Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν από έξι χρόνια αλλάξαμε τα νούμερα που χρησιμοποιούσαμε στην εταιρεία που δούλευα στο όνομα μας και τα κάναμε καρτοτηλέφωνα.

H διαδικασία ήταν η εξής

Κάνεις ένα συμβόλαιο αορίστου χρόνου ,

(για κάποιον λόγο που δεν μας τον εξήγησαν επαρκώς,

μπορείς το ίδιο νούμερο να το κρατήσεις αν κάνεις συμβόλαιο αλλά όχι αν κάνεις καρτοτηλέφωνο).

και αφού σου έρθει ο πρώτος λογαριασμός το αλλάζεις σε καρτοτηλέφωνο.

Αν θυμάμαι καλά ο πρώτος λογαριασμός ήταν περίπου 35€.

 

35 ευρω για καθε γραμμη ; πολλα δεν ειναι ; μηπως εχει τελος αποσυνδεσης;

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για τώρα , αυτό είχε γίνει πριν από 6 χρόνια.

Τα 35€ ήταν η σούμα του πρώτου μήνα όπου πληρώναμε και την μεταφορά του τηλ. νούμερου και κάτι άλλο αλλά θα σε γελάσω τι ακριβώς.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Τελευταιες 2 φορες που εβαλα καρτα στο cu, μου εδωσε δωρο πολλα gb και λεπτα προς ολους. Στις προσφορες μονο για μενα δε με ενημερωνε σχετικα και το καταλαβαινα μετα την ανανεωση. Υπαρχει καποιος τροπος να μαθαινω εκ των προτερων τις προσφορες με καθε ανανεωση;
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως έρχονται με μηνυμα αλλά μπορείς να τις ακούσεις όλες καλώντας το 1252, επιλογή 5.
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την προηγούμενη εβδομάδα στις 5/9 10€ κάρτα και μου έδωσε έξτρα απ'όλα τα άλλα bonus άλλα 30GB για 25 ημέρες από την προσφορά μόνο για εσένα!!

MOΛIΣ EΛABEΣ 30GB ! TA EXEIΣ ΓIA 15 MEPEΣ! AΠOΛAYΣE TA!

Μακάρι να το ξανά βάλουν!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό το παρακάτω αλλά δεν μπόρεσα να δω όρους αν έχει ημερήσιο κόφτη ή αν προσθέτονται .f9f8c29fdad0b6c09f669ec07041bfc4.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δίκτυο πλέον δεν έχει κόφτη. Συνήθως οι προσφορές μόνο για σένα προστίθενται μεταξύ τους. Και επίσης ενημερωτικά και το 100gb πακέτο του bigbang μεταφέρεται και αυτό στον επόμενο μήνα!

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το Vodafone CU δίπλα στους κατοίκους των περιοχών που επλήγησαν από την κακοκαιρία "Ιανός".

 

Το CU είναι δίπλα στις περιοχές της Κεντρικής Ελλάδας και του Ιονίου, που επλήγησαν από τον κυκλώνα.

Το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε είναι να σε στηρίξουμε.

Έτσι στην Ιθάκη, τη Ζάκυνθο, το Αργοστόλι και το Ληξούρι της Kεφαλονιάς, στην Καρδίτσα, στην Μακρακώμη Φθιώτιδας, στον Αλμυρό και στη Νέα Αγχίαλο Μαγνησίας έχεις:

• Αυτόματα και δωρεάν

• 1.500 λεπτά ομιλίας προς κινητά και σταθερά προς όλα τα εθνικά τα δίκτυα και

• 15GB

• Aπό το Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου έως και την Κυριακή 4 Οκτωβρίου.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά θα έπρεπε να τα συνδέει, αφού είναι mission impossible να μαζέψουμε 30.000 κρύσταλλους σε 4 εβδομάδες.

 

Όπως ειπώθηκε κ παραπάνω δεν εχει καμια λογική να μεταφέρονται data απο αλλο πακέτο, και μαλιστα του big bang.

 

Επίσης, μπορεί να εχεις μαζέψει καμια 100χιλιαδες κρυσταλλους ολη τη χρονια και να τους ξοδεψεις για data στις διακοπές.

Link to comment
Share on other sites

Όπως ειπώθηκε κ παραπάνω δεν εχει καμια λογική να μεταφέρονται data απο αλλο πακέτο, και μαλιστα του big bang.

 

Επίσης, μπορεί να εχεις μαζέψει καμια 100χιλιαδες κρυσταλλους ολη τη χρονια και να τους ξοδεψεις για data στις διακοπές.

 

αναμενεται αν βγαλει αλλες προσφορες ή πακετα στο bing bang το αναγραφει για να δουμε τι θα ειναι .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με πηραν τηλεφωνο να αλλαξω το cu μου σε καρτοσυμβολαιο και ηταν πανω κατω τα ιδια που βαζω + μερικα λεπτα προς βονταφον και λεω ενταξει αλλα δεν σκεφτηκα οτι δεν μεταφερονται τον επομενο μηνα. εχω το δικαιωμα να επιστρεψω σε cu εντος 2 ημερων εστειλα αιτημα μεσω της εφαρμογης να με καλεσουν. βεβαια οσο προσπαθησα να επικοινωνησω με τα σταθερα τηλεφωνα που με καλεσαν δεν απαντουσαν και μετα απο λιγο ελεγε οτι δεν υπαρχουν τι φαση;; υπαρχει κανενας αριθμος να τους καλεσω χωρις χρεωση μπας και γινει νωριτερα;;; επισης γνωριζεται αν θα μπορεσουν να μου επαναφερουν τα προηγουμενα υπολοιπα;; ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα με πηραν τηλεφωνο να αλλαξω το cu μου σε καρτοσυμβολαιο και ηταν πανω κατω τα ιδια που βαζω + μερικα λεπτα προς βονταφον και λεω ενταξει αλλα δεν σκεφτηκα οτι δεν μεταφερονται τον επομενο μηνα. εχω το δικαιωμα να επιστρεψω σε cu εντος 2 ημερων εστειλα αιτημα μεσω της εφαρμογης να με καλεσουν. βεβαια οσο προσπαθησα να επικοινωνησω με τα σταθερα τηλεφωνα που με καλεσαν δεν απαντουσαν και μετα απο λιγο ελεγε οτι δεν υπαρχουν τι φαση;; υπαρχει κανενας αριθμος να τους καλεσω χωρις χρεωση μπας και γινει νωριτερα;;; επισης γνωριζεται αν θα μπορεσουν να μου επαναφερουν τα προηγουμενα υπολοιπα;; ευχαριστω
Γιατί να μπεις σε καρτοσυμβολαιο αφού σε cu μπορείς ενα μήνα να μη βάλεις λεφτά?

Δεν έπρεπε να το κάνεις. Ελπίζω να βρεις ακρη

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μπεις σε καρτοσυμβολαιο αφού σε cu μπορείς ενα μήνα να μη βάλεις λεφτά?

Δεν έπρεπε να το κάνεις. Ελπίζω να βρεις ακρη

Με ποια όμως λογική να μην βάλεις έναν μήνα λεφτά;; Θα τα χάσεις όλα εγώ έχω μαζέψει πάνω από 20gb και 3000 λεπτά ομιλίας αν δεν βάλω θα χαθούν.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

με επιασε και αυτη πανω σε δουλεια και επειδη βιαζομουν μου πεταξε την ατακα που ψαρωσα οτι θα πληρωνω 14,7 και θα εχω κατι παραπανω αφου ετσι και αλλιως οι ανανεωσεις θα πανε στα 15 και δεν το πολυσκεφτηκα
Link to comment
Share on other sites

Με ποια όμως λογική να μην βάλεις έναν μήνα λεφτά;; Θα τα χάσεις όλα εγώ έχω μαζέψει πάνω από 20gb και 3000 λεπτά ομιλίας αν δεν βάλω θα χαθούν.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και που τα μαζευεις ποιο το οφελος;

για να μαζευτηκαν τοσα πολλα σημαινει οτι δεν τα χρησιμοποιεις αρα δεν τα χρειαζεσε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι έτσι, υπάρχει μήνας που χρειάζομαι πολύ τηλέφωνο και δεδομένα, είναι κρίμα να τα αφήσω να πάνε χαμένα.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Με ποια όμως λογική να μην βάλεις έναν μήνα λεφτά;; Θα τα χάσεις όλα εγώ έχω μαζέψει πάνω από 20gb και 3000 λεπτά ομιλίας αν δεν βάλω θα χαθούν.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα λεπτά ομιλίας και τα GB δεν χάνονται όταν τελεώσει ο μηνας? Πώς μπορείς να τα μεταφέρεις στον επόμενο μήνα? Για πείτε τι γίνεται γιατί νέος στη κάρτα (CU) και δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Τα λεπτά ομιλίας και τα GB δεν χάνονται όταν τελεώσει ο μηνας? Πώς μπορείς να τα μεταφέρεις στον επόμενο μήνα? Για πείτε τι γίνεται γιατί νέος στη κάρτα (CU) και δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα τι παίζει.

 

ανανεωνοντας το ιδιο πακετο πριν ληξει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...