και εσείς που το πήρατε από την κόκκινη εταιρία να ζητησετε τα δικά σας (βάση και φορτιστή αυτοκινήτου)...

Link to comment
Share on other sites

Μάκη, δεν βρήκα κάτι στο site τους. Μήπως ξέρεις που μπορώ να πάρω τηλ. ώστε να με διαφωτίσουν;

 

Ευχαριστώ.

 

Όπως είπα, πήρα την συσκευή την προηγ. πέμπτη (με αναβάθμιση) απο ένα vodafone shop στην Αχαρνών. Όταν την πήρα μου είπαν ότι το τηλέφωνο είναι σε προσφορά με βάση και φορτιστή άλλα δεν υπήρχαν τότε όμως θα τα είχαν σε λίγες μέρες. Αυτό και έγινε. Με πήραν τηλ. πέρασα απ' το ίδιο καταστημα και τα πήρα σήμερα. (Αχαρνών 301)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μολις ηρθε και το δικο μου

να πω στον φιλο που ενδιαφεροταν οτι τελικα απο οτι βλεπω στο taster toy expansys ΔΕΝ περιλαμβανεται βαση αυτοκινητου φορτιστης αυτοκινητου,καρτα μνημης και εξωτερικη κεραια

να κρατησω μια επιφυλαξη για την καρτα μνημης μηπως δεν την εχω δει ακομη..

ολα αυτα παρα την διαβεβαιωση της expansys οτι τα περιλαμβανει

Link to comment
Share on other sites

μολις ηρθε και το δικο μου

να πω στον φιλο που ενδιαφεροταν οτι τελικα απο οτι βλεπω στο taster toy expansys ΔΕΝ περιλαμβανεται βαση αυτοκινητου φορτιστης αυτοκινητου,καρτα μνημης και εξωτερικη κεραια

να κρατησω μια επιφυλαξη για την καρτα μνημης μηπως δεν την εχω δει ακομη..

ολα αυτα παρα την διαβεβαιωση της expansys οτι τα περιλαμβανει

 

Κρίμα...

 

Τελικά από vodafone πόσο έχει με επιδότηση.. Μου είπαν ότι έχω 107-140 ευρώ επιδότηση. Επίσης στο τηλέφωνο στα κεντρικά μου είπαν ότι για αυτήν την συσκευή και μόνο έχω 300 ευρώ επιδότηση χωρίς την ενεργοποίηση vodafone email.

 

Πήγα στο vodafone του carrefour θεσνίκη και μου είπαν ότι μόνο 140 ευρώ έχω.

 

Δεν βγάζω άκρη.. Την έχει πάρει κανείς με 300 ευρώ επιδότηση χωρίς vodafone mail? Αν ναι από ποιο vodafone-shop?

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα...

 

Τελικά από vodafone πόσο έχει με επιδότηση.. Μου είπαν ότι έχω 107-140 ευρώ επιδότηση. Επίσης στο τηλέφωνο στα κεντρικά μου είπαν ότι για αυτήν την συσκευή και μόνο έχω 300 ευρώ επιδότηση χωρίς την ενεργοποίηση vodafone email.

 

Πήγα στο vodafone του carrefour θεσνίκη και μου είπαν ότι μόνο 140 ευρώ έχω.

 

Δεν βγάζω άκρη.. Την έχει πάρει κανείς με 300 ευρώ επιδότηση χωρίς vodafone mail? Αν ναι από ποιο vodafone-shop?

 

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπισα και εγώ..Μίλησα 3 φορές με την εξυπηρέτηση πελατών αλλά και με το Vodafone Shop Π. Φαλήρου (το οποίο δεν είχε τη συσκευή σε στοκ) και μου είπαν πως έχω €300 ΧΩΡΙΣ ενεργοποίηση vodafone email, αλλά στο Vodafone Shop Γλυφάδας (που είχε τη συσκευή σε στοκ), στο ταμείο αφού προχώρησα στην ανανέωση μου είπαν πως έχω μόνο €140 όφελος (άρα τα €300 όφελος μόνο με vodafone email).

