Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Hρθε και sms που ενημερώνει για την αναβάθμιση. Η αλήθεια βέβαια είναι ότι ουκ ολίγες φορές η εφαρμογή απλά δεν λειτουργεί ή υπολειτουργεί. Ισως μετά την αναβάθμιση αυτή να φτιάξει για τα καλά
Link to comment
Share on other sites

Hρθε και sms που ενημερώνει για την αναβάθμιση. Η αλήθεια βέβαια είναι ότι ουκ ολίγες φορές η εφαρμογή απλά δεν λειτουργεί ή υπολειτουργεί. Ισως μετά την αναβάθμιση αυτή να φτιάξει για τα καλά

 

'Η να μην δουλεύει και καθόλου από τα αρχικά bugs... :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Στο CU app εδώ και κάνα μήνα χάνει συνέχεια το login του.

Δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε σας και ελπίζω να φτιαχτεί μέσα σ' όλα τ' άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Σε καρτοκινητο CU που δεν είναι φοιτητικό μου ήρθε χθες το παρακάτω μήνυμα:

ΔΩPO 600 ΛEΠTA ΠPOΣ CU + 600MB KAΘE 1H TOY MHNA MEXPI 31/3/21 XΩPIΣ NA BAΛEIΣ KAPTA. EΠIΠΛEON: 600' ΠPOΣ OΛOYΣ + 600SMS ΠPOΣ OΛOYΣ + 1,2GB MONO ME 10€ AΠO TO NEO ΠAKETO TOY CU, AΠOKΛEIΣTIKA ΓIA ΣENA. AYTH THN ΠPOΣΦOPA ΔE MΠOPEIΣ NA TH XAΣEIΣ. BPEΣ TO ΠAKETO ΣTO MY CU APP. IΣXYEI MEXPI 31/3/21.

Ήδη από 30 Σεπτεμβρίου μου έχουν έρθει 2 δωρεάν πακέτα 600' CU και 600 ΜΒ που ενώθηκαν με ημερομηνία λήξης 1/11 και ως φαίνεται θα συνεχίσει μέχρι 31/3/21. Έχει έρθει αυτή η προσφορά σε κανέναν άλλο; Επαναλαμβάνω ότι ουδέποτε ήταν το νούμερο μου φοιτητικό.

 

Υ.Γ. Ζητώ συγγνώμη για τα κεφάλαια του μηνύματος από τους διαχειριστές αλλά το έκανα Copy-paste όπως μου ήρθε.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε δικό μου νούμερο μη φοιτητικό

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου που δεν έγινε cu ακόμη (βρίσκεται σε διαδικασία φορητότητας) λέτε θα το πάρω????

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από το Σάββατο στις 15:00 μέχρι την Κυριακή το απόγευμα, θα κάνουν αναβαθμίσεις στα συστήματα και ενημερώνει ότι δεν θα είναι δυνατή η πρόσβαση στα apps/my vodafone web και η ανανέωση χρόνου ομιλίας μέσω του vodafone.gr, αν λήγουν τα υπόλοιπα σας μέσα σε αυτο το διάστημα να το έχετε στο νου σας ;)

και σε εμένα σταμάτησε να δουλεύει το cu app

Άκυρο , μπήκε μεσω data και με το νούμερο του τηλεφώνου αντι για username kai pass.

Edited by hoannis
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα ότι ενεργοποιήθηκε η προσφορά cu special και στα καπάκια ήρθε μήνυμα για τα 600' προς cu και 600mb κάθε μήνυμα χωρίς να πρέπει να βάλω κάρτα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Σε καρτοκινητο CU που δεν είναι φοιτητικό μου ήρθε χθες το παρακάτω μήνυμα:

ΔΩPO 600 ΛEΠTA ΠPOΣ CU + 600MB KAΘE 1H TOY MHNA MEXPI 31/3/21 XΩPIΣ NA BAΛEIΣ KAPTA. EΠIΠΛEON: 600' ΠPOΣ OΛOYΣ + 600SMS ΠPOΣ OΛOYΣ + 1,2GB MONO ME 10€ AΠO TO NEO ΠAKETO TOY CU, AΠOKΛEIΣTIKA ΓIA ΣENA. AYTH THN ΠPOΣΦOPA ΔE MΠOPEIΣ NA TH XAΣEIΣ. BPEΣ TO ΠAKETO ΣTO MY CU APP. IΣXYEI MEXPI 31/3/21.

Ήδη από 30 Σεπτεμβρίου μου έχουν έρθει 2 δωρεάν πακέτα 600' CU και 600 ΜΒ που ενώθηκαν με ημερομηνία λήξης 1/11 και ως φαίνεται θα συνεχίσει μέχρι 31/3/21. Έχει έρθει αυτή η προσφορά σε κανέναν άλλο; Επαναλαμβάνω ότι ουδέποτε ήταν το νούμερο μου φοιτητικό.

 

Υ.Γ. Ζητώ συγγνώμη για τα κεφάλαια του μηνύματος από τους διαχειριστές αλλά το έκανα Copy-paste όπως μου ήρθε.

 

Μήπως είναι νέα προσφορά για μερίδα υφισταμένων συνδρομητών;

 

Ενδιαφέρον.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω λάβει καμια προσφορα, βεβαια εχω χρονια που ανανεωνω το ιδιο πακετο αν παιζει ρολο. Εκανα ανανεωση και μου εδωσαν 3gb και 500 λεπτα προς ολους για 15 μερες, και πεφτει ιδια ημερομηνια με το πακετο μου οποτε δυστυχως μου ειναι αχρηστα.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι νέα προσφορά για μερίδα υφισταμένων συνδρομητών;

 

Ενδιαφέρον.

