Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί ποιά κουμπια πατάω για να κάνω hard reset? THANKS

κρατας πατημενα τα κουμπια με τις παυλες κατω απο την οθονη και ταυτοχρονα πατας για μια στιγμη με το πενακι το κουμπακι του soft reset και αφηνεις τα κουμπια με τις παυλες μονο οταν εμφανιστει μυνημα για επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τρομερος συνειρμος ρε φιλε αληθεια...

δεν μπορω να καταλαβω ομως τη ζορια τραβατε μερικοι με το αν ειναι καλυτερο το χ500 απο το αρτεμις λες και γινεται κανενας διαγωνισμος

ολοι χρηστες ppc ειμαστε και αυτο που θελουμε ειναι να βγαινουν καλα προιοντα ...αλλοι περνουν bmw και αλλοι mercedes αλλα προτερηματα το ενα και αλλα το αλλο

η διαφορα ειναι οτι εγω το εχω στα χερια μου και ξερω τι εχω ενω εσυ συγκρινεις υποθετικα πως θα ηθελες να ειναι.....

και για να τελειωνουμε με το θεμα που ειναι για 20χρονους ενω εγω ειμαι 40

το χ500 ειναι καλυτερο απο το αρτεμις και μην αγοραζετε το αρτεμις να περνεται το χ500........:wacko:

Νομίζω από το ύφος των κειμένων και μόνο μπορεί να καταλάβει κανείς ποιος "τραβάει ζόρια", πόση είναι η "ονομαστική" και πόση η "πραγματική" ηλικία κάποιου (επηρεασμένος από τις adsl) κ.λ.π.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοροιδο δε πιαστηκα ,απλα δε μπορουσα να περιμενω κατι που με παει απο εβδομαδα σε εβδομαδα και να ειμαι χωρις τηλ 5-6 εβδομαδες,οταν εγραψα για ξενερα ενοουσα τον επεξεργαστη ομως μεχρι τωρα ολα καλα ετσι κι αλλιος δε θα μεινω με το artemis για παντα,και μονο τους τελευταιους 6 μηνες εχω αλλαξει 4 συσκευες.ουτε ρωτησα αν πιαστηκα κοροιδο:lol: το τηλεφωνο και ποιοτητα εχει και μικρο ειναι και οτι θελω εχει ειπαμε μονο στο θεμα του omap. αυτα να ειστε καλα και ευχαριστω
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

που πρεπει να αποθηκευσουμε τα ringtones ωστε να μπορουμε να τα επιλεξουμε?

ξερει κανεις αν υπαρχει δυνατοτητα να βαλουμε ηχους κλησης στην καρτα μνημης και αν ναι πως?(νομιζω καπου εχει παρει το ματι μου οτι υπαρχει σχετικο προγραμα αλλα δεν θυμαμαι που..)

Link to comment
Share on other sites

:D στο φακελο rings που ειναι στο φακελο windows.αυτο για το 1ο ερωτημα σου για το 2ο αν ξερει καποιος αλλος ας πει:O
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοροιδο δε πιαστηκα ,απλα δε μπορουσα να περιμενω κατι που με παει απο εβδομαδα σε εβδομαδα και να ειμαι χωρις τηλ 5-6 εβδομαδες,οταν εγραψα για ξενερα ενοουσα τον επεξεργαστη ομως μεχρι τωρα ολα καλα ετσι κι αλλιος δε θα μεινω με το artemis για παντα,και μονο τους τελευταιους 6 μηνες εχω αλλαξει 4 συσκευες.ουτε ρωτησα αν πιαστηκα κοροιδο:lol: το τηλεφωνο και ποιοτητα εχει και μικρο ειναι και οτι θελω εχει ειπαμε μονο στο θεμα του omap. αυτα να ειστε καλα και ευχαριστω

 

Φίλε αφού έχεις λεφτά δε λέγεσαι "κορόιδο", "εκκεντρικός" λέγεσαι. Μαγκιά σου! Μια χαρά τηλέφωνο είναι το artemis. Αν έχει κάποιο αρνητικό (όπως όλοι και όλα) το γνωρίζουμε πλέον (σχεδόν) όλοι και ας μη το έχουμε αγοράσει.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω από το ύφος των κειμένων και μόνο μπορεί να καταλάβει κανείς ποιος "τραβάει ζόρια", πόση είναι η "ονομαστική" και πόση η "πραγματική" ηλικία κάποιου (επηρεασμένος από τις adsl) κ.λ.π.

εχεις δικιο για αυτο και εγω θα σταματησω να ερχομαι στο τοπικ του χ500 να λεω ποσο καλυτερο ειναι το αρτεμις:lol: :lol: :p

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: παιδια λιγο coolαρετε δεν ειμαστε αντιπαλοι οκ? ουτε λεφτα απο την eten ουτε απο την htc περνουμε.:worry:
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

που πρεπει να αποθηκευσουμε τα ringtones ωστε να μπορουμε να τα επιλεξουμε?

ξερει κανεις αν υπαρχει δυνατοτητα να βαλουμε ηχους κλησης στην καρτα μνημης και αν ναι πως?(νομιζω καπου εχει παρει το ματι μου οτι υπαρχει σχετικο προγραμα αλλα δεν θυμαμαι που..)

Ότι αποθηκεύσετε στο \Storage Card\My Documents (χύμα όμως) τα βλέπει σαν Ring Tones. (mp3, wav, δεν έχω δοκιμάσει κάτι άλλο)

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είμαι ο πρώτος που είπα στο φίλο alx255 ότι αν περίμενε θα έπαιρνε το χ-500,θέλω να ξεκαθαρίσω ότι δεν το είπα για να τονίσω την υπεροχή του χ-500 ούτε για κανένα λόγο(φαίνεται εξάλλου απο το post μου).Απλά επειδή υπήρχε αβεβαιότητα σχετικά με την κυκλοφορία του,του είπα ότι αν περίμενε λίγο ακόμα θα μπορούσε να το πάρει αντί του P3300.Δεν είναι τώρα ωραίο να "τσακονώμαστε" για το αν ένα τηλέφωνο είναι καλύτερο απο το άλλο..

Ολοι έχουν προσωπικα γουστα και γνώμες.Εξάλλου δεν ωφελεί σε τίποτα να περίμενουμε μια λάθος φράση κάποιου για να τον σχολιάσουμε αρνητικά.

Peace.

Eli Eloim Lama Astagna Savaoth
Link to comment
Share on other sites

Μα ΔΕΝ είναι καλύτερο το Χ500 από το artemis. Τι θα πει καλύτερο; Αν είναι να τα συγκρίνουμε να δούμε τα χαρακτηριστικά του ένα ένα. Είναι πιο γρήγορο αλλά λιγότερο λειτουργικό, είναι πιο μακρύ αλλά πιο λεπτό κλπ. Ποιο είναι το "καλύτερο" και ποιο το "χειρότερο". Για το θέμα της επεξεργαστικής ισχύος μιλούσαμε κυρίως και κάποιοι ένιωσαν προσβεβλημένοι και πήγαν να κάνουν το μαύρο άσπρο. "Δεν ξέρετε εσείς", "εμείς μόνο ξέρουμε που το αγοράσαμε", "και δεν θα μας πείτε εσείς πως είναι πιο αργό το artemis", με το στανιό να το βγάλουν πιο γρήγορο από κάθε τι που κυκλοφορεί. Και αν τελικά δεχτούν ότι είναι λίγο πιο αργό, να κοιτάξουν να το υποβαθμίσουν το θέμα όσο μπορούν. Σαν να βγω εγώ να λέω για το m600 ότι δεν είναι χοντρό, δεν είχε ποτέ προβλήματα σαν τηλέφωνο, είναι πιο λειτουργικό από το artemis, κι ας έχει τα μισά πλήκτρα, και κάτι τέτοια. Ε ΉΜΑΡΤΟΝ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερο/χειροτερο μπλα μπλα μπλα

 

Λοιπον

 

το X500:

 

Ειναι λεπτοτερο

 

 

εχει συμβατικη εξοδο ηχου(sub mini jack 2.5mm)

 

Εχει flash στην καμερα

 

συλλαμβανει βιντεο σε μεγιστη αναλυση 320Χ240

 

εχει οθονη LTPS με μεγαλυτερες γωνιες θεασης και μεγαλυτερη φωτεινοτητα

 

το πιο ουσιαστικο για μενα:

 

εχει αποδεδειγμενα εναν αποτελεσματικο για την πλατφορμα επεξεργαστη

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Καλυτερο/χειροτερο μπλα μπλα μπλα

 

Λοιπον

 

το X500:

 

Ειναι λεπτοτερο

 

 

εχει συμβατικη εξοδο ηχου(sub mini jack 2.5mm)

 

Εχει flash στην καμερα

 

συλλαμβανει βιντεο σε μεγιστη αναλυση 320Χ240

 

εχει οθονη LTPS με μεγαλυτερες γωνιες θεασης και μεγαλυτερη φωτεινοτητα

 

το πιο ουσιαστικο για μενα:

 

εχει αποδεδειγμενα εναν αποτελεσματικο για την πλατφορμα επεξεργαστη

 

Αυτα σκεφτομαι και το προτιμώ + του οτι εχει καλυτερο δέκτη GPS

 

Αλλα δεν εχει το design και την λειτουργικοτητα (pad με το 1 χερι) του Artemis..

 

BTW εγω θα περιμενω μεχρι να το δω απο κοντα για να δω αν μου κανει κλικ to design του και τοτε θα αποφασισω..

 

οσο για το πλαισιο στο κεντρο της Σαλονικης που ειμουν χθες ασ' τα να πανε ειναι ...

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος φιλος χρηστης του 3300 ξερει και το εχει δοκιμασει θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει η δυνατοτητα σε ενα HTC Αρτεμις 3300 εκτος του Navimate που εχει ουτως η αλλως με την αγορα του του να εχω και το Destinator PN μεταφεροντας μια αδεια χρησης που εχω απο ενα ΜΙΟ 701.Το ερωτημα μου ειναι αν μπορουν να υπαρχουν και τα δυο και να χρησιμοποιω οποιο θελω απο τα δυο
Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος φιλος χρηστης του 3300 ξερει και το εχει δοκιμασει θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει η δυνατοτητα σε ενα HTC Αρτεμις 3300 εκτος του Navimate που εχει ουτως η αλλως με την αγορα του του να εχω και το Destinator PN μεταφεροντας μια αδεια χρησης που εχω απο ενα ΜΙΟ 701.Το ερωτημα μου ειναι αν μπορουν να υπαρχουν και τα δυο και να χρησιμοποιω οποιο θελω απο τα δυο

Μπορείς να το κάνεις αυτό.

Και χρησιμοποιείς ένα από τα δύο κάθε φορά.

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος φιλος χρηστης του 3300 ξερει και το εχει δοκιμασει θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει η δυνατοτητα σε ενα HTC Αρτεμις 3300 εκτος του Navimate που εχει ουτως η αλλως με την αγορα του του να εχω και το Destinator PN μεταφεροντας μια αδεια χρησης που εχω απο ενα ΜΙΟ 701.Το ερωτημα μου ειναι αν μπορουν να υπαρχουν και τα δυο και να χρησιμοποιω οποιο θελω απο τα δυο

 

Γίνετε. Έτσι το έχω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν είναι ικανοποιητική η μπαταρία του P3300 και πόσο διαρκεί με λογική χρήση του κινητού?
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει αν είναι ικανοποιητική η μπαταρία του P3300 και πόσο διαρκεί με λογική χρήση του κινητού?

 

Είναι πολύ καλή. Χαλάλι ο 200αρης επεξεργαστής. Στο χέρι μου τα symbian Nokia κράταγαν το πολύ δύο ημέρες με μόνιμο ΒΤ χωρις παιχνίδι. Το ίδιο και το Κ800. Το Ρ3300 με την ίδια χρήση και επιπλέων λίγη πασιέντζα φτάνει τις 2,5 ημέρες. Δεν περίμενα τόσο καλή διάρκεια.

Link to comment
Share on other sites

Loipon to parageila kai to perimenw thn epomenh evdomada..

 

Tha hthela na dw kai to x500 apo konta alla den mporw na eimai sto perimene synexeia..

 

Einai poli mikro kai kompso ..

 

Gia thn douleia pou to thelw einai mai xara...

 

Aaa.. Kai tha einai apo thn Dynax kai oxi thn Ace.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Aaa.. Kai tha einai apo thn Dynax kai oxi thn Ace.. ;)

ξερεις να μας πεις τι διαφορες εχει το πακετο της dynax και τιμη..

 

και αν υπαρχει καποια web σελιδα να το δω.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

ξερεις να μας πεις τι διαφορες εχει το πακετο της dynax και τιμη..

 

και αν υπαρχει καποια web σελιδα να το δω.

 

Loipon milisa eproxthes mazi tous..

 

Apo thn Deftera tha to diathesoun sthn agora..

 

Oi prwtos pou tha to exei tha einai o Germanos ..

 

Sto paketo yparxei kai h bash aftokinitou alla xwris fortisti..

 

H ROM den anoigete edw sthn Ellada alla erxete sfragismenh me enswmatwmena ta ellhnika apo thn Takard ton episimo dianomea HTC me apotelesma ta sms na paizoun me ta ellhnika by default stous 160 xarakthres.

 

To service to exei parei h Teleservice

 

H timh einai sta 620 xwris to TOM TOM kai me prooptiki na mpoei mesa to destinator ! ..

 

Gia perisotera pare tous thlefwno (to exei sto site tous) mias kai to site tous einai under construction

Link to comment
Share on other sites

Loipon milisa eproxthes mazi tous..

 

Apo thn Deftera tha to diathesoun sthn agora..

 

Oi prwtos pou tha to exei tha einai o Germanos ..

 

Sto paketo yparxei kai h bash aftokinitou alla xwris fortisti..

 

H ROM den anoigete edw sthn Ellada alla erxete sfragismenh me enswmatwmena ta ellhnika apo thn Takard ton episimo dianomea HTC me apotelesma ta sms na paizoun me ta ellhnika by default stous 160 xarakthres.

 

To service to exei parei h Teleservice

 

H timh einai sta 620 xwris to TOM TOM kai me prooptiki na mpoei mesa to destinator ! ..

 

Gia perisotera pare tous thlefwno (to exei sto site tous) mias kai to site tous einai under construction

 

620 με φπα? Και παίζει φθηνότερα με νέα σύνδεση σε κάποια εταιρεία?

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι απλο:

1) To X500 εχει 400άρη επεξεργαστη (τουτεστιν πιο γρηγορο) αν το γεμιζετε με εφαρμογες κλπ πιστευω οτι θα ανταπεξελθει πληρως τις απαιτησεις σας κλπ

2) Το Σημαντικότερο: Eιναι κατα 100-150 ευρω φθηνοτερο απο το HTC

Κατα τ'αλλα......μια απο τα ιδια!

Η απόφαση στην τσέπη σας.

 

YΓ. Υπόψιν οτι και τα δυο στην Ταιβάν κατασκευάζονται, οπότε δεν ισχύει το γνωστό: ο,τι δινεις παίρνεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...