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπισα και εγώ..Μίλησα 3 φορές με την εξυπηρέτηση πελατών αλλά και με το Vodafone Shop Π. Φαλήρου (το οποίο δεν είχε τη συσκευή σε στοκ) και μου είπαν πως έχω €300 ΧΩΡΙΣ ενεργοποίηση vodafone email, αλλά στο Vodafone Shop Γλυφάδας (που είχε τη συσκευή σε στοκ), στο ταμείο αφού προχώρησα στην ανανέωση μου είπαν πως έχω μόνο €140 όφελος (άρα τα €300 όφελος μόνο με vodafone email).

τελευταιο μου post γι αυτο το θεμα, γιατι μπορει να γιναμε κουραστικοι για τους υπολοιπους. συνολικα 3 φορες στο 13830 και αλλες 2 σε voda shop μου ειπαν κατηγορηματικα(εχω και μαρτυρες:lol: ) οτι θα παρω την συσκευη με 300€ επιδοτηση. την εχω παραγγειλει και πλεον περιμενω να τη φερουν. οταν τους ανεφερα για αλλες περιπτωσεις που διαβασα εδω, απλα μου ειπαν οτι καθε πελατης μπορει να αντιμετωπιζεται διαφορετικα. επισης μια απο τις τηλεφωνητριες του cc μου ειπε οτι ο φορτιστης και η βαση δινονται δωρο μονο με την ενεργοποιηση του mobile mail.

Λεω ακριβως οτι μου εχουν πει αυτες τις μερες και περιμενω τα αποτελεσματα....

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να μου πεις αν εφαρμόζει σωστά.

Μέχρι τώρα κανένα δεν έχω δει να εφαρμόζει σωστά... :(

κατα την γνωμη μου εφαρμοζει μια χαρα

επειδη ομως δεν εχω μεγαλη εμπειρια στα screen protectors μην σε παρω στο λαιμο μου

Link to comment
Share on other sites

για screen protector εγω πηγα στο modern talking και πηρα και το παλληκαρι που δουλευει εκει ανελαβε να τη τοποθετησει και εφαρμοζει χωρις να φαινεται τιποτα ...τελεια
Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

loipon paidia apo extes kai afoy poylisa to mio701 eimai kai ego enas (eytixis mexri stigmis:D )katoxos toy 3300.to psaksimo paei sinefo....

elpizo (kai malon ayto vlepo) na min metantiosa poy edosa to mio.

pantos vre paidia poio mikro apo to 3300 ppc den ginete:D :D

Link to comment
Share on other sites

τελευταιο μου post γι αυτο το θεμα, γιατι μπορει να γιναμε κουραστικοι για τους υπολοιπους. συνολικα 3 φορες στο 13830 και αλλες 2 σε voda shop μου ειπαν κατηγορηματικα(εχω και μαρτυρες:lol: ) οτι θα παρω την συσκευη με 300€ επιδοτηση. την εχω παραγγειλει και πλεον περιμενω να τη φερουν. οταν τους ανεφερα για αλλες περιπτωσεις που διαβασα εδω, απλα μου ειπαν οτι καθε πελατης μπορει να αντιμετωπιζεται διαφορετικα. επισης μια απο τις τηλεφωνητριες του cc μου ειπε οτι ο φορτιστης και η βαση δινονται δωρο μονο με την ενεργοποιηση του mobile mail.

Λεω ακριβως οτι μου εχουν πει αυτες τις μερες και περιμενω τα αποτελεσματα....

 

Ανέφερε voda shop plz..

Link to comment
Share on other sites

Ανέφερε voda shop plz..

δε νομιζω να σου κανει το δικο μου vodafone shop!!

στη Λαρισα ρωτησα, οπου και ειμαι προσωρινος (ελπιζω) κατοικος

Link to comment
Share on other sites

Για πες.. και λάρισα έρχομαι για να το πάρω...

εγω θα σου ελεγα να αφησεις τα ταξιδια και να περιμενεις καποιο απο τα παιδια που το πηραν να απαντησει πιο αναλυτικα ή εμενα οταν μου ερθει. αν ισχυει αυτο που εγραψα παραπανω, οτι δηλαδη καθε πελατης μπορει να αντιμετωπιζεται διαφορετικα με αγνωστα ομως κρητηρια, μπορει σε μενα να ισχυει και σε σενα οχι.