Πιθανολογώ ναι. Μου το έδωσαν σε νούμερο που έχει ήδη μπει φραγή και μου αφαίρεσαν την εξερχόμενη φραγή μόνο.. Ετσι μπορώ να κάνω κλήσεις προς cu αλλά δεν μπορώ να δεχθώ και φυσικά έχει κανονικά internet απο τα 600mb. Είμαι περίεργος να δω αν και τον επόμενο μήνα που δε θα βάλω κάρτα, αν τα δώσει και πάλι

Εν τω μεταξύ τα απεριόριστα ενώ στο sms έλεγε λήξη 8/10 ισχύουν κανονικά και σήμερα

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Ειχα να βάλω κάρτα απο 3/7/2020 και πριν απο αυτό απο 5/7/2019 που είχα αγοράσει το νούμερο απο εξωτερικό πωλητή,είναι δηλαδή απο τα νούμερα που το πρώτο 3μηνο έχουν διπλασιασμό ποσού. Δηλαδή έβαλα συνολικά 3 12αρες κάρτες (2 πέρισυ και 1 φέτος)

 

 

Λήξη 8/10 ήταν για να το ενεργοποιήσεις. Ισχύει για 7 ημέρες.

Αν δηλ το έβαλες στις 6/10 θα δε πάει μέχρι 13/10

Ναι το γνωρίζω. Εγώ το έβαλα 1/10 και αντί να λήξει χθες, συνεχίζει να λειτουργεί μέχρι και αυτή την ώρα

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω λάβει καμια προσφορα, βεβαια εχω χρονια που ανανεωνω το ιδιο πακετο αν παιζει ρολο. Εκανα ανανεωση και μου εδωσαν 3gb και 500 λεπτα προς ολους για 15 μερες, και πεφτει ιδια ημερομηνια με το πακετο μου οποτε δυστυχως μου ειναι αχρηστα.

 

Προσωπικά από τότε που ενεργοποιώ το CU Combo L, οι προσφορές είναι πιο σπάνιες. Σίγουρα παίζει ρόλο η συχνή ή μη

συχνή ανανέωση για τις προσφορές.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα ανανέωση στα καρτοκινητά των γονιών μου (CU) και αγορά πακέτου. Θυμάμαι που λέγαμε για τους κρυστάλλους, ότι πλέον δίνει 1000 αντί για 3000 παλιότερα, και πράγματι αυτό λέει και στην περιγραφή του πακέτου.

Λοιπόν, η μάνα μου είχε 45000 κρυστάλλους και ο πατέρας μου 39500. Μετά την αγορά του πακέτου για τον καθένα, βλέπω να έχουν πάει αντίστοιχα 48000 και 42500. Οπότε σήμερα τουλάχιστον έδωσε 3000... Νά'ναι bug του συστήματος; Δεν ξέρω.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα ανανέωση στα καρτοκινητά των γονιών μου (CU) και αγορά πακέτου. Θυμάμαι που λέγαμε για τους κρυστάλλους, ότι πλέον δίνει 1000 αντί για 3000 παλιότερα, και πράγματι αυτό λέει και στην περιγραφή του πακέτου.

Λοιπόν, η μάνα μου είχε 45000 κρυστάλλους και ο πατέρας μου 39500. Μετά την αγορά του πακέτου για τον καθένα, βλέπω να έχουν πάει αντίστοιχα 48000 και 42500. Οπότε σήμερα τουλάχιστον έδωσε 3000... Νά'ναι bug του συστήματος; Δεν ξέρω.

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Δίνει άτυπα 3000 κρυστάλλους ακόμα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

εκανε ενας φιλος το συμβολαιο κοσμοτε που ειχε κοσμοκαρτα . και εβαλε μεσω του προγραμματος της κοσμοτε να τραβαει 12 ευρω απο χρεωστικη αυτοματα . υπαρχει κατι τετοιο και σε μας και δεν το εχω δει ?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

εκανε ενας φιλος το συμβολαιο κοσμοτε που ειχε κοσμοκαρτα . και εβαλε μεσω του προγραμματος της κοσμοτε να τραβαει 12 ευρω απο χρεωστικη αυτοματα . υπαρχει κατι τετοιο και σε μας και δεν το εχω δει ?

 

 

Προς το παρών όχι.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρών όχι.

 

ευχαριστω για την απαντηση . κριμα παντως πολυ εξυπηρετικο

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Το My CU δεν είναι διαθέσιμο από το Σάββατο 10/10 στις 15:00 μέχρι την Δευτέρα 12/10 το πρωί λόγω αναβάθμισης των συστημάτων μας.

Αν θέλεις να ανανέωσεις τον χρόνο ομιλίας σου ή να ενεργοποιήσεις κάποιο πακέτο, κάλεσε δωρεάν στο 1252 ή στείλε δωρεάν μήνυμα με τον κωδικό του πακέτου στο 1252.

 

προσπαθω να βαλω καρτα στην μητερα μου και μου βγαζει αυτο το μυνημα στο vodafone cu και δεν με βαζει μεσα , και στο vodafonegr ενω στην βαζει στο my account οταν πας να κανεις ανανεωση βγαζει παρομοιο μυνημα. Ελπιζω αυριο να κανω ανανεωση καποια στιγμη στην ημερα διοτι θα χασει τα υπολοιπα..

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...