Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα μου ήρθαν αυτά :

ed773a29858439f37ae0833e098811fc.jpg

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Τα ίδια ακριβώς ήρθαν και σ' εμένα. :)

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια ακριβώς ήρθαν και σ' εμένα. :)

 

και εμενα το ιδιο μου ηρθε αλλα για τις 15 ημερες διαρκεια. Μου κανει εντυπωση που γραφει οτι δεν περιορισμο στον ογκο!!

!! καινουργια πραγματα η vodafone που δεν μας εχει συνηθισει ετσι.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Nαι επιτέλους απολαμβάνουμε το δίκτυο χωρίς το ημερήσιο όριο χρήσης.

 

Αχάριστε... :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Nαι επιτέλους απολαμβάνουμε το δίκτυο χωρίς το ημερήσιο όριο χρήσης.

 

παρατηρω σε ολα τα πακετα ιντερνετ που εχει το cu στο site γραφει οτι δεν εχει ημερησιο οριο χρησης αληθευει; και ποτε αλλαξε; και αφορα ολα τα πακετα; .

ακομα και στο summer weekend και το πακετο με 15gb που ειναι καλοκαιρινες προσφορες γραφει οτι δεν υπαρχει οριο χρησης << Δεν υπάρχει όριο χρήσης στην ημερήσια κατανάλωση ΜΒs. >>. Ακομα και στα πακετα nata giga παλι το ιδιο γραφει και στο πακετο giga νυκτες . Οαου!! ποτε αλλαξε αυτο; και οντως δεν εχει οριο στην χρηση; παρατηρειται μειωση στην ταχυτητα εαν καταναλωθει καποια gb internet ; το εχει παρατηρησει καποιος; ή οχι;. Δεν εχω κανει μεγαλη χρηση data απο το κινητο μου και δεν ξερω.

Επισης με το ιντερνετ ολη ημερα τι ισχυει; , ισχυει οτι παλι δεν υπαρχει οριο data και σε αυτο; .

Επισης πως μπορουμε να κλεισουμε το ιντερνετ οπως πχ το εχει η κοσμοτε και δεν σε χρεωνει εξτρα για το ιντερνετ ολη ημερα; παρα μονο αμα το επιλεξεις εσυ ; Ηξερα οτι μονο η κοσμοτε το ειχε αυτο αλλα νομιζω οτι μαλλον και η vodafone το εκανε!!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θες να χρεώνεσαι μετα την λήξη των δωρεάν ΜΒ στείλε Κ στο 1252.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Να ρωτήσω κάτι. Έχει βγάλη το cu καλοκαιρινή προσφορα με 12€ 500' προς όλους και 30giga.
Link to comment
Share on other sites

Ρωτάς ή απαντάς? Πάντως στην εφαρμογή δεν βλέπω τέτοιο πακέτο

παρατηρω σε ολα τα πακετα ιντερνετ που εχει το cu στο site γραφει οτι δεν εχει ημερησιο οριο χρησης αληθευει; και ποτε αλλαξε; και αφορα ολα τα πακετα; .

Εδώ και κάποιες ημέρες. Ναι για όλα τα πακέτα είναι

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάς ή απαντάς? Πάντως στην εφαρμογή δεν βλέπω τέτοιο πακέτο

 

Εδώ και κάποιες ημέρες. Ναι για όλα τα πακέτα είναι

 

Ρωτάω. Γιατί είμαι Μυτιλήνη και κάτω στην πολη είδα να το. Δίνουνε σε ξένους. Σκέφτομαι να παρω ενα νουμεράκι για λίγες ημερες

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν τα δύο μηνύματα στο MiFi μου ακριβώς την ίδια ώρα και στιγμή. Τι θα πάρω απ' τα δύο μόλις βάλω μονάδες;b1fb6b02a0fa996511beba001fda1701.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλά αν τους ρωτήσεις, θα σου πουν πως 5gb είναι για social, τα άλλα 15gb για από δω, τα άλλα 50 για από κει.. αυτό το κάνουν για να ψαρώσουν τον κόσμο.. εκτός και αν είμαι λάθος και είναι καθαρά 30gb για γενική χρήση.. :/

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καρτοκινητό είναι, δεν έχει κανείς δέσμευση. Δεν εμποδίζει κανέναν να πάρει ένα τέτοιο νούμερο, αν νιώθει άσχημα που τα ακουμπάει...

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

To πιο πιθανο σε αυτά τα πακέτα είναι συνδυασμός πακέτων. Δηλαδή θα βάλουν μέσα και video pass,social pass,cu nights για να βγει αυτο το νούμερο και επίσης έχουν και διπλασιασμό ποσού για το πρώτο 3μηνο, για την πρώτη κάρτα που βάζεις το μήνα με το διπλασιασμένο ποσό να λήγει σε ένα μήνα αντί 2.

Χρόνια τώρα, τα πουλάνε αυτά τα πακέτα σε διάφορα μέρη όπως πλατείες κτλ

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν τα δύο μηνύματα στο MiFi μου ακριβώς την ίδια ώρα και στιγμή. Τι θα πάρω απ' τα δύο μόλις βάλω μονάδες;

Και τα δυο δώρα, δηλαδή 300’ και 40GB για 15 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Σε κινητό το οποίο το ανανεώνω μεσω cashback με 1 ευρω και βαζω πακετα big bang δεν μου εχει ερθει ποτε προσφορα, αντιθετα στη μητερα μου που δεν καταναλωνει δεδομενα μονο wifi και της ανανεωνω με cashback της ηρθε μυνημα για 30gb με 5 ευρω. Και στο κανονικο cu που καθε μηνα βαζω καρτα μεσω της εφαρμογης cu παλι δεν ηρθε τιποτα. Ισως παιζει να βλεπουν το ΑΦΜ και το συνολικο ποσο που παιζει σε καρτες.
Link to comment
Share on other sites

Τα GB από τα πακέτα του Big Bang μεταφέρονται αν ενεργοποιηθεί το ίδιο πακέτο πρωτού λήξει το προηγούμενο;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα GB από τα πακέτα του Big Bang μεταφέρονται αν ενεργοποιηθεί το ίδιο πακέτο πρωτού λήξει το προηγούμενο;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

αυτο αφορα μονο το ιντερνετ ετσι δεν ειναι; στα λεπτα ομιλιας προς ολους που ειναι για 2 ημερες με χρεωση 0,80 ευρω να υποθεσω οτι δεν ισχυει ετσι δεν ειναι; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Για το 2ημερο δεν γνωρίζω, αλλά στο εβδομαδιαίο των 2€ μεταφέρονται και λεπτά και mb
Link to comment
Share on other sites

Τα GB από τα πακέτα του Big Bang μεταφέρονται αν ενεργοποιηθεί το ίδιο πακέτο πρωτού λήξει το προηγούμενο;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Εμένα δεν μου επέτρεπε να ενεργοποιήσω το ίδιο πακέτο αν δεν είχε λήξει το προηγούμενο, δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι τώρα που καταργήθηκε το ημερήσιο όριο.

Link to comment
Share on other sites

Για τα δωρεάν πακέτα ισχύει αυτό ακόμη. Για τα επί πληρωμή τα εβδομαδιαία δεν έχει τέτοιο θέμα.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά για νέους συνδρομητές Vodafone CU.

 

https://www.vodafonecu.gr/ela-sto-cu/f418ffd08ec748ff0223bd59cbc67f3a.jpgc54ca471bf778de78969f9c8fc48196c.jpg2caf441f5ed831f4ecd2c3b4e9f3ad43.jpgebe2562a9779f045d5924a941aa35b07.jpg

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...