σε καθε περιπτωση σκεφτομαι να βαλω τον jimbrav να τραβαει video την ωρα που θα ειμαι στο ταμειο για να καταγραψει το μακελιο που θα γινει ετσι και μου το αλλαξουν την τελευταια στιγμη:kill:

ps1: το καταστημα ειναι αυτο στην Παπαναστασιου. δες εδω στοιχεια

ps2: παλι καλα που θα ηταν το τελευταιο μου post για τη vodafone

Link to comment
Share on other sites

σε καθε περιπτωση σκεφτομαι να βαλω τον jimbrav να τραβαει video την ωρα που θα ειμαι στο ταμειο για να καταγραψει το μακελιο που θα γινει

 

exo kai kali kamera....:lol: :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

εγω με ανανεωση συμβολαιου και με επιδοτηση που απο οτι μου ειπαν ηταν 120 εως 160 ευρο,για το αρτεμις εδωσα μονο 380 ευρο:)

Για βαση στηριξης και φορτιστη αυτοκινητου, εδω το διαβαζω οτι τα δινουν δωρεαν!:blink:

only Apple
Link to comment
Share on other sites

ti P3300...erxetai to P3600:D :D ....Ante me tin epidotisi to martio tou 2007 na pao na to paro apo ti Cosmote:D ...to eida apo to site http://www.qtek.gr
Εδώ χτυπά η καρδιά της ΘΥΡΑΣ 7 στο Πύργο Διρού Μάνης! :D
Link to comment
Share on other sites

ti P3300...erxetai to P3600:D :D ....Ante me tin epidotisi to martio tou 2007 na pao na to paro apo ti Cosmote:D ...to eida apo to site http://www.qtek.gr

Καλημέρες.

Αυτό ήρθε μαζί με το P3300.

Η βασικές διαφορές είναι στον επεξεργαστή (400Mhz) και στο ότι δεν έχει ενσωματωμένο GPS.

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στο Πλαίσιο το δίνουν 80 ευρώ φθηνότερα γιατί λέει αφαιρούν την κάρτα μνήμης που έχει μέσα!

Ρώτησα αν θα έχει και το πρόγραμμα πλοήγησης και μου απαντάει, ναι όλα κανονικά, τα έχει όλα στα cd, όχι στην κάρτα μνήμης!

Το θέμα είναι ότι παραπάνω είπατε ότι το πρόγραμμα δεν ανοίγει αν δεν έχεις την ήδη υπάρχουσα κάρτα μνήμης!!

Τι να κάνω!

PLZ απαντήστε μου το γρηγορότερο, γιατί το απόγευμα θα πάω να το αγοράσω!!

Τι να κάνω;

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στο Πλαίσιο το δίνουν 80 ευρώ φθηνότερα γιατί λέει αφαιρούν την κάρτα μνήμης που έχει μέσα!

Ρώτησα αν θα έχει και το πρόγραμμα πλοήγησης και μου απαντάει, ναι όλα κανονικά, τα έχει όλα στα cd, όχι στην κάρτα μνήμης!

Το θέμα είναι ότι παραπάνω είπατε ότι το πρόγραμμα δεν ανοίγει αν δεν έχεις την ήδη υπάρχουσα κάρτα μνήμης!!

Τι να κάνω!

PLZ απαντήστε μου το γρηγορότερο, γιατί το απόγευμα θα πάω να το αγοράσω!!

Τι να κάνω;

Δηλαδη ποσο το δινουν? γιατι αυτο πρωτη φορα το ακουω σε 2 Πλαισια που ρωτησα δεν μου ειπαν κατι τετοιο....

Link to comment
Share on other sites

619 το δίνουν!! Το θέμα είναι ότι από ότι λέτε δεν γλυτώνεις την Micro sd μόνο αλλά και το πρόγραμμά!

Τι θα με σύμφερε;

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

619 το δίνουν!! Το θέμα είναι ότι από ότι λέτε δεν γλυτώνεις την Micro sd μόνο αλλά και το πρόγραμμά!

Τι θα με σύμφερε;

Πηρα και ρωτησα τωρα στην Καλλιθεα και Πειραια και μου ειπαν 699 εσυ που ρωτησες? Κοιτα και την σελιδα τους 699 λεει http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=69975716&product=897876

Link to comment
Share on other sites

Στο the Mall, αλλά το ξέρω κάπως τον πωλητή!!

Το θέμα είναι ότι στο πουλάνε χωρίς το πρόγραμμα!

Αξίζει να το πάρω χωρίς;

Πως μπορώ να το βάλω σπασμένο η το Destinator;

Το Navimate είναι καλό;

<-@Storman@->:superman:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...