Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ανανεωνοντας το ιδιο πακετο πριν ληξει
Ακριβώς αυτό, αν δεν ανανεώσεις παπαλα

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Αν στη μεση του μηνα παρουμε την προσφορα νε τα μισα λεφτα να επεκταθει ως το τελος του μηνα, ιψι για ενα μηνα, τοτε στην 30 η μερα αν ανανεωσεις μηνθαια μεταφερεται οτι υπολοιπο?
Link to comment
Share on other sites

Με το refill η αρχική ημερομηνία λήξης του πακέτου δεν αλλάζει και μπορείς κανονικά στην 30η ημέρα να αγοράσεις το πακέτο σου και να μεταφέρεις τα υπόλοιπα σου. Επίσης refill δεν μπορείς να κάνεις αν τα υπόλοιπα σου, είναι περισσότερα απο τις παροχές του πακέτου
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με πηραν τηλεφωνο να αλλαξω το cu μου σε καρτοσυμβολαιο και ηταν πανω κατω τα ιδια που βαζω + μερικα λεπτα προς βονταφον και λεω ενταξει αλλα δεν σκεφτηκα οτι δεν μεταφερονται τον επομενο μηνα. εχω το δικαιωμα να επιστρεψω σε cu εντος 2 ημερων εστειλα αιτημα μεσω της εφαρμογης να με καλεσουν. βεβαια οσο προσπαθησα να επικοινωνησω με τα σταθερα τηλεφωνα που με καλεσαν δεν απαντουσαν και μετα απο λιγο ελεγε οτι δεν υπαρχουν τι φαση;; υπαρχει κανενας αριθμος να τους καλεσω χωρις χρεωση μπας και γινει νωριτερα;;; επισης γνωριζεται αν θα μπορεσουν να μου επαναφερουν τα προηγουμενα υπολοιπα;; ευχαριστω

 

Την Δευτέρα κάλεσαν μια θεία μου ( 73 ετών ) και της είπαν ότι θα πάρει δώρο κάποια λεπτά ομιλίας αρκεί να τους δώσει τα στοιχεία της (ΑΦΜ κτλ), της έστειλαν μήνυμα και πάτησε αποδοχή και βρέθηκε ξαφνικά με ένα καρτοπρόγραμμα. Το κατάλαβα την Τρίτη που πήγα να της βάλω κάρτα από την σελίδα vodafonecu.gr και δεν μου το έβγαζε ως cu το νούμερο της. Από Τρίτη προσπαθώ να βγάλω άκρη με την Vodafone για να διακόψουν το συμβόλαιο και όλο με έχουν στο περίμενε θα σας καλέσουν από το τμήμα διακοπής συμβολαίων. Το έπαθα και άλλη φορά με την μητέρα μου αυτό και έκαναν 6 μέρες να το διακόψουν και έστειλαν λογαριασμό για 6 μέρες που φυσικά δεν πληρώθηκε ποτέ. Φυσικά μετά από αυτό μετέφερα στην cosmote την μητέρα μου και το ίδιο θα κάνω και με την θεία μου.

Edited by XP130TD
.
Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα κάλεσαν μια θεία μου ( 73 ετών ) και της είπαν ότι θα πάρει δώρο κάποια λεπτά ομιλίας αρκεί να τους δώσει τα στοιχεία της (ΑΦΜ κτλ), της έστειλαν μήνυμα και πάτησε αποδοχή και βρέθηκε ξαφνικά με ένα καρτοπρόγραμμα. Το κατάλαβα την Τρίτη που πήγα να της βάλω κάρτα από την σελίδα vodafonecu.gr και δεν μου το έβγαζε ως cu το νούμερο της. Από Τρίτη προσπαθώ να βγάλω άκρη με την Vodafone για να διακόψουν το συμβόλαιο και όλο με έχουν στο περίμενε θα σας καλέσουν από το τμήμα διακοπής συμβολαίων. Το έπαθα και άλλη φορά με την μητέρα μου αυτό και έκαναν 6 μέρες να το διακόψουν και έστειλαν λογαριασμό για 6 μέρες που φυσικά δεν πληρώθηκε ποτέ. Φυσικά μετά από αυτό μετέφερα στην cosmote την μητέρα μου και το ίδιο θα κάνω και με την θεία μου.

 

Γιατι στην Cosmote δεν παιρνουν τηλεφωνο να σου αλλαξουν τις παροχες.

Θα μπορουσες πολυ απλα εφοσον εχεις προσβαση στον λογαριασμο της να απενεργοποιησεις την επικοινωνια απο φυσικα προσωπα.

Εγω απο τοτε που το εκανα δεν με εχουν παρει κανενα τηλεφωνο για προσφορα ή αλλαγη σε καρτοσυμβολαιο.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα κάλεσαν μια θεία μου ( 73 ετών ) και της είπαν ότι θα πάρει δώρο κάποια λεπτά ομιλίας αρκεί να τους δώσει τα στοιχεία της (ΑΦΜ κτλ), της έστειλαν μήνυμα και πάτησε αποδοχή και βρέθηκε ξαφνικά με ένα καρτοπρόγραμμα. Το κατάλαβα την Τρίτη που πήγα να της βάλω κάρτα από την σελίδα vodafonecu.gr και δεν μου το έβγαζε ως cu το νούμερο της. Από Τρίτη προσπαθώ να βγάλω άκρη με την Vodafone για να διακόψουν το συμβόλαιο και όλο με έχουν στο περίμενε θα σας καλέσουν από το τμήμα διακοπής συμβολαίων. Το έπαθα και άλλη φορά με την μητέρα μου αυτό και έκαναν 6 μέρες να το διακόψουν και έστειλαν λογαριασμό για 6 μέρες που φυσικά δεν πληρώθηκε ποτέ. Φυσικά μετά από αυτό μετέφερα στην cosmote την μητέρα μου και το ίδιο θα κάνω και με την θεία μου.

Παρόμοια περίπτωση με την μητέρα μου και την αδερφή μου! Είχαν ήδη συμβόλαιο και επειδή πλήρωναν πολλά, βρισκόντουσαν σε διαδικασία αναζήτησης για κάτι πιο φθηνό. Έτυχε και τις κάλεσαν για προσφορά και ευτυχώς ήμουν στο πατρικό μου εκείνες τις ημέρες. Έστειλαν με SMS το url και είδαμε μια προσφορά που δεν τις συνέφερε. Την επόμενη ημέρα ξανακαλέσανε από την Vodafone και προσπαθούσαν να μας πείσουν πως έπρεπε να πατήσουμε "Αποδοχή" ισχυριζόμενοι πως το συμβόλαιο είχε ήδη ανανεωθεί για ένα (1) έτος κατά την πρώτη τηλεφωνική επικοινωνία όταν και δόθηκαν τα στοιχεία όπως το Α.Φ.Μ. (ψέμα!) και με την "αποδοχή" θα κερδίζαμε την μηνιαία έκπτωση αντί επιδότηση συσκευής. Μετά από λίγες ημέρες επισκεφθήκαμε φυσικό κατάστημα για διακοπή του συμβολαίου (χωρίς κάποια ποινή καθώς είχε παρέλθει η ημερομηνία λήξεως) και μετατροπή σε καρτοκινητά, αλλά αν δεν ήμουν δίπλα στην αδερφή μου θα την έπειθαν με τα ψέματά τους (και την πίεση που ασκούσαν με τρόπο ομιλίας τους) να πατήσει αποδοχή σε κάτι που δεν επιθυμούσε.

Απορώ ειλικρινά, δεν θέλουν να έχουν ευχαριστημένους πελάτες στην Vodafone; Δεν ξέρω με ποιο τρόπο, αλλά πρέπει να προσέξουν παραπάνω τις κλήσεις πωλήσεων. Αν εξαπατήσεις ένα υφιστάμενο πελάτη, μπορεί να κερδίσεις μια πώληση βραχυπρόθεσμα, αλλά θα χάσεις τον συγκεκριμένο πελάτη μακροπρόθεσμα.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μη βγαίνω εκτός θέματος, αλλά παρά πολύς κόσμος, οταν δέχεται τηλεφωνήματα για προσφορές διστάζει να κοψει τη συζήτηση και αρχιζει να μπαίνει στο τριπακι της διαπραγμάτευσης, ακομη και αν δεν ενδιαφέρεται, με αποτελεσμα να τους τουμπαρουν τελικα (αυτή ειναι άλλωστε η δουλεια τους).

 

Ενα παραπάνω οταν κλείνεις συμβόλαιο ενώ εισαι στη δουλειά (που αν ερχοταν κάποιος δια ζωσης θα τον εδιωχνες χωρις δευτερη κουβεντα) ή οταν πρόκειται για ηλικιωμένους που δεν καταλαβαίνουν οτι μεσα απο ενα τηλεφώνημα μπορουν να βαλουν την υπογραφή τους.

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω φιλε.

Κατι καλο θα το παρουμε,κατι κακο θα το αποριψουμε.

Το ιδιο θα μπορουσαμε να πουμε οταν παμε να αγορασουμε ενα κοστουμι, και κοιταμε τον κ@λο της πωλητριας,αυτη ολο μας λεει ""σας παει φανταστικα"",κι αφου το αγορασουμε τραβαμε τα μαλλια μας.

Εγω θυμαμαι περασα εποχη που παρακαλουσα να με παρουν τηλεφωνο παλια,για να μου πουν το μαγικο "εφτασε η 24αρα στην περιοχη σας"

 

Opto

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω φιλε.

Κατι καλο θα το παρουμε,κατι κακο θα το αποριψουμε.

Το ιδιο θα μπορουσαμε να πουμε οταν παμε να αγορασουμε ενα κοστουμι, και κοιταμε τον κ@λο της πωλητριας,αυτη ολο μας λεει ""σας παει φανταστικα"",κι αφου το αγορασουμε τραβαμε τα μαλλια μας.

Εγω θυμαμαι περασα εποχη που παρακαλουσα να με παρουν τηλεφωνο παλια,για να μου πουν το μαγικο "εφτασε η 24αρα στην περιοχη σας"

 

Opto

-1

(Δέκα χαρακτήρες)

Edited by hoannis
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι κάπου στην μέση. Εννοείται πως ότι δεν μας συμφέρει το απορρίπτουμε και αγοράζουμε ότι μας φαίνεται καλό. Αλλά αυτοί από τις εταιρείες προώθησης που πουλάνε συνδέσεις για λογαριασμό κάποιου παρόχου, αρκετές φορές φτάνουν στο σημείο να μην είναι και τόσο ειλικρινείς, προκειμένου να πουλήσουνε. Πχ, "σας έχουμε μια προσφορά για την κάρτα σας" - ενώ προωθούν καρτοσυμβόλαιο και χρησιμοποιούν μόνο το συνθετικό της κάρτας μπας και πιάσουν κάποιον που δεν ξέρει ή δεν μπορεί να αντιληφθεί. Επίσης το "σε χ διάστημα η κάρτα θα πάει 15-20€" μπας και πείσουν κανέναν. Ακόμα, καμία φορά επιμένουν μέχρι αηδίας προσμένοντας ότι θα σε κουράσουν και θα πεις κομμάτια να γίνει, κάνε το. Τέτοιες πρακτικές είναι πράγματι κατακριτέες.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω σε περίπτωση που τύχει στην μητέρα μου....

 

Ζητάνε στοιχεία ( +ΑΦΜ) και μετά στέλνουν μήνυμα σε sms η url στο οποίο πρέπει να απαντήσεις ΥΠΟΧΕΕΩΤΙΚΑ για να αποδέκτεις το συμβόλαιο η το καρτοππρογραμμα;;;

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ζητάνε στοιχεία, σου διαβάζουν όλα όσα σου έχουν πει και σου ζητάνε να επιβεβαιώσεις ότι αποδέχεσαι. Όπως επίσης στην αρχή σου λένε ότι η κλήση καταγράφεται. Λογικά αν πεις ότι δεν συμφωνείς δεν μπορούν να συνεχίσουν.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Ζητάνε στοιχεία, σου διαβάζουν όλα όσα σου έχουν πει και σου ζητάνε να επιβεβαιώσεις ότι αποδέχεσαι. Όπως επίσης στην αρχή σου λένε ότι η κλήση καταγράφεται. Λογικά αν πεις ότι δεν συμφωνείς δεν μπορούν να συνεχίσουν.

 

Sent from my Galaxy S10e

Δηλαδή μια λύση είναι να μην είναι το καρτοκινητο στο άνομα της μάνας μου...

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται. Αν δεν είναι στο όνομα αυτού που καλούν, δεν μπορούν να προχωρήσουν. Θα μπορούσες ίσως να της πεις να λέει όταν την καλούν ότι δεν είναι δικό της, μήπως την αφήνουν ήσυχη.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Aκριβώς έτσι.. Με πήρε και εμένα μία γυναίκα προχθές και μου έλεγε για το σούπερ-ντούπερ καρτοσυμβόλαιο προσφορά που εκδόθηκε αποκλειστικά στο νούμερο μου..

 

Οταν της είπα ότι στο cu τρώω γύρω στα 150gb το μήνα με 12€ κάρτα, μου έλεγε ότι δεν είναι δυνατόν, κάτι κάνετε λάθος κτλ και επί ένα 5λεπτο της εξηγούσα για το bigbang και στο τέλος αφού δεν είχε ιδέα (ότι για την ώρα τουλάχιστον υφίσταται αυτό το πράγμα), είπε ότι σύντομα θα το κόψουν :lol: (δεν ήξερε ότι υπάρχει αλλά ήξερε ότι σύντομα θα το κόψουν) και με συμφέρει το καρτοσυμβόλαιο με τα 2gb :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα είναι απλά παιδιά, έχω "εκπαιδεύσει" και την μάνα μου... ;)

Λες ένα ευγενικότατο "δεν με ενδιαφέρει" και αν δεν σεβαστούν την απάντηση από εκεί πέρα σταματάει και ο σεβασμός και η ευγένεια από την πλευρά μας!! ;)

'Η το κλείνεις κατάμουτρα ή αν έχεις τα νεύρα σου και θέλεις κάπου να ξεσπάσεις είναι μία πολύ καλή ευκαιρία... ;) :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Aκριβώς έτσι.. Με πήρε και εμένα μία γυναίκα προχθές και μου έλεγε για το σούπερ-ντούπερ καρτοσυμβόλαιο προσφορά που εκδόθηκε αποκλειστικά στο νούμερο μου..

 

Οταν της είπα ότι στο cu τρώω γύρω στα 150gb το μήνα με 12€ κάρτα, μου έλεγε ότι δεν είναι δυνατόν, κάτι κάνετε λάθος κτλ και επί ένα 5λεπτο της εξηγούσα για το bigbang και στο τέλος αφού δεν είχε ιδέα (ότι για την ώρα τουλάχιστον υφίσταται αυτό το πράγμα), είπε ότι σύντομα θα το κόψουν :lol: (δεν ήξερε ότι υπάρχει αλλά ήξερε ότι σύντομα θα το κόψουν) και με συμφέρει το καρτοσυμβόλαιο με τα 2gb :lol:

 

Κατά την γνώμη μου πάντα, δεν θα το ανέλυα τόσο πολύ γιατί μόνο προς όφελος μας δεν θα είναι...

Link to comment
Share on other sites

Οποτε με επερναν για προσφορα τους σταματουσα οταν αρχιζαν το κειμενο τους και τους ελεγα οτι δεν ενδιαφερομαι.

Μερικοι μου ελεγαν ευχαριστω κι εκλειναν, αλλοι παλι προσπαθουσαν να πιεσουν κι εκει απλα το εκλεινα.

Εχοντας δουλεψει ως πωλητης τους καταλαβαινω και γι'αυτο δεν τους εβριζα οπως κανουν πολλοι αλλα εφοσον του λεω οτι δεν ενδιαφερομαι η επομενη κινηση ειναι να γινω "αγενης" και να το κλεισω.

 

Τωρα ποια οπως ειπα εχω βαλει οτι δεν θελω να γινεται επικοινωνια με φυσικα προσωπα και δεν με εχουν ξαναενοχλησει.

Αλλωστε οι προσφορες δεν ηταν συμφερουσες.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Τώρα παίδες αυτά περί εκπαιδεύσεως της μάνας είναι μια πολύ πονεμένη ιστορία.....

 

Έφτυσα αίμα να την πείσω να μην παίρνει τηλέφωνα στα διάφορα νούμερα υψηλής χρέωσης που μοιράζουν δώρα και τα οποία τα βλέπει στο χαζοκουτι...

 

Με την πρώτη ευκαιρία θα το βάλω στο όνομα μου το κινητό της

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Κατά την γνώμη μου πάντα, δεν θα το ανέλυα τόσο πολύ γιατί μόνο προς όφελος μας δεν θα είναι...

Ναι δεν έχεις άδικο.

Link to comment
Share on other sites

Τα Καρτοσυμβόλαιο έχουν :

Όλα τα κακά της κάρτας όπως ότι η ελάχιστη χρέωση είναι 3 λεπτά.

Όλα τα κακά των συμβολαίων όπως ότι μετά τα δωρεάν λεπτά ή τα δωρεάν ΜΒ κάθε άλλη χρήση ή πρόσθετο πακέτο είναι πανάκριβο.

Τίποτα δεν μεταφέρεται

Πακέτο 200 λεπτά προς εξωτερικό δεν υπάρχει.

Τελικά η λύση του CU είναι απείρως καλύτερη από οποιοδήποτε καρτοσυμβόλαι και δίνει πολύ περισσότερα.

Aν θέλει η Vodafone να πουλάει καρτοσυμβόλαια οφείλει να δίνει περισσότερα από το CU πράγμα το οποίο δεν σημβαίνει .

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια το κύριο επιχείρημα αυτών που προωθούν το καρτοσυμβόλαιο είναι ότι για 2 χρόνια κερδίζεις δέσμευση τιμής σε αντίθεση με την κάρτα που συνεχώς ακριβαίνει. Αυτό είναι κάτι που το ξέρουμε όλοι όσοι ασχολούμαστε με την καρτοκινητή. Πρακτικά κατά την γνώμη μου αυτή είναι η μισή αλήθεια αφού ναι μεν ακριβαίνει και πλήττονται αυτοί που κάνουν μικρή χρήση αλλά ταυτόχρονα δίνουν και πακέτα που προσφέρουν περισσότερες παροχές που πριν δεν υπήρχαν. Και αυτούς με την μικρή χρήση όμως δεν τους προσφέρουν πχ κάποιο καρτοσυμβόλαιο με 5€/μήνα ώστε αυτός ο χρήστης που τον έπληξε η κατάργηση της 5ευρης ανανέωσης ή η κατάργηση των 8.5€ πακέτων να βρει λύση στα ίδια χρήματα στο καρτοσυμβόλαιο

Προσωπικά με ενοχλεί όμως να τα προωθούν μισά ή με ψέμματα τύπου ότι τα καρτοκινητά σύντομα θα καταργηθούν κτλ χωρίς να έχουν κάποια σωστή εσωτερική πληροφόρηση

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και κάποιους μήνες έχουν σταματήσει οι συντονισμένες αυξήσεις.

Πιστεύω ότι έχουν καταλάβει ότι αυτό έχει ένα όριο, καθώς δίνεις κίνητρο να μπουν νέοι παίχτες στην αγορά (δες intertelecom που την έχω καταβολευτεί στο tracker και στη μάνα μου και προσεχώς η fortnet που όσο και να την καθυστερούν κάποια στιγμή θα ξεκινήσει).

Οπότε αυτό το επιχείρημα περί μελλοντικών αυξήσεων έχει παλιώσει.

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια το κύριο επιχείρημα αυτών που προωθούν το καρτοσυμβόλαιο είναι ότι για 2 χρόνια κερδίζεις δέσμευση τιμής σε αντίθεση με την κάρτα που συνεχώς ακριβαίνει. Αυτό είναι κάτι που το ξέρουμε όλοι όσοι ασχολούμαστε με την καρτοκινητή. Πρακτικά κατά την γνώμη μου αυτή είναι η μισή αλήθεια αφού ναι μεν ακριβαίνει και πλήττονται αυτοί που κάνουν μικρή χρήση αλλά ταυτόχρονα δίνουν και πακέτα που προσφέρουν περισσότερες παροχές που πριν δεν υπήρχαν. Και αυτούς με την μικρή χρήση όμως δεν τους προσφέρουν πχ κάποιο καρτοσυμβόλαιο με 5€/μήνα ώστε αυτός ο χρήστης που τον έπληξε η κατάργηση της 5ευρης ανανέωσης ή η κατάργηση των 8.5€ πακέτων να βρει λύση στα ίδια χρήματα στο καρτοσυμβόλαιο

Προσωπικά με ενοχλεί όμως να τα προωθούν μισά ή με ψέμματα τύπου ότι τα καρτοκινητά σύντομα θα καταργηθούν κτλ χωρίς να έχουν κάποια σωστή εσωτερική πληροφόρηση

 

Αρχικά, το "2 χρονια δέσμευση τιμής" μπορεί να είναι και κακό, διότι αν πέσουν γενικα οι τιμές, εσυ θα παραμείνεις με την υψηλότερη τιμη (το εχω παθει σε συμβόλαιο σταθερής). Οπότε εγω προσωπικά το θεωρώ άλλο ενα ψέμα για να σε πείσουν να το γυρισεις σε συμβόλαιο, μαζι με ολα τα αλλα που τα λενε όπως τους συμφέρει για να πείσουν, κυρίως μεγαλύτερης ηλικιας ανθρώπους, πατώντας πανω στο εκνευρισμο τους ("καντο το συμβόλαιο να τελειώνουμε") ή στην αφέλεια-άγνοια τους (βλ. γιαγιαδες κλπ). Μπαγαποντηδες δηλαδη, καθώς όταν τους ανταπαντά ενας γνώστης (όπως έκανες εσυ με το Big Bang κλπ) πάνε να σε βγάλουν και τρελό.

 

Αλλά τι κάνεις, δουλειά είναι κ αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Το να πέσουν οι τιμές στην καρτοκινητή μου φαίνεται ουτοπικό. Το να δώσουν με επιπλέον αύξηση τύπου 1-2€ σε σχέση με το τώρα, κάποιες επιπλέον παροχές ώστε να χρυσώσουν το "χάπι" θεωρώ πιο πιθανό. Αλλά και πάλι σε σχέση με το καρτοσυμβόλαιο θα συμφέρει
